autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Новая Почта - утилизация посылок (2/3)

гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71913
С нами с 25.06.2002

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Djohny]
      29 мая 2021 в 13:06 Гілками

Djohny 29.05.2021 08:15 пишет:

Прибило фейсбучеком.


а ты сюда "прибил" этот спам

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15450
С нами с 22.05.2007

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: BorisB]
      29 мая 2021 в 14:45 Гілками

BorisB 29.05.2021 13:06 пишет:

Djohny 29.05.2021 08:15 пишет:

Прибило фейсбучеком.


а ты сюда "прибил" этот спам



Так теперь вполне рисуется картинка как их "утилизовывают"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
46 лет, Донецк-Киев, Борщаговка
Сообщения: 21998
С нами с 30.09.2012

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      8 июля 2021 в 20:23 Гілками

Цікаво, є результати?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
37 лет, Киев
Сообщения: 3451
С нами с 20.09.2008

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Инженегр]
      9 июля 2021 в 01:41 Гілками

Мені теж цікаво Пройшов місяць - суд не надав жодної письмової відповіді на мого листа, я вже думав, що вони також, як і Нова Пошта, ігнорують мене, але через електронний реестр знайшов ухвалу про відкриття провадження по моїй справі: суд прийняв мій позов, призначив розгляд справи в звичайному режимі і перше засідання відбудеться аж 16 вересня. Чекаю на нього

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 875
С нами с 14.07.2009

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      14 июля 2021 в 16:43 Гілками

местные улитизируют методом выбрасывания в бытовой мусорный бак. Я как-то остановился выбросить мусор и наткнулся на кучу выброшеных посылок. Среди них powerbank нашел.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
37 лет, Киев
Сообщения: 3451
С нами с 20.09.2008

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      17 сентября 2021 в 14:12 Гілками

Вчора був у суді - представників відповідача, звісно, не було. Вони ще і відзив на позивну заяву написали 14.09 і відправили його 15.09 - до суду, та і до мене вони не встигли дійти до початку засідання. Суддя подивився на позив, попитав мене трохи по справі і, так як у Новой пошти ще було 2 дні часу на відправлення відзиву - переніс засідання на 4 листопада.
Вдома вже отримав той самий відзив - як завжди, одне і те саме, є їх публічний договір, в ньому все прописано і багато посилань на статті цивільного кодексу. Але ні слова не написано, чи являється ТОВ "Нова пошта" оператором поштового зв’язку України (а це мій самий основний аргумент по справі). У всіх своїх документах вони себе називають "Експедитор щодо надання послуг з організації перевезення відправлень". А ми то знаємо, що у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, є Єдиний державний реєстр операторів поштового зв’язку, в якому присутня ТОВ "Нова Пошта". А якщо це оператор поштового зв’язку України, то Закон України "Про поштовий зв’язок" - це те, що вони мають чітко виконувати. А отже і утилізація посилок - це порушення цього закону.
Чекаємо на друге засідання. Далі буде…


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12574
С нами с 17.02.2009

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      17 сентября 2021 в 16:07 Гілками

Eugen3d 17.09.2021 14:12 пишет:

Вчора був у суді - представників відповідача, звісно, не було. Вони ще і відзив на позивну заяву написали 14.09 і відправили його 15.09 - до суду, та і до мене вони не встигли дійти до початку засідання. Суддя подивився на позив, попитав мене трохи по справі і, так як у Новой пошти ще було 2 дні часу на відправлення відзиву - переніс засідання на 4 листопада.
Вдома вже отримав той самий відзив - як завжди, одне і те саме, є їх публічний договір, в ньому все прописано і багато посилань на статті цивільного кодексу. Але ні слова не написано, чи являється ТОВ "Нова пошта" оператором поштового зв’язку України (а це мій самий основний аргумент по справі). У всіх своїх документах вони себе називають "Експедитор щодо надання послуг з організації перевезення відправлень". А ми то знаємо, що у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, є Єдиний державний реєстр операторів поштового зв’язку, в якому присутня ТОВ "Нова Пошта". А якщо це оператор поштового зв’язку України, то Закон України "Про поштовий зв’язок" - це те, що вони мають чітко виконувати. А отже і утилізація посилок - це порушення цього закону.
Чекаємо на друге засідання. Далі буде…


Хы, интересно, держи в курсе

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      2 октября 2021 в 13:12 Гілками

новости есть?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
37 лет, Киев
Сообщения: 3451
С нами с 20.09.2008

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: sly_fox]
      2 октября 2021 в 14:04 Гілками

Так вище писав вже, що було перше засідання суду - наразі чекаємо на друге, яке буде через місяць Як на мене, зважаючи на відповідь Нової Пошти, в якій вони і слова не згадали про мій основний аргумент щодо оператору поштового зв'язку - суд їх забов'яже виконати мої вимоги. Але мене бентежить інший розвиток події - вони скажуть окей, беруть коробку, кладуть в неї цеглину і віддають її мені. І от як я можу довести, що всередині була не цеглина?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      2 октября 2021 в 14:19 Гілками

Eugen3d 02.10.2021 14:04 пишет:

Так вище писав вже, що було перше засідання суду - наразі чекаємо на друге, яке буде через місяць Як на мене, зважаючи на відповідь Нової Пошти, в якій вони і слова не згадали про мій основний аргумент щодо оператору поштового зв'язку - суд їх забов'яже виконати мої вимоги. Але мене бентежить інший розвиток події - вони скажуть окей, беруть коробку, кладуть в неї цеглину і віддають її мені. І от як я можу довести, що всередині була не цеглина?




що написано в ТТН, яка в тебе на руках?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
37 лет, Киев
Сообщения: 3451
С нами с 20.09.2008

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Setkm]
      3 октября 2021 в 18:11 Гілками

В ТТН написано, що всередині високовольтний блок живлення з оголошеною вартістю 25200 грн. Але якщо до цінності питань нема (вони згодились з нею, тим паче вартість перевезення напряму залежить від неї), то от до того, що саме в середині - можуть бути нюанси, адже ніхто туди не дивився при відправці...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      3 октября 2021 в 19:03 Гілками

Eugen3d 03.10.2021 18:11 пишет:

В ТТН написано, що всередині високовольтний блок живлення з оголошеною вартістю 25200 грн. Але якщо до цінності питань нема (вони згодились з нею, тим паче вартість перевезення напряму залежить від неї), то от до того, що саме в середині - можуть бути нюанси, адже ніхто туди не дивився при відправці...




напису "не оглядався (без огляду)" часом немає?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 48120
С нами с 09.06.2004

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      8 октября 2021 в 19:55 Гілками

Eugen3d 03.10.2021 18:11 пишет:

В ТТН написано, що всередині високовольтний блок живлення з оголошеною вартістю 25200 грн. Але якщо до цінності питань нема (вони згодились з нею, тим паче вартість перевезення напряму залежить від неї), то от до того, що саме в середині - можуть бути нюанси, адже ніхто туди не дивився при відправці...



Чого не дивляться, з якоїсь вартості дивляться, я якось на 200+ відправляв обладнання, так і фотографували, і всі документи перевірили, якусь ще дурню питали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
37 лет, Киев
Сообщения: 3451
С нами с 20.09.2008

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      5 ноября 2021 в 19:06 Гілками

Був учора на 2-ому засіданні - відповідач, звісно, не з’явився. Суддя ще раз бігло продивися справу і каже "ну ок, тоді будемо розглядати справу по суті за наявними доказами...". Я вже зрадів, думаю, ну нарешті, зараз буде екшен! Але він перервав мої думки: "... на наступному засіданні 10 лютого 2022 року" Отак я зрозумів, що будь-яка судова справа - це за часом, в кращому випадку, десь біля року. От чому так? Навіщо та тягомотина? Що тут складного розглядати? Чи, може, чим більше відкритих справ до судді - тим йому краще? Може, якщо в нього є багато справ - йому менше назначають додаткових через електронний авторозподіл? Самі ж тягнуть з розгляданням, а потім скаржаться, що суди перенавантажені...
ЗІ: Напису «не оглядався (без огляду)» в накладній немає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      5 ноября 2021 в 19:27 Гілками

судье просто лень, вот и тянет.

Я так однажды полтора года "судился". А потом вдруг судья сменился и за одно заседание все решилось.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15450
С нами с 22.05.2007

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: sly_fox]
      5 ноября 2021 в 23:02 Гілками

sly_fox 05.11.2021 19:27 пишет:

судье просто лень, вот и тянет.

Я так однажды полтора года "судился". А потом вдруг судья сменился и за одно заседание все решилось.



Особенно когда минимальный судсбор по иску 900 грн. При их зарплатах это пыль.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
46 лет, Донецк-Киев, Борщаговка
Сообщения: 21998
С нами с 30.09.2012

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: sly_fox]
      6 ноября 2021 в 04:16 Гілками

sly_fox 05.11.2021 19:27 пишет:

судье просто лень, вот и тянет.

Я так однажды полтора года "судился". А потом вдруг судья сменился и за одно заседание все решилось.




Может надеются что истец в конце концов обломается? Или что истец с ответчиком договорятся внесудебно, чтобы не терять время.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
37 лет, Киев
Сообщения: 3451
С нами с 20.09.2008

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      14 июля 2022 в 13:08 Гілками

Маю гарні новини по моїй справі
Отже 10.02.2022 я прибув до суду на засідання, де також був і представник відповідача. Але суддя сказав - зараз справу розглядати чомусь не може, а отже 2 варіанти: або ми з відповідачем пишемо клопотання для розгляду справи без нашої присутності і отримаємо рішення на протязі тижня-двох, або переносимо засідання десь на квітень. Звісно, бажання просто так їздити туди-сюди вже не було, тому ми написали клопотання.
І все, далі війна... Періодично заходив до реєстру судових рішень, але він весь час був закритий... А сьогодні знову спробував - він працює і має рішення щодо моєї справи: https://reyestr.court.gov.ua/Review/105096820
Що цікаве, суд взагалі не прокоментував мою позицію щодо Нової Пошти як оператора поштового зв'язку. Проте Закон України «Про захист прав споживачів» цілком на моєму боці:

В ответ на:

У ч. 12 ст. 10 Закону України «Про захист прав споживачів» встановлено, що якщо після укладення договору стане очевидним, що роботи (послуги), зважаючи на їх ціну (вартість) та характеристики або інші обставини, явно не задовольнятимуть інтереси або вимоги споживача, виконавець зобов`язаний негайно повідомити про це споживача.
Таким чином, суд вважає, що відповідач був забов`язаний повідомити позивача про намір утилізації його відправлення, оскільки даний спосіб розпорядження невитребуваним відправленням очевидно не відповідає інтересам позивача.



Ну і рішення суда - забов'язати НП повернути мені мій блок живлення або компенсувати його вартість та доставку, плюс заплатити судовий збір
Тепер чекаю термін на подачу апеляції (30 днів) і буду писати знову листа Новій Пошті. Перемога

P.S.: Лякає тільки варіант, що НП бере якусь цеглину під назвою "високовольтний блок живлення" і відправляє мені - як довести, що то саме мій блок живлення? Адже ніхто в коробу не заглядав і не фотографував, що всередині... Звісно, якщо щось таке буде - буду знімати розпаковку на телефон прямо у відділенні...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      15 июля 2022 в 13:48 Гілками

В ответ на:

Ну і рішення суда - забов'язати НП повернути мені мій блок живлення або компенсувати його вартість та доставку, плюс заплатити судовий збір
Тепер чекаю термін на подачу апеляції (30 днів) і буду писати знову листа Новій Пошті. Перемога

P.S.: Лякає тільки варіант, що НП бере якусь цеглину під назвою "високовольтний блок живлення" і відправляє мені - як довести, що то саме мій блок живлення? Адже ніхто в коробу не заглядав і не фотографував, що всередині... Звісно, якщо щось таке буде - буду знімати розпаковку на телефон прямо у відділенні...



Якщо навіть не подадуть апеляцію, то в рішенні прямо написано "Стягнути оголошену варість і судові витрати". Добровільно 99% ніхто вам не поверне. Тому мусите брати виконавчий лист в суді і подавати виконавцю по місцю знаходженню відповідача на примусове стягнення. Заковика в тому, що на час війни відкриття виконавчих проваджень заборонені (крім стягнення аліментів), тому це аж після закінчення воєнного стану


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ ***
пїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.
Сообщения: 10929
С нами с 09.11.2002

Re: Новая Почта - утилизация посылок [Re: Eugen3d]
      30 июля 2022 в 17:00 Гілками

С Днём рождения!
Крепкого здоровья и положительного результата в борьбе за свои права и имущество.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 23 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 20851

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія