autoua
×
Autoua.netФорумByd, Chery, Geely, Great Wall, Landwind

Купил Лендвинд Х-6 в свой круг примите (100/101)

патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Re: Нарешті прогнив метал [Re: Професор]
      21 августа 2022 в 23:09 Гілками

dotzent 21.08.2022 22:42 пишет:

w.w.w 21.08.2022 13:38 пишет:

на турецькому балоні ГБО.
Товщина метелу в балоні 3 мм,
Старий почав пропускати під навареним листом з Т.Х балону





А как обнаружил утечку? Опасная неисправность...



Смердить добряче, це по перше, а по друге коли машина мало їздила і в балоні ще лишалось близько 15 літрів газу , а електроніка сповістила писком що там пусто,(місяць майже не виїзджав)я зрозумів що десь травить і за допомогою мильної води і нюху швидко з'ясував місце витіку.
Травило не сильно (судячи з бульбашок від мильного роствору), а от смерділо нормально так. Тому загроза вибуху була мінімальною, практично нульова


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Помпа в мінус [Re: w.w.w]
      8 октября 2022 в 09:35 Гілками

Весною з планів було тільки поміняти захист паливного баку, по факту поміняв: радіатор охолодження ОЖ., баллон ГБО і вишенькою на торті стала помпа ОЖ., до захисту руки так і не дійшли.
В тому році при заміні ременів ГРМ спеціально не міняв помпу, бо пройшла вона не багато (70 тик.км) та й фірма GMB давала надію, що така запчастина мусе працювати хоча б більше 100 тик.км. Виявилось що це не так і переплачувати за бренд не має сенсу, на 90 тик.км вона потікла. Хоча по люфтам і взагалі виглядає майже як нова

Добре що хоч ціни на помпи не підскочили, я вирішив купити польську, яка на 30% дешевша від японського аналогу. Візуально і технічно вона геть не відрізняється від дорожчої (таке враження що зроблені на одному заводі)

Оце перший раз за 13 років попав на "купу" грошей по ремонту (3300-за радіатор, 2400-за балон і 1200- за помпу).
Ще за 1500 грн.мені зроблять захист паливного баку (матеріал вже є і людина чекає, але доїхати я не можу)
Зараз в ЗСУ служить такий китаєць як і в мене, людині яка його купила він дістався в жахливому стані, але по троху його приводять до ладу. По закінченню війни, я дізнаюсь думки власника цього авто, бо наразі він його частенько доробляє. Там не було термостату, радіатор ОЖ. забитий,ВВ провода зношені, свічки убиті, якісь були проблеми з гальмами,дверні ручки в салоні поломані, і т.д. Але машина служить і сподіваюсь не підведе власника в тяжку годину.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Re: Помпа в мінус [Re: w.w.w]
      11 февраля 2023 в 10:02 Гілками

З'явився час, та натхнення тому доповню свою розповідь своїми пригодами, а їх трохи випало на старенького китайця якому буде 14 років і майже 200000 тис.км.
Поверну свої спогади в далекі 2008-10 роки коли всі кому не лінь писали тут, який китаєць поганий...
Метал тонкий в нього, сидіти не зручно, для міста він взагалі не потрібен, запчастин немає і не буде і навіть підсвітка приборів синім кольором комусь не догодила.
Зараз війна і живемо ми в ненайкращих умовах, але посправжньому в кому я впевнений так це в своїй машині і правильності свого вибору тоді, в далекому 2009 році.
На початку війни 24.02 22, я як завжди завів свою машину і вона була готова їхати хоч на край світу, але поїхала вона з моєю родиною і купою всіх необхідних нам речей не на захід (як всі), а на північний схід, по пустим шляхам в Чернігівську область, до нас на дачу (практично до лінії зіткнення) Так цей маршрут був обговорений і погоджений ще до початку війни (десь за пару днів до війни) з моїм колегою, який колишній військовий і воював в АТО.Маршрут до європи не розглядали взагалі, хоча знайомі поляки одразу запропонули прихистити мою родину (нам вистачило 4 роки прожитих в Польщі, щоб зрозуміти,що дома найкраще
До чого це я пишу? тому що практично цілий рік я використовую його як "трактор", або вантажівку і справляється він з цією задачою на всі 100%

[url=https://postimg.cc/Yv0hSvqj]
Якщо хтось подумав що дров так багато не перевезеш, то можу запевнити, влазить туди дерева десь на місяць топки грубою, або одна стандартна береза без гілок

На криші доречі десь близько 100 кг. які успішно подолали 250 км. (три листа профілю 3х1.15 і брус 10х10 по три метри)
[/url]
Восени трохи дісталось китайцю від падіння дерева, але все з ним добре і трохи подряпин не вплинуло на його вигляд


За 14 років з'явилась рижики по дверях, але все в межах норми, нічого варити, відрізати ще не треба і з відстані одного метру нічого не видно.Зовнішні пластикові часнини (бампери, листва на дверях) почали від ультрафіолету втрачати фарбу.
Гідропідсилювач керма почав шелестіти (як я вже писав раніше, його вистачає десь на 100 тис.км) і це буде друга заміна за 200 тис.
Один раз машина за весь час таки не завелась, але вирішилось це швидко прямо в лісі, окислились контакти на стартері і після легкого смикання за "косу" дротів він запрацював.

А після цього був демонтований і приведений в нормальний стан.
Не зважаючи на ці дрібниці зараз цікавість до машини зросла у звичайних людей, багато хто розпитує ТХ машини, поліція (якщо десь я порушив) відпускає без мандату і навіть вояки які роздають повістки, чомусь моєю особою не дуже цікавляться (просто кажуть їдь )
Ще багато можна було писати про наші пригоди, але загалу це буде не цікаво, тому всім миру і швидкої перемоги , сподіваюсь що продовження буде


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1456
С нами с 18.03.2013

Re: Купил Лендвинд Х-6 в свой круг примите [Re: Vlad X-6]
      1 июня 2023 в 21:04 Гілками

Хай Бог милує. Да найми машину з порізаними та поколотими...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Re: Купил Лендвинд Х-6 в свой круг примите [Re: Traktop]
      2 июня 2023 в 08:23 Гілками

Traktop 01.06.2023 21:04 пишет:

Хай Бог милує. Да найми машину з порізаними та поколотими...


Нажаль при відсутності стабільного заробітку і не менш важливих інших справ, в які також треба викладатися, деякі речі можна робити і самому. Особливо якщо є такі засоби і можливості.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Re: Купил Лендвинд Х-6 в свой круг примите [Re: w.w.w]
      28 сентября 2023 в 10:26 Гілками

Бажання писати немає, але ще трохи додалось пригод, тому напишу.
Потрапив в автопригоду на кінці травня, їхав нікого не трогав і тут скажений Пиж прилітає від куда не чекали. Основі фігуранти, це Даф (фура) і Пиж, фура зацепила пижа, а він в свою чергу заїхав мені по касатєльной і в бмв зупинився.



Все закінчилося добре для мене, мінімальні пошкодження пластику, і виплатою відшкодування від страхової.
Що стосується ржі і технічного стану , то тут вже не все так добре, з'явилась перша "дира" в порозі(арці) зі сторони салона

Спочатку засмутився, але якось почали розмовляти з сусідом, який має туарег на рік старший за мою машини і на вигляд в дуже нормальному стані зовні, але після того як він відкрив двері, моєму здивуванню не було кордонів - за дверима все риже і гниле (арки, двері, пороги) , машину він брав з салону, пробіги в нас майже однакові.
На днях тянув на дачу (100 км)свого товариша на ВАЗ 2110, міняли прокладку під головою, короче я став майже профі моторист іше трохи і можна відкривати СТО.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Белая Церковь
Сообщения: 20
С нами с 27.10.2013

Re: Купил Лендвинд Х-6 в свой круг примите [Re: w.w.w]
      30 ноября 2023 в 17:38 Гілками

Доброго вечора! Тема вмирає потихоньку на жаль, але ще залишаються власники цієї марки автомобіля.
Давно не писав, але зробив капітальний ремонт двигуна (2,4 бензин),пройшов обкатку, як кажуть : "Полёт нормальний"!
Що здивувало, так це те, що проблем з запчастинами не було взагалі.
Після Вашого посту про іржу відразу поліз дивитися в себе.
Скажу не так все печально, хоча машина використовується не часто, більше часу стоїть в гаражі (військовий, постійно на Донбасі...).
Рижики пішли ззовні, де пластик торкається металу, це не приємно звістно....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Re: Купил Лендвинд Х-6 в свой круг примите [Re: KFOR]
      5 декабря 2023 в 08:15 Гілками

Тема не вмирає, а перейшла в вайбер групу, спілкуємось з власниками постійно на різні теми.
Декілька машин служить успішно в ЗСУ.
Тут я пишу вже за звичкою, самі основі моменти по машині.
Ржа для цих років не така страшна як виглядає на фото.

До холодів все підшаманив підручними засобами, тут більшу роль відіграє стан рами, а рама на цих машинах почуває себе прекрасно.
Провів ревізію і заміну деяких патрубків охолоджувальної рідини, тепер система ОР чиста і працює як з заводу. До речі про приємні речі - кондиціонер жодного разу недозаправлявся, ніяких питань до нього немає. Лампочки дальнього світла, заднього ходу , додаткового світла (ще їх називають попростому - протівотуманки ((передні)) до цього часу рідні "китайські" і всі поворотніки також. Мінялись тільки ближнього світла, габарити і стопи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумByd, Chery, Geely, Great Wall, Landwind
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, Sergu44o, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ****
Переглядів теми: 529873

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія