autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

А что на венгерской границе сейчас? (58/66)

member
18 лет за рулем,
Сообщения: 155
С нами с 18.10.2016

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: AL®]
      2 августа 2021 в 09:43 Гілками

AL® 02.08.2021 09:32 пишет:

sashakiev 02.08.2021 09:22 пишет:

я би радив (якщо ужгород кому не потрібен) взагалі через кпп "малий березний" заїзжати, там машин = 0, дорога зі Львова красива і нова майже до КПП, краєвиди чудові
кордону взагалі немає (може там який поліцейський буде стояти, хз... але сумніваюсь). кордон такий як польща-німеччина наприклад, чи словенія-італія, тобто без КПП і штампів
вінєтки там тільки за платні куски доріг
https://www.ndsas.sk/spoplatnenie/elektronicka-dialnicna-znamka

буду 14 числа в словаччині, напишу що і як



Да, но насколько я понял, как раз за кусок 14км надо покупать на минимум на 10 дней\10 евро.
Пока ещё не понял как объехать этот маленький кусочек платной дороги, что б попасть в Ужгород, Гугл до Кошице не даёт прокладывать без платных дорог, пишет что надо чуть дальше въезжать в Словакию, и на 20 минут больше.

А вот, если через "шаторальяуйхей - словенске-нове-место" погран переход проезжать, то платных не будет до Ужгорода.


цей кусок можна обїхати без вінетки, безкоштовними дорогами. Я особисто так обїжджав. Нормальна там дорога. Єдине так всі пишуть але ніхто не читає що транзит Словаччиною дозволений тільки на Чехію, і на кпп потрібно доказати мету візиту в Чехію. Доречі інфа не 100%-ва але КПП Убля зараз працює з 8,00-20,00.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14674
С нами с 06.04.2009

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: igorokkk]
      2 августа 2021 в 09:45 Гілками

igorokkk 02.08.2021 09:43 пишет:

AL® 02.08.2021 09:32 пишет:

sashakiev 02.08.2021 09:22 пишет:

я би радив (якщо ужгород кому не потрібен) взагалі через кпп "малий березний" заїзжати, там машин = 0, дорога зі Львова красива і нова майже до КПП, краєвиди чудові
кордону взагалі немає (може там який поліцейський буде стояти, хз... але сумніваюсь). кордон такий як польща-німеччина наприклад, чи словенія-італія, тобто без КПП і штампів
вінєтки там тільки за платні куски доріг
https://www.ndsas.sk/spoplatnenie/elektronicka-dialnicna-znamka

буду 14 числа в словаччині, напишу що і як



Да, но насколько я понял, как раз за кусок 14км надо покупать на минимум на 10 дней\10 евро.
Пока ещё не понял как объехать этот маленький кусочек платной дороги, что б попасть в Ужгород, Гугл до Кошице не даёт прокладывать без платных дорог, пишет что надо чуть дальше въезжать в Словакию, и на 20 минут больше.

А вот, если через "шаторальяуйхей - словенске-нове-место" погран переход проезжать, то платных не будет до Ужгорода.


цей кусок можна обїхати без вінетки, безкоштовними дорогами. Я особисто так обїжджав. Нормальна там дорога. Єдине так всі пишуть але ніхто не читає що транзит Словаччиною дозволений тільки на Чехію, і на кпп потрібно доказати мету візиту в Чехію. Доречі інфа не 100%-ва але КПП Убля зараз працює з 8,00-20,00.



ні
з 21 числа дозволений ВІЛЬНИЙ вїзд (навіть по туризму) з сертифікатами звичайно + заповнити легку форму вїзду на їх сайті попередньо.
В ответ на:

З повним курсом вакцинації (включно з вакциною Sinovac (CoronaVac))
Австрія
Ісландія
Словаччина
Угорщина
Фінляндія (з 26 липня)




http://lowcostavia.com.ua/open-eu-karta-i-spysok-dlia-ukrainy/

Змінено sashakiev (09:52 02/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
18 лет за рулем,
Сообщения: 155
С нами с 18.10.2016

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: sashakiev]
      2 августа 2021 в 10:00 Гілками

sashakiev 02.08.2021 09:45 пишет:

igorokkk 02.08.2021 09:43 пишет:

AL® 02.08.2021 09:32 пишет:


В ответ на:

...



цей кусок можна обїхати без вінетки, безкоштовними дорогами. Я особисто так обїжджав. Нормальна там дорога. Єдине так всі пишуть але ніхто не читає що транзит Словаччиною дозволений тільки на Чехію, і на кпп потрібно доказати мету візиту в Чехію. Доречі інфа не 100%-ва але КПП Убля зараз працює з 8,00-20,00.



ні
з 21 числа дозволений ВІЛЬНИЙ вїзд (навіть по туризму) з сертифікатами звичайно + заповнити легку форму вїзду на їх сайті попередньо.
В ответ на:

З повним курсом вакцинації (включно з вакциною Sinovac (CoronaVac))
Австрія
Ісландія
Словаччина
Угорщина
Фінляндія (з 26 липня)




http://lowcostavia.com.ua/open-eu-karta-i-spysok-dlia-ukrainy/


на сайті виділено що транзит тільки на Чехію.https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?location=sk

Змінено igorokkk (10:01 02/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14674
С нами с 06.04.2009

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: igorokkk]
      2 августа 2021 в 10:06 Гілками

думаю, якщо в людина на руках Сертифікат буде то ці правила всі через пальці дивляться, так само як про румунські чи болгарські правила транзиту. по Румунії також вказані транзитні коридори і КПП а в дійсності ніхто абсолютно них не дотримується, тим більше на СЛО-УГО кордоні ніякого контролю немає

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
18 лет за рулем,
Сообщения: 155
С нами с 18.10.2016

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: Sergu44o]
      2 августа 2021 в 10:08 Гілками

Можна ще через Смільницю, там також пусто завжди. але ж проблема що в Поляків якось мутно все розписано умови транзиту.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14674
С нами с 06.04.2009

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: igorokkk]
      2 августа 2021 в 10:16 Гілками

igorokkk 02.08.2021 10:08 пишет:

Можна ще через Смільницю, там також пусто завжди. але ж проблема що в Поляків якось мутно все розписано умови транзиту.



поляки не пустять, гнилий варіант 100%!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1327
С нами с 07.11.2008

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: Sergu44o]
      2 августа 2021 в 10:27 Гілками

По венграм проезжали в Черногорию 15.07 туда, 24.07 обратно
Туда через Чоп, обратно Лужанка.
Обратно - часа 2 потеряли, наши тормозили, венгры пропустили сразу, заехали на КПП без остановок.
Туда приехали на переход часов в 5 вечера, были пятыми или шестыми в очереди перед шлагбаумом нашим, порадовались. Наших где-то за час прошли, далее *опа.
Часов 5 ползли до венгров, там полный тчательный шмон, нашли 3 упаковки курительной смеси для кальянов лишних (на 5 чел было 6 упаковок по 100гр, а у них норма 50 гр табака курительного на человека), ругань по поводу шо это не табак нихрена, повторный полный досмотр с загоном на яму, выписка штрафа на 85 ЕВРО (минимальный как для начинающих контробондистов). С нами еще мужик местный стоял на тот же штраф - конфысковали бутылку коньяка, упрашивания шо цэ ж на день рождения и т.д. не помогли. Он же и рекомендовал оплатить сразу (выписывают бомажку, можешь в принципе и уехать сразу если хочешь), бо потом гарантированно будут проблемы при въезде в Венгрию, т.к. штраф по паспорту оформляецца. Он же и попугал, шо могут и 300+ евро штрафа влепить, им пофиг. Тоже рассказал что ему вот столько и влепили когда съехал с транзит маршрута на СТО ближайшее шото там подтянуть и уперся в партуль.
В результате выехали из таможни в 2 ночи.
Забили на все транзитные маршруты, заехали в Дербецен, где и переночевали
Потом ехали до границы напрямик днем, несколько раз патрули с радарами встречали, но ничего - проехали.
Обратно тоже забили на все транзит маршруты, заехали в Будапешт в 11 вечера, переночевали, на след день в час дня выехали дальше.
Вывод - ну его нафиг через венгров транзитом.
Обратно кстати Хорватия-Венгрия никто не шмонал, просто поставили в сторону минут на 10, проверили паспорта и отпустили. Т.е. это только из Украины такой *издец творицца.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Сообщения: 169
С нами с 09.04.2013

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: AL®]
      2 августа 2021 в 10:28 Гілками

AL® 01.08.2021 20:04 пишет:


Спросили цель визита, просили подтверждения букинга проживания, сказал, что планирую посетить Будапешт, и потом в Хорватию. Показал ПЛР, показал сертификаты вакцинирования.
Вышли, дали доки с флаером "транзитный маршрут ч и подходят клеить на лобовуху стикер транзит.




какие вакцины кололи??? и зачем имея сертификат еще делали тесты???


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7221
С нами с 29.06.2005

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: StasG]
      2 августа 2021 в 12:04 Гілками
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: sashakiev]
      2 августа 2021 в 12:47 Гілками

Спасибі всім за розгорнуті відповіді
Як я зрозумів, якщо в"їжджати через Словаччину, то потім звідти без проблем заїжджаєш в Угорщину і тулиш собі в напрямку Хорватії (попередньо на заправці купивши електронну він"єтку). Так?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14674
С нами с 06.04.2009

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: Ganni]
      2 августа 2021 в 13:02 Гілками

Ganni 02.08.2021 12:47 пишет:

Спасибі всім за розгорнуті відповіді
Як я зрозумів, якщо в"їжджати через Словаччину, то потім звідти без проблем заїжджаєш в Угорщину і тулиш собі в напрямку Хорватії (попередньо на заправці купивши електронну він"єтку). Так?



якщо є Сертифікат


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: sashakiev]
      2 августа 2021 в 13:06 Гілками

sashakiev 02.08.2021 13:02 пишет:

Ganni 02.08.2021 12:47 пишет:

Спасибі всім за розгорнуті відповіді
Як я зрозумів, якщо в"їжджати через Словаччину, то потім звідти без проблем заїжджаєш в Угорщину і тулиш собі в напрямку Хорватії (попередньо на заправці купивши електронну він"єтку). Так?



якщо є Сертифікат


До речі. Сертифікати про вакцинацію є у всіх дорослих. АЛЕ як бути з дитиною віком до 12 років?
Їх же не вакцинують. Чи достатньо буде лише ПЛР-тесту для дитини?
Якоїсь інфи по цьому не знайшов у словаків
https://www.mzv.sk/documents/10182/43692...72-7b41aa988580


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14674
С нами с 06.04.2009

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: Ganni]
      2 августа 2021 в 13:07 Гілками

Ganni 02.08.2021 13:06 пишет:

sashakiev 02.08.2021 13:02 пишет:

Ganni 02.08.2021 12:47 пишет:

Спасибі всім за розгорнуті відповіді
Як я зрозумів, якщо в"їжджати через Словаччину, то потім звідти без проблем заїжджаєш в Угорщину і тулиш собі в напрямку Хорватії (попередньо на заправці купивши електронну він"єтку). Так?



якщо є Сертифікат


До речі. Сертифікати про вакцинацію є у всіх дорослих. АЛЕ як бути з дитиною віком до 12 років?
Їх же не вакцинують. Чи достатньо буде лише ПЛР-тесту для дитини?
Якоїсь інфи по цьому не знайшов у словаків
https://www.mzv.sk/documents/10182/43692...72-7b41aa988580



Наче треба робити (ми робили) для дітей з 12 років включно
але це не точно, не підскажу

Змінено sashakiev (13:07 02/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
46 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1761
С нами с 03.11.2008

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: sashakiev]
      2 августа 2021 в 13:22 Гілками

В ответ на:

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ПЕРЕТИН КОРДОНУ В ПУНКТІ ПРОПУСКУ «ЛУЖАНКА»
До уваги громадян, які планують перетинати кордон в пункті пропуску «Лужанка». Інформуємо, що у зв’язку з буревієм, який учора пронісся Закарпаттям, сталася поломка на лінії електропередачі.
У зв’язку з цим, зараз, міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Лужанка - Бурегшурань», що на кордоні з Угорщиною, тимчасово призупинив роботу.
Просимо подорожуючих, які планують поїздки за кордон, врахувати дану інформацію та, по можливості, перетнути кордон в інших пунктах пропуску.
Наразі вживаються заходи щодо відновлення можливості здійснення пропускних операцій.

#прикордонники #кордон #новини #Лужанка




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17630
С нами с 23.04.2007

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: Ganni]
      2 августа 2021 в 21:44 Гілками

Ganni 02.08.2021 13:06 пишет:

sashakiev 02.08.2021 13:02 пишет:

Ganni 02.08.2021 12:47 пишет:

Спасибі всім за розгорнуті відповіді
Як я зрозумів, якщо в"їжджати через Словаччину, то потім звідти без проблем заїжджаєш в Угорщину і тулиш собі в напрямку Хорватії (попередньо на заправці купивши електронну він"єтку). Так?



якщо є Сертифікат


До речі. Сертифікати про вакцинацію є у всіх дорослих. АЛЕ як бути з дитиною віком до 12 років?
Їх же не вакцинують. Чи достатньо буде лише ПЛР-тесту для дитини?
Якоїсь інфи по цьому не знайшов у словаків
https://www.mzv.sk/documents/10182/43692...72-7b41aa988580


черт. А ведь моему ребенку через недельку 12 лет, а ему не кололи вакцину.. сертификатат нет

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: Sergu44o]
      2 августа 2021 в 23:32 Гілками

Подскажите,правильно ли я понимаю что при транзите через венгрию тесты не нужны ?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64726
С нами с 10.10.2005

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: ТруЪ]
      3 августа 2021 в 09:07 Гілками

ТруЪ 02.08.2021 23:32 пишет:

Подскажите,правильно ли я понимаю что при транзите через венгрию тесты не нужны ?



Правильно, но тесты нужны для конечной точки транзита, например, для въезда в Хорватию.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3981
С нами с 01.02.2008

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: sashakiev]
      3 августа 2021 в 09:13 Гілками

sashakiev 02.08.2021 07:50 пишет:

Словаччина добра тим що кордону немає Словаччина-Угорщина, а на Румунія-Угорщина є кордон, на 30-40хв можна застряти. Але це ж не 5-8 годин на Україна-Угорщина....
Впринципі вірно намальовано. Я б поїхав через словаків. Якщо з Києва ось так - карта проїзду

п.с. пишуть що Україна-Словаччина взагалі майже нема авто, тому витрати на стояння мінімальні




Не знаю что там сейчас, но несколько лет назад этим маршрутом возвращался из Словакии - от границы до Львовской обл. мрак, а не дорога. А дальше очень даже нормально.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3981
С нами с 01.02.2008

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: AL®]
      3 августа 2021 в 09:18 Гілками

AL® 02.08.2021 09:32 пишет:

sashakiev 02.08.2021 09:22 пишет:

я би радив (якщо ужгород кому не потрібен) взагалі через кпп "малий березний" заїзжати, там машин = 0, дорога зі Львова красива і нова майже до КПП, краєвиди чудові
кордону взагалі немає (може там який поліцейський буде стояти, хз... але сумніваюсь). кордон такий як польща-німеччина наприклад, чи словенія-італія, тобто без КПП і штампів
вінєтки там тільки за платні куски доріг
https://www.ndsas.sk/spoplatnenie/elektronicka-dialnicna-znamka

буду 14 числа в словаччині, напишу що і як



Да, но насколько я понял, как раз за кусок 14км надо покупать на минимум на 10 дней\10 евро.
Пока ещё не понял как объехать этот маленький кусочек платной дороги, что б попасть в Ужгород, Гугл до Кошице не даёт прокладывать без платных дорог, пишет что надо чуть дальше въезжать в Словакию, и на 20 минут больше.

А вот, если через "шаторальяуйхей - словенске-нове-место" погран переход проезжать, то платных не будет до Ужгорода.




Там элементарно проезжается без выезда на автомагистраль. И никакой оплаты не нужно. Просёлочные дороги очень хорошего качества. Да, скоростной режим будет поменьше. Но там не так много ехать. А я ещё планирую в Словакии ночёвку сделать, если удачно границу пройду.

Змінено Aksakal (09:23 03/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
18 лет за рулем,
Сообщения: 155
С нами с 18.10.2016

Re: А что на венгерской границе сейчас? [Re: Sergu44o]
      4 августа 2021 в 11:32 Гілками

Я так розумію через Словаччину на Угорщину Хорваітю ще ніхто не проривався .

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
3 користувачів і 45 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 222453

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія