autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

ГБО на Outlander у офіціала в Києві - чи варто?

member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

ГБО на Outlander у офіціала в Києві - чи варто?
      22 июня 2021 в 14:42 Гілками

Чи має хтось досвід установки ГБО на Mitsubishi у офіційного дилера в Києві?

Хочу взяти Outlander 2.0 4wd, на Арма Моторс кажуть, що якщо ставити ГБО у них, то гарантія зберігається. У зв'язку із цим маю два запитання:

1) Якщо хтось ставив ГБО на Mitsubishi у будь-якого офіційного дилера в Києві - як по якості роблять? Чи були якісь проблеми? Як динаміка, порівняно із бензином?

2) Краще ставити ГБО одразу на нову машину, чи півроку покатати на бензині, щоб перевірити, чи немає заводського браку?

У мене досвід катання на ГБО є - на моєму Tucson вже багато років ГБО стоїть, але ставив вже не в гарантійний період і не в офіціалів (бо офіційний сервіс у Hyundai тоді не ще вмів ГБО нормально ставити). Зараз дивлюсь на Outlander, але не бачив відгуків, як по якості офіціали ГБО ставлять...

Буду вдячний за підказки!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11709
С нами с 08.06.2015

Re: ГБО на Outlander у офіціала в Києві - чи варто? [Re: MA_Tucson]
      22 июня 2021 в 16:25 Гілками

Не знаю про п.1, але по п.2 - якого заводського браку ви очікуєте? Його можна довго чекати. Гарантію - для цього і дають.

По п.1:
Якщо основне - це збереження гарантії (як правило, це так), то вибору немає - ставте в офіціалів. Але їх, можливо, потрібно попередити, щоб не ставили якийсь дешевий комплект.
Якщо вийде какашка - то завжди можна переставити на щось краще, там де його будуть ставити офіціали (але їхати не від них, а від самого себе).

Змінено VovkZ (16:31 22/06/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4833
С нами с 13.08.2013

Re: ГБО на Outlander у офіціала в Києві - чи варто? [Re: MA_Tucson]
      22 июня 2021 в 17:28 Гілками

Кто-то здесь отписывался, что установка ГБО у официалов Мицу автоматически тянет за собой прохождение периодического ТО у официалов и цена там не малая. Можно позвонить и попросить карту ТО по ГБО с ценами и периодичностью.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: ГБО на Outlander у офіціала в Києві - чи варто? [Re: VovkZ]
      22 июня 2021 в 18:32 Гілками

VovkZ 22.06.2021 16:25 пишет:

Не знаю про п.1, але по п.2 - якого заводського браку ви очікуєте? Його можна довго чекати. Гарантію - для цього і дають.

По п.1:
Якщо основне - це збереження гарантії (як правило, це так), то вибору немає - ставте в офіціалів. Але їх, можливо, потрібно попередити, щоб не ставили якийсь дешевий комплект.
Якщо вийде какашка - то завжди можна переставити на щось краще, там де його будуть ставити офіціали (але їхати не від них, а від самого себе).




Просто якщо ставлять погано дуже, то краще не ставити зовсім. Переставити на щось інше (краще) у офіціалів не вийде - вони на офіційному Міцику тільки BRC ставлять. Обладнання BRC непогане за відгуками, але питання в якості самої роботи з установки - чи мають майстри досить досвіду і чи не криві руки? Спілкування по телефону із сервісами всіх офіційних Міциків у Києві особливо не надихнули - не можуть толком з ходу ніяких деталей щодо установки сказати.

Думав, може хтось із форумчан має досвід установки на офіційному сервісі ГБО Міциків - чи варто ризикувати, чи краще поки без ГБО брати, а через рік-два десь у неофіціалів поставити...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: ГБО на Outlander у офіціала в Києві - чи варто? [Re: R.Karp]
      22 июня 2021 в 18:36 Гілками

R.Karp 22.06.2021 17:28 пишет:

Кто-то здесь отписывался, что установка ГБО у официалов Мицу автоматически тянет за собой прохождение периодического ТО у официалов и цена там не малая. Можно позвонить и попросить карту ТО по ГБО с ценами и периодичностью.




Так, дякую, я цікавився вже - щороку або кожні 15 тис. газове ТО +2500 грн. до планового ТО. Така сума різницею в ціні пального окупиться. Головне, щоб поставили нормально, а от це питання, бо ніхто із знайомих на офіційному сервісі Міциків ГБО ще не ставив...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11709
С нами с 08.06.2015

Re: ГБО на Outlander у офіціала в Києві - чи варто? [Re: MA_Tucson]
      23 июня 2021 в 03:41 Гілками

MA_Tucson 22.06.2021 18:32 пишет:

Переставити на щось інше (краще) у офіціалів не вийде - вони на офіційному Міцику тільки BRC ставлять. Обладнання BRC непогане за відгуками, але питання в якості самої роботи з установки - чи мають майстри досить досвіду і чи не криві руки?



- так можна вияснити хто ставить. Не знаю, як в Міцубісі, але більшість інших брендів не роблять це самі, а відганяють авто до нормальних установників ГБО. А отже - все повинно бути ок. У вас буде сервісна книжка від них же (ГБО-шна), отже, буде зрозуміло, хто ставив і де.
Щоб BRC погано працювало - я не чув. Єдиний його недолік - це висока початкова вартість, біля 1000 євро, чи навіть більше (тобто, авто коштує як дизельне).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11709
С нами с 08.06.2015

Re: ГБО на Outlander у офіціала в Києві - чи варто? [Re: MA_Tucson]
      23 июня 2021 в 03:42 Гілками

MA_Tucson 22.06.2021 18:32 пишет:

а через рік-два десь у неофіціалів поставити...



- швидше усього, Міцики будуть ставити "не в офіціалів" теж.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11709
С нами с 08.06.2015

Re: ГБО на Outlander у офіціала в Києві - чи варто? [Re: MA_Tucson]
      23 июня 2021 в 03:45 Гілками

MA_Tucson 22.06.2021 18:36 пишет:

щороку або кожні 15 тис. газове ТО +2500 грн. до планового ТО.



Типове газове ТО, не в гаражах, на якесь середнє авто, зроблене "без фанатизма", коштує 350-500 грн (це лише поміняти пару фільтрів). З фанатизмом - 500-700 грн (це ще з перевіркою налаштувань блока керування).

Змінено VovkZ (03:46 23/06/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: ГБО на Outlander у офіціала в Києві - чи варто? [Re: VovkZ]
      23 июня 2021 в 12:03 Гілками

VovkZ 23.06.2021 03:41 пишет:

MA_Tucson 22.06.2021 18:32 пишет:

Переставити на щось інше (краще) у офіціалів не вийде - вони на офіційному Міцику тільки BRC ставлять. Обладнання BRC непогане за відгуками, але питання в якості самої роботи з установки - чи мають майстри досить досвіду і чи не криві руки?



- так можна вияснити хто ставить. Не знаю, як в Міцубісі, але більшість інших брендів не роблять це самі, а відганяють авто до нормальних установників ГБО. А отже - все повинно бути ок. У вас буде сервісна книжка від них же (ГБО-шна), отже, буде зрозуміло, хто ставив і де.
Щоб BRC погано працювало - я не чув. Єдиний його недолік - це висока початкова вартість, біля 1000 євро, чи навіть більше (тобто, авто коштує як дизельне).




Так у тому то й справа, що не хочуть казати, хто їм ставить Намагався розпитати на СТОшках всіх офіційних дилерів Міцика в Києві - все, що почув, що "перевірені установщики" До мене територіально найближчий салон Арма Моторс - вони кажуть, що самі ставлять, але при цьому чомусь не можуть назвати параметрів системи, яку ставлять, навіть який паливний бак ставлять не змогли назвати, хоч там не так багато варіантів буває

Сервісна книжка то буде, але не хотілося б навіть безкоштовно на сервіс часто їздити. Хочеться поставити і просто користуватися. Тож якщо хтось вже ставив на Міцик ГБО у офіціалів і може порадити, де саме в Києві це робив - було б супер.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
2 користувачів і 22 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1353

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія