autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

Форсунки ГБО и расход. (17/17)

V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Форсунки ГБО и расход. [Re: kulibin]
      17 июня 2021 в 19:36 Гілками

kulibin 15.06.2021 14:47 пишет:

Редуктор Аляска супер но ему уже 5 лет правда, сегодня глянул графики в Стаге так при переключении на газ при 35гр давление газа прыгает а ж до 2,7 и потом по мере прогрева падает до рабочего 1,32.



ну хз, ніби все ок, по тому що ви пишете. В мене форсунки теж лежать горизонтально, і норм (ну, менше прослужать, але зато зручно ховаються під декоративною кришкою двигуна).
Лише - скакати тиск не повинен би. В мене до вмикання показує тиск біля 1,7-1,8 Бар (+-), а після вмикання - майже одразу встановлені 1.3 (+-0,05). В мене теж Аляска Супер.
В мене перемикання на газ при 50 чи 60 С, щоб продовжити життя редуктору та зробити роботу газової системи стабільнішою в початковий момент. На витрату бензину, в гірший бік, суттєво (в моєму випадку) це не впливає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Форсунки ГБО и расход. [Re: kulibin]
      17 июня 2021 в 19:39 Гілками

kulibin 15.06.2021 14:47 пишет:

Редуктор Аляска супер но ему уже 5 лет



а редуктор - стабільно тримає тиск? Перевірити можна на місці, натиснувши педаль газу, з холостих обертів, до упору (короткочасно), і дивитися наскільки просяде тиск. Повинно просідати до 20% (не більше), як і під повним стабільним навантаженням.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3051
С нами с 01.07.2018

Re: Форсунки ГБО и расход. [Re: kulibin]
      18 июня 2021 в 09:40 Гілками

kulibin 15.06.2021 14:47 пишет:

Форсунки Alex Barracuda с жиклёрами помоему толь 2.5 толи 2.4мм режат горизонтально, расстояние межку ворсами и впускным максимум 12см сейчас, разряжение сразу за дросельной взято, фильтр вихревой Alex 360, Редуктор Аляска супер но ему уже 5 лет правда, сегодня глянул графики в Стаге так при переключении на газ при 35гр давление газа прыгает а ж до 2,7 и потом по мере прогрева падает до рабочего 1,32. В стаге форсунки выбранны как Keihin.



Всі ці корекції про які було вище написано можливо і мають якесь значення, та в першу чергу потрібно щоб був +- стабільний тиск газу, я би починав шукати проблеми із редуктора, 5 років це не мало, резинка мабуть задубіла. А тиск 1.32 часом не зависокий? Можливо на 1.2 спробувати підкрутити?
Перевірити чи тримає редуктор це виставити тиск переключення на бензин 0.6 та 0.2-0.3 секунди, їздити і дивитись чи буде зіскакувати саме на бензин коли різко тапку натиснути.

В мене баракуди теж лежать горизонтально, 90К км вже проїхали, ще не здихають.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
16 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1381
С нами с 10.10.2007

Re: Форсунки ГБО и расход. [Re: kulibin]
      20 июня 2021 в 10:53 Гілками

Тиск тримає редуктор як на мене дуже добре, виставив зараз тиск 1.05 при та ж же жикльорах але виставив форсунки в прозі hana red графіки майже співпали, по тязі нічого не змінилося (підключив варіатор). При тапці в Пол то тиск з 1.05 може прлсісти максимум десь до 0.88. Але всеодно вилазить помилка p0171 і треби трішки піднімаки коефіцієнт.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
21 год за рулем, Киев
Сообщения: 1870
С нами с 11.01.2009

Re: Форсунки ГБО и расход. [Re: kulibin]
      20 июня 2021 в 14:09 Гілками

эта ошибка может быть в паре с 0172.
это кат сдыхает или лямбда. или негерметичная выхлопная.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3051
С нами с 01.07.2018

Re: Форсунки ГБО и расход. [Re: kulibin]
      21 июня 2021 в 00:06 Гілками

kulibin 20.06.2021 10:53 пишет:

Тиск тримає редуктор як на мене дуже добре, виставив зараз тиск 1.05 при та ж же жикльорах але виставив форсунки в прозі hana red графіки майже співпали, по тязі нічого не змінилося (підключив варіатор). При тапці в Пол то тиск з 1.05 може прлсісти максимум десь до 0.88.



Ну із 1.05 до 0.88 це практично не скаче тиск, фактично ідеальна робота редуктора, якщо дивились тиск саме в момент вдавлювання тапки в підлогу а не потім коли все устаканилось.
P.S. я б в такому випадку домовився з кимось із клубних газових спеціалістів щоб помогли вияснити проблему а також навчили правильно налаштовувати, адже всі ці корекції, криві налаштування можуть бути досить важливими щоб зменшити витрату палива, збільшити тягу двигуна чи продовжити життя мотору, нехай там візьмуть трохи грошей і т.д. Сам планую таким зайнятись, правда в мене інша ситуація, мотор 1.6, 8-клапанний а не 16, та ще й із гідрокомпенсаторами, я б сказав що ідеальний варіант для ГБО, навіть коли буде налаштовано щось неправильно то все одно нічого йому не станеться, тим більше виставив обмеження роботи на газу до 4000 об/хв, а це до 145 км/год, а більше не їжджу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
1 користувачів і 9 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 74938

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія