autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Опять про “работу” полиции

подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Опять про “работу” полиции
      19 июня 2021 в 13:20 Гілками

В ответ на:

Увечері п’ятниці 18 червня на Михайлівській у Житомирі неадекватний чоловік з ножем і цуценям чіплявся до перехожих та відвідувачів кафе. Коли ж одна з жінок запропонувала викликати поліцію, чоловік з погрозами направив на неї ножа і почав наздоганяти. Нападника зупинили і до приїзду поліції утримували працівники кафе. Проте в поліції, зі слів потерпілої, він пробув не довго, чоловіка відпустили.

Про інцидент ввечері 18 червня повідомили користувачі соцмережі Facebook. Вранці 19 червня потерпіла Віолета Яковчук розповіла Житомир.info подробиці події.

«Я є потерпілою по даній справі, хоча про внесення відомостей до ЄРДР мені поки невідомо. Все дуже банально. Я о 18:50 йшла вулицею Михайлівською і стала очевидцем події, коли людина із неохайним зовнішнім видом та маленьким цуценям під рукою з ножем впритул підходив до відвідувачів кафе Шерікава і щось погрожував. Ще зранку я знала, що цей чоловік гуляє містом та погрожує людям в громадському транспорті, а вдень він біг з ножем за моєю подругою. Побачивши, як молоді люди (неповнолітні здебільшого) почали втікати від неадеквата з ножем до приміщення кафе, або взагалі вибігати на вулицю, я голосно попросила офіціанта викликати поліцію, а не споглядати. Після цих слів неадекват різко повернувся і пішов з ножем на мене. Я не сприйняла всерйоз його наміри, але він почав бігти за мною, виставляючи ніж вперед. Мені пощастило уникнути поранень, тому що чоловіка повалили офіціанти кафе та небайдужі перехожі. Він впав і затиснув цуценя, яке і так було вже виснажене і зневоднене (ветеринарний огляд підтвердить). Поки хлопці намагалися втримати дядю на підлозі, цуценя почало пищати від болю і я намагалася його забрати, що в результаті в мене вийшло. Поліція приїхала, забрала пана і поїхала з ним, а я стояла з цуценям, яке висіло вже. В принципі поліція «пробила дно», оскільки я не очікувала, що вони настільки бездіяльні. Фактично мені довелося їх наздоганяти і вимагати, щоб в мене як у заявника відібрали пояснення та оформили заяву про вчинення злочину, що в принципі вони зобов’язані були робити, оскільки виклик здійснила я на своє ім’я. Спочатку після пригоди я набрала «102» і спитала, де вони взагалі поділися всі, чому не зафіксували факт злочину. Смішно було чути, але мені повідомили по телефону, що консультацій не надаємо, «нічим не допоможемо». Далі був «цирк» у відділенні, оскільки слідча вирішила, що я офіціантка і я чекала на вулиці з неадекватом поки мене викличуть для написання заяви. Дядя погрожував мене порізати і верещав віддати собаку. Лише після розмови на підвищених тонах, приїзду чоловіків і знайомих поліції мене запросили до відділення. Весь каламбур в тому, що я адвокат за професією, хоча і не в кримінальних справах, проте права свої знаю. При оформленні слідча вважала мене за офіціантку спочатку і натякала, що сенсу писати заяву нема. Лише коли я чітко вказала, хто я є і яку статтю слід застосувати, почали оформлення паперів. При цьому було купа порушень, але мій емоційний стан не дозволив нормально реагувати. Принаймні ніж вони вилучили не по процедурі, і на майбутнє не знаю, чи може це вважатися доказом. А поліція мені сказала просто: Ми ніж забрали, чого вже боятися і, я так розумію, його відпустили. Попередні дані особи мені відомі. Його щотижня приводять до відділення, проте, наскільки я бачу, з реєстру, навіть адмінки не оформлюють. Він судимий, є оприлюднений вирок від 20.05.2021 за крадіжку велосипеда, отже є всі перспективи його закрити, поки когось не прибив», - розповіла потерпіла.


https://www.zhitomir.info/news_200879.html

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Опять про “работу” полиции [Re: vit_lik]
      19 июня 2021 в 13:39 Гілками

Да, я чего-то думал что реформа полиции что-то даст. Они первое время так на вызовы приезжали... Не тут-то было, видно место такое, ничего тут не поделать. Либо валить, либо принимать все как есть.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14709
С нами с 06.04.2009

Re: Опять про “работу” полиции [Re: nickka]
      19 июня 2021 в 13:54 Гілками

nickka 19.06.2021 13:39 пишет:

Да, я чего-то думал что реформа полиции что-то даст. Они первое время так на вызовы приезжали... Не тут-то было, видно место такое, ничего тут не поделать. Либо валить, либо принимать все как есть.



так
перший період якось все гуд було
потім, ймовірно нормальні пішли - "міліціонери" прийшли назад і все стало як було...
сам в структурі МВС колись служив, тому знаю трохи що і як. маю юр освіту. але в разі чого всім рекомендую - максимально можливо уникати всіляких життєвих конфліктів та максимально убезбечувати себе та близьких. тому що якщо що - ніхто вам не допоможе, поліцейський (міліцейський) менталітет - менше куди лізти. поліцейські максимально стараються не підставляти себе і своє здоровя. просто обійдуть вашу проблему. вважайте на це і бережіть себе


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Опять про “работу” полиции [Re: vit_lik]
      19 июня 2021 в 14:45 Гілками

Полиция - это фирма по сбору денег и крышевании нелегальных бизнесов. Очень наивно думать что они будут кому-то помогать.
Кстати кула подевались все селфико-свидетели


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40421
С нами с 14.01.2008

Re: Опять про “работу” полиции [Re: vit_lik]
      19 июня 2021 в 15:09 Гілками

да, вот папередник с грузинками нареформировал

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40421
С нами с 14.01.2008

Re: Опять про “работу” полиции [Re: S0L]
      19 июня 2021 в 15:11 Гілками

S0L 19.06.2021 14:45 пишет:

Полиция - это фирма по сбору денег и крышевании нелегальных бизнесов. Очень наивно думать что они будут кому-то помогать.
Кстати кула подевались все селфико-свидетели




это да. селфиколюбы как то притихли. а как тут питали надежду, как пэрэмагалы


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Опять про “работу” полиции [Re: Абрвалг]
      19 июня 2021 в 15:13 Гілками

Абрвалг 19.06.2021 15:09 пишет:

да, вот папередник с грузинками нареформировал



Да нет. Авакян не дал грузинкам провести реформу, зачем ему это надо. Просто сделал ребрендинг...
Конкретно по отработке дорожной обстановки - по моим наблюдениям стало ещё хуже. Мне всегда попадались матёрые гаишники и всегда с ними был нормальный диалог, а сейчас набрали каких-то малолетних свинопасов и они сами офигели от того что им дали форму и тачку и теперь играют в робокопов


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40421
С нами с 14.01.2008

Re: Опять про “работу” полиции [Re: nickka]
      19 июня 2021 в 15:17 Гілками

nickka 19.06.2021 13:39 пишет:

Да, я чего-то думал что реформа полиции что-то даст. Они первое время так на вызовы приезжали... Не тут-то было, видно место такое, ничего тут не поделать. Либо валить, либо принимать все как есть.




как только начали менять шило на мыло, я еще был наивным и писал в одном разделе...и писал, что скоро будет новая волна ( я не о муз. конкурсе), что сначала грузинские заробитчане накосят бабла и уматают, а потом , чуть погодя, будем говорить о реформе реформированой полиции и может еще реформу оплатим, назовем их, к примеру, карабинеры:).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Костюммейкер ***
Киев
Сообщения: 39173
С нами с 01.06.2006

Re: Опять про “работу” полиции [Re: nickka]
      19 июня 2021 в 16:33 Гілками

nickka 19.06.2021 13:39 пишет:

Да, я чего-то думал что реформа полиции что-то даст. Они первое время так на вызовы приезжали... Не тут-то было, видно место такое, ничего тут не поделать. Либо валить, либо принимать все как есть.


Мое мнение реформа полиции была сознательно саботирована ссамого начала и извращена максимально. Очевидно кем. Авакову совершенно не нужна цивилизованная полиция, а в виде полиции нужен свой послушный и зависимый ,инструмент которым можно единолично управлять как пожелается.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 2561
С нами с 06.05.2015

Re: Опять про “работу” полиции [Re: vit_lik]
      19 июня 2021 в 16:47 Гілками

Недавно попался на нарушении ПДД,впервой года за три-четыре.
Вежливость копов-зашкаливала.
может повезло,но общение было приятным и недолгим,наконец-то научились оформлять за 5 минут.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Опять про “работу” полиции [Re: Джин]
      19 июня 2021 в 16:50 Гілками

Джин 19.06.2021 16:33 пишет:

Мое мнение реформа полиции была сознательно саботирована ссамого начала и извращена максимально. Очевидно кем. Авакову совершенно не нужна цивилизованная полиция, а в виде полиции нужен свой послушный и зависимый ,инструмент которым можно единолично управлять как пожелается.




Это не мнение, это общеизвестный факт


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Опять про “работу” полиции [Re: LoveLas]
      19 июня 2021 в 16:58 Гілками

LoveLas 19.06.2021 16:47 пишет:

Недавно попался на нарушении ПДД,впервой года за три-четыре.
Вежливость копов-зашкаливала.
может повезло,но общение было приятным и недолгим,наконец-то научились оформлять за 5 минут.



Видимо повезло. У меня бывали другие случаи, которых за более чем 10 лет езды при ламповых - не было в принципе.
Еду по средней - впереди оформляется дтп, спокойно перестраиваюсь в тянущуюся правую при этом малолетний свинопас че-то там машет, открываю окно узнать в чём дело - матерится и уходит.
Другой раз еду - опять дтп и опять вместо оформления меня тормозит и начинает мне рассказывать: «видите что бывает, надо быть осторожным итп» короче говоря - яйцо начинает учить курицу, даже документы не проверил.
Ещё был прикол - остановился под знаком забрать товарища (полоса в принципе заставлена) который меня уже стоял ждал, как только я остановился - он сел, и уже думал ехать, как смотрю - бежит свинопас. Ну я по неопытности общения с тупым скотом, решил подождать узнать что он хотел - первые его слова: «шо ты тут стал» - и это как раз в те времена, когда ещё селфики считались няшными...
Мне реально нечего вспомнить про гайцов (хоть они и не святые, особенно не которые не столичные), при этом после реформы сразу скопилось негатива.
Помню на киквидзе мне выписывали ламповые за двойную сплошную - супермегавежливый гаишник был, вежливость 100 лвл.

Змінено S0L (16:59 19/06/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Костюммейкер ***
Киев
Сообщения: 39173
С нами с 01.06.2006

Re: Опять про “работу” полиции [Re: S0L]
      19 июня 2021 в 17:13 Гілками

S0L 19.06.2021 16:58 пишет:


Мне реально нечего вспомнить про гайцов (хоть они и не святые, особенно не которые не столичные), при этом после реформы сразу скопилось негатива.
Помню на киквидзе мне выписывали ламповые за двойную сплошную - супермегавежливый гаишник был, вежливость 100 лвл.


Из того что я помню.Ламповые никогда не грубили, наоборот они почти всегда старались перейти на показательно дружелюбный , даже такой интимный тон. Называли по отчетству, искренне сокрушлись и "старались войти в положение" ну шо ж вы так, ну шо будем делать . Но на самом деле они цуки РАЗВОДИЛИ. Регулярно, целеноправленно, практически всегда, прекрасно осознавая что они делают и не считая это чем то неправильным. Для них была одна задача собрать побольше денег и все.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Опять про “работу” полиции [Re: Джин]
      19 июня 2021 в 17:38 Гілками

Джин 19.06.2021 17:13 пишет:

Из того что я помню.Ламповые никогда не грубили, наоборот они почти всегда старались перейти на показательно дружелюбный , даже такой интимный тон. Называли по отчетству, искренне сокрушлись и "старались войти в положение" ну шо ж вы так, ну шо будем делать . Но на самом деле они цуки РАЗВОДИЛИ. Регулярно, целеноправленно, практически всегда, прекрасно осознавая что они делают и не считая это чем то неправильным. Для них была одна задача собрать побольше денег и все.




Так вот именно! Они дружелюбно вас прощупывают и если видят что вы не лох, то и разводить не будут.
А селфики могут выписать вам постанову даже если вы не виноваты и всё - идите судитесь и делайте что хотите - им пофиг. Ещё и нагрубят, потому что образования 0 и родители алкаши были такие же и воспитывали палкой как собаку...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27651
С нами с 24.10.2008

Re: Опять про “работу” полиции [Re: nickka]
      19 июня 2021 в 19:20 Гілками

nickka 19.06.2021 13:39 пишет:

Либо валить, либо принимать все как есть.



Уже давно пришел к этому факту.
Ещё вариант, переехать в небольшой городишко с коренными, типа Черновцы, Тернополь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: Опять про “работу” полиции [Re: vit_lik]
      19 июня 2021 в 19:27 Гілками

Копы это треш)))
С 7:34 смотрите)))) я так давно не смеялся)))

http://youtu.be/kymzPpsjY4Q


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год (23 года за рулем), Львів
Сообщения: 2978
С нами с 26.01.2012

Re: Опять про “работу” полиции [Re: sarbkiev]
      19 июня 2021 в 21:19 Гілками

Якшо відкинути Майдан - я реально жалію шо сча нема Беркута. Реально селфіків гопота має за гівно. Не то шо колись - приїхав Уазік - полягали самі і не пікають.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: Опять про “работу” полиции [Re: Khimik]
      19 июня 2021 в 21:26 Гілками

Khimik 19.06.2021 21:19 пишет:

Якшо відкинути Майдан - я реально жалію шо сча нема Беркута. Реально селфіків гопота має за гівно. Не то шо колись - приїхав Уазік - полягали самі і не пікають.


беркут фигня, НКВД, я смотрю нужно вернуть, любит у нас сильно народ «лежать» и крепкую руку, этотвсегда проще, чем какие-то права и свободы.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год (23 года за рулем), Львів
Сообщения: 2978
С нами с 26.01.2012

Re: Опять про “работу” полиции [Re: sarbkiev]
      19 июня 2021 в 22:09 Гілками

Ото вище - то 'права і свободи"? Розхирачити 2 номера і пискувати?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: Опять про “работу” полиции [Re: Khimik]
      19 июня 2021 в 22:36 Гілками

Khimik 19.06.2021 22:09 пишет:

Ото вище - то 'права і свободи"? Розхирачити 2 номера і пискувати?


выше это как хорошо быть блогером в наше время, копы телефона как огня бояться, а это даже не уровень судьи или прокурора
Но если соскучился за беркутом, велкам в соседнее государство с усатым диктатором, там у них сейчас все как ты любишь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
3 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3073

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія