autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП (5/5)

Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: VovkZ]
      1 мая 2021 в 16:43 Гілками
R.I.P. **
49 лет, Киев
Сообщения: 16808
С нами с 11.01.2003

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: VovkZ]
      1 мая 2021 в 17:24 Гілками

VovkZ 01.05.2021 15:58 пишет:

Імхо, якраз, класична обоюдка. Обидва порушували (правда, не пам'ятаю, які там актуальні знаки для крайньої лівої смуги).




3 - онли налево. 2-1 - прямо с тех пор как Кульженко открыли.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3015
С нами с 08.10.2012

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: GSE]
      1 мая 2021 в 21:34 Гілками

GSE 30.04.2021 10:30 пишет:

Все в моей семье знают что переходить по подземному в разы безопаснее и при возможности выбирают именно его




Я очень сильно извиняюсь, но не подскажете ли координаты ближайшего подземного перехода возле того перекрестка?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: Пупкин Вася]
      1 мая 2021 в 21:40 Гілками

Ну ближайший - там где трамвай проезжает под окружной. А именно переход - напротив диагностического центра, как раз под окружной вырыт. На велосипеде - минуту ехать. Но куда как безопаснее было бы ехать просто по дороге вместе с автомобилями, чем стоять на островке пешеходном.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: Пупкин Вася]
      1 мая 2021 в 21:41 Гілками

Пупкин Вася 01.05.2021 21:34 пишет:

GSE 30.04.2021 10:30 пишет:

Все в моей семье знают что переходить по подземному в разы безопаснее и при возможности выбирают именно его




Я очень сильно извиняюсь, но не подскажете ли координаты ближайшего подземного перехода возле того перекрестка?



800 метрів у напрямку Оболоні. І питання не до пана GSE, а до наших проектуальників доріг, які таке перехрестя зробили у 1 рівні, з купою наземних переходів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: MaksymS]
      1 мая 2021 в 21:49 Гілками

MaksymS 01.05.2021 21:40 пишет:

Ну ближайший - там где трамвай проезжает под окружной. А именно переход - напротив диагностического центра, как раз под окружной вырыт. На велосипеде - минуту ехать. Но куда как безопаснее было бы ехать просто по дороге вместе с автомобилями, чем стоять на островке пешеходном.



Безпечніше їхати по відокремленій смузі руху. Шо ж вас так тягне поєднати тверде з м"яким? Щоб потім казати: а-та-та, що ж то коїться?
Хочете на вєліку їхати у одному потоку з автомобілями? Нема питань - їдьте, але позаду - обов"язково авто супроводу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: Panasonic]
      1 мая 2021 в 21:54 Гілками

Я на київських дорогах наїздив на ровері вже десь 20 тис. км. І в супроводі ДАЇ і без. Тому не розумію в чому проблема їхати в київському трафіку по дорозі на ровері.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: MaksymS]
      2 мая 2021 в 07:09 Гілками

MaksymS 01.05.2021 21:54 пишет:

Я на київських дорогах наїздив на ровері вже десь 20 тис. км. І в супроводі ДАЇ і без. Тому не розумію в чому проблема їхати в київському трафіку по дорозі на ровері.




тому що при зіткненні автомобіля та велосипедиста - останній часто отримує тілесні ушкодження, які можуть бути несумісними з життям. Але не можу вам забороняти рухатись на велосипеді поруч з автомобілями. Не бачите проблем? Ваше право. Кому цікаво - той загуглить "збили велосипедиста". І порівняє статистику між тими, хто рухався з тими, хто стояв на "острівці безпеки".

Наприклад, у цій ДТП, при наявному позаду авто супроводу - спортсмен би доїхав до цілі неушкдженим. Ваша думка, як велосипедіста з 20 000 км Києвом - врятувало б здоров"я наявність супроводжуючого авта?
рік тому на Набережному шосе

Це як про дельфінів: "Те, кого дельфины в процессе игры дотолкали до берега, утверждают, что их спасли. Те же, кого дельфины толкают от берега, уже ничего не скажут".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: Panasonic]
      2 мая 2021 в 09:44 Гілками

Якби я не знав прикладів збиття велосипедистів на тротуарі - може б ви мене й вразили. Але ж ні. Тут зовсім поруч тема з велосипедистом, якого збили на острівці безпеки. Також я знаю ДТП, коли велосипедиста на тротуарі збила автівка й довелося ампутувати ногу.
Нічого проти авто супроводу я не маю. Але воно в київському трафіку швидко загубиться в корках.

Змінено MaksymS (09:45 02/05/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: MaksymS]
      2 мая 2021 в 11:35 Гілками

MaksymS 02.05.2021 09:44 пишет:

Якби я не знав прикладів збиття велосипедистів на тротуарі - може б ви мене й вразили. Але ж ні. Тут зовсім поруч тема з велосипедистом, якого збили на острівці безпеки. Також я знаю ДТП, коли велосипедиста на тротуарі збила автівка й довелося ампутувати ногу.
Нічого проти авто супроводу я не маю. Але воно в київському трафіку швидко загубиться в корках.



навіть не збираюсь вас вражати чимось. Хочете ризикувати на дорогах - ризикуйте, це не заборонено законами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3015
С нами с 08.10.2012

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: Panasonic]
      2 мая 2021 в 20:37 Гілками

В ответ на:

Хочете на вєліку їхати у одному потоку з автомобілями?





Навіть стояти небезпечно. Навіть без вела. Навіть на тротуарі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: Пупкин Вася]
      2 мая 2021 в 20:42 Гілками

Тому потрібно для пішоходів рити тунелі. А доки не вирили - тимчасово на час будівництва пішохідних тунелів заборонити рух автівок в містах.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3015
С нами с 08.10.2012

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: MaksymS]
      2 мая 2021 в 22:37 Гілками

В ответ на:

тимчасово на час будівництва пішохідних тунелів заборонити рух автівок в містах




Щоб 2 рази не вставати - заборонити заодно рух велосипедистів і пішоходів
Тимчасово.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: Пупкин Вася]
      2 мая 2021 в 22:59 Гілками

По тротуарах - безперечно. Там же будуть вестися будівельні роботи. Тому пішоходи та велосипедисти пересуватимуться тимчасово дорогами для автомобілів. Звісно лише до завершення будівництва пішохідних тунелів під тротуарами, щоб убезпечити пішоходів від автомобілів.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Ирпень
Сообщения: 499
С нами с 02.02.2019

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: felix77]
      3 мая 2021 в 11:35 Гілками

felix77 30.04.2021 05:09 пишет:

Очевидці інциденту стверджують, що за кілька хвилин до аварії власник KIA пролетів Кільцевою зі швидкістю майже 150 кілометрів на годину.


Есть видео самого момента ДТП - там очень далеко до 150 км/ч. Скорость и характер движения KIA на перекрестке не отличается от самого потока, по видео с другого ракурса скорость не более 75 км/ч. Точнее скажет экспертиза.
В ином случае от удара отлетел бы уже черный BMW.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Ирпень
Сообщения: 499
С нами с 02.02.2019

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: MaksymS]
      3 мая 2021 в 11:46 Гілками

MaksymS 02.05.2021 09:44 пишет:

Якби я не знав прикладів збиття велосипедистів на тротуарі - може б ви мене й вразили. Але ж ні. Тут зовсім поруч тема з велосипедистом, якого збили на острівці безпеки. Також я знаю ДТП, коли велосипедиста на тротуарі збила автівка й довелося ампутувати ногу.


Про совсем свежий случай, когда велосипедист на огромной скорости сбил пешехода, стоявшую на тротуаре, причинив последнему травмы - я так понимаю, говорить не хочется? Это ведь разрушает стереотип про то что велосипедист всегда соблюдает правила и всегда является невинной жертвой по умолчанию.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: MosDen]
      3 мая 2021 в 12:53 Гілками

Может где-то там на окружной он и ехал 150 - но это вообще никак не относится к ДТП.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Перекрёсток Минский пр-т/ Большая Кольцевая. ДТП [Re: MosDen]
      3 мая 2021 в 12:58 Гілками

MosDen 03.05.2021 11:46 пишет:

Про совсем свежий случай, когда велосипедист на огромной скорости сбил пешехода, стоявшую на тротуаре, причинив последнему травмы - я так понимаю, говорить не хочется?



Хочется. И я очень удивлен что таких случаев мало, учитывя сколько велосипедистов ездит по тротуарам. У самого руки чешутся столкнуть на проезжую часть таких летунов. Идешь себе, никого не трогаешь - как тут на тебя летит. Я могу понять (но не простить) если велосипедист едет по тротуару со скоростью пешехода не опережая их. Но не могу ни понять ни простить тех велосипедистов, которые передвигаются по тротуарам быстрее пешеходов. А тем более на узких тротуарах . Повбивав би . Реально достали . А потом такой велосипедист покупает дырчика или машину и продолжает ездить по тротуарам, потому что ему, видите ли, на дороге страшно. А то что мне как пешеходу страшно когда на меня летит НЕЧТО под центнер весом его вообще не волнует.

Змінено MaksymS (13:00 03/05/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5259

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія