autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

Научите правильно заправляться газом

V.I.P *
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15320
С нами с 24.11.2011

Научите правильно заправляться газом
      23 июля 2021 в 12:28 Гілками

всю жизнь заправлял до полного, но расход, что попало, то мало, то космос
решил сменить принцип
вот, теперь вопрос
допустим, у меня баллон вмещает около 40 литров.
при оптимальном расходе, это около 350-370 км пути в городе.
это если расход 11-12, а если он вырастит до 13-14, то приеду я на заправку на бензе
а если задувать условно 30 литров и проезжать 250 км, то рано или поздно я задую полный
или что с моей арифметикой не так?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
46 лет, Київ
Сообщения: 4356
С нами с 13.12.2007

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: junior]
      23 июля 2021 в 12:45 Гілками

Експериментальним шляхом визнач скільки влазить в порожній балон, це буде літрів 33 - 35 ІМХО, в подальшому газ виїжджай до порожнього і заправля цей фіксований літраж. Пару кілометрів до заправки на бензині не розорять, думаю.
Я саме так і роблю +/-.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3046
С нами с 31.10.2008

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: junior]
      23 июля 2021 в 13:43 Гілками

Часто заправлдяюсь до трещетки. Не вижу особого смысла в изменении вами принципа, поскольку, если на заправке наеб-ют, то это будет и на полном баллоне, и на 30 литрах, но на полном это виднее.
Сам нахожусь в похожей ситуации из-за частой заправки по талонам. Поэтому, как получится, раз в несколько заправок или заправляю до полного, или выкатываю газ до нуля, и тогда уже понимаю, что в баллоне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: junior]
      23 июля 2021 в 14:27 Гілками

В кожного свої принципи, завжди заливаю у пустой балон до повного, зараз в мене 65Л, звичайно у зимку влізає 55-60л, у спеку 47-50.
Шажухують хоч до повного, хоч по літрах, але коли ллєш до повного хоча б бачиш що жухають, та більше туди не їдеш.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: Amateur]
      23 июля 2021 в 14:54 Гілками

А как вы видите что нажухивают? Вот я на ВОГ задувался, загорелась красная лампочка, баллон 43л. я заказал 35. Отсекатель сработал на 27 с копейками. Какие мне надо сделать выводы?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Энергодар
Сообщения: 1184
С нами с 17.09.2011

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: nickka]
      23 июля 2021 в 15:14 Гілками

nickka 23.07.2021 14:54 пишет:

А как вы видите что нажухивают? Вот я на ВОГ задувался, загорелась красная лампочка, баллон 43л. я заказал 35. Отсекатель сработал на 27 с копейками. Какие мне надо сделать выводы?



Можно настроить, что у вас при красной лампочке только 5 литров газа задуется.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15320
С нами с 24.11.2011

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: junior]
      23 июля 2021 в 15:30 Гілками

тот датчик, погоду на марсе показывает и вообще не калибруется

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3051
С нами с 01.07.2018

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: nickka]
      23 июля 2021 в 15:36 Гілками

Щоб розуміти скільки залишилось +- до закінчення газу кожного разу після заправки обнуляю добовий пробіг, також індикацію налаштував так що остання лампочка тухне коли залишається відомий запас ходу на газу ( 100 км +-), правда воно глючить трохи. На АЗС стараюсь заїжджати так щоб газ не закінчувався, бо не завжди вона буде по дорозі (серед тих якими користуюсь), і якщо на кожні 450-500 км проїжджати по 20 км на бензині то це не вигідно. Якщо на АЗС жухають газом то вони це робитимуть що при повному балоні що при конкретних літрах. Ще потрібно враховувати що відсічка може спрацювати по різному в залежності від чистоти газу, від температури, можливо навіть від тиску на конкретній заправці, а ще автомобіль може переходити з газу на бензин при різних умовах, у налаштуваннях ГБО встановлюється мінімальний тиск та час, наприклад тиск 0.4 та 3 мілісекунди, якщо на протязі 3 мілісекунд буде тиск менше ніж 0.4 то перейде на бензин, тобто якщо їхати без сильного педалювання то можна більше газу виїздити ніж коли сильно давити тапку.

Самий економний варіант заправки газом це безплатно заїхати на АЗС із порожнім балоном, вставити газовий пістолет а потім передумати заправлятись, із шлангу набіжить трохи газу в балон, може 1-2 літра чи скільки там. Одного разу їхав в Миколаївську обл, перед Одесою закінчився газ, заїхав на Окко, самостійно вставив пістолет і почув як пішло в балон, підійшов заправщик і каже що газом ще не можна заправлятись бо тільки злилась машина і повинно відстоятись, я поїхав далі уже на газі хоча не заплатив ні копійки, і проїхав в районі 10-15 км на цьому газі до Шела, так і не закінчився.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
OMB
СуперСтар **
Фастов - Киев
Сообщения: 4501
С нами с 03.02.2009

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: junior]
      23 июля 2021 в 16:14 Гілками

заправляю 36 литров, когда вижу что на нем проехал 350 км, при первой возможности еду на заправку и таким образом у меня расход с 13 упал на 10.5 по пробегу, езда преимущественно трасса, стараюсь заправляться на КЛО

Змінено OMB (16:15 23/07/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
22 года за рулем, Uppsala
Сообщения: 16326
С нами с 05.05.2008

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: junior]
      23 июля 2021 в 17:09 Гілками

один из параметров, которые влияют на масштаб погрешности (или обмана?) при заправке -- абсолютное время заправки, т.е. чем быстрее заправляет -- тем лучше. поэтому считаю целесообразным по возможности заправляться утром на второй день после слив цистерны (есть постоянная заправка, график работы которой я хорошо знаю), когда газ холодные и в бочке больше половины. отакое имею мнение.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: nickka]
      23 июля 2021 в 17:49 Гілками

nickka 23.07.2021 14:54 пишет:

А как вы видите что нажухивают? Вот я на ВОГ задувался, загорелась красная лампочка, баллон 43л. я заказал 35. Отсекатель сработал на 27 с копейками. Какие мне надо сделать выводы?



Якось так.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: Amateur]
      24 июля 2021 в 12:50 Гілками

Доездил опять до красной лампочки, заехал на вог сказал до полного влезло 24 л с копейками. Значит 25+- это моя норма при лампочке на этой жаре? А как вообще газ на вог ну кроме того что очень дораха?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киевские мы
Сообщения: 9908
С нами с 13.02.2011

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: nickka]
      24 июля 2021 в 13:53 Гілками

nickka 24.07.2021 12:50 пишет:

А как вообще газ на вог ну кроме того что очень дораха?




Пока действовала карточка со скидкой заправлялся там, на 10к поменял фильтр (ну раньше надо знаю) был так хорошенько забит чем-то в виде серого порошка, конденсата ну меньше чем пол чайной ложки накапало, особой разницы с тем-же брсм не заметил (все на уровне самовнушения-этож вог должно быть лучше:))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: nickka]
      24 июля 2021 в 14:50 Гілками

nickka 23.07.2021 14:54 пишет:

Какие мне надо сделать выводы?



- ніяких, крім того, що пустий бак буде, коли система сама вимкне газ, і увімкне бензин. Тоді - можна заправлятися до повного, щоб щось намагатися зрозуміти.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: nickka]
      24 июля 2021 в 14:53 Гілками

nickka 24.07.2021 12:50 пишет:

Значит 25+- это моя норма при лампочке на этой жаре?



Виходить, що так. Але цей показник (датчик) не дуже стабільний в часі.

nickka 24.07.2021 12:50 пишет:

А как вообще газ на вог ну кроме того что очень дораха?



газ як газ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: nickka]
      24 июля 2021 в 15:34 Гілками

nickka 24.07.2021 12:50 пишет:

Доездил опять до красной лампочки, заехал на вог сказал до полного влезло 24 л с копейками. Значит 25+- это моя норма при лампочке на этой жаре? А как вообще газ на вог ну кроме того что очень дораха?



В мене червона лампочка то ще пів баку, це не більш як "показометр", та дуже залежить від того як встановили балон. До того ж у тебе не дуже вірно встанвили відсекач, тобі у 43Л балон має влізати 34-35 літрів.
Завжди ізжу до переключення на бензин, потім і на бензині не гребую 20-30км проїхати, бензинові форсунки та рампу теж періодично треба промивати свіжим бензином.
Мені подобається газ на ВОГ, Сокар та Шелл, але я дуже привабливий, Шеллу дуже мало, на моєму шляху тільки заправка на бориспільскій, сокар мене якось дуже образив, через два роки знов заїхав на сокар и знов якась халепа - вичернкув його із своїх списків. Так за много років один ВОГ і залишився, не те що б він ну дуже добрий, зовсім ні, але газ там, як на мою думку достить стабільної якості.
Мої особисті спостереження:
КЛО - жорстокий недолив, особливо на Бажана.
БРСМ - дуже не стабільний, на одному баку витрата може бути 14Л на другому 16, хоча дуже давно туди не заїзжав, може пора і перевірити, бо останній раз заправлявся, ще до розділу на БРСМ та Мотто.
На видміну я не дуже прислуховуюсь до тутошніх експертів, та усе випробую сам, зазвичай 1-2 балона вистачає, це не дуже і дорого, як для отримання особистого опиту, до того ж навіть у межах однієї мережі газ може ну дуже відрізнятися.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: Amateur]
      24 июля 2021 в 16:13 Гілками

Amateur 24.07.2021 15:34 пишет:

До того ж у тебе не дуже вірно встанвили відсекач, тобі у 43Л балон має влізати 34-35 літрів.




может и так но я еше ни разу до перехода на бензин не доезжал, надо доездить и тогда пробовать. Мне сказали на лампочке еще можно 50 км проехать примерно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3051
С нами с 01.07.2018

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: nickka]
      24 июля 2021 в 19:43 Гілками

nickka 24.07.2021 12:50 пишет:

Доездил опять до красной лампочки, заехал на вог сказал до полного влезло 24 л с копейками. Значит 25+- это моя норма при лампочке на этой жаре? А как вообще газ на вог ну кроме того что очень дораха?



Це абсолютно нічого не значить. Червона лампочка може одного разу загорітись в один момент, а при іншій заправці в інший момент. Мало того, ця лампочка в один момент може загорітись, погоріти 5 кілометрів потім знову показувати більше, а через кілька кілометрів знову загорітись. На бензині в принципі теж таке буває коли під горку чи різко старт-стоп.
Більш стабільним буде показник коли машина переходить на бензин ніж коли якась там лампочка загориться.

Відносно того що на ВОГ дорого - там же є програма лояльності, і у відповідній темі відписувались про 1-1.5 грн персональні знижки, сам не знаю бо на ВОГ заправлявся газом років 2-3 назад коли через програму "Топливо" можна було -1 грн на ВОГ заливатись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15320
С нами с 24.11.2011

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: junior]
      29 июля 2021 в 15:04 Гілками

вчера в пустой баллон (по крайней мере, мозги переключились на бенз), на кло еле задули 32 литра, до этого, была заправка на окко, по ощущением с большим объемом.
всегда, в пустой баллон влезало 38-40 (баллон 45), а тут, всего 32


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
46 лет, Київ
Сообщения: 4356
С нами с 13.12.2007

Re: Научите правильно заправляться газом [Re: junior]
      29 июля 2021 в 15:15 Гілками

junior 29.07.2021 15:04 пишет:

вчера в пустой баллон (по крайней мере, мозги переключились на бенз), на кло еле задули 32 литра, до этого, была заправка на окко, по ощущением с большим объемом.
всегда, в пустой баллон влезало 38-40 (баллон 45), а тут, всего 32



В спеку завжди задувається менше...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
0 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 28343

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія