autoua
×
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів

Проскочив

новичок
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 41
С нами с 10.11.2019

Проскочив
      8 июля 2021 в 19:15 Гілками

Траса Е40 біля Бузової в бік Києва.

http://youtu.be/lJsirfzxOFM
Поворотник увімкнув - вже добре


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
1gg
патриарх *
Киев
Сообщения: 1028
С нами с 28.10.2006

Re: Проскочив [Re: -GM-]
      8 июля 2021 в 19:25 Гілками

Не увидел проблему, авешка все четко сделала!!!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 41
С нами с 10.11.2019

Re: Проскочив [Re: 1gg]
      8 июля 2021 в 19:33 Гілками

1gg 08.07.2021 19:25 пишет:

Не увидел проблему, авешка все четко сделала!!!



1) п. 10.1
2) розмітка 1.1
це як мінімум


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 366
С нами с 14.05.2011

Re: Проскочив [Re: -GM-]
      8 июля 2021 в 20:07 Гілками

Я уточню, точно Киев и 19 за рулем ? Я бы на такое даже и внимание не обратил, не то что бы тёмку создавать. Любой разворот на окружной, там толпами такие маневры совершают. А здесь пустая трасса. Такое.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 41
С нами с 10.11.2019

Re: Проскочив [Re: -GM-]
      8 июля 2021 в 20:17 Гілками

ой, забув, це ж автоуа
тоді все ок


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: Проскочив [Re: -GM-]
      8 июля 2021 в 22:04 Гілками

А знаків попереджувальних що там попереду розворот ніяких не було ?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 41
С нами с 10.11.2019

Re: Проскочив [Re: Пеший]
      8 июля 2021 в 22:39 Гілками

Проблема якраз не в знаках, які усі є на відео. А в толеруванні порушень, бо "там всі так роблять". Був би в смузі літун за 150, яких там теж вистачає, відео було б іншим.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
48 лет (20 лет за рулем), Кропивницький
Сообщения: 1085
С нами с 14.11.2005

Re: Проскочив [Re: -GM-]
      9 июля 2021 в 13:09 Гілками

От скажи, тільки чесно, на місці тієї авехи, якій з того села потрібно було наліво, як би ти вчинив? Їхав би декілька кілометрів до наступного розвороту чи все ж спробував би зі смуги розгону в цей вскочити?

Мені просто цей випадок трішки нагадав дорогу з Борисполя в аеропорт, коли ти через 3 смуги на досить короткому відрізку в 300 метрів і при пожвавленому русі повинен перелаштуватись зліва вправо або їхати знову в Бориспіль і заходити на нове коло "вдячно" згадуючи водіїв, яким впадло було трішки відпустити газюльку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 41
С нами с 10.11.2019

Re: Проскочив [Re: Glass]
      9 июля 2021 в 19:59 Гілками

Для повороту ліворуч є паралельна дорога з тунелем на розворот. Аж через 250 метрів від цього. Якщо вже так хочеться зекономити хвилину, то хоча б робити це безпечно для себе та інших.
Помилився - ну ок, буде комусь прикладом, як краще не робити. Якщо ж це вже звичка, то наступного разу хтось інший може і не відпустити газюльку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4369
С нами с 09.08.2006

Re: Проскочив [Re: Glass]
      12 июля 2021 в 12:25 Гілками

Glass 09.07.2021 13:09 пишет:

От скажи, тільки чесно, на місці тієї авехи, якій з того села потрібно було наліво, як би ти вчинив? Їхав би декілька кілометрів до наступного розвороту чи все ж спробував би зі смуги розгону в цей вскочити?

Мені просто цей випадок трішки нагадав дорогу з Борисполя в аеропорт, коли ти через 3 смуги на досить короткому відрізку в 300 метрів і при пожвавленому русі повинен перелаштуватись зліва вправо або їхати знову в Бориспіль і заходити на нове коло "вдячно" згадуючи водіїв, яким впадло було трішки відпустити газюльку.



меня на житомирке больше пугают толпы желающих уйти на разворот с капитановки. у них места до разворота еще меньще, желающих много и часть сильно наглые, часть это делают меееедленно и желающих иногда очередь в два ряда. вот там я бы точно на их месте ехала бы чуть дальше на разворот


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Проскочив [Re: kis_kis]
      12 июля 2021 в 12:40 Гілками

kis_kis 12.07.2021 12:25 пишет:

меня на житомирке больше пугают толпы желающих уйти на разворот с капитановки. у них места до разворота еще меньще, желающих много и часть сильно наглые, часть это делают меееедленно и желающих иногда очередь в два ряда. вот там я бы точно на их месте ехала бы чуть дальше на разворот



В тому місці розворот потрібно закрити і перенести далі для створення достатньої для розгону відстані.
По нормальному потрібно було б приліпити виїзд через 2-й рівень (одна підкова), але це нині не модно.

Змінено Grossmeister (12:41 12/07/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12668
С нами с 17.02.2009

Re: Проскочив [Re: kis_kis]
      13 июля 2021 в 13:39 Гілками

kis_kis 12.07.2021 12:25 пишет:

Glass 09.07.2021 13:09 пишет:

От скажи, тільки чесно, на місці тієї авехи, якій з того села потрібно було наліво, як би ти вчинив? Їхав би декілька кілометрів до наступного розвороту чи все ж спробував би зі смуги розгону в цей вскочити?

Мені просто цей випадок трішки нагадав дорогу з Борисполя в аеропорт, коли ти через 3 смуги на досить короткому відрізку в 300 метрів і при пожвавленому русі повинен перелаштуватись зліва вправо або їхати знову в Бориспіль і заходити на нове коло "вдячно" згадуючи водіїв, яким впадло було трішки відпустити газюльку.



меня на житомирке больше пугают толпы желающих уйти на разворот с капитановки. у них места до разворота еще меньще, желающих много и часть сильно наглые, часть это делают меееедленно и желающих иногда очередь в два ряда. вот там я бы точно на их месте ехала бы чуть дальше на разворот


Ааа, мой любимый разворот, у нас там дача Да, в часпик там хвост такой стоит, что капец, можно и минут 20 втычить из-за плотности встречного потока. Следующий разоврот через 2км возе Мрии, но там тоже хвосты стоят Я в такие дни через Ирпень езжу, чтоб не разворачиваться через Житомирку.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3208
С нами с 03.02.2008

Re: Проскочив [Re: -GM-]
      17 июля 2021 в 16:36 Гілками

-GM- 09.07.2021 19:59 пишет:

Для повороту ліворуч є паралельна дорога з тунелем на розворот. Аж через 250 метрів від цього. Якщо вже так хочеться зекономити хвилину, то хоча б робити це безпечно для себе та інших.
Помилився - ну ок, буде комусь прикладом, як краще не робити. Якщо ж це вже звичка, то наступного разу хтось інший може і не відпустити газюльку.




тобто там проблеми було тільки відпустити газульку?

це ж навіть не аварійна ситуація за визначенням?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів
Додаткова інформація
0 користувачів і 11 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AlMat, BorisB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 10684

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія