autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Турція дикунами. (3/11)

мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Турція дикунами. [Re: Mutant]
      8 июня 2021 в 14:26 Гілками

Mutant 07.06.2021 23:06 пишет:

Vladya 07.06.2021 22:36 пишет:

в соседней теме это сто пятьдесят раз обсудили.

все просто летишь делаешь тесть туда , дети с 6 лет в том числе и назад делаешь дома тесты в том числе дети от 12 лет

но с 30 июня все может измениться
в разгар лета думаю у нас отменят точно



Тп у тій темі вже стільки сторінок, що читати не перечитати.
30-го я вже маю повернутись.

При повернені додадок Вдома всі мають ставити? І діти з 12 років?




зараз, так


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26080
С нами с 17.12.2008

Re: Турція дикунами. [Re: Vladya]
      8 июня 2021 в 14:31 Гілками

Vladya 08.06.2021 14:26 пишет:

Mutant 07.06.2021 23:06 пишет:

Vladya 07.06.2021 22:36 пишет:

в соседней теме это сто пятьдесят раз обсудили.

все просто летишь делаешь тесть туда , дети с 6 лет в том числе и назад делаешь дома тесты в том числе дети от 12 лет

но с 30 июня все может измениться
в разгар лета думаю у нас отменят точно



Тп у тій темі вже стільки сторінок, що читати не перечитати.
30-го я вже маю повернутись.

При повернені додадок Вдома всі мають ставити? І діти з 12 років?




зараз, так


Ты уже чемодан на Турцию собрал? Когда стартуешь на своей машинке? Будем с нетерпением ждать фото видео отчёт

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Турція дикунами. [Re: egorka]
      8 июня 2021 в 14:40 Гілками

egorka 08.06.2021 14:31 пишет:

Vladya 08.06.2021 14:26 пишет:

Mutant 07.06.2021 23:06 пишет:


В ответ на:

...




Тп у тій темі вже стільки сторінок, що читати не перечитати.
30-го я вже маю повернутись.

При повернені додадок Вдома всі мають ставити? І діти з 12 років?




зараз, так


Ты уже чемодан на Турцию собрал? Когда стартуешь на своей машинке? Будем с нетерпением ждать фото видео отчёт



в конце июля, начинаю писать план ))
да решили ехать в этом году на машине, плюс родители захотели, то будет большая компания. Хотя смотрю билеты тот же пегасус около 80 баксов в одну сторону.
Предположительно едем через Орловку, еще не знаю ночевать в Украине или сразу пересекать границу и ночевать в Румынии. Если не отменят тесты то нужно успеть вьехать в Турцию.
А дальеш ночь наверно в Эдирне и там посмотреть, потом пару ночей в Чанакале, потом пару ночей в Айвалик и дальше планируем базироваться в Кушадаси, а уже с него ездить в Чамше, Измир и т.д.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26080
С нами с 17.12.2008

Re: Турція дикунами. [Re: Vladya]
      8 июня 2021 в 14:43 Гілками

Vladya 08.06.2021 14:40 пишет:

egorka 08.06.2021 14:31 пишет:

Vladya 08.06.2021 14:26 пишет:


В ответ на:

...





зараз, так


Ты уже чемодан на Турцию собрал? Когда стартуешь на своей машинке? Будем с нетерпением ждать фото видео отчёт



в конце июля, начинаю писать план ))
да решили ехать в этом году на машине, плюс родители захотели, то будет большая компания. Хотя смотрю билеты тот же пегасус около 80 баксов в одну сторону.
Предположительно едем через Орловку, еще не знаю ночевать в Украине или сразу пересекать границу и ночевать в Румынии. Если не отменят тесты то нужно успеть вьехать в Турцию.
А дальеш ночь наверно в Эдирне и там посмотреть, потом пару ночей в Чанакале, потом пару ночей в Айвалик и дальше планируем базироваться в Кушадаси, а уже с него ездить в Чамше, Измир и т.д.


Класс когда недавно были в Фаселисе видел две наших машины одна Киевская другая Житомирская

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1803
С нами с 08.02.2005

Re: Турція дикунами. [Re: egorka]
      9 июня 2021 в 09:10 Гілками

Мой кум съездил с семьей на своем авто в Грецию, на обратном пути словил в бочину румынского гонщика. Еле доехал домой, имел кучу гемора с получением страховой выплаты. Другой знакомый обломался на своем авто в Испании, имел кучу гемора с поиском ЗЧ и ремонтом. Уж лучше самолет и прокат на месте, в случае чего, сработает страховка и выдадут другую машину.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Турція дикунами. [Re: maxsakh]
      9 июня 2021 в 09:25 Гілками

можно долго рассказывать случаи про крушение самолетов, поездов и арендованных машин.
я в свое время попал в Румынии в аварию на туристическом автобусе

ну и все это прекрасно, если тебе нужно только с точки А в точку Б, но если усложнить добавив стару, а если не одну. Или долгосрочная аренда авто в тойже Турции, если ездить больше двух недель, аренда становиться космичной.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4378
С нами с 28.08.2005

Re: Турція дикунами. [Re: maxsakh]
      9 июня 2021 в 10:35 Гілками

Уже 15 лет, практически каждый год, езжу на машине в отпуск по Европе. Да, поломаться в чужой стране, без хорошего знания языка, может быть проблемой. Но не ужас-ужас. Самое серьезное, что было - умер бензонасос в Болгарии. А это был 2007 год. Еще со страховками было плохо. Нашел "знакомого моего форумного знакомого", который узнал где я, перезвонил в сервис, объяснил, они приехали и заменили бензонасос. (Кстати, цена на это была чуть ниже, чем в Киеве). В глуши южной Италии забыл фары включеные. А там кроме итальянского - никакого! Слова "батарея" и скрещеные руки побудили ближайшего прохожего отвести меня в автосервис. Мастер взял бустер... Сколько? "Уна кофе". Так что нечего этого бояться!
Ну и экономический аспект. До Стамбула из Киева 1600 км. Из них 800 км Украина. Пусть будет 70 литров топлива - 70E (Украина) + 100Е (Европа). Плюс 30E за всякие дорожные сборы. Итого 200 евро в один конец или 400Евро туда-обратно. Аренда авто в Стамбуле на 10 дней в середине июня 170 Евро. Авиаперелет в Стамбул ~200Евро (если не заморачиваться с чартерами) на человека. Итого, при 3 человеках машине - одинаково. При 4 и более - машиной выгоднее. На самом деле, на прокатное авто затраты меньше - тебя волнует только бензин. Масло, аммортизация уже вошли в аренду. Остается еще один аспект: 1600км это два дня, либо сутки в режиме "умру, но доеду". Итого, 4 дня отпуска в минус. Кроме того, если ночевать в отеле, то еще дважды по 50-60 Евро. Ну тут уже каждый решает за себя. Я для себя вывел: до 1500 км - еду на машине. Если больше, то тогда либо самолет+аренда, либо по дороге большая экскурсионная программа с 2-3 ночевками.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4378
С нами с 28.08.2005

Re: Турція дикунами. [Re: Mutant]
      9 июня 2021 в 10:38 Гілками

Mutant 01.06.2021 09:10 пишет:

Другий варіант із відвідуванням Стамбула.
Але він мені щось меньше подобається. Думаю краще стамбул залишити на окрему подорож.




По прибытии отпишись, пожалуйста. Вариант похож на мой - еду дикарем куда-то между Аланией и Мерсином и рассматриваю варианты перелета до Анкары (билет на 1000-1500грн дешевле)+ машина с экскурсией на пару-тройку ночевок. Либо напрямую до Алании и там "радиальные" поездки. Стамбул и окресности решил оставить "на следующий раз".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Турція дикунами. [Re: Mutant]
      9 июня 2021 в 12:18 Гілками

ну это как то все супер оптимистично и удачно ))

Мои выводы если лететь типа аля Пегасус и покупать заранее и брать машину до 14 дней и брать одну страну то выгодно лететь и брать аренду. Если поездка больше 14 дней, то выгодно своей ехать.
Мой прошлый год, реальный кейс , все бронировалось заранее и цены поминимуму и то
перелет пегасус сильно заранее куплено подствроено под даты, 3 человека с багажом 20 кг на человека вышло 383 бакса или на тот момент 9364 грн.
Аренда авто на 14 дней, машина минимальные те что рено, фиат и т.д. не средний клас 350 баксов с полно страховкой на тот момент 9726 грн.

итого 733 бакса + бензин

Если покупать не заранее и не отслеживать и не подстраивать дни, то эта сумма легко доходит до штуки баксов.
А если брать срок 3-4 недели, то сумма увеличивается в 1,5-2 раза, чем больше срок пребывания тем выгодней ехать своим ходом. А если еще есть планы посмотреть по дороге что то в других странах так вообще.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Турція дикунами. [Re: sigma]
      9 июня 2021 в 14:11 Гілками

sigma 09.06.2021 10:38 пишет:

Вариант похож на мой - еду дикарем куда-то между Аланией и Мерсином



Був в Зааланьї двічі по 10 днів на прокатному авто, навколо є на що подивитися. Наступну подорож планую все ж таки своєю машиною з кільцевим маршрутом.
Від Аланії в бік Мерсіну пару десятків кілометрів суміші апартаментів та готелів на різний смак з російським гетто Махмутлар посередині. Закінчується все це в Каргиджаку, ***** готель на горі "Utopia World" під ним купа нових апартів, яких від моря відділяє тільки траса. Далі до Газіпаші хоч і є населені пункти, для туристів біля моря не згадаю нічого. В самій Газіпаші є і нормальні готелі та навіть аеропорт (до якого ніяк не зроблять прямий рейс з Києва).
Від Газіпаші до Мерсіна як на мене для туристів терра інкогніта, хоча готелі там наче є.

P.S.
Київ-Стамбул як раз на межі 1500 км (особливо після запуску порому Орлівка-Ісакча). Якщо рахувати на трьох, то їхати власною машиною точно вигідніше.
На двох навіть з квитками від не дуже зручного нічного Пегасусу , авіа виходить в одну ціну з бензин + 30% на амортизацію. Кошти на оренду авто будуть витрачені більше ніж на страховку власного+2 готелі по дорозі.
Істотний сенс в авіа з'являється, якщо Стамбул хочеться оминути.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Турція дикунами. [Re: Daugava]
      9 июня 2021 в 14:36 Гілками

почав літати пегасус у Газіпашу...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4378
С нами с 28.08.2005

Re: Турція дикунами. [Re: Daugava]
      9 июня 2021 в 15:07 Гілками

Спасибо за обзор. Но я собираюсь еще дальше Газипаши. Не люблю песчаные пляжи и отели. Предпочитаю камни, скалы и отдельные аппартаменты. За информацию про аэропорт Газипаша - спасибо. Да, есть прямой рейс на начало августа $190 на одного. Ну, плюс, $20 за одно место багажа на всех.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Турція дикунами. [Re: Daugava]
      9 июня 2021 в 15:21 Гілками

Daugava 09.06.2021 14:11 пишет:

В самій Газіпаші є і нормальні готелі та навіть аеропорт (до якого ніяк не зроблять прямий рейс з Києва).
Від Газіпаші до Мерсіна як на мене для туристів терра інкогніта, хоча готелі там наче є.



вже запустили

почали вже їздити по тому відрізку, там купа крутих печер


а де плануєте ночівлю перед паромом чи вже у Румунії, от думаю приїхати і в Ізмаїлі відпочити, а зранку їхати на паром, чи всеж таки одним махом перейти кордон і вже в Румунії відпочивати.

Хто знає по парому ще не трапляються затори, по типу не влізли всі бажаючи на якийсь час.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8889
С нами с 14.12.2005

Re: Турція дикунами. [Re: Mutant]
      9 июня 2021 в 15:49 Гілками

Питання по самоізоляції після повернення.
Я кщо у мене є квартира і дача, я можу на своєму авто пересуватись між ними? Чи треба сидіти в одному місці?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8889
С нами с 14.12.2005

Re: Турція дикунами. [Re: San40S]
      9 июня 2021 в 15:51 Гілками

San40S 08.06.2021 11:02 пишет:


Підйом на гору Бабадаг. Рекомендую, якщо любиш серпантини - враження гарантую Мої пасажири ззаду молились (але, їм найбільше це запам'яталось з відпустки) Сильно шкодую, що не засняв для Мапіларі/Гугла Водіям-новачкам, від гріха подалі, не рекомендував би суватись - дорога вузька, багато місць, де два авто не роз'їдуться (трафік невеликий) + відсутні відбійники. На горі прохолодно, брати теплий одяг. Підйом на гору, займає десь 30 хвилин. Їхати тільки засвітла. Спускались з двома зупинками, - гальма грілись добряче, хоч і був новенький Seat Arona.
Гарні краєвиди, красива панорама на Оллюденіз, взлітають парапланеристи.




Наскільки там все таки екстрим7 Я за кермом не новачок, але по серпантинам їздив буквально пару разів.
Тут головне не переборщити з екстримом.
Писали вроді що на вершину будують канатку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Турція дикунами. [Re: sigma]
      9 июня 2021 в 16:10 Гілками

sigma 09.06.2021 15:07 пишет:

Спасибо за обзор. Но я собираюсь еще дальше Газипаши. Не люблю песчаные пляжи и отели. Предпочитаю камни, скалы и отдельные аппартаменты.




Повністю розумію. Згаданий мною Каргиджак задовольнить по камінцям та скалам (останній його пляжик саме такий), але окремих апартів там зовсім небагато, вони досить старі і по сусідству окрім бананового гаю мають ще й цілий ліс нових апартів по 5-6 поверхів. В інших місцях Аланії все ще гірше, окрім щільної апарт-забудівлі ряди різноманітного русо-бізнесу.
https://goo.gl/maps/fD5RpaSW88AunAcs9

Біля Газіпаші повно значно вищих скель, античних руїн та красивих пляжів, до яких як правило не так легко добратися, D400 йде від моря в гору, втрачає трафік та дві смуги. Взагалі на гугл мапсах на панорамах це можна добре побачити, я за Газіпашу не їздив, але вже біля неї туристичної інфраструктури не бачив, можливо тому, шо я обидва рази був у самому кінці сезону, мені здається, що подивитися там є на що, але знайти житло буде важко.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Турція дикунами. [Re: Mutant]
      9 июня 2021 в 16:13 Гілками

Mutant 09.06.2021 15:51 пишет:

San40S 08.06.2021 11:02 пишет:


Підйом на гору Бабадаг. Рекомендую, якщо любиш серпантини - враження гарантую Мої пасажири ззаду молились (але, їм найбільше це запам'яталось з відпустки) Сильно шкодую, що не засняв для Мапіларі/Гугла Водіям-новачкам, від гріха подалі, не рекомендував би суватись - дорога вузька, багато місць, де два авто не роз'їдуться (трафік невеликий) + відсутні відбійники. На горі прохолодно, брати теплий одяг. Підйом на гору, займає десь 30 хвилин. Їхати тільки засвітла. Спускались з двома зупинками, - гальма грілись добряче, хоч і був новенький Seat Arona.
Гарні краєвиди, красива панорама на Оллюденіз, взлітають парапланеристи.




Наскільки там все таки екстрим7 Я за кермом не новачок, але по серпантинам їздив буквально пару разів.
Тут головне не переборщити з екстримом.
Писали вроді що на вершину будують канатку.




канатки немає і в цьому році не буде )

дорога


ізоляція одне місце, все інше буде вважатись що ти його покинув ) але я б так не хвилювався. як що зробити фон однаковий то він не зможе зрозуміти де ти


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Турція дикунами. [Re: Vladya]
      9 июня 2021 в 16:50 Гілками

Vladya 09.06.2021 15:21 пишет:


а де плануєте ночівлю перед паромом чи вже у Румунії, от думаю приїхати і в Ізмаїлі відпочити, а зранку їхати на паром, чи всеж таки одним махом перейти кордон і вже в Румунії відпочивати.




Я відпустку планую на жовтень, до неї все ще 500 разів зміниться, тому поки що на пором тільки дивлюся в рамках гілок на АвтоУА . Наявність прямого рейсу в Газіпашу з Борисполя істотно змінює все, бо до обох аеропортів від кінцевих точок мого маршруту по 20 хвилин на такси.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Турція дикунами. [Re: Vladya]
      9 июня 2021 в 17:08 Гілками

Щодо ізоляції, колега повернулася в понеділок з Туреччини. Перед поверненням зробила ПЦР прямо в готелі, його вистачило нашим в Борисполі. Можна здати аналіз і в самому Борисполі, тоді ізоляція триватиме кілька годин до отримання результату.

В ответ на:

канатки немає і в цьому році не буде )




https://www.facebook.com/babadag.teleferik/

Стверджує протилежне. Сьогодні відкрилися.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Турція дикунами. [Re: Mutant]
      9 июня 2021 в 17:33 Гілками

Mutant 09.06.2021 15:51 пишет:

San40S 08.06.2021 11:02 пишет:


Підйом на гору Бабадаг. Рекомендую, якщо любиш серпантини - враження гарантую Мої пасажири ззаду молились (але, їм найбільше це запам'яталось з відпустки) Сильно шкодую, що не засняв для Мапіларі/Гугла Водіям-новачкам, від гріха подалі, не рекомендував би суватись - дорога вузька, багато місць, де два авто не роз'їдуться (трафік невеликий) + відсутні відбійники. На горі прохолодно, брати теплий одяг. Підйом на гору, займає десь 30 хвилин. Їхати тільки засвітла. Спускались з двома зупинками, - гальма грілись добряче, хоч і був новенький Seat Arona.
Гарні краєвиди, красива панорама на Оллюденіз, взлітають парапланеристи.




Наскільки там все таки екстрим7 Я за кермом не новачок, але по серпантинам їздив буквально пару разів.
Тут головне не переборщити з екстримом.
Писали вроді що на вершину будують канатку.



Ну як екстрим... покриття хороше - місцями асфальт, місцями плитка (багато де в Турції плитку зустрічав, навіть в містах). Нема відбійників і багато місць, де 2 машини не роз'їдуться - може треба чуть спуститись вниз заднім ходом потихеньку. Коли я був, то за весь підйом/спуск, зустрів 3-4 машини і компанію мотоциклістів, то ми нормально роз'їхались (5-10км/год). Знайомий розминався з бензовозом, то казав що було трохи лячно ))
При підйомі, головне водію не дивитись в ліве вікно - тіко прямо.

Канатка тільки будується і ще, мабуть, не скоро буде.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 31346

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія