autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

заселить циганский табор в квартиру.

V.I.P **
Киев
Сообщения: 16654
С нами с 10.10.2002

заселить циганский табор в квартиру.
      20 июня 2021 в 00:31 Гілками

Периодически возникает желание заселить циганский табор в квартиру которую я сдаю.

Дело в том что соседи узнав то квартира сдается начинают портить жизнь квартирантам, не ценят они тихих и порядочных людей.

Есть-ли такая услуга по заселению правильного контингента?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пользователь **
63 года, Киев
Сообщения: 39977
С нами с 05.11.2001

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Andrew82]
      20 июня 2021 в 00:49 Гілками

Табор вряд-ли, а вот организовать в квартире хостел это точно испортить жизнь соседям капитально.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
101 год за рулем, Munchen, DE
Сообщения: 8144
С нами с 16.06.2005

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Andrew82]
      20 июня 2021 в 01:54 Гілками

Предложить соседям вариант. Или они прекращают морочить голову, или голова морочиться не будет при выборе квартирантов.

Если уже предлагалось - исполнить угрозу. Но не циган, а студентов. Те финты покруче вытворяют. Проснуться под Моргенштерна тот ещё экстрим

Змінено Tibor (01:55 20/06/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71924
С нами с 25.06.2002

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Andrew82]
      20 июня 2021 в 01:55 Гілками

В ответ на:

Есть-ли такая услуга по заселению правильного контингента?



и сразу узнавй услугу по выселению заселенных

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
22 года за рулем, Uppsala
Сообщения: 16321
С нами с 05.05.2008

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Andrew82]
      20 июня 2021 в 02:02 Гілками

знал одного гражданина, который на время длительной (один год) зарубежной командировки сдал квартиру приличной молодой семье. вернувшись, гражданин обнаружил, что на его жилплощади весь год узбеки жарили чебуреки на продажу. извести запах ему не удалось, так и продал в итоге.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3034
С нами с 01.07.2018

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Andrew82]
      20 июня 2021 в 02:04 Гілками

Andrew82 20.06.2021 00:31 пишет:

Периодически возникает желание заселить циганский табор в квартиру которую я сдаю.

Дело в том что соседи узнав то квартира сдается начинают портить жизнь квартирантам, не ценят они тихих и порядочных людей.

Есть-ли такая услуга по заселению правильного контингента?



А яким чином вони портять життя квартирантам?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
43 года (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7117
С нами с 12.11.2013

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: HDC1]
      20 июня 2021 в 03:02 Гілками

HDC1 20.06.2021 02:04 пишет:

Andrew82 20.06.2021 00:31 пишет:

Периодически возникает желание заселить циганский табор в квартиру которую я сдаю.

Дело в том что соседи узнав то квартира сдается начинают портить жизнь квартирантам, не ценят они тихих и порядочных людей.

Есть-ли такая услуга по заселению правильного контингента?



А яким чином вони портять життя квартирантам?



Адекватным, и спокойным не портят практически никогда.
Напротив живёт семейная пара с ребёнком, их не видно и не слышно.
Сверху живёт семейная пара с ребёнком, которая в 11 ночи заводит детский комбайн, и ездит по паркету, слышно на три этажа, или бегают вроде табун лошадей.
Кому будут портить, ваш вариант?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Andrew82]
      20 июня 2021 в 08:47 Гілками

Життя часто псують чисто через людську заздрість. В мене на дачі сусід раптом вирішив позбавити мене оптоволокна на інтернет. Воно йому нічим не заважає але жаба давить бо йому треба своє окреме тягнути.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44490
С нами с 11.04.2006

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Cirax]
      20 июня 2021 в 08:57 Гілками

Cirax 20.06.2021 03:02 пишет:


Адекватным, и спокойным не портят практически никогда.




Если б так было. То ты просто не сталкивался.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Andrew82]
      20 июня 2021 в 09:08 Гілками

как раз опыт показывает, что пока ты спокоен и адекватен - будут гадить и права качать. После того, как матом пошлешь или предложишь дать в морду (а бывало, что и дашь в морду) - становятся вежливыми, здороваются (странно, да?) и никаких проблем.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1327
С нами с 07.11.2008

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: sly_fox]
      20 июня 2021 в 10:00 Гілками

sly_fox 20.06.2021 09:08 пишет:

как раз опыт показывает, что пока ты спокоен и адекватен - будут гадить и права качать. После того, как матом пошлешь или предложишь дать в морду (а бывало, что и дашь в морду) - становятся вежливыми, здороваются (странно, да?) и никаких проблем.




Это да
Многие вежливость воспринимают признаком слабости)))
"Будь всегда вежлив и интеллигентен!! Никто не ожидает от вежливого интеллигента прямого в челюсть!" ))))

Змінено StasG (10:00 20/06/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Andrew82]
      20 июня 2021 в 10:30 Гілками

Можна бути як собака - ричанням і оскалом попереджати не рухай. І одержати намордник.
Можна бути як бик - рогами кидатись на все що червоне. І одержати кільце в ніс.
А можна бути як кіт - мур-мур няшка і раптом цепанули яйки - все обличчя в опонента перепахане і в кровіщі, шрами на все життя і око витекло.
Здавалось би в чому прикол?
Але хто бачив кота в наморднику і з кільцем в носі?

Змінено catkoua (10:44 20/06/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: HDC1]
      20 июня 2021 в 10:53 Гілками

HDC1 20.06.2021 02:04 пишет:


А яким чином вони портять життя квартирантам?




З власного досвіду скажу декілька слів. Стара квартира була батьківська в кооперативній хрущівці. Весь будинок вважав за потрібне ввійти в квартиру і позаглядати по всіх закутках, де і що лежить, побухать, попліткувати. Коли більше 20 років тому прийшлося в ній пожити з рік, оскільки ремонт в новій робили. Гнав тих цікавих з квартири шляхом виштовхування, нецензури, тощо. Намагалися здавати і сім‘ям і студентам, неможливо - корінні жителі прокляли + вигадували скарги писали і в податкові і правоохоронні органи, а нам бігай та пояснюй. Наразі другу квартиру віддали дитині, бо за 20 років перетворився двір в аналогічний балаган, але з наших однолітків 45+, а дитина просто ні з ким там не спілкується. Ми ж зникли в новозбудовані поля. Тут для здачі простіше, але для проживання перші рік - два лише перфоратори, а потім… Бо лише в нашому парадному одна квартира якимось узбекам, котрі в глово працюють - здається, друга під хостелом будівельників і т.д. Багато складських працівників, працівників супермаркетів, будівельників проживає в кварталі, тому корінний склад ще не сформувався, лише невдоволені колясочниці, які впринципі візуально невдоволені і одна одною.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: StasG]
      20 июня 2021 в 11:00 Гілками

StasG 20.06.2021 10:00 пишет:


Это да
Многие вежливость воспринимают признаком слабости)))
"Будь всегда вежлив и интеллигентен!! Никто не ожидает от вежливого интеллигента прямого в челюсть!" ))))




Двічі не прижився в міліції/поліції, перший раз вистачило аж на 3 місяці. І перший і другий раз сказали, що людяність - це твоя слабкість. Аналогічно і з державною службою та і в проживанні в багатоквартирному будинку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10571
С нами с 14.05.2007

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Andrew82]
      20 июня 2021 в 15:30 Гілками

Сусіди через стіну з'їхали на нову квартиру, а стару вирішили здавати. Здали "хорошій" знайомій рідної сестри хазяйки квартири. Спочатку було норм, вона працює в якійсь ригалівці і додому приходила десь після 12 ночі. Через пару місяців в неї з'явився хахаль, якій о 1 ночі волав до нею "слюшяй мєня сюда". Позвонив хазяйці з проханням щоб трохи втихомирила. На деякій час допомогло. Потім ця "прилічная женщіна" походу вирішила забухать. Коли о 2 ночі я їй постукав і ввічливо попросив збавити гучність її ротового апарату при розмові по телефону, то у відповідь разом з алкогольно-цигарковим амбре отримав фразу "я цю хату знімаю і буду робити все, що захочу". Далі, вже через стіну я чув разів декілька історію про те якій я х..., яка х... моя родина і тд. Вранці, поспілкувавшись з хазяйкою квартири, доніс їй думку, що або вона щось вирішує, або я стану на стежку війни. Через тиждень та дуже "інделігентна" пані, потарабанила свої пожитки до наступних жертв. Натомість ми отримали цілком адеквадних орендарів, які також працюють допізна, ба більше, чоловік навіть інколи запиває днів на декілька, але все це відбувається настільки не нав'язливо, що я навіть і не помічаю. Це я все до того, що інколи до сусідів теж треба дослухатись.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7961
С нами с 18.06.2013

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: YSK]
      20 июня 2021 в 15:34 Гілками

YSK 20.06.2021 15:30 пишет:

Сусіди через стіну з'їхали на нову квартиру, а стару вирішили здавати. Здали "хорошій" знайомій рідної сестри хазяйки квартири. Спочатку було норм, вона працює в якійсь ригалівці і додому приходила десь після 12 ночі. Через пару місяців в неї з'явився хахаль, якій о 1 ночі волав до нею "слюшяй мєня сюда". Позвонив хазяйці з проханням щоб трохи втихомирила. На деякій час допомогло. Потім ця "прилічная женщіна" походу вирішила забухать. Коли о 2 ночі я їй постукав і ввічливо попросив збавити гучність її ротового апарату при розмові по телефону, то у відповідь разом з алкогольно-цигарковим амбре отримав фразу "я цю хату знімаю і буду робити все, що захочу". Далі, вже через стіну я чув разів декілька історію про те якій я х..., яка х... моя родина і тд. Вранці, поспілкувавшись з хазяйкою квартири, доніс їй думку, що або вона щось вирішує, або я стану на стежку війни. Через тиждень та дуже "інделігентна" пані, потарабанила свої пожитки до наступних жертв. Натомість ми отримали цілком адеквадних орендарів, які також працюють допізна, ба більше, чоловік навіть інколи запиває днів на декілька, але все це відбувається настільки не нав'язливо, що я навіть і не помічаю. Це я все до того, що інколи до сусідів теж треба дослухатись.


а это как?)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10571
С нами с 14.05.2007

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: sarbkiev]
      20 июня 2021 в 15:38 Гілками

sarbkiev 20.06.2021 15:34 пишет:

YSK 20.06.2021 15:30 пишет:

Сусіди через стіну з'їхали на нову квартиру, а стару вирішили здавати. Здали "хорошій" знайомій рідної сестри хазяйки квартири. Спочатку було норм, вона працює в якійсь ригалівці і додому приходила десь після 12 ночі. Через пару місяців в неї з'явився хахаль, якій о 1 ночі волав до нею "слюшяй мєня сюда". Позвонив хазяйці з проханням щоб трохи втихомирила. На деякій час допомогло. Потім ця "прилічная женщіна" походу вирішила забухать. Коли о 2 ночі я їй постукав і ввічливо попросив збавити гучність її ротового апарату при розмові по телефону, то у відповідь разом з алкогольно-цигарковим амбре отримав фразу "я цю хату знімаю і буду робити все, що захочу". Далі, вже через стіну я чув разів декілька історію про те якій я х..., яка х... моя родина і тд. Вранці, поспілкувавшись з хазяйкою квартири, доніс їй думку, що або вона щось вирішує, або я стану на стежку війни. Через тиждень та дуже "інделігентна" пані, потарабанила свої пожитки до наступних жертв. Натомість ми отримали цілком адеквадних орендарів, які також працюють допізна, ба більше, чоловік навіть інколи запиває днів на декілька, але все це відбувається настільки не нав'язливо, що я навіть і не помічаю. Це я все до того, що інколи до сусідів теж треба дослухатись.


а это как?)



Наприклад викликати поліцію в 2 години ночі, щоб втихомирили гарячу кавказьку кров. Але це я вважаю крайнощами, які можливі при повному не розумінні з боку орендодавця.

Змінено YSK (15:39 20/06/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1327
С нами с 07.11.2008

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Andrew82]
      20 июня 2021 в 20:52 Гілками

Когда-то, когда еще жил на троещине, доця соседки сверху повадилась ночью тусу себе устраивать с соотв муз сопровождением
Разговоры, угрозы и т.д. не помогали от слова совсем
Уже подготовил сварочный аппарат для заварить дверь [*****] и свет вырубить, довела с×ук.
Но буквально два дня и дама вылетела с балкона на 11 этаже...
С психикой шото не в порядке случилось


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2438
С нами с 18.10.2007

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: YSK]
      20 июня 2021 в 21:25 Гілками

YSK 20.06.2021 15:38 пишет:

sarbkiev 20.06.2021 15:34 пишет:

YSK 20.06.2021 15:30 пишет:

Сусіди через стіну з'їхали на нову квартиру, а стару вирішили здавати. Здали "хорошій" знайомій рідної сестри хазяйки квартири. Спочатку було норм, вона працює в якійсь ригалівці і додому приходила десь після 12 ночі. Через пару місяців в неї з'явився хахаль, якій о 1 ночі волав до нею "слюшяй мєня сюда". Позвонив хазяйці з проханням щоб трохи втихомирила. На деякій час допомогло. Потім ця "прилічная женщіна" походу вирішила забухать. Коли о 2 ночі я їй постукав і ввічливо попросив збавити гучність її ротового апарату при розмові по телефону, то у відповідь разом з алкогольно-цигарковим амбре отримав фразу "я цю хату знімаю і буду робити все, що захочу". Далі, вже через стіну я чув разів декілька історію про те якій я х..., яка х... моя родина і тд. Вранці, поспілкувавшись з хазяйкою квартири, доніс їй думку, що або вона щось вирішує, або я стану на стежку війни. Через тиждень та дуже "інделігентна" пані, потарабанила свої пожитки до наступних жертв. Натомість ми отримали цілком адеквадних орендарів, які також працюють допізна, ба більше, чоловік навіть інколи запиває днів на декілька, але все це відбувається настільки не нав'язливо, що я навіть і не помічаю. Це я все до того, що інколи до сусідів теж треба дослухатись.


а это как?)



Наприклад викликати поліцію в 2 години ночі, щоб втихомирили гарячу кавказьку кров. Але це я вважаю крайнощами, які можливі при повному не розумінні з боку орендодавця.


и что сделает полиция?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44490
С нами с 11.04.2006

Re: заселить циганский табор в квартиру. [Re: Михей]
      20 июня 2021 в 21:30 Гілками

Призовет к порядку. Составит протокол.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 9 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 6485

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія