autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Захист ЛКП автомобіля.

Супер писатель! **
63 года (44 года за рулем), Полтавщина.
Сообщения: 2808
С нами с 05.09.2008

Захист ЛКП автомобіля.
      30 апреля 2021 в 15:19 Гілками

Друзі, давайте поговорим про захист ЛКП автомобіля. Хоч у мене їх і було 3 штуки, з 1986 року, але такими засобами можна сказати не користувався. Ну на Жигулях, "Копійці" і "Шохі", так можна сказати зовсім, а ось на ООА, то пробував 2 види. Якийсь рідкий віск, з бутилочки, через розпилювач, і поліроль "SILICONE GLAZE".
Рідкий віск зовсім не сподобався. ( А може я не вмію його готувати (с) ) Ефекта я ніякого не бачив.
А ось "SILICONE GLAZE" мені сподобався. Я ним не часто користувався, разів 2-3-4 на рік. В 500 мл бутилочці напевне половина залишилась. Закінчився термін використання.
І настало питання, що вибрати для захисту авто. Думаю, правильніше було би віск використовувати, адже це не поліроль, і не стирає лак з авто. Але вибрати не можу. Може порекомендуєте, який взяти? Хто яким користується? Чи може й поліроль яку, яка би менше лак знімала. Раніше то я вручну натирав, але думаю, що буду й чи то дреллю через насадки, чи болгаркою з потрібними кругами. Щось ледачий став, важко вже руками натирати. Розумію, що руками безпечніше, але й не відкидаю таку можливість, як дрель чи болгарка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Киев
Сообщения: 1158
С нами с 21.06.2011

Re: Захист ЛКП автомобіля. [Re: Justice]
      30 апреля 2021 в 15:26 Гілками

Все эти полироли, жидкое стекло, мазанки - до ...оппы.
Как по мне, то только оклейка полиуретановой плёнкой. Но дорого...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
63 года (44 года за рулем), Полтавщина.
Сообщения: 2808
С нами с 05.09.2008

Re: Захист ЛКП автомобіля. [Re: serjik_007]
      30 апреля 2021 в 15:35 Гілками

Згоден. Ось мені й хочеться, не дорого, і щоби нормально. Хоч захист і не дуже добрий буде, але це краще, чим нічого.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Киев
Сообщения: 1084
С нами с 06.08.2010

Re: Захист ЛКП автомобіля. [Re: Justice]
      30 апреля 2021 в 19:14 Гілками

Металл, как правило, начинает ржаветь изнутри. Даже при наличии неповрежденного ЛКП. Срок начала зависит от того, как на заводе его обработали. Что-то начинает через пару лет, что-то позже. Сейчас производитель дает гарантию обычно на 5 лет. Вот кузов столько и держит. Хоть под пленкой, хоть под краской. Но бывают и исключеня. Есть ВАЗ 2101 1972 г.в. Кузов почти как с завода. Могли ведь когда-то.

Змінено softroom (19:18 30/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Захист ЛКП автомобіля. [Re: Justice]
      30 апреля 2021 в 23:31 Гілками

Justice 30.04.2021 15:19 пишет:

Друзі, давайте поговорим про захист ЛКП автомобіля. Хоч у мене їх і було 3 штуки, з 1986 року, але такими засобами можна сказати не користувався. Ну на Жигулях, "Копійці" і "Шохі", так можна сказати зовсім, а ось на ООА, то пробував 2 види. Якийсь рідкий віск, з бутилочки, через розпилювач, і поліроль "SILICONE GLAZE".
Рідкий віск зовсім не сподобався. ( А може я не вмію його готувати (с) ) Ефекта я ніякого не бачив.
А ось "SILICONE GLAZE" мені сподобався. Я ним не часто користувався, разів 2-3-4 на рік. В 500 мл бутилочці напевне половина залишилась. Закінчився термін використання.
І настало питання, що вибрати для захисту авто. Думаю, правильніше було би віск використовувати, адже це не поліроль, і не стирає лак з авто. Але вибрати не можу. Може порекомендуєте, який взяти? Хто яким користується? Чи може й поліроль яку, яка би менше лак знімала. Раніше то я вручну натирав, але думаю, що буду й чи то дреллю через насадки, чи болгаркою з потрібними кругами. Щось ледачий став, важко вже руками натирати. Розумію, що руками безпечніше, але й не відкидаю таку можливість, як дрель чи болгарка.




"..Я ним не часто користувався, разів 2-3-4 на рік. В 500 мл бутилочці напевне половина залишилась. ..."

Эта.... а что это за волшебное средство защиты ЛКП, 250 граммов которого хватило как минимум на год на автомобиль с использованием если 4 раза в год, то 60 граммов за раз? И это минимум!

Это уже не нано, это уже атомные технологии.....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
63 года (44 года за рулем), Полтавщина.
Сообщения: 2808
С нами с 05.09.2008

Re: Захист ЛКП автомобіля. [Re: AlexAudiCoupe]
      1 мая 2021 в 06:25 Гілками

Ну може 3-4 рази я й перебільшив, але точно памятаю, що обробляв перед зимою, і весною, після зими. А 3-4 рази сказав, це щоб не обманювати. А раптом я і серед літа обробляв, і не памятаю. Похилий вік, знаєте, це таке... Склерози всякі, і таке інше...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19467
С нами с 06.07.2001

Re: Захист ЛКП автомобіля. [Re: Justice]
      2 мая 2021 в 09:48 Гілками

Покрыть защитным полиролем, поставить в гараж, накрыть подвесным чехлом - И НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ ВЫЕЗЖАТЬ НА АВТО!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2021-05-2 Предупреждение №1 (3 круг). Устное предупреждение. Stor.

Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
0 користувачів і 28 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1248

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія