autoua
×
Autoua.netФорумДача

Пробував хтось боротися проти "мошки"?

Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Пробував хтось боротися проти "мошки"?
      5 мая 2021 в 21:26 Гілками

У мене навесні починає плодитися море мошки,мілкі такі мушки схожі на комарів але менші. Живуть у кущах самшиту і туях. В мене цих кущів і туй дуже багато,кругом вся територія обсаджена. Пару років обробляв те що коло альтанки і входу на дачу аерозольними спреями проти комах. Результат був відчутний,але по перше не зручно по друге дуже довго. Можна щось таке залити в оприскувач для дерев і "пройтися" по всіх кущах і туях? Є такі засоби?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Михалыч **
Киев
Сообщения: 9249
С нами с 29.01.2004

Re: Пробував хтось боротися проти "мошки"? [Re: Ґоцул]
      6 мая 2021 в 18:19 Гілками

Ґоцул 05.05.2021 21:26 пишет:

Можна щось таке залити в оприскувач для дерев і "пройтися" по всіх кущах і туях? Є такі засоби?




я бы Актарой попробовал - всякую тлю валит на ура, мошек, думаю тоже прибьет.
Если попробуешь - отпишись о результате


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
54 года (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 3441
С нами с 17.08.2005

Re: Пробував хтось боротися проти "мошки"? [Re: axon]
      7 мая 2021 в 08:57 Гілками

axon 06.05.2021 18:19 пишет:

Ґоцул 05.05.2021 21:26 пишет:

Можна щось таке залити в оприскувач для дерев і "пройтися" по всіх кущах і туях? Є такі засоби?




я бы Актарой попробовал - всякую тлю валит на ура, мошек, думаю тоже прибьет.
Если попробуешь - отпишись о результате



Актара или Энжио не повредят, заодно против гусениц на самшите профилактика будет. Вот только эти мошки однодневки, надо бы найти, где они плодятся и там обработать. Вряд-ли они в из кустов вылупляются.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Пробував хтось боротися проти "мошки"? [Re: Palex]
      8 мая 2021 в 00:00 Гілками

Palex 07.05.2021 08:57 пишет:

axon 06.05.2021 18:19 пишет:

Ґоцул 05.05.2021 21:26 пишет:

Можна щось таке залити в оприскувач для дерев і "пройтися" по всіх кущах і туях? Є такі засоби?




я бы Актарой попробовал - всякую тлю валит на ура, мошек, думаю тоже прибьет.
Если попробуешь - отпишись о результате



Актара или Энжио не повредят, заодно против гусениц на самшите профилактика будет. Вот только эти мошки однодневки, надо бы найти, где они плодятся и там обработать. Вряд-ли они в из кустов вылупляются.




Мошка вилітає на вечір буянити,вдень сидять в кущах самшиту і туях,от прямо порухаєш зранку кущ і вилітає купа,як мінімум у них там "перевалочний пункт" тим більше обробляв аерозольними диклофосами і їх аналогоми,ефект був однозначно,значно менше літало.Я доречі бачив як в готелях турки і т д оприскують саме кущі,думаю якраз від всяких літаючих монстриків)

Змінено Ґоцул (00:03 08/05/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Пробував хтось боротися проти "мошки"? [Re: Palex]
      8 мая 2021 в 00:01 Гілками

Palex 07.05.2021 08:57 пишет:

axon 06.05.2021 18:19 пишет:

Ґоцул 05.05.2021 21:26 пишет:

Можна щось таке залити в оприскувач для дерев і "пройтися" по всіх кущах і туях? Є такі засоби?




я бы Актарой попробовал - всякую тлю валит на ура, мошек, думаю тоже прибьет.
Если попробуешь - отпишись о результате



Актара или Энжио не повредят, заодно против гусениц на самшите профилактика будет. Вот только эти мошки однодневки, надо бы найти, где они плодятся и там обработать. Вряд-ли они в из кустов вылупляются.



Відпишу обов*язково ,для початку актарою спробую.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Пробував хтось боротися проти "мошки"? [Re: Palex]
      9 мая 2021 в 21:03 Гілками

Приїхав сьогодні на дачу,жах мошки море всюди,і головне пару метрів від ділянки відхожу і її майже нама на дорозі,в сусідів візуально теж не бачу таких скупчень,я не зважаючи що неділя і стараюсь в цей день таких ричей не робити вирішив таки пройтися інсектоїдом,на жаль актари не мав,бо не планував цим сьогодні займатися,але мав хорус 2 пакети,тав підсилену дозу і обробив всі туї і навіть траву в місцях найбільшого скупчення цих гадів. На днях приїду гляну що робиться. Але відразу розчин їх як диклофос не валить.Минулі роки як обробляв диклофосом валило зразу

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Тимуровец **
50 лет (23 года за рулем), Васильков
Сообщения: 17964
С нами с 26.09.2002

Re: Пробував хтось боротися проти "мошки"? [Re: Ґоцул]
      11 мая 2021 в 10:08 Гілками

Ґоцул 09.05.2021 21:03 пишет:

Приїхав сьогодні на дачу,жах мошки море всюди,і головне пару метрів від ділянки відхожу і її майже нама на дорозі,в сусідів візуально теж не бачу таких скупчень,я не зважаючи що неділя і стараюсь в цей день таких ричей не робити вирішив таки пройтися інсектоїдом,на жаль актари не мав,бо не планував цим сьогодні займатися,але мав хорус 2 пакети,тав підсилену дозу і обробив всі туї і навіть траву в місцях найбільшого скупчення цих гадів. На днях приїду гляну що робиться. Але відразу розчин їх як диклофос не валить.Минулі роки як обробляв диклофосом валило зразу



Эмммм...а какой смысл был этого действа??? Хорус-это НЕ инсектицид, а фунгицид. Он борется не с насекомыми-вредителями, а с грибковыми болезнями растений

Это всё примерно, как если у тебя голова болит, а ты взял и помазал себе пятку зелёнкой. Поможет примерно так же.

Змінено upss (10:10 11/05/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Пробував хтось боротися проти "мошки"? [Re: upss]
      11 мая 2021 в 10:18 Гілками

upss 11.05.2021 10:08 пишет:

Ґоцул 09.05.2021 21:03 пишет:

Приїхав сьогодні на дачу,жах мошки море всюди,і головне пару метрів від ділянки відхожу і її майже нама на дорозі,в сусідів візуально теж не бачу таких скупчень,я не зважаючи що неділя і стараюсь в цей день таких ричей не робити вирішив таки пройтися інсектоїдом,на жаль актари не мав,бо не планував цим сьогодні займатися,але мав хорус 2 пакети,тав підсилену дозу і обробив всі туї і навіть траву в місцях найбільшого скупчення цих гадів. На днях приїду гляну що робиться. Але відразу розчин їх як диклофос не валить.Минулі роки як обробляв диклофосом валило зразу



Эмммм...а какой смысл был этого действа??? Хорус-это НЕ инсектицид, а фунгицид. Он борется не с насекомыми-вредителями, а с грибковыми болезнями растений

Это всё примерно, как если у тебя голова болит, а ты взял и помазал себе пятку зелёнкой. Поможет примерно так же.





Я допустив помилку,замість енжіо написав хорус яким я завжди обробляю свої персики сорі) тупанув,і виправити вже не дає,пізно.

Ну менше з тим просто профтикав і механічно написав не той припарат. )) Отже щодо ефекту. Майже всюди мошку знищило,залишилася тільки в тих місцях де не було обробки,але скажімо так та певна кількість що залишилась не напрягає.


Змінено Ґоцул (10:25 11/05/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Тимуровец **
50 лет (23 года за рулем), Васильков
Сообщения: 17964
С нами с 26.09.2002

Re: Пробував хтось боротися проти "мошки"? [Re: Ґоцул]
      11 мая 2021 в 12:00 Гілками

ааа, ну то другое дело

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДача
Додаткова інформація
0 користувачів і 4 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 18371

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія