autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс?

читатель *
Сообщения: 16
С нами с 15.07.2020

Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс?
      5 июля 2021 в 20:49 Гілками

Давно интересовался вопросом выгоды приобретения Лифа 1 поколения. А сейчас так вообще цены на них сравнялись с одноклассниками на двс.
Допустим человек ездит каждый день, но нет надобности выезжать за пределы города.
С одной стороны понятно что на электричестве ездить дешевле. С другой стороны недешевая замена или ремонт батареи.
Как вы считаете, какой километраж нужно наматывать что бы действительно он был более выгодным приобретением? На какой возраст и пробег лучше смотреть что бы минимизировать риск попасть на ремонт.
Я думаю стоит учитывать что на обычный авто можно установить газ который то же экономит.
А может там и нет никакой выгоды?
В пример привел эту модель так как самая популярная и доступная по деньгам.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2021-07-21 Бан на 365 дней (4 круг). 4.44) spam. Stor.

СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: kilaxis]
      5 июля 2021 в 20:58 Гілками

kilaxis 05.07.2021 20:49 пишет:

С другой стороны недешевая замена или ремонт батареи.



Определитесь, посчитайте или узнайте стоимость замены батареи в Украине, а также средний срок ее жизни. Эти цифры для Лифа уже должны быть известны.

В ответ на:

Допустим человек ездит каждый день, но нет надобности выезжать за пределы города.



Этих данных недостаточно, чтобы что-то сказать по выгоде. Какие дневные, недельные, годовые пробеги? Бывают ли длительные поездки(бабушки/дедушки, отпуск) и как часто - их надо вычесть из этого пробега.

ИМХО Лиф, как вторая машина в семье, живущеей в своем доме за городом и регулярно ездящей в Киев на работу, и если пробега хватает на обычные регулярные пробеги, однозначно выгодней ДВСа.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *
Сообщения: 16
С нами с 15.07.2020

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: kilaxis]
      5 июля 2021 в 21:02 Гілками

Да мне просто интересно обсудить данный вопрос. Хотя мысль покупки была (тогда они стоили дороже) Что скажут автолюбители, владельцы и т.д.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: kilaxis]
      5 июля 2021 в 23:56 Гілками

kilaxis 05.07.2021 20:49 пишет:

С другой стороны недешевая замена или ремонт батареи


Отак завжди - як електро, то обов"язково треба думати про ремонт/заміну батареї, а от в ДВСі ж двигуни/коробки вічні ага

За умови що авто лише в місті використовується, то воно за будь-якого кілометражу буде вигідною купівлею Більше скажу - якраз за умови мізерних денних поїздок (по пару км, коли ДВС навіть не прогріватиметься) це буде чи не найкращим вибором


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3034
С нами с 01.07.2018

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: kilaxis]
      6 июля 2021 в 00:41 Гілками

Планую і собі на протязі 1-2 років взяти Ліф, коли жінка научиться їздити, зараз вона на Фієсті бензиновій з лютого освоює водійські навики, як тільки побачу що їде впевнено то продаєм цю фієсту поки не розсипався мотор і робот та берем ліф. Бачу як на них їздять помаленьку до 80 км/год, якраз як моя жінка. В Київ на роботу і з роботи це 51+- км, одного заряду вистачить із запасом навіть взимку коли батарея трохи стомлена, та брати хочеться або із живою батареєю або по дну ринку із стомленою і міняти, та вартість заміни не мала, гуглив і зрозумів що нову купити проблема, простіше б.у., причому є варіанти поставити не тільки 24 кВт, а й потужніші варіанти, враховуючи здачу своєї таке може обійтись в районі 4-5К доларів приблизно, можливо не правий. Відїздить така батарея нехай 6+- років. Це буде друга машина в сімї, я буду на ній теж кататись, на електриці дешевше, розетку спеціальну на вулиці собі зроблю чи то 1-фазну, чи 3-фазну, яку потрібно буде.
Як основну машину в сімю мабуть таке ніхто не бере через малий запас ходу. Також не знаю наскільки зручно нею користуватись коли нема гаража чи будинку з двором, бачив не раз переноски з вікон-балконів, можливо ця економія того і не варта.
Не знаю якої потужності розетку треба на Ліф, та у сусіда Тесла, він мені відпродав кабель 5*2.5, сказав що це для тесли заслабенький, треба 5*4.
Електричні автомобілі цікаві також тим що в нашій країні не обкладаються дурним податком як із ДВЗ, де наприклад за 2-літровий дизель треба заплатити на таможні 1500 євро чи скільки там.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: HDC1]
      6 июля 2021 в 10:34 Гілками

HDC1 06.07.2021 00:41 пишет:

Відїздить така батарея нехай 6+- років.


Мій Ліф 14го року. 100 тис пробігу (з них 60 моїх), заряджається як попало)))
Так шо вже більше ніж 6
Батарея деградувала на мінус дві позначки тобто як кажуть прошарені +-20%. Віддав родичам, в них пробіги мізер там одного заряду ледь не на тиждень вистачає

Плюс малих об"ємів - вони від стандартної 3кВт розетки завжди за 6-8 годин заряджаються, тому я не парився з якимись апгрейдами електропроводки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
52 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1489
С нами с 07.02.2008

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: kilaxis]
      6 июля 2021 в 11:30 Гілками

П.С. у оригінальний зарядці Тесла (у мене така) кабель йде перерізом 6 кв. мм.
А тепер просто факт з моєї практики: за останній рік я проїхав на Ліфі 20 тис. км, на солярці менше 7 тис. км. Раніше без електрички так і виходило 25+ тис. км рік. Якщо б все проїхав на солярці, то це б склало різницю приблизно в 2,5 тони солярки. І якщо я заливаю тільки Пульс, то це більше 70 тис. грн на рік! Чи є економія - рахуйте самі) П.П.С. заряджаюсь на 95% від власної сонячної електростанціі, вважайте безкоштовно, дуже рідко в Києві за нічним тарифом, але це ті випадки, коли їду в протилежну сторону від основної, де заряджаюсь))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5696
С нами с 09.10.2012

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: UT7UV]
      6 июля 2021 в 11:53 Гілками

UT7UV 06.07.2021 11:30 пишет:

П.П.С. заряджаюсь на 95% від власної сонячної електростанціі, вважайте безкоштовно,



Як це безкоштовно? а аммортизация солнечной станции?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: UT7UV]
      6 июля 2021 в 12:05 Гілками

UT7UV 06.07.2021 11:30 пишет:

) П.П.С. заряджаюсь на 95% від власної сонячної електростанціі, вважайте безкоштовно




навпаки, дуже дорого заряджаєтесь - 18 євроцентів за кіловат.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 5657
С нами с 09.02.2004

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: kilaxis]
      6 июля 2021 в 13:15 Гілками

Є досвід знайомого (Одеса, приватний сектор). Заряджає у дворі, нема проблем з зарядками. Кататися у справах по місту - вистачає аж бігом. На дальняки є аутбек.
Якщо нема де заряджатися - не можу коментувати наскільки це "незручність" чи мережа зарядок розвивнена і дозволяє суміщади заряд/магазин чи заряд/офіс, а не викидати кілька годи в очікуванні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
52 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1489
С нами с 07.02.2008

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: alexkit]
      6 июля 2021 в 13:34 Гілками

alexkit 06.07.2021 11:53 пишет:

UT7UV 06.07.2021 11:30 пишет:

П.П.С. заряджаюсь на 95% від власної сонячної електростанціі, вважайте безкоштовно,



Як це безкоштовно? а аммортизация солнечной станции?




Ну я вважаю, що безкоштовно, бо станція повернула всі інвестиції ще більше року назад з 2016 року.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
52 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1489
С нами с 07.02.2008

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: -Виталя-]
      6 июля 2021 в 13:36 Гілками

-Виталя- 06.07.2021 12:05 пишет:

UT7UV 06.07.2021 11:30 пишет:

) П.П.С. заряджаюсь на 95% від власної сонячної електростанціі, вважайте безкоштовно




навпаки, дуже дорого заряджаєтесь - 18 євроцентів за кіловат.




помиляєтеся - 19 центів, але станція моя, хочу продаю, хочу споживаю сам))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6172
С нами с 03.02.2007

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: UT7UV]
      6 июля 2021 в 13:37 Гілками

UT7UV 06.07.2021 13:34 пишет:

alexkit 06.07.2021 11:53 пишет:

UT7UV 06.07.2021 11:30 пишет:

П.П.С. заряджаюсь на 95% від власної сонячної електростанціі, вважайте безкоштовно,



Як це безкоштовно? а аммортизация солнечной станции?




Ну я вважаю, що безкоштовно, бо станція повернула всі інвестиції ще більше року назад з 2016 року.




А як повернула? Продавали енергію за зеленим тарифом? Якщо так, то чому не продаєте і надалі?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
52 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1489
С нами с 07.02.2008

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: oleg_mazda]
      6 июля 2021 в 13:46 Гілками

oleg_mazda 06.07.2021 13:37 пишет:

UT7UV 06.07.2021 13:34 пишет:

alexkit 06.07.2021 11:53 пишет:


В ответ на:

...




Як це безкоштовно? а аммортизация солнечной станции?




Ну я вважаю, що безкоштовно, бо станція повернула всі інвестиції ще більше року назад з 2016 року.




А як повернула? Продавали енергію за зеленим тарифом? Якщо так, то чому не продаєте і надалі?




Так, оформлений зелений тариф, станція працює з серпня 16 року, трохи більше року назад вийшла на окупність, і надалі працює, компенсуючи все споживання плюс ще й пасивний дохід трохи капає на картку)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: kilaxis]
      6 июля 2021 в 15:22 Гілками

В принципе да, если кроме Лифа заняться еще оптимизацией своего домашнего электроснабжения, то экономия будет еще больше. Но и сложней просчитывается.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: lingvo]
      6 июля 2021 в 23:49 Гілками

Це вже задротство 86 рівня
Зелений тариф і заряджати по таймеру вночі - цього достатньо для копійчаного кілометра


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2008
С нами с 06.11.2015

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: UT7UV]
      7 июля 2021 в 10:11 Гілками

UT7UV 06.07.2021 13:46 пишет:

oleg_mazda 06.07.2021 13:37 пишет:

UT7UV 06.07.2021 13:34 пишет:


В ответ на:

...





Ну я вважаю, що безкоштовно, бо станція повернула всі інвестиції ще більше року назад з 2016 року.




А як повернула? Продавали енергію за зеленим тарифом? Якщо так, то чому не продаєте і надалі?




Так, оформлений зелений тариф, станція працює з серпня 16 року, трохи більше року назад вийшла на окупність, і надалі працює, компенсуючи все споживання плюс ще й пасивний дохід трохи капає на картку)




Ліфа ще не пропонували переобладнати в якості стаціонарного накопичувача, коли вночі ліф заряджається по нічному тарифу, вдень живить споживання будинку, а сонце видає в мережу всю енергію по зеленому тарифу?

П.С. Колеса і салон можна продати на запчастини в такому випадку
П.П.С. Можна купить ще одного ліфа і замутить мікрогрід з сусідом

Змінено SNPTK (10:12 07/07/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
52 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1489
С нами с 07.02.2008

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: SNPTK]
      7 июля 2021 в 10:53 Гілками






Ліфа ще не пропонували переобладнати в якості стаціонарного накопичувача, коли вночі ліф заряджається по нічному тарифу, вдень живить споживання будинку, а сонце видає в мережу всю енергію по зеленому тарифу?

П.С. Колеса і салон можна продати на запчастини в такому випадку
П.П.С. Можна купить ще одного ліфа і замутить мікрогрід з сусідом




це щось із розряду садомазо) Навіщо розбирати на запчастини майже новий гарантійний авто? У мене паралельно працюють два гібридні інвертори, загальною потужністю 15 кВт, які мають свої накопичувачі з АКБ ємністю тих же 60 кВт*год, як і в Ліфі. Навіть був випадок, коли прийшлося "підкачати" з них авто, бо мережа була відсутня, а треба було їхати в Київ. І вся система працює на компенсацію власного споживання, і впринципі можу вночі живитися тільки від АКБ, але це скоротить їх строк життя, да і копійки там виходять, не цікаво. Але думка використовувати авто як окремий накопичувач є і вона слушна, вже на американському ринку з"являються інвертори V2H, у яких авто як буфер, а все інше як у звичайного гібридного інвертора. Як тільки у нас щось подібне запропонують - одразу куплю!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2008
С нами с 06.11.2015

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: UT7UV]
      7 июля 2021 в 11:47 Гілками

UT7UV 07.07.2021 10:53 пишет:






Ліфа ще не пропонували переобладнати в якості стаціонарного накопичувача, коли вночі ліф заряджається по нічному тарифу, вдень живить споживання будинку, а сонце видає в мережу всю енергію по зеленому тарифу?

П.С. Колеса і салон можна продати на запчастини в такому випадку
П.П.С. Можна купить ще одного ліфа і замутить мікрогрід з сусідом




це щось із розряду садомазо) Навіщо розбирати на запчастини майже новий гарантійний авто? У мене паралельно працюють два гібридні інвертори, загальною потужністю 15 кВт, які мають свої накопичувачі з АКБ ємністю тих же 60 кВт*год, як і в Ліфі. Навіть був випадок, коли прийшлося "підкачати" з них авто, бо мережа була відсутня, а треба було їхати в Київ. І вся система працює на компенсацію власного споживання, і впринципі можу вночі живитися тільки від АКБ, але це скоротить їх строк життя, да і копійки там виходять, не цікаво. Але думка використовувати авто як окремий накопичувач є і вона слушна, вже на американському ринку з"являються інвертори V2H, у яких авто як буфер, а все інше як у звичайного гібридного інвертора. Як тільки у нас щось подібне запропонують - одразу куплю!




Не подивився рік випуску ліфа. Думав, що щось 2015-2016 років американського походження..
Доречі цікава тема тягти побиті електрички і робити з них резервні буфери для віддалених місць
Ще й сонце на дах і можна якийсь літній будинок з квітня по жовтень тримати повністю автономним
На все про всем 10-12к може вистачити


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
37 лет, Киев
Сообщения: 3452
С нами с 20.09.2008

Re: Nissan Leaf действительно ли выгодней чем авто с Двс? [Re: kilaxis]
      8 июля 2021 в 02:43 Гілками

Батарея будь-якого електромобіля не є "цільною", а складається з послідовно з'єднаних секції. Наприклад, в Теслі це 16 секцій по 24 вольта кожна, а в Ліфі - 48 секцій по 7,6 вольта. Як правило, виходить з ладу (значно втрачають свою ємність) лише декілька таких секцій, а через послідовне з'єднання - вся батарея перестає нормально працювати. Тому немає жодних проблем звернутись до авто кулібінів та замінити лише погані елементи - це значно дешевше, ніж міняти всю батарею за 10 тисяч доларів
Проїхати 1 кілометр на електромобілі десь в 10 разів дешевше, ніж на бензині, і десь у 5 разів дешевше, ніш на газу. Більш того, економія не стільки на паливі, скільки на відсутності коштовного обслуговування автомобіля, але на противагу - трохи додаткових витрат на ходову та гуму через збільшену вагу. Загалом так, електромобілі значно дешевше в експлуатації ніж звичайні авто, але дорожчі при купівлі.
Проте є один суттєвий момент всіє цієї економії. Ми всі звикли, що автомобіль - це свобода переміщення, куди захотів - туди і поїхав А ось з електромобілем так не вийде, адже будь-яка поїздка на ньому потребує відповіді на багато питань:
- чи заряджена батарея взагалі?
- на скільки кілометрів вистачить заряду і чи достатньо цього мені?
- якщо не вистачить, де її заправляти?
- а що мені робити, коли вона заправляється?
- і що робити, коли приїхали на заплановану заправку, а там все зайнято та ще і черга?
І кожен раз треба так детально планувати і продумувати свій маршрут. Я вже не кажу про те, що взимку пробіг скорочується на 30-40% і є багато нюансів із зарядкою (найкращий з них, коли ви заряджаєте свою Теслу без стабілізатора напруги і вранці перед роботою дізнаєтесь, що вночі автомобіль зовсім не зарядився ).
Як на мене, такий собі автомобіль з обмеженими можливостям: економія грошей за рахунок своєї ж мобільності. Як другий автомобіль в сім'ї при наявності місця для його зарядки - чудовий варіант. Інакше гарантовано біль та страждання


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 75 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 42937

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія