autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

2020 VW Golf 8. Нове покоління (59/73)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Dmitrik]
      29 апреля 2021 в 11:51 Гілками

Dmitrik 29.04.2021 10:56 пишет:

Ganni 29.04.2021 00:52 пишет:

Igorchyk 28.04.2021 22:40 пишет:


А хто каже, що фронтасист і 7 подушок мастхев в категорії +/-20?




Я казав, що можу допустити існування цільової аудиторії Лайфа, яка може дозволити собі Тім, просто їй ті опції не потрібні (не "хочу, але не витягую по грошах", а саме не потрібні... як мені детектор втоми). А от в те, що для цієї ЦА важливий фронт-асистент і подушки - сорян не вірю
Ті, кому це важливе, не просто потягнуться за напакованішою цим комплектацією, а ще й натягнуть в конфігураторі все що є в розділі "безпека" і замовлять в виробництво. Або знайдуть таке авто на вторинному ринку (тут або за кордоном)



Ну чому? Наприклад, для мене важлива безпека, чим більше подушок, ЄСП, рейтинг NCAP. На мої гроші я міг купити новий РАВ гібрид зі всіма цими опціями, але без карплея, ЛЕД, адаптивного круїза. Грошей на комплектацію, де все це є, у мене тоді не було. Треба було не купувати?


Свою позицію по купуванні авто впритул я озвучив - я б не купував. При цьому поважаю ваше право мати відмінну позицію.
Але реальний приклад з життя: Я купую авто, а за місяць в мене в близької людини діагностують рак і я впродовж місяця спускаю на діагностику/лікування/операції більше десятка тисяч.
Що в такому випадку роблять люди, котрі купують авто (чи якесь інше майно) впритул - мені не зрозуміло


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье ****
Каменское
Сообщения: 80
С нами с 22.09.2014

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Ganni]
      29 апреля 2021 в 12:15 Гілками

Ganni 29.04.2021 11:26 пишет:

Я до того й хилю, що в даному конкретному прикладі багатий якраз в моєму розумінні ви, а не я
Бо якщо в мене є на авто лише 21к, то я ніколи не куплю впритул. Я взагалі не розумію як так можна?
Якщо в мене буде лише 21к на авто ні копійки більше, то швидше за все, я куплю б/у меган при чому на ручці щоб було дешевше, котрий стане мені в пів-суми. Накрайняк якийсь мінімальний ВАГ типу Леона, які на вторинці коштують дешевше одноплатформенних гольфів-октав.
А бзик "лише нове" (хоча я й не розумію цієї впертості в таких цінових лімітах) мабуть лишить мене наодинці з усілякими 301, Логанами, С-елізе і т.ін, котрі влізають в 13-15к...




Я так припускаю, Гольф Тім це вибір тих, у кого було впритик на Ауді, БМВ
А потім, можливо , кусає лікті, що не досипав до вищого рівня.
А той, кому вистачило на Гольф Лайф, може бути і більш щасливим).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье ****
Каменское
Сообщения: 80
С нами с 22.09.2014

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Artos]
      29 апреля 2021 в 12:26 Гілками

Якщо що,поділяю думку на рахунок покупки не на останні гроші.
Останні Леони 2019 1.4 6-мех роздавали по 15800, міг досипати і до Гольф Лайф 21 і до Тім 24.5.
Але не довів ні дружині(це головне ), ні собі доцільність такого досипання.

Змінено Artos (12:27 29/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Ganni]
      29 апреля 2021 в 13:35 Гілками

Ganni 29.04.2021 11:26 пишет:

Dmitrik 29.04.2021 10:46 пишет:


Ну, в багатих свої забаганки, або багатий бідного не зрозуміє.
Що означає впритул?
Є, наприклад, 21 у.о. на машину. Ні копійки більше.
Я купую Гольф Лайф за 21 туо. Це впритул?
А якщо я купую напакований Сід за 21 у.о.? Або напаковане б.у. за ці ж самі гроші.?


Я до того й хилю, що в даному конкретному прикладі багатий якраз в моєму розумінні ви, а не я
Бо якщо в мене є на авто лише 21к, то я ніколи не куплю впритул. Я взагалі не розумію як так можна?
Якщо в мене буде лише 21к на авто ні копійки більше, то швидше за все, я куплю б/у меган при чому на ручці щоб було дешевше, котрий стане мені в пів-суми. Накрайняк якийсь мінімальний ВАГ типу Леона, які на вторинці коштують дешевше одноплатформенних гольфів-октав.
А бзик "лише нове" (хоча я й не розумію цієї впертості в таких цінових лімітах) мабуть лишить мене наодинці з усілякими 301, Логанами, С-елізе і т.ін, котрі влізають в 13-15к...



Ганні, а чому ти не можеш уявити ситуацію, коли людина має, наприклад, 25к, але хоче купити максимум за 21к, бо не хоче залишитися з голою попою опісля купівлі авто? Тобто не домазувати до Тіма, а залишити собі подушку на всякий. Така логіка тобі ж ніби знайома?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Igorchyk]
      29 апреля 2021 в 14:35 Гілками

Ganni, тебе тут уже несколько страниц пытаются донести твою же логику.
У человека есть 25к, он хочет купить машину за 20-21. Покупать впритык он не хочет. "Докинуть" 5к на тим это как раз и есть впритык и как раз то, что по твоим же словам "не понимаю как можно".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Киев
Сообщения: 2837
С нами с 07.06.2004

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Ganni]
      29 апреля 2021 в 17:36 Гілками

Ganni 29.04.2021 11:51 пишет:

Dmitrik 29.04.2021 10:56 пишет:

Ganni 29.04.2021 00:52 пишет:


В ответ на:

...





Я казав, що можу допустити існування цільової аудиторії Лайфа, яка може дозволити собі Тім, просто їй ті опції не потрібні (не "хочу, але не витягую по грошах", а саме не потрібні... як мені детектор втоми). А от в те, що для цієї ЦА важливий фронт-асистент і подушки - сорян не вірю
Ті, кому це важливе, не просто потягнуться за напакованішою цим комплектацією, а ще й натягнуть в конфігураторі все що є в розділі "безпека" і замовлять в виробництво. Або знайдуть таке авто на вторинному ринку (тут або за кордоном)



Ну чому? Наприклад, для мене важлива безпека, чим більше подушок, ЄСП, рейтинг NCAP. На мої гроші я міг купити новий РАВ гібрид зі всіма цими опціями, але без карплея, ЛЕД, адаптивного круїза. Грошей на комплектацію, де все це є, у мене тоді не було. Треба було не купувати?


Свою позицію по купуванні авто впритул я озвучив - я б не купував. При цьому поважаю ваше право мати відмінну позицію.
Але реальний приклад з життя: Я купую авто, а за місяць в мене в близької людини діагностують рак і я впродовж місяця спускаю на діагностику/лікування/операції більше десятка тисяч.
Що в такому випадку роблять люди, котрі купують авто (чи якесь інше майно) впритул - мені не зрозуміло



ти не зрозумів. Звичайно, коли я купував новий РАВ, то не за останні гроші в родині. І на т ой момент я ще продав попереднє авто (що зробив через кілька місяців). Але ліміт на авто був саме такий. Ні копійкою більше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Artos]
      29 апреля 2021 в 18:40 Гілками

Artos 29.04.2021 12:15 пишет:


Я так припускаю, Гольф Тім це вибір тих, у кого було впритик на Ауді, БМВ


От ви іронізуєте, а я в 2013 так і не догнав за що переплата (коли міряв А3 і копійку)

Якщо хтось посидить в комлектації ГольфТім за 24500 і такий "тю, а за шо тут переплата...", то таки точно Лайф такій людині зайде


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Artos]
      29 апреля 2021 в 18:41 Гілками

Artos 29.04.2021 12:26 пишет:


Останні Леони 2019 1.4 6-мех роздавали по 15800, міг досипати і до Гольф Лайф 21 і до Тім 24.5.


О, оце десь мої величини "впритиків" Я власне про це й писав вище: якщо Лайф купити можна, а Тім вже впритик, то краще купити Леон за 16 на ручці (на ручці зате ж новий) І це буде дуже комфортна ціна і всі в родині зрозуміють, не треба буде нічого пояснювати))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Paulskit]
      29 апреля 2021 в 18:49 Гілками

Paulskit 29.04.2021 14:35 пишет:

Ganni, тебе тут уже несколько страниц пытаются донести твою же логику.
У человека есть 25к, он хочет купить машину за 20-21. Покупать впритык он не хочет. "Докинуть" 5к на тим это как раз и есть впритык и как раз то, что по твоим же словам "не понимаю как можно".



У кожного, значить, своє бачення величини "впритиків" $3400 тобто 15% від вартості це для мене точно не різниця між комфортно і впритикулі

О! До речі на акціних Гольфах2020 дуже добре пояснюється градація: Лайф - комфортно, Тім - досяжно, СтарТім - важкувато, ГТІ - впритик, Р - космос

І на відміну від вас (принаймні ніхто тут не озвучував) в мене є живий приклад людей, котрі взяли Лайф, а тепер картають себе, що не докинули до наступної комплектації (якщо що моя позиція по Лайфу сформувалась ще до тієї їх купівлі)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Ganni]
      29 апреля 2021 в 18:54 Гілками

У меня друзья взяли Тим + опции. Ровно такие же мысли были, тим + опции норм, стартим - дорого.
Дело даже не в конкретной сумме, а в том, что получаешь за эту сумму.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Ganni]
      29 апреля 2021 в 19:56 Гілками

Ganni 29.04.2021 18:49 пишет:

Paulskit 29.04.2021 14:35 пишет:

Ganni, тебе тут уже несколько страниц пытаются донести твою же логику.
У человека есть 25к, он хочет купить машину за 20-21. Покупать впритык он не хочет. "Докинуть" 5к на тим это как раз и есть впритык и как раз то, что по твоим же словам "не понимаю как можно".



У кожного, значить, своє бачення величини "впритиків" $3400 тобто 15% від вартості це для мене точно не різниця між комфортно і впритикулі

О! До речі на акціних Гольфах2020 дуже добре пояснюється градація: Лайф - комфортно, Тім - досяжно, СтарТім - важкувато, ГТІ - впритик, Р - космос

І на відміну від вас (принаймні ніхто тут не озвучував) в мене є живий приклад людей, котрі взяли Лайф, а тепер картають себе, що не докинули до наступної комплектації (якщо що моя позиція по Лайфу сформувалась ще до тієї їх купівлі)



Ок, хай буде є 30, а на авто виділили +/-20. Так Ок?) Лайф можна брати тоді?)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Paulskit]
      30 апреля 2021 в 11:11 Гілками

Paulskit 29.04.2021 18:54 пишет:

У меня друзья взяли Тим + опции. Ровно такие же мысли были, тим + опции норм, стартим - дорого.
Дело даже не в конкретной сумме, а в том, что получаешь за эту сумму.



Я би і сам, якби брав гольф в 2020, то вагався б між Тім і СтарТім. Ну або дійсно Тім+допи типу цифрової приборки (ну подобається мені)...
Але це аж ніяк не відміняє наявності цільової аудиторії Лайфа як такої, в яку Ганні ніяк не може повірити


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 240
С нами с 19.09.2017

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Igorchyk]
      30 апреля 2021 в 11:59 Гілками

Igorchyk 30.04.2021 11:11 пишет:

Paulskit 29.04.2021 18:54 пишет:

У меня друзья взяли Тим + опции. Ровно такие же мысли были, тим + опции норм, стартим - дорого.
Дело даже не в конкретной сумме, а в том, что получаешь за эту сумму.



Я би і сам, якби брав гольф в 2020, то вагався б між Тім і СтарТім. Ну або дійсно Тім+допи типу цифрової приборки (ну подобається мені)...
Але це аж ніяк не відміняє наявності цільової аудиторії Лайфа як такої, в яку Ганні ніяк не може повірити




я теж вагався і взяв Тім+допи - зі знижкою, звичайно хотів би сидіння з СтарТім і камеру асистентів і підігрів лобового, але це можна доробити - якщо камінь прилетить в лобове


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Andriy Hulyk]
      30 апреля 2021 в 12:07 Гілками

Andriy Hulyk 30.04.2021 11:59 пишет:

Igorchyk 30.04.2021 11:11 пишет:

Paulskit 29.04.2021 18:54 пишет:

У меня друзья взяли Тим + опции. Ровно такие же мысли были, тим + опции норм, стартим - дорого.
Дело даже не в конкретной сумме, а в том, что получаешь за эту сумму.



Я би і сам, якби брав гольф в 2020, то вагався б між Тім і СтарТім. Ну або дійсно Тім+допи типу цифрової приборки (ну подобається мені)...
Але це аж ніяк не відміняє наявності цільової аудиторії Лайфа як такої, в яку Ганні ніяк не може повірити




я теж вагався і взяв Тім+допи - зі знижкою, звичайно хотів би сидіння з СтарТім і камеру асистентів і підігрів лобового, але це можна доробити - якщо камінь прилетить в лобове



В мене в Гольфі сидіння такі як в Тім (комфортлайн), а в Тігові ергоектів (ніби такі ж на Стар Тімі), то останні таки зручніші за рахунок можливості подовження подушки і можливості регулювання її кута, ну і алькантара приємніша за пластикову ганчірку. Але не можу сказати, що комфортлайновські якісь незручні чи неприємні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Igorchyk]
      30 апреля 2021 в 12:13 Гілками

Igorchyk 30.04.2021 11:11 пишет:

Paulskit 29.04.2021 18:54 пишет:

У меня друзья взяли Тим + опции. Ровно такие же мысли были, тим + опции норм, стартим - дорого.
Дело даже не в конкретной сумме, а в том, что получаешь за эту сумму.



Я би і сам, якби брав гольф в 2020, то вагався б між Тім і СтарТім. Ну або дійсно Тім+допи типу цифрової приборки (ну подобається мені)...
Але це аж ніяк не відміняє наявності цільової аудиторії Лайфа як такої, в яку Ганні ніяк не може повірити




ЦА Лайфа - люди которые гольф не рассматривали, но получили возможность "дотянуться". Как бы там ни было, но Гольф даже в лайфе это всё равно Гольф, на MQB,с TSI+DSG

Тим + допы получилась прикольная комплектация. Я знаю что докинули пакртоники по кругу (и по бокам тоже), самый крутой свет и что-то ещё. Получили то что нужно было, по цене дешевле СтарТим.

Змінено Paulskit (12:14 30/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Paulskit]
      30 апреля 2021 в 12:24 Гілками

Paulskit 30.04.2021 12:13 пишет:



ЦА Лайфа - люди которые гольф не рассматривали, но получили возможность "дотянуться". Как бы там ни было, но Гольф даже в лайфе это всё равно Гольф, на MQB,с TSI+DSG




Ну або ще ті, що лише мріяли про гольф) Чимось подібна була ситуація із дизельгейтними мексиканцями).
Ну або реально ті, хто реально мали на Тім чи СтарТім, але не хотіли оголяти тили, а плюшки Тіма їм були некритичні...
Але в будь-якому разі класно, що вибір був ширшим, ніж вужчим)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Igorchyk]
      30 апреля 2021 в 12:35 Гілками

У меня есть хорошая знакомая, которая купила совсем бубновый гольф (то есть реально, совсем полная база), зато 2.0 TDI + DSG. Машиной супер довольна, отличную подвеску, двигатель и коробку комплектация не отменит.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 240
С нами с 19.09.2017

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Igorchyk]
      30 апреля 2021 в 12:54 Гілками

Igorchyk 30.04.2021 12:07 пишет:

Andriy Hulyk 30.04.2021 11:59 пишет:

Igorchyk 30.04.2021 11:11 пишет:


В ответ на:

...




Я би і сам, якби брав гольф в 2020, то вагався б між Тім і СтарТім. Ну або дійсно Тім+допи типу цифрової приборки (ну подобається мені)...
Але це аж ніяк не відміняє наявності цільової аудиторії Лайфа як такої, в яку Ганні ніяк не може повірити




я теж вагався і взяв Тім+допи - зі знижкою, звичайно хотів би сидіння з СтарТім і камеру асистентів і підігрів лобового, але це можна доробити - якщо камінь прилетить в лобове



В мене в Гольфі сидіння такі як в Тім (комфортлайн), а в Тігові ергоектів (ніби такі ж на Стар Тімі), то останні таки зручніші за рахунок можливості подовження подушки і можливості регулювання її кута, ну і алькантара приємніша за пластикову ганчірку. Але не можу сказати, що комфортлайновські якісь незручні чи неприємні.




а в Тігові є пам'ять + електрорегулювання?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Paulskit]
      30 апреля 2021 в 13:10 Гілками

Paulskit 30.04.2021 12:35 пишет:

У меня есть хорошая знакомая, которая купила совсем бубновый гольф (то есть реально, совсем полная база), зато 2.0 TDI + DSG. Машиной супер довольна, отличную подвеску, двигатель и коробку комплектация не отменит.



+1.
Головне зв'язка двигун-коробка, приємне кермування, ну і мені, наприклад, економічність і безпека. З цим в Лайфа все пучком.
З ергономікою в гольфа апріорі все пучком також.
Тому не розумію ось таких снобістських заяв як у Ганні. Саме тому напевне і зачепився в цей срачик)
Я так розумію в знайомої гольф 7 офіційний? Трендлайн? Що там тоді йшло в Трендлайні по безпеці? Бо в мене комфортлайн, і там вже в 2013 йшло 7 подушок в серійній комплектації.

Змінено Igorchyk (13:18 30/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: 2020 VW Golf 8. Нове покоління [Re: Andriy Hulyk]
      30 апреля 2021 в 13:11 Гілками

Andriy Hulyk 30.04.2021 12:54 пишет:

Igorchyk 30.04.2021 12:07 пишет:

Andriy Hulyk 30.04.2021 11:59 пишет:


В ответ на:

...





я теж вагався і взяв Тім+допи - зі знижкою, звичайно хотів би сидіння з СтарТім і камеру асистентів і підігрів лобового, але це можна доробити - якщо камінь прилетить в лобове



В мене в Гольфі сидіння такі як в Тім (комфортлайн), а в Тігові ергоектів (ніби такі ж на Стар Тімі), то останні таки зручніші за рахунок можливості подовження подушки і можливості регулювання її кута, ну і алькантара приємніша за пластикову ганчірку. Але не можу сказати, що комфортлайновські якісь незручні чи неприємні.




а в Тігові є пам'ять + електрорегулювання?



Ні.
Як опція здається із шкіряним салоном йшло... Не пам'ятаю точно...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
22 користувачів і 129 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 140359

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія