autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві

member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві
      23 июня 2021 в 12:52 Гілками

Прошу підказати, на яких офіційних СТО Mitsubishi в Києві можна нормально обслуговувати новий Outlander в гарантійний термін? (якщо такі взагалі є, бо відгуки в неті по оф.сервісу переважно негативні)

Чи може варто плюнути на гарантію і одразу їхати до неофіціалів - тоді до яких, підкажіть, будь ласка, бо гілка на форумі по такій темі не оновлювалася з 2017 року (http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=10235479&page=0&fpart=2&vc=1)...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4855
С нами с 13.08.2013

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: MA_Tucson]
      23 июня 2021 в 14:02 Гілками

Напевне на період гарантії краще все ж обслуговуватися у офіціалів. Я обслуговувався на Боратирській, наче нічого поганого сказати не можу. Єдине, що не подобалося, це коли записуєшься на 10 годину, приїзжаєш, авто заганяють на стоянку, а в бокс його можуть загнати через хвилин 30, а до роботи стати ще хвилин через 30, а не відразу. Та й з відгуками не все однозначно, в мене питань та зауважень не було то я і не писав нічого, і таких багато. Я впевнений, що і на тих "часників", де я обслуговуюсь, також можна знайти негатив.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: R.Karp]
      23 июня 2021 в 20:03 Гілками

R.Karp 23.06.2021 14:02 пишет:

Напевне на період гарантії краще все ж обслуговуватися у офіціалів. Я обслуговувався на Боратирській, наче нічого поганого сказати не можу. Єдине, що не подобалося, це коли записуєшься на 10 годину, приїзжаєш, авто заганяють на стоянку, а в бокс його можуть загнати через хвилин 30, а до роботи стати ще хвилин через 30, а не відразу. Та й з відгуками не все однозначно, в мене питань та зауважень не було то я і не писав нічого, і таких багато. Я впевнений, що і на тих "часників", де я обслуговуюсь, також можна знайти негатив.




Дуже вдячний за відповідь! Значить поки що буду орієнтуватися обслуговуватися на Богатирську - хоч і далекувато від мене, але краще годину на дорогу витратити і ще годину зачекати, доки роботу розпочнуть, ніж поганий сервіс отримати.

Я в цілому проти офіційного сервісу нічого не маю (окрім цін ), але якщо він якісний. Бо у Hyundai, приміром, мені в Києві лише один офіційний сервіс сподобався з трьох, на яких був. Решта були гірше гаражів, хоча по грошах вдвічі дорожчі.

Ще раз дякую за пораду!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ****
Киев
Сообщения: 545
С нами с 31.12.2010

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: MA_Tucson]
      25 июня 2021 в 22:23 Гілками

Лучше отталкиваться не от того у каких официалов обслуживаться (тут уверен плюс-минус одинаково), а что бы правильно обслуживали.
Ну смотрите, например официалы на Богатырской предлагают заливать масло 5w40. Когда начинаешь спрашивать почему не 0W20, начинают говорить, что мы так и лили раньше, но сейчас представительство Мицубиси поменяло на сороковку. Мне залили двадцатку. И Нико по прежнему льют двадцатку. Именно на это масло разрабатывался этот мотор. Да, он будет и на 15w40 или 50 ездить, но как и сколько...
Это не говоря уже о том, что в Японии масло меняют раз в 5 тысяч (фильтр через 10), а у нас в 15. В результате при городской езде к 100 тысячам пробега коксование, залегание колец, масложор. Полно историй на форумах.
Неофициалы попадаются не лучше, одни даже не стесняются на своем сайте писать, что заливают 5W50, и что так и надо. Может в какой то спортивный лансер и надо такое было лить, но не в остальные мицыки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: палестинец]
      30 июня 2021 в 00:35 Гілками

палестинец 25.06.2021 22:23 пишет:

Лучше отталкиваться не от того у каких официалов обслуживаться (тут уверен плюс-минус одинаково), а что бы правильно обслуживали.
Ну смотрите, например официалы на Богатырской предлагают заливать масло 5w40. Когда начинаешь спрашивать почему не 0W20, начинают говорить, что мы так и лили раньше, но сейчас представительство Мицубиси поменяло на сороковку. Мне залили двадцатку. И Нико по прежнему льют двадцатку. Именно на это масло разрабатывался этот мотор. Да, он будет и на 15w40 или 50 ездить, но как и сколько...
Это не говоря уже о том, что в Японии масло меняют раз в 5 тысяч (фильтр через 10), а у нас в 15. В результате при городской езде к 100 тысячам пробега коксование, залегание колец, масложор. Полно историй на форумах.
Неофициалы попадаются не лучше, одни даже не стесняются на своем сайте писать, что заливают 5W50, и что так и надо. Может в какой то спортивный лансер и надо такое было лить, но не в остальные мицыки.




Так якраз і хочу з'ясувати, де правильно обслуговують. Або хоча б без халтури - бо чув про випадки у офіціалів Міциків і Хонди, коли при заміні мастила фільтр не міняли, хоча гроші за новий брали.

Щодо того, що якість у всіх офіціалів +/- однакова - може у Міциків і так, не знаю ще. Але по Hyundai точно знаю, що дуже різна може бути якість сервісу у офіційних СТО. Напр., на СТО Hyundai на Автозаводський завжди норм. сервіс був, тоді як у офіціалів же на Кільцевій (Софіївська Борщагівка) - сервіс на трієчку, а на Набережно-Луговій взагалі був найгірший сервіс у моєму житті. Думаю, що і у офіціалів Міцика десь менеджмент і персонал краще може бути, десь гірше...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6378
С нами с 18.12.2008

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: MA_Tucson]
      30 июня 2021 в 17:38 Гілками

В ответ на:

Это не говоря уже о том, что в Японии масло меняют раз в 5 тысяч (фильтр через 10), а у нас в 15. В результате при городской езде к 100 тысячам пробега коксование, залегание колец, масложор. Полно историй на форумах.




Фигасе на мицыках моторы и 0W20 и через 5 тыщ

Змінено Gavik (17:40 30/06/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24221
С нами с 31.10.2014

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: палестинец]
      30 июня 2021 в 17:43 Гілками

палестинец 25.06.2021 22:23 пишет:

официалы на Богатырской предлагают заливать масло 5w40. Когда начинаешь спрашивать почему не 0W20, начинают говорить, что мы так и лили раньше, но сейчас представительство Мицубиси поменяло на сороковку. Мне залили двадцатку. И Нико по прежнему льют двадцатку. Именно на это масло разрабатывался этот мотор.




Ти упевнений, що коли багато років тому розроблявся двигун цього мітсубіші, масло 0W20 взагалі існувало у широкому доступі?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ****
Киев
Сообщения: 545
С нами с 31.12.2010

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: harald67]
      30 июня 2021 в 21:32 Гілками

Этого я не знаю.
Но техническое ревью Мицубиси по моторам 4В1 за 2005 год четко говорит о плотности масла, пункт 2.1.
Крайслер по своему варианту этого двигателя в США рекомендует 5W20.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ****
Киев
Сообщения: 545
С нами с 31.12.2010

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: Gavik]
      30 июня 2021 в 21:57 Гілками

Gavik 30.06.2021 17:38 пишет:

В ответ на:

Это не говоря уже о том, что в Японии масло меняют раз в 5 тысяч (фильтр через 10), а у нас в 15. В результате при городской езде к 100 тысячам пробега коксование, залегание колец, масложор. Полно историй на форумах.





Фигасе на мицыках моторы и 0W20 и через 5 тыщ




Так а кто мешает сокращать интервал замены масла для тяжелых условий (считай городских) в два раза? Ну и от конструкции мотора зависит, от качества масла. Японцы льют простенькое и чаще меняют. Другое дело когда они нам это же простенькое льют здесь на 15 тыщ, а мы и рады. Тут кто сколько ездит на машине, так и может поступать. Я не часто меняю авто, (на предпоследнем отъездил 12 лет) поэтому стараюсь вникать в нюансы обслуживания и опыта эксплуатации конкретного механизма. Ойл клаб, запоребриковый форум по аутлендерам считают двигатель 4В11 "убийцей" масел. Ну такой конструктив у него. Советуют менять от 5 до 8, максимум 10 тысяч пробега, в зависимости от качества масла.
А у меня на работе был Рено Кангу, 1,4 литра чугуниевый мотор, ему лили Эльф 10В40 раз в 15 тысяч, после 450 тыс. пробега его выкупил сотрудник, уже 600 наездил и двигатель не вскрывался. Ломалось всё - коробка, ходовая, навесное, но не мотор. Вот вам и конструктив.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4855
С нами с 13.08.2013

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: палестинец]
      30 июня 2021 в 23:06 Гілками

палестинец 30.06.2021 21:32 пишет:

Этого я не знаю.
Но техническое ревью Мицубиси по моторам 4В1 за 2005 год четко говорит о плотности масла, пункт 2.1.
Крайслер по своему варианту этого двигателя в США рекомендует 5W20.




А у меня руководство по ремонту за 2010 год пишет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ****
Киев
Сообщения: 545
С нами с 31.12.2010

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: R.Karp]
      1 июля 2021 в 10:32 Гілками

Ну не 5в40 или 50.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6378
С нами с 18.12.2008

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: R.Karp]
      1 июля 2021 в 11:08 Гілками

В ответ на:

Так а кто мешает сокращать интервал замены масла для тяжелых условий (считай городских) в два раза?




Как то все так сложно Кто мешает купить к примеру бочку масла , чтобы на долго хватило и менять его хоть каждый месяц


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
38 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1285
С нами с 29.11.2010

Re: СТО Mitsubishi офіційні й неофіційні в Києві [Re: MA_Tucson]
      7 июля 2021 в 16:51 Гілками

Коли в мене 3 роки був Mitsubishi ASX, то я його возив на ніко на Набережно-Хрещатицьку. Жодних зауважень, недорого обслуговували, завжди за бажанням пропонували аналоги і завжди все норм було після обслуговування. В мене не гарантійна машина була(але по сервісній акції навіть шось поміняли безкоштовно)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
5 користувачів і 63 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1529

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія