autoua
×
Autoua.netФорумДача

Вибір акумуляторного оприскувача

старый писатель **
35 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 944
С нами с 23.05.2018

Вибір акумуляторного оприскувача
      17 апреля 2021 в 17:00 Гілками

Стомився завжди рукою качати, а особливо коли дерева кропиш - то ще те задоволення. Бачу вже не перший рк в моді акумуляторні оприскувачі - а хто ткне пальцем в щось нормальне, а то пішов на один попсовий зелений сайт, почав відгуки читати, а там мало в кого які моделі довго живуть((( загалом, треба конкретної поради

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
43 года (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7056
С нами с 12.11.2013

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Sergio225]
      17 апреля 2021 в 17:22 Гілками

Solo 417 посмотрите.
Очень даже качественная моделька, дороговато немного правда.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3238
С нами с 31.08.2006

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Sergio225]
      17 апреля 2021 в 17:22 Гілками

Брала себе, 3 года назад, в розетке Forte почти самый недорогой. На 16л.
Отработал два с половиной сезона (весна-осень), опрыскивала часто. Кроме профилактик еще и удобрение брызгала и от тли/цветоеда . Думаю от 10 до 12 раз в год и соседям раза 4 давала.
Живой. Только палку подлиннее докупила за 100 грн.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
35 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 944
С нами с 23.05.2018

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Cirax]
      17 апреля 2021 в 21:20 Гілками

Cirax 17.04.2021 17:22 пишет:

Solo 417 посмотрите.
Очень даже качественная моделька, дороговато немного правда.




ну так, трохи не мас-маркет ціна)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
35 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 944
С нами с 23.05.2018

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Veltem]
      17 апреля 2021 в 21:28 Гілками

Veltem 17.04.2021 17:22 пишет:

Брала себе, 3 года назад, в розетке Forte почти самый недорогой. На 16л.
Отработал два с половиной сезона (весна-осень), опрыскивала часто. Кроме профилактик еще и удобрение брызгала и от тли/цветоеда . Думаю от 10 до 12 раз в год и соседям раза 4 давала.
Живой. Только палку подлиннее докупила за 100 грн.




певно на такий і дивився, останні відгуки не найкращі - хоч об'єктивно справа може бути в невдалій партії, а ті що були о і потім можуть норм працювати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
25 лет за рулем,
Сообщения: 944
С нами с 28.07.2005

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Sergio225]
      18 апреля 2021 в 12:35 Гілками

На Prom пошукайте варіанти на кшталт Forte або Grunhelm та інші схожі (мабуть Китай їх штампує на одній фабриці тількі різні кольори з написами). Собі взяв Грюнхелм на 16 літрів (хімія у пакетах іде з розрахунку на 10 літрів а я додаю 2 пекети на 16-17 літрів - саме те!). Вартість була 740 - чи 900 гривень - вже не пам’ятаю, Соло на 8 літрів з ручним насосом стільки коштував.
Працює вже третій сезон, на мою думку краще ніж Штіль акумуляторний. Тільки палка в комплекті коротка - для кущів або картоплі, для дерев треба докупити телескопічну палку на 2,5 метри. Зазвичай її продають ті ж люді, що і оприскувачі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 730
С нами с 22.08.2006

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Veltem]
      19 апреля 2021 в 12:02 Гілками

Veltem 17.04.2021 17:22 пишет:

Брала себе, 3 года назад, в розетке Forte почти самый недорогой. На 16л.
Отработал два с половиной сезона (весна-осень), опрыскивала часто. Кроме профилактик еще и удобрение брызгала и от тли/цветоеда . Думаю от 10 до 12 раз в год и соседям раза 4 давала.
Живой. Только палку подлиннее докупила за 100 грн.




+
Такой же и у меня. Совершенно беспроблемный. Только вот я не помню, почему я купил 16л. Сейчас бы взял 10л. Большинство препаратов на 10л разводятся. Палку 2,5 м купил у них же, но дороже чем 100 грн....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3981
С нами с 01.02.2008

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Veltem]
      22 апреля 2021 в 17:16 Гілками

Veltem 17.04.2021 17:22 пишет:

Брала себе, 3 года назад, в розетке Forte почти самый недорогой. На 16л.
Отработал два с половиной сезона (весна-осень), опрыскивала часто. Кроме профилактик еще и удобрение брызгала и от тли/цветоеда . Думаю от 10 до 12 раз в год и соседям раза 4 давала.
Живой. Только палку подлиннее докупила за 100 грн.



И я его в этом году взял. Удобно. Слов нет. Одно удовольствие от работы, не то что раньше)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12576
С нами с 17.02.2009

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Sergio225]
      3 мая 2021 в 15:59 Гілками

Отцу на дачу такой купил, на литиевом акке от шурика. Лямки удобные есть теплоиозоляция для спины, пластик качественный, хрен сломаешь, но собран кривыми руками, пришлось немного "доработать напильником"
Из минусов - штанга не удлиняется, зарядное - жуть какая-то, вхолостую нельзя включенным оставлять.
Ну и да, по сравнению с ручным (с насосом) у этого расход воды в разы меньше, наверное, из-за более мелкого разбрызгивания, так что 15л для него занадто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
35 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 944
С нами с 23.05.2018

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Sergio225]
      11 мая 2021 в 10:32 Гілками

забув відписатися. взяв forte, випадково - був на базарі, зайшов вживу глянути що є в якомусь агромагазині, побачив його за 1300, глянув розетку - тисяча з акцією, зайшов на сам базар - взяв його за 900)
спробував в роботі - розпилює шикарно, правда треба звикнути до збільшеної витрати води порівняно з ручним оприскувачем. питання до тих хто такий або схожі юзає - використовуєте регулятор(крутилка така) чи просто кнопкою включаєте/виключаєте? а то продавець радив регулятор не юзати і просто кнопкою вмикати та вимикати, мовляв надовше стане


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3238
С нами с 31.08.2006

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Sergio225]
      11 мая 2021 в 10:55 Гілками

Sergio225 11.05.2021 10:32 пишет:

... правда треба звикнути до збільшеної витрати води порівняно з ручним оприскувачем.



Может настроили разбрызгиватель крупно? Или медленно штангой двигаете? Я первые 10л задолбалась распылять, вторая порция уже была более крупными каплями и активнее перемещалась со штангой.
Регулятор я действительно настроила и больше не трогала, только кнопкой вкл и выкл.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 225
С нами с 02.03.2013

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Sergio225]
      11 мая 2021 в 14:02 Гілками

Брал себе Форесту+к стандартной короткой штанге (с нее удобно только виноград и кустарники опрыскивать)купил длинную штангу для деревьев + пару сопел на все случаи жизни. Доволен. На 3 или 4 год заменил аккумулятор и внутренний фильтр.
Форесту кстати можно заказать в фирменном магазине Дніпро-М, получишь хороший сервис на обслуживание.
И да, для мужчины 16л максимум, как раз два ведра по 8л входит. На 10л устанешь его снимать и заправлять.

Змінено Fagot (14:05 11/05/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3981
С нами с 01.02.2008

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Sergio225]
      11 мая 2021 в 18:18 Гілками

Sergio225 11.05.2021 10:32 пишет:

забув відписатися. взяв forte, випадково - був на базарі, зайшов вживу глянути що є в якомусь агромагазині, побачив його за 1300, глянув розетку - тисяча з акцією, зайшов на сам базар - взяв його за 900)
спробував в роботі - розпилює шикарно, правда треба звикнути до збільшеної витрати води порівняно з ручним оприскувачем. питання до тих хто такий або схожі юзає - використовуєте регулятор(крутилка така) чи просто кнопкою включаєте/виключаєте? а то продавець радив регулятор не юзати і просто кнопкою вмикати та вимикати, мовляв надовше стане



Я регулятор поставил на минимум практически. Не считаю хорошим вариантом включать/выключать. Да и давление-распыление тогда неравномерно.
А на минимуме включил, и он хорошо дует. Сам "притормаживает" компрессор когда нужно.

Змінено Aksakal (18:20 11/05/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
35 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 944
С нами с 23.05.2018

Re: Вибір акумуляторного оприскувача [Re: Aksakal]
      11 мая 2021 в 22:37 Гілками

Aksakal 11.05.2021 18:18 пишет:

Sergio225 11.05.2021 10:32 пишет:

забув відписатися. взяв forte, випадково - був на базарі, зайшов вживу глянути що є в якомусь агромагазині, побачив його за 1300, глянув розетку - тисяча з акцією, зайшов на сам базар - взяв його за 900)
спробував в роботі - розпилює шикарно, правда треба звикнути до збільшеної витрати води порівняно з ручним оприскувачем. питання до тих хто такий або схожі юзає - використовуєте регулятор(крутилка така) чи просто кнопкою включаєте/виключаєте? а то продавець радив регулятор не юзати і просто кнопкою вмикати та вимикати, мовляв надовше стане



Я регулятор поставил на минимум практически. Не считаю хорошим вариантом включать/выключать. Да и давление-распыление тогда неравномерно.
А на минимуме включил, и он хорошо дует. Сам "притормаживает" компрессор когда нужно.




так регулятор по сут сам і включає-виключає. незалежно від положення кнопки вимкнення. гуглив що в народу так само то працює - не певен чи норма...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДача
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 18919

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія