autoua
×
Autoua.netФорумAudi форум

Який двигун і підвіска для бу Q7 (Typ 4M) до фейсліфта?

читатель
Сообщения: 10
С нами с 15.02.2021

Який двигун і підвіска для бу Q7 (Typ 4M) до фейсліфта?
      29 апреля 2021 в 17:51 Гілками

Зараз – volvo v40 D4 2012 (автомат на 177 коней, заявлені 8.6 до сотки). В машині влаштовує майже все – дизайн, комфорт (при тому що не крос-кантрі варіант), і динаміка на дорогах.

Але зараз у нас з‘явилось 2 дітей і ділянка (грубо кажучи в селі). Тому треба щось повнопривідне і велике, бажано з кліренсом. Кліренс у ваольво не ахті, пробивав картер разулю, передній бампер весь знизу покоцаний об совкові бордюри, ну і сідав на пузо кілька разів коли виїжджали на природу. Взимку якщо на дорозі колія – то я скольжу по ній на пузі. В Києві по набережній цією зимою їздити було весело. Хочетьчя щоб з новою тачкою так не було.

Дивився варіанти і зрозумів що по духу мені дуже дуже подобається Q7 до фейсліфта. Після фейсліфта по кузову стало прикольно, але три монітори всередині це жесть. Тикав в них в салоні, не знаю як на ходу ними взагалі можна безпечно користуватись. Тому шукаю попередню версію, до фейсліфта. Бюджет 55-60к доларів, тому тільки пригнати з Європи.

Досвід пригону є (вольво пригнав сам), але купував його взагалі нічого не розуміючи, і просто пощастило що тачка в нормальному стані попалася і досі їздить живо з відносно невеликими капіталовкладеннями в обслуговування.

Q7 має 10 варіантів двигуна від 2015 до 2019 роки (фейсліфт з 20). Я не маю особливо якихось переконань на рахунок дизель-бензин, зараз дизель і норм, ніколи не виникало проблем навіть взимку. Накатую зовсім мало – 10-15 тисяч в рік.

Ну і стоїть питання – який двигун вибрати. На розхід всеодно, головне щоб був безпроблемний, ну і щоб по динаміці не втратити в порівнянні з вольво, хоча судячи з вікіпедії, навіть базовий бензиновий 2.0 на ауді від нуля до сотки розганяється за 6.9. Виходить з будь-яким двигуном в динаміці я тільки виграю якщо візьму Q7?

Ну і наступне питання – підвіска. В абсолютно всіх оглядах всі кажуть що пневма дає незрівнянний комфорт. Мені в ній катати дітей, дружину і батьків, вигрібати з снігу взимку (в нас не чистять), ну і на пікніки всякі в лісок викатити раз на тиждень. Пневма звучить як розумний вибір, але всі знайомі (які на пневмі ніколи не їздили) лякають ціною обслуговування. Чув що старенька пневма від ВАГ, наприклад на турах першого покоління, була не дуже вдала, але зараз її наче довели до ума і боятись нема чого?

Буду вдячний за ваші поради на рахнок двигуна і підвіски. Комплектацію доречі ще не обрав, знаю точно що хочу великий екран позаду руля (зараз такий у вольво), бо туди карту ставити прям дуже зручно, ну і суто семимісний варіант шукаю – додаткові крісла для дітей те що треба.

Всім дякую!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ****
Киев
Сообщения: 643
С нами с 23.01.2009

Re: Який двигун і підвіска для бу Q7 (Typ 4M) до фейсліфта? [Re: iwobobul]
      1 мая 2021 в 21:32 Гілками

ИМХО 3.0 дизель самый огонь по отзывам и по расходу и по долговечности. Пневма такое, мне лично пофиг мне и на пружинах комфортно, вроде на этом поколении тыс 200 должна ходить но это не точно. Но вы должны понимать машины свежие, запчасти не все есть в не оригинале, многие СТО смогут только обслужить ТО, если память не изменяет то тут даже замену колодок надо делать с размыканием через комп.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAudi форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, UFO, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 18662

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія