autoua
×
Autoua.netФорумCitroen форум

Новий С4 - четверте покоління (2/4)

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24230
С нами с 31.10.2014

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: AL®]
      23 июня 2021 в 12:11 Гілками

AL® 23.06.2021 12:04 пишет:

ага, а как вам это непередаваемое ощущение, когда вы преодолеваете метку "невозврата", когда до той заправки что вы успешно пропустили 50-100км назад, например, вам уже топлива не хватит, то есть вернуться уже не получиться, и ехать нужно только вперед с надеждой, что впереди попадется заправка раньше, чем закончится топливо.. )))




Ну у мене не було такого відчуття. Коли їдеш з Харкова (Львова, Одеси, Чернігіва) до Києва АЗС на під'їзді до столиці повно - тільки ми звикли харчами гребувати. Ну і я вже автівку свою знаю - коли загоряється той жовтий ліхтар, який сигналізує, що палива залишилося десь на 80 км за поточної швидкості (витрат палива) реально у мене там є запас кілометрів на 120-130. Тобто важливо не прогавити момент першого загоряння цього індикатора, запам'ятати показання одометра і контролювати залишковий пробіг.
Але знов таки, із нашою психологією дай нам бак хоч на 200 літрів, все одно втрапимо у так ситуацію і нервуватимемося.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Сообщения: 964
С нами с 19.05.2008

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: harald67]
      23 июня 2021 в 13:37 Гілками

harald67 23.06.2021 09:24 пишет:

Гальваник 26.05.2021 18:42 пишет:


Смутило следующее - бак 50, а не 60 л (для дальних поездок мастхэв),




Вам мало бака у 50 літрів на таких двигунах? Через Гобі плануєте подорожувати, де від заправки до заправки 1000 км? У мене в профільному авто бак 64 літри. Так і 2.5 двигун і 4х4 і маса і аеродинаміка. І от ні разу не потрапляв у ситуацію, щоб гадав як дотягти до найближчої АЗС.




Здесь элементарная экономия времени в дальних поездках. Мне на полном баке хватает в любую точку Украины без дозаправки. Перед выездом заправился и останавливаюсь только "на отдохнуть" в приглянувшемся месте, игнорируя скопления людей на заправках во время ихнего "сосичечного жора". Раз не успел перед выездом заправиться, на ОККО в Умани заехал по пути в Одессу. Минус 40 минут, ну его нафиг. 1200 км на баке - это хорошо! Да и перед выездом за границу тоже какая-никакая, а экономия.
Честно говоря, не понимаю почему бы те несчастные 10 л было не добавить. Не критично, конечно, можно и обойтись, но маленький минус всё-таки есть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
32 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: Гальваник]
      23 июня 2021 в 14:36 Гілками

Гальваник 23.06.2021 13:37 пишет:

.
Честно говоря, не понимаю почему бы те несчастные 10 л было не добавить. Не критично, конечно, можно и обойтись, но маленький минус всё-таки есть.



Сейчас у всех брендов тенденция к уменьшению объема бака, каждое следующее поколение -5/10 литров и ничего с этим не сделать. Борьба с лишним весом авто, ну и двигатели становятся экономичнее и возить лишние литры не имеет смысла. Хотя предел наверное где-то близко.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15
С нами с 09.08.2018

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: Гальваник]
      23 июня 2021 в 14:40 Гілками

Гальваник 23.06.2021 13:37 пишет:

harald67 23.06.2021 09:24 пишет:

Гальваник 26.05.2021 18:42 пишет:


Смутило следующее - бак 50, а не 60 л (для дальних поездок мастхэв),




Вам мало бака у 50 літрів на таких двигунах? Через Гобі плануєте подорожувати, де від заправки до заправки 1000 км? У мене в профільному авто бак 64 літри. Так і 2.5 двигун і 4х4 і маса і аеродинаміка. І от ні разу не потрапляв у ситуацію, щоб гадав як дотягти до найближчої АЗС.




Здесь элементарная экономия времени в дальних поездках. Мне на полном баке хватает в любую точку Украины без дозаправки. Перед выездом заправился и останавливаюсь только "на отдохнуть" в приглянувшемся месте, игнорируя скопления людей на заправках во время ихнего "сосичечного жора". Раз не успел перед выездом заправиться, на ОККО в Умани заехал по пути в Одессу. Минус 40 минут, ну его нафиг. 1200 км на баке - это хорошо! Да и перед выездом за границу тоже какая-никакая, а экономия.
Честно говоря, не понимаю почему бы те несчастные 10 л было не добавить. Не критично, конечно, можно и обойтись, но маленький минус всё-таки есть.




Дуже давно інститутський друг придбав б/в мустанга десь 1990-1993 року випуску з 5-илітровим V8 (здається там було 240 к.с.). Ще був олдскульний мустанг з ресорам ззаду, 4-иступнічатою механікою. І от бак у того мустанга був десь 45 літрів, а жер він по Києву літрів 25. Оце був треш. А зараз 40 літрів або 50 для малооб'ємного дизеля на малій машинці - наскільки це створюватиме проблеми для власника?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
49 лет (30 лет за рулем), Київ-Братислава
Сообщения: 3038
С нами с 05.10.2006

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: khmilko]
      7 июля 2021 в 13:42 Гілками

khmilko 23.06.2021 14:40 пишет:

А зараз 40 літрів або 50 для малооб'ємного дизеля на малій машинці - наскільки це створюватиме проблеми для власника?



Нема жодної проблеми - 972 км на 44 л дизеля проїхав мій Кактус в крайню поїздку, яка включала два карпатські перевали.

До речі, вже є товарні нові С4 в онлайн магазині Сітроен.уа
Топ версія Shine 102 бензин на 155 кс в купі з 8-ст АКПП Айсін та багатьма опціями, включно з системою напівавтономного водіння, коштує 723 000 грн.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: Coronator]
      29 августа 2021 в 21:44 Гілками

Ну шо? Возможно есть уже протестившие? Или хотя бы обнюхавшие? А может уже кто и прибарахлился?

На этой неделе планирую для начала тщательно все обнюхать, а там видно будет, если ничего не отпугнет, то на тест-драйв запишус.

Очень сладко для моих потребностей выглядит вариант 1,5 дизель + 8АТ.

Вот пока только по багажник не очень понятен, по заявленному литражу там 380 л, а как в реалии будет. Ну если не меньше чем у моего старичка Сида, то стоит задуматься.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: _Zedd_]
      30 августа 2021 в 01:03 Гілками

Дивився сьогодні... на тест, поки машин немає, але на днях обіцяють.

По Габаритно-об'ємним характеристикам, він наче такий же як і мій Сід, але візуально та дупцьою, мені він здався тіснішим за Сід Та ж історія і з багажником - ніби і там і там 380л, але в С4, візуально він здався меншим

п.с. дивився багато чтого сьогодні, благо на одному "пятачку", купа різних брендів. Склалось враження, що пішов тотальний даунгрейд. Ще 5 років тому, за 20-25кує, можна було ходити носом крутити, а зараз, навіть з 30-кою в кишені - бери шо дають.
п.с.2. весь С-клас (і не тільки), поголовно з балкою ззаду


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: San40S]
      30 августа 2021 в 20:55 Гілками

San40S 30.08.2021 01:03 пишет:

Дивився сьогодні... на тест, поки машин немає, але на днях обіцяють.

По Габаритно-об'ємним характеристикам, він наче такий же як і мій Сід, але візуально та дупцьою, мені він здався тіснішим за Сід Та ж історія і з багажником - ніби і там і там 380л, але в С4, візуально він здався меншим

п.с. дивився багато чтого сьогодні, благо на одному "пятачку", купа різних брендів. Склалось враження, що пішов тотальний даунгрейд. Ще 5 років тому, за 20-25кує, можна було ходити носом крутити, а зараз, навіть з 30-кою в кишені - бери шо дають.
п.с.2. весь С-клас (і не тільки), поголовно з балкою ззаду




На рахунок вартості - ХЗ, я свого брав наприкінці 2007-го року, віддав 20 кб і це не топ, але автомат, вони тількі зявились тоді, а перед ним розглядав Форд Фокус за ті ж гроші (брррр) голий на всю голову. Навіть без гамнітоли, тільки "аудіоподготовка" була

Відносно балкол на С-шках, а як же Сіди? Чи на них вже не ставлять багаторичажку?
До речі від неї у випадку першої дінастії толку не багата, тільки тарабанить все там, що йому не робили.

Повертаючить до Сітроена - то кажете перше враження після Сіду "не альо"?

Змінено _Zedd_ (20:57 30/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: _Zedd_]
      30 августа 2021 в 23:16 Гілками

_Zedd_ 30.08.2021 20:55 пишет:

На рахунок вартості - ХЗ, я свого брав наприкінці 2007-го року, віддав 20 кб і це не топ, але автомат, вони тількі зявились тоді, а перед ним розглядав Форд Фокус за ті ж гроші (брррр) голий на всю голову. Навіть без гамнітоли, тільки "аудіоподготовка" була

Відносно балкол на С-шках, а як же Сіди? Чи на них вже не ставлять багаторичажку?
До речі від неї у випадку першої дінастії толку не багата, тільки тарабанить все там, що йому не робили.

Повертаючить до Сітроена - то кажете перше враження після Сіду "не альо"?




По цінам, я сужу на 2016 рік.
Поточне покоління Сіда, мені візуально не подобається, то я його і не дивився. Хоча, ось-ось, має вийти нове покоління, може там щось пристойне на мій смак буде 1.09, буде презентація Спортейжа.

Щодо балки... вчора тестили пару варіантів (кросоверів "В-С класу") з балками, то навіть дружина сказала, що Сід набагато приємніше їде в плані підвіски. Хоча, дружина в цьому ні бум-бум (а слово "балка" для неї взагалі невідоме ))) і я на Сіду ще нічого по ходовкі за 120тис не робив.

По Сітроену С4, поки в мене мутні враження (як і до вього бренду вцілому). Хочу, спробувати таки проїхатись, може щось проясниться

п.с. бачив, сьогодні, білий С4 на тест-драйві. Спробую на днях катнути.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: Coronator]
      31 августа 2021 в 20:52 Гілками

Сьогодні дивився С4 в дешевшій комплектації FEEL. Згоден з вами, якось тісненько виглядає відносно Сіда.
Обзорність у заднє скло (яке до речі без склоочищувача) як у БТР
Місткість багажника, також викликає запитання. Гадаю, що міряли вони його якось не так як корейці. Враження розмиті. Начебто дизельний двигун і АКПП спокушають за цю ціну, кліренс норм, але розміри, щось не то.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: _Zedd_]
      31 августа 2021 в 21:33 Гілками

_Zedd_ 31.08.2021 20:52 пишет:

Обзорність у заднє скло (яке до речі без склоочищувача) як у БТР



При нагоді, сядьте в Мазду СХ-30 (блін, чи то СХ-3 була ) - от там точно як в БТРі (зі всіх сторін) В ній я дійзнався, що в мене є схильність до клаустрофобії

Змінено San40S (21:33 31/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Сообщения: 162
С нами с 16.09.2013

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: San40S]
      6 сентября 2021 в 11:10 Гілками

Тест-драйвил на днях новый С4, поделюсь впечатлениями:

Приехал на тест-драйв на ситроен с4 2015 e-hdi (дизель+робот), сравнить т.с..
В статике: места для передних пассажиров стало меньше, качество материалов стало ниже и количество разных нычек уменьшилось - бардачек стал значительно дешевле и без охлаждения, в центральном туннеле тоже нет бардачка нормального теперь и карманы в дверях, где раньше влазила 2 литра бутылка и еще место оставалось, теперь наверное только 0,75. Так же расстроило обилие глянца. При этом места для задних пассажиров стало значительно больше. Так же для задних уже в средней комплектации присутствует подогрев сидений, дефлекторы обдува и пара usb. Багажник +/- на глаз такой же (может даже чуть меньше). Обзор в зеркало заднего вида отсутствует). Выше тут про сх-30 писали - в мазде значительно лучше. Есть камера заднего вида среднего качества. Вобщем новый с4 не является продолжателем предыдущего с4 - это другая машина, построенная на той же платформе, что и пежо 2008, дс3, опель мокка. Но об этом чуть позже..
В динамике: тест-драйв проходил на дизеле 130лс и 8акпп - для города динамики вполне хватает, автомат задумывается минимально, очень быстро переходит на 7ую передачу - но топлива потребляет всё равно больше, чем предыдущий с4 e-hdi (думаю будет +10-20% в зависимости от режима езды). Приборная панель полностью ЖК и качество ее среднее - в пежо 208 например значительно лучше. На ходу читается не очень комфортно. На зеркала нужно ориентироваться боковые, индикации мертвых зон нет. Что поразило - значительно улучшилась шумоизоляция. При том, что в предыдущем она тоже была не плохой по сравнению с одноклассниками. Шум города, вибрации дизеля, работа старт-стоп - это всё можно и не заметить.. Увеличился клиренс и размеры колес. Благодаря этому + хорошей геометрической проходимости и улучшенной шумо-виброизоляции можно достаточно комфортно ехать по плохой дороге. Не прадо, но равчик уже близко. Лично мне показалась странной настройка усилителя руля - на парковочных скоростях руль вообще невесомый, на асфальте при наборе скорости руль тяжелеет, но вот усилие не нарастает с увеличением угла поворота, мне такой информативности не достаточно, чтоб получать удовольствие от вождения, но чтоб свою пятую точку перемещать в пространстве - вполне сойдет.

Далее решили провести сравнение с конкурентами-родственниками.
Пежо 2008. Лично мне больше нравится вид спереди. Сзади - побеждает ситроен. Сбоку - +/- одинаково заходят. По качеству отделки мне показалось, что пежо незначительно лучше (на слабоуловимые 2,78% ) Черный глянец тоже присутствует, но его вроде бы поменьше.. Обзор в зеркало заднего вида однозначно лучше. Приборка более классическая (в интерпретации пежо). Маленький руль-штурвал на любителя. Мы выбираем авто для дивчыны - она не любитель). При этом пежо получается тыщ на 45 дороже в схожей комплектации.

Ситроен ДС3. Внешний вид, мне кажется, не удался. Особенно сбоку. Внутри кажется небольшим, но материалы немного получше. Хотя черного глянца так же хватает.. Оказывается, что смотрим максимальную комплектацию - узнали цену и поняли, что за эту цену мы будем смотреть другую машину . Смотрим дальше минимальную, которая +/- соответствует средней у пежо и ситроён. Мы пока смотрим только дизель 130 + 8акпп. Внутри она уже тоже мало чем отличается по качеству от пежо и ситроен, а цена находится ровно посредине - на 20тыс дороже ситра и на 20 дешевле пежота. Получаем дополнительно колеса 18 радиуса против 17 у двух предыдущих (что для нас является минусом) и "значительно больше шумоизоляции" со слов менеджера или продавца... Вобщем лица, которое сидит рядом с машинами и знает их тех.характеристики. Слово продавец вообще с ней никак не ассоциируется)

Опель Мокка 2021. У опеля есть только бензиновые двигатели для нашего рынка. 100лс + механика, 130 лс + 8ст автомат. В салоне стоит авто на механике и оценивается на 85 тыщ дешевле ситроена (дизель+акпп) при этом имеет очень приличную комплектацию, нет подогрева руля и задних сидений, зато есть мертвые зоны и авто переключение ближни/дальний, датчики дождя/света, автозатемнение зеркала заднего вида, в которое видно, что происходит позади авто) Доплата за автомат почти 80т грн. Экстерьер опеля мне понравился больше всего. Внутри он самый консервативный, но без ущерба качеству материалов, а в случае с ненавистным мне черным глянцем - то его наверное даже меньше всего тут. Так же отмечу очень сочный зеленый цвет.

Мазда сх-30. Дороже, прожорливее, хуже динамика. Значительно лучше материалы отделки на мой вкус. Мне нравится, потенциальной наезднице - нет. Едем дальше.

Ниссан Жук 2021. Стал значительно побольше, удобнее, на втором ряду уже можно расположится самому за собой, в отличие от предыдущего (рост 177). Мотор 3 цилиндра турбо 1 литр + робот с двумя сцеплениями как на многих рено (по-моему getrag на 6 или 7 ступеней). Стоит в сравнимой комплектации как пежо 2008 (думаю его видели основным конкурентом на нашем рынке).

Соплатформенник ниссана - Рено Каптур. Мотор тут 1.33 но уже 4 цилиндра и тоже с роботом. Комплектация сопоставима, экстерьер чуток уступает, но интерьер... Как вроде разработали и выполнили на автозазе. Цена соответственно минус 140т от жука и минус 100т от ситроёна (но ситроен я сейчас дизельный имею ввиду, на бензине - дешевле). Но мы решили, что к такому не готовы - внутри реально логан.

Переспав с этой мыслью я для себя выделил в фавориты Опель Мокка 2021. Жук тоже хорош, но я бы его брал, когда опустят цену (а я думаю, что такая возможность будет, но ждать возможно придется до след года). В случае с опелем и ситроеном думаю рассчитывать на скидку особо не стоит - реально хорошие предложения.

Змінено stas_007 (14:25 06/09/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: stas_007]
      6 сентября 2021 в 13:34 Гілками

stas_007 06.09.2021 11:10 пишет:

построенная на той же платформе, что и пежо 2008, дс3, опель мокка.


Да ладно? 2008 значно менший, тестив обидва, з різницею в 15 хв.

stas_007 06.09.2021 11:10 пишет:

Обзор в зеркало заднего вида отсутствует)


Підтверджую. Але порадували бокові дзеркала.

stas_007 06.09.2021 11:10 пишет:

Приборная панель полностью ЖК и качество ее среднее


Взагалі розчарувала. Шрифти, досить дрібні. Якісь кубики на фоні, що тільки погіршують читабельність.

Тестував новий С4 в пятницю. Переспавши з думками, зрозумів, що це не моє авто


Про Мазду, я писав, що вікна в ній дуже маленькі - давить на голову. А от по якості матеріалів, там все досить добре.

Мокка, для молодої дівчинки, досить хороший варіант. Але як сімейне авто - ніт. Рекомендую, подивитись карту ТО і їх вартість на Опель, якщо для Вас важлива вартість утримання авто. Міжсервісний 10тис. і досить недешеві ТО в розрахунку на 1 км.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 501
С нами с 28.12.2013

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: San40S]
      6 сентября 2021 в 14:48 Гілками

Доречі так, в картах ТО Опеля (я більше Грандлендом цікавлюсь) вартість ТО виглядає непогано, але внизу окремими рядками виведено: салонний фільтр і гальмівна рідина, ціна 1600 і 600. З включенням цих позицій уже не так весело

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: Vladocaster]
      6 сентября 2021 в 16:34 Гілками

Vladocaster 06.09.2021 14:48 пишет:

Доречі так, в картах ТО Опеля (я більше Грандлендом цікавлюсь) вартість ТО виглядає непогано, але внизу окремими рядками виведено: салонний фільтр і гальмівна рідина, ціна 1600 і 600. З включенням цих позицій уже не так весело



Вам сподобався скрипучий пластик у нього, на новому авто?

п.с. сідаю в тестову машину, берусь за ручку двері щоб її закрити - а вона рипить, наче їй вже років з 15-20 Менеджер з'їхав, що авто тестове і тестувальники зневажливо ставляться до чужий авто.
Після тесту, йду до абсолютно нової машини, яка щойно зі складу приїхала і в якій ще ніхто навіть не сидів - ручка рипить, наче в старого Жигуля і я не утрую - там не просто ледь помітний звук, а реально рипить як на совкових Жигулях.
та ще й "обшивка" стелі над водієм, не докінця закріплена, звисає... і це, на абсолютно новому авто за 30кує

Змінено San40S (16:51 06/09/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17648
С нами с 23.04.2007

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: San40S]
      6 сентября 2021 в 17:16 Гілками

Увы, но тотальное удешевление и переход на пластик - явление массовое. Я два года назад, когда поменял Пикассо на типа точно такой же с4 гранд спейстурер, только даже с лучшей комплектацией - уже возмущался, что многое поубирали, удешевили, шухлядки убрали, пластика добавили, полочки пропали, и даже стоперы на ремне безопасности пришлось на алике покупать, цена вопроса - пару баксов!
И такая ситуация не только с ситриком..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 501
С нами с 28.12.2013

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: San40S]
      6 сентября 2021 в 17:30 Гілками

Хз, я за 20-30 хвилин тест-драйву не встигаю оцінити прям усе. Лише чи зручно/незручно сидіти, тягне/не тягне, як коробка переключає і що у дзеркала видно/не видно. А так щоб спокійно посидіти помацати усе і аби ніщо не відволікало поки можливості не було. Треба або довше дестити, або у кілька підходів. Тут у свого фокуса бува дещо через місяці експлуатації помічаєш, а що казати про машину, в яку сів уперше на півгодинки

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: Vladocaster]
      6 сентября 2021 в 19:30 Гілками

Просто, якби навіть і не хотів це помітити, то не вийшло б так та дверка рипіла. Тоді вже мені й стало цікаво, чи у всіх так.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 501
С нами с 28.12.2013

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: San40S]
      6 сентября 2021 в 19:46 Гілками

San40S 06.09.2021 19:30 пишет:

Просто, якби навіть і не хотів це помітити, то не вийшло б так та дверка рипіла. Тоді вже мені й стало цікаво, чи у всіх так.



Я не помітив) може, якби чув про це раніше, то спеціально прислухався б і хто-зна, хто-зна..))
Доречі, на Бориспільській новий С4 вже теж був, на стоянці тест-драйвових авто, але були з малою дитиною, погода вітряна, то я сильно роздивитися не встиг. Та й машина на тест поїхала якраз.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: Новий С4 - четверте покоління [Re: Vladocaster]
      9 сентября 2021 в 18:09 Гілками

Сьогодні проходив мимо салону, зайшов подивитися в С3 Аиркросс цікаву функцію зо пишуть на сайтах-збільшення багажного відділення шляхом пересування по горизонталі задніх сидінь. Але в реалії нічого там такого нема Манагер бубонів щось типу - було раніше...
То вирішив по нагаді поміряти багажні відділення у С4 і С3, рулеткою, перед цим помірявши у своєму Сіді.Так от - вони однакові. Але КіА пишуть що він 340л, а Сітройони, що 380. Отакі пирогі. Зато кліренс реальний у С4 майже 200 мм! Найнижче місто - передній бампер, його внутрішня частина (та, що до двигуна).

Змінено _Zedd_ (18:25 09/09/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумCitroen форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 50833

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія