autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Outback приехал (19/22)

RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42773
С нами с 02.04.2007

Re: Outback приехал [Re: $amurai]
      24 июня 2021 в 21:55 Гілками

$amurai 24.06.2021 21:52 пишет:

Alexandr 24.06.2021 21:46 пишет:

$amurai 24.06.2021 21:39 пишет:


В ответ на:

...




Аутбек - не кроссовер А вот на прадо я не ездил за рулём, на актуальном кузове вообще не ездил. Надо поискать где потестить пока свежи предания. Но блин, прадик в бубне против аутбека в фарше - это чисто понт.
Брод выше порогов точно, было стремно, но я так уверенно ещё воду не проезжал.




За 53 Прадо в предтопе. У него будет вентиляция, 3х зонный климат, 360 обзор, распознавание знаков, внедорожные примочки, динамика лучше думаю и по мелочи. Ну и авторитет на наших дорогах

Не будет подруливания и еже с ним, люка, нормальных сидений, задних подушек безопасности.

Аутбек - не кроссовер, но по возможностям именно он

А также за эти деньги, по совету камрада, поигрался в конфигураторе Кадьяка. За меньшие деньги будет веселей мотор, панорама и еще по мелочи После чего к цене в 48 за Субару есть вопросы. Хотя при всех плюсах модели вопросы и сразу были.

p.s. да, классы разные. Но кто у нас классами тут сравнивать будет, сравнивать по цене будут имхо



Так я ж писал ранее что тестировал кондьяк (уже старый кузов правда). Просто возьми тестдрайв обоих, желательно с минимальным разрывом. Тут нечего сравнивать Xiaomi vs Samsung Galaxy




прошлый тестировал давно. Не особо зашло. Но конфигуратор породил новый интерес. В Хмельницкий специально поехал в Субару. Шкода рядом. Но Кадьяк на тесте отсутствовал

Змінено Alexandr (21:55 24/06/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
43 года, Украина
Сообщения: 444
С нами с 20.01.2011

Re: Outback приехал [Re: $amurai]
      24 июня 2021 в 22:23 Гілками

алюминиевые рычаги будут ходить норм?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Опасный *
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 34706
С нами с 18.09.2012

Re: Outback приехал [Re: Alexandr]
      24 июня 2021 в 22:26 Гілками

Пору уже Форестер обновлять

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Outback приехал [Re: Baloo]
      25 июня 2021 в 11:59 Гілками

Baloo 24.06.2021 22:23 пишет:

алюминиевые рычаги будут ходить норм?


Мене в 13му році теж лякали алюмінієвою підвіскою на нових гольфах

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 10
С нами с 20.05.2019

Re: Outback приехал [Re: Alexandr]
      29 июня 2021 в 18:04 Гілками

Alexandr 09.06.2021 21:24 пишет:

кто-то замечал такое?





Ось що мені відповіди із субару-Україна з приводу цього ролика (якщо коротко то система eyesight може різко гальмувати не тільки перед авто, а і перед вихлопними газами, на які потрапило сонце і це «нормально»)

«Доброго дня!

Дякуємо за ваше повідомлення!

Система EyeSіght є системою допомоги водієві під час руху і допомагає уникнути зіткнень або мінімізувати пошкодження з максимально можливою ефективністю.

Ситуація спрацювання передаварійного гальмування, знята в ролику, декілька разів описується в керівництві з експлуатації до системи EyeSight автомобіля. Автор ролику зазначив, що така ситуація відбувалась декілька разів і йому було необхідно перечитати інструкцію з експлуатації або звернутися до спеціалістів для роз’яснення, щоб уникати подібних спрацювань.

Стисле пояснення:

Сонце, що знаходиться над горизонтом, може засліпити камери, які працюють подібно до очей людини. Також необхідно слідкувати за чистотою лобового скла для зменшення імовірності засліплення. При засліпленні камер, зазвичай система EyeSight тимчасово відключається автоматично, до відновлення нормальних зовнішніх умов.

В даному випадку відіграв інший фактор, зазначений в інструкції з експлуатації. Вихлопні гази автомобіля, що рухався попереду на невеликій відстані, створили білу хмару, яку чітко підсвічувало сонце. Ця хмара була розпізнана як продовження автомобіля, а отже, автомобіля що зупинився. Система застосувала передаварійне гальмування для уникнення зіткнення і збереження автомобіля.

Рекомендації щодо дій водія та умов спрацювання/неспрацювання системи EyeSight в різних дорожніх умовах міститься в керівництві з експлуатації.»


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42773
С нами с 02.04.2007

Re: Outback приехал [Re: Gato3330]
      29 июня 2021 в 18:56 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

т.е. радары таки эффективней или везде свои недостатки?

кто тестил машину, зачем на задних картах двери они по 2 выпуклых линии сделали. Смотрится ущербно как по мне, ну то вкусовщина

т.е


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
43 года, Украина
Сообщения: 444
С нами с 20.01.2011

Re: Outback приехал [Re: Baloo]
      30 июня 2021 в 21:31 Гілками

коллега хотел суперб, но через силу сходил на тест. Теперь задумался о субару, как про более универсальный автомобиль и по его словам в салоне качественней и дороже все.

Колеблется в общем между мотором и большей универсальностью т.к. суперб это трассовый боец онли.

продолжает смеяться с меня в моем выборе, который идет почти год между прадо\гранд чирком и чем-то проходимым, уговаривает взять субару, чтобы на 2 авто скидка была. Но не думаю, что дадут

Змінено Baloo (21:35 30/06/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24277
С нами с 31.10.2014

Re: Outback приехал [Re: Alexandr]
      1 июля 2021 в 06:32 Гілками

Посидів у новому ауті. Все добре але поспіхом помітив дві відмінності від свого, які мені не сподобалися.
1) підняли вгору і висунули уперед центральну консоль. Тепер ноги водія як у капсулі і мені із моїми зростом і довгими ногами менш комфортно, ніж у профільному аутбеку. Праве коліно трохи упирається в край консолі.
2) іще більше ніж на попередньому аутбеку і набагато більше ніж на моєму опустили дах безпосередньо над верхнім краєм лобового скла. Тепер у даху відразу перед головою водія сходинка вниз сантиметрів 10 (мабуть там усі оті ай сайти ховаються чи що ще) внаслідок цього нижче аніж на моєму висять сонцезахисні поворотні шторки, салонне дзеркало і усі при блуди навколо нього. У підсумку для водія високого зросту істотно обмежується огляд вперед і вправо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42773
С нами с 02.04.2007

Re: Outback приехал [Re: harald67]
      1 июля 2021 в 10:01 Гілками

В ответ на:

Праве коліно трохи упирається в край консолі.



есть такое. Но вроде не сильно, может от роста зависит. Заметил, что очень у многих автомобилей такая проблема.

В целом как, на 48 тянет?))

Змінено Alexandr (10:05 01/07/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24277
С нами с 31.10.2014

Re: Outback приехал [Re: Alexandr]
      1 июля 2021 в 10:23 Гілками

Alexandr 01.07.2021 10:01 пишет:

В ответ на:

Праве коліно трохи упирається в край консолі.



есть такое. Но вроде не сильно, может от роста зависит. Заметил, что очень у многих автомобилей такая проблема.

В целом как, на 48 тянет?))




Мені із моїм зростом ця проблема дуже добре відома. Як і проблема обзорності з водійського місця, яку в багатьох автівках мені обмежує верхня межа даху, салонне дзеркало, протисонячні поворотні козирки.
Я власні і обирав профільне авто у т.ч. з огляду на відсутність цих проблем (наприклад у 508 пежо я при погляді на правий кут капота багато чого не бачу через те, що салонне дзеркало перекриває вид).
Проблему із сонячними козирками і айсайтом/салонним дзеркалом я помітив ще у аутбеці 2015 модельного року. У новому, суб'єктивно, вона ще поглибилася. І ще ота консоль. Воно начебто і не критично, можна мабуть звикнути, але у тому ж форестері із цим краще (там інші недоліки є).
Чи коштує це авто 48?
Не скажу. Із чим власне порівнювати? Якщо із кодіаком та санта фе, то однозначно субару як на мене, набагато кращий вибір за порівняні гроші. Вольво V90cc - реально не сидів навіть, ну і ціна там тисяч на 15 вища, і довжина більше, що вже мабуть перебор.
Тігуан алл спейс - коли крайній раз його бачив у салоні (понад 2 роки тому) коштував 52 тис. доларів. Зараз його взагалі немає.
Хайлендер, СХ-9 - це вже наступний клас, ну про їх повний привід (виходячи із моїх потреб - віртуальний) я вже писав. Їх конкурент - Ескент, але його немає ні у нас, ні у Європі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Outback приехал [Re: harald67]
      1 июля 2021 в 10:59 Гілками

harald67 01.07.2021 10:23 пишет:


Чи коштує це авто 48? Не скажу. Із чим власне порівнювати? Якщо із кодіаком та санта фе, то однозначно субару як на мене, набагато кращий вибір за порівняні гроші.



А с каким именно Кодьяком за 48 вы сравниваете?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24277
С нами с 31.10.2014

Re: Outback приехал [Re: skov]
      1 июля 2021 в 11:02 Гілками

skov 01.07.2021 10:59 пишет:

harald67 01.07.2021 10:23 пишет:


Чи коштує це авто 48? Не скажу. Із чим власне порівнювати? Якщо із кодіаком та санта фе, то однозначно субару як на мене, набагато кращий вибір за порівняні гроші.



А с каким именно Кодьяком за 48 вы сравниваете?




Із кодіаком, який буде дещо дешевше за субару, але різниця не величезна. Просто кодіак, і коли у ньому сидиш, і, особливо, коли їдеш - створює враження автівки, набагато дешевшої за аутбек. А коли дивишся на цінник, то не така там вже і різниця у грошах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Outback приехал [Re: harald67]
      1 июля 2021 в 14:01 Гілками

harald67 01.07.2021 11:02 пишет:

skov 01.07.2021 10:59 пишет:

harald67 01.07.2021 10:23 пишет:


Чи коштує це авто 48? Не скажу. Із чим власне порівнювати? Якщо із кодіаком та санта фе, то однозначно субару як на мене, набагато кращий вибір за порівняні гроші.



А с каким именно Кодьяком за 48 вы сравниваете?




Із кодіаком, який буде дещо дешевше за субару, але різниця не величезна. Просто кодіак, і коли у ньому сидиш, і, особливо, коли їдеш - створює враження автівки, набагато дешевшої за аутбек. А коли дивишся на цінник, то не така там вже і різниця у грошах.



Середній чек на Кодіак +/-40...
Цікаво, ти сідав в новий Аут і є певні претензії по посадці... А в Кодіак сідав, які там відчуття? Просто цікаво. ВАГ загалом вміє робити зручну посадку для різних антропометрій...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24277
С нами с 31.10.2014

Re: Outback приехал [Re: Igorchyk]
      1 июля 2021 в 14:24 Гілками

Igorchyk 01.07.2021 14:01 пишет:

harald67 01.07.2021 11:02 пишет:

skov 01.07.2021 10:59 пишет:


В ответ на:

...




А с каким именно Кодьяком за 48 вы сравниваете?




Із кодіаком, який буде дещо дешевше за субару, але різниця не величезна. Просто кодіак, і коли у ньому сидиш, і, особливо, коли їдеш - створює враження автівки, набагато дешевшої за аутбек. А коли дивишся на цінник, то не така там вже і різниця у грошах.



Середній чек на Кодіак +/-40...
Цікаво, ти сідав в новий Аут і є певні претензії по посадці... А в Кодіак сідав, які там відчуття? Просто цікаво. ВАГ загалом вміє робити зручну посадку для різних антропометрій...




Сідав. Якось тісно у сідушці, але може треба краще підлаштувати і призвичаїтися. З оглядом уперед може і менше проблем, просто між двома сіданнями півроку мінімум минуло, а зараз в салонах кодіаків ніяких немає, ні старих, ні нових.
По ціні - якщо відкинути тезу "у кодіака буде сучасний тербобенз на 220 к.с." то за 40 він буде напакований менше, аніж аутбек за 47. А скільки коштуватиме доукомплектувати - не рахував, та мабуть і сенсу немає - привезуть новий кодіак - можна буде і посидіти, і салоні і пр. порівняти, і комплектацію, і ціну.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Outback приехал [Re: harald67]
      1 июля 2021 в 14:37 Гілками

harald67 01.07.2021 14:24 пишет:

Igorchyk 01.07.2021 14:01 пишет:

harald67 01.07.2021 11:02 пишет:


В ответ на:

...





Із кодіаком, який буде дещо дешевше за субару, але різниця не величезна. Просто кодіак, і коли у ньому сидиш, і, особливо, коли їдеш - створює враження автівки, набагато дешевшої за аутбек. А коли дивишся на цінник, то не така там вже і різниця у грошах.



Середній чек на Кодіак +/-40...
Цікаво, ти сідав в новий Аут і є певні претензії по посадці... А в Кодіак сідав, які там відчуття? Просто цікаво. ВАГ загалом вміє робити зручну посадку для різних антропометрій...




Сідав. Якось тісно у сідушці, але може треба краще підлаштувати і призвичаїтися. З оглядом уперед може і менше проблем, просто між двома сіданнями півроку мінімум минуло, а зараз в салонах кодіаків ніяких немає, ні старих, ні нових.
По ціні - якщо відкинути тезу "у кодіака буде сучасний тербобенз на 220 к.с." то за 40 він буде напакований менше, аніж аутбек за 47. А скільки коштуватиме доукомплектувати - не рахував, та мабуть і сенсу немає - привезуть новий кодіак - можна буде і посидіти, і салоні і пр. порівняти, і комплектацію, і ціну.



Два тижні тому були і на Кільцевій, і на Здолбунівській. І тестові, і в салоні.
220 немає в Кодіака, лише 180 турбобенз) Дизелі 150 і 200.
Ну і ціна починається від 30 взагалі то за 180кс з пп) Тому за 40 там вже буде гарно припакований) Хоча можна і на 45 напакувати, і вище навіть)
Рестайловий Кодіак по салону (по розмірах) буде ідентичний дорестайлу.
Сядь заради інтересу при можливості. Цікаве порівняння в лоб від високої людини)
Я ось сідав у знайомого в С5 новий - ось де тісно в сидушці

Змінено Igorchyk (14:38 01/07/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24277
С нами с 31.10.2014

Re: Outback приехал [Re: Igorchyk]
      1 июля 2021 в 14:39 Гілками

Igorchyk 01.07.2021 14:37 пишет:

harald67 01.07.2021 14:24 пишет:

Igorchyk 01.07.2021 14:01 пишет:


В ответ на:

...




Середній чек на Кодіак +/-40...
Цікаво, ти сідав в новий Аут і є певні претензії по посадці... А в Кодіак сідав, які там відчуття? Просто цікаво. ВАГ загалом вміє робити зручну посадку для різних антропометрій...




Сідав. Якось тісно у сідушці, але може треба краще підлаштувати і призвичаїтися. З оглядом уперед може і менше проблем, просто між двома сіданнями півроку мінімум минуло, а зараз в салонах кодіаків ніяких немає, ні старих, ні нових.
По ціні - якщо відкинути тезу "у кодіака буде сучасний тербобенз на 220 к.с." то за 40 він буде напакований менше, аніж аутбек за 47. А скільки коштуватиме доукомплектувати - не рахував, та мабуть і сенсу немає - привезуть новий кодіак - можна буде і посидіти, і салоні і пр. порівняти, і комплектацію, і ціну.



Два тижні тому були і на Кільцевій, і на Здолбунівській. І тестові, і в салоні.
220 немає в Кодіака, лише 180 турбобенз) Дизелі 150 і 200.
Ну і ціна починається від 30 взагалі то за 180кс з пп) Тому за 40 там вже буде гарно припакований) Хоча можна і на 45 напакувати, і вище навіть)
Рестайловий Кодіак по салону (по розмірах) буде ідентичний дорестайлу.
Сядь заради інтересу при можливості. Цікаве порівняння в лоб від високої людини)




Три дні тому був на Здолбунівській - не заради відвідин Інтерциклону (там поряд аутлет Арени є). Новий аутбек був (тоді і посидів), нового Кодіака не було.
Хоча як на мене - некоректне порівняння. Прямий конкурент Кодіака це Форестер.

Змінено harald67 (14:41 01/07/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42773
С нами с 02.04.2007

Re: Outback приехал [Re: harald67]
      1 июля 2021 в 14:51 Гілками

harald67 01.07.2021 14:24 пишет:

Igorchyk 01.07.2021 14:01 пишет:

harald67 01.07.2021 11:02 пишет:


В ответ на:

...





Із кодіаком, який буде дещо дешевше за субару, але різниця не величезна. Просто кодіак, і коли у ньому сидиш, і, особливо, коли їдеш - створює враження автівки, набагато дешевшої за аутбек. А коли дивишся на цінник, то не така там вже і різниця у грошах.



Середній чек на Кодіак +/-40...
Цікаво, ти сідав в новий Аут і є певні претензії по посадці... А в Кодіак сідав, які там відчуття? Просто цікаво. ВАГ загалом вміє робити зручну посадку для різних антропометрій...




Сідав. Якось тісно у сідушці, але може треба краще підлаштувати і призвичаїтися. З оглядом уперед може і менше проблем, просто між двома сіданнями півроку мінімум минуло, а зараз в салонах кодіаків ніяких немає, ні старих, ні нових.
По ціні - якщо відкинути тезу "у кодіака буде сучасний тербобенз на 220 к.с." то за 40 він буде напакований менше, аніж аутбек за 47. А скільки коштуватиме доукомплектувати - не рахував, та мабуть і сенсу немає - привезуть новий кодіак - можна буде і посидіти, і салоні і пр. порівняти, і комплектацію, і ціну.




В Лаурин и Клемент можно докинуть панораму, подушку колен пассажира, сиденье с поясничным упором пассажира и еще что-то там понакидывать и будет 45. Я бы не сказал, что выходит комплектация хуже. Хуже в теории наверное только полный привод.

Когда ездил на дорестайловом кадьяке, то ощущения были так себе. Шкода как шкода. Но диодной подсветке в субару нет по карте дверей)))))))))

Змінено Alexandr (14:53 01/07/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24277
С нами с 31.10.2014

Re: Outback приехал [Re: Alexandr]
      1 июля 2021 в 14:57 Гілками

Alexandr 01.07.2021 14:51 пишет:



В Лаурин и Клемент можно докинуть панораму, подушку колен пассажира, сиденье с поясничным упором пассажира и еще что-то там понакидывать и будет 45. Я бы не сказал, что выходит комплектация хуже. Хуже в теории наверное только полный привод.

Когда ездил на дорестайловом кадьяке, то ощущения были так себе. Шкода как шкода. Но диодной подсветке в субару нет по карте дверей)))))))))




Оскільки ти зараз у пошуку, то мабуть краще вивчив цінники. От тільки навіщо поперековий упор пасажира і діодна підсвітка по карті дверцят? А панорамний дах, як на мене - то є абсолютне зло, які і люк.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Outback приехал [Re: harald67]
      1 июля 2021 в 15:07 Гілками

harald67 01.07.2021 11:02 пишет:


Із кодіаком, який буде дещо дешевше за субару, але різниця не величезна. Просто кодіак, і коли у ньому сидиш, і, особливо, коли їдеш - створює враження автівки, набагато дешевшої за аутбек. А коли дивишся на цінник, то не така там вже і різниця у грошах.



Ну как сказать. ~$7k разницы в цене - не то чтобы прямо совсем незаметно. В новом аутбеке еще не ездил, а предыдущие - ощущения дороговизны и премиальности не оставили. Примерный уровень того же Кодьяка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42773
С нами с 02.04.2007

Re: Outback приехал [Re: harald67]
      1 июля 2021 в 15:14 Гілками

harald67 01.07.2021 14:57 пишет:

Alexandr 01.07.2021 14:51 пишет:



В Лаурин и Клемент можно докинуть панораму, подушку колен пассажира, сиденье с поясничным упором пассажира и еще что-то там понакидывать и будет 45. Я бы не сказал, что выходит комплектация хуже. Хуже в теории наверное только полный привод.

Когда ездил на дорестайловом кадьяке, то ощущения были так себе. Шкода как шкода. Но диодной подсветке в субару нет по карте дверей)))))))))




Оскільки ти зараз у пошуку, то мабуть краще вивчив цінники. От тільки навіщо поперековий упор пасажира і діодна підсвітка по карті дверцят? А панорамний дах, як на мене - то є абсолютне зло, які і люк.




про подсветку это к слову. Панорама нравится пассажирам. Люк в ауте маленький. Поперечный упор - не знаю, пассажиры не жалуются, но для водительского места очень важно. В ауте он есть, в отдичии от форика. В целом упаковать кадьяк в цену аута можна очень прилично и в плюс динамика мотора, кто не ищет чистую атмосферу. По интерьеру - мне не особо зашла шкода. Кум сейчас в поисках, поедем смотреть кадьяк ему, после теста аута. Раньше он смотрел на Тойоты, но что-то почти разонравились

Змінено Alexandr (15:15 01/07/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
14 користувачів і 56 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 22295

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія