autoua
×
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Я переехал, ожидания и реальность. (9/22)

V.I.P **
49 лет (21 год за рулем), Wroclaw, PL
Сообщения: 11826
С нами с 18.11.2002

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: nope]
      9 августа 2021 в 22:29 Гілками

В ответ на:


У мене таке враження, що у багатьох зубожілих хибні рожеві уявлення.




Это верно подмечено: фактически, большинство населения ЕС скорее можно отнести к нищебродам, живущим от зарплаты к зарплате и не имеющим никаких сбережений за душой.

И если еще где-то в западной Германии или Дании это еще не особо бросается в глаза (хотя вон форумный датчанин и делится впечатлениями, как колеса в гаражах у арабов приходится ремонтировать ), то уже в какой-нибудь Валлонии либо Саксонии все намного печальнее, не говоря уже про всякие Андалузии с Калабриями.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64790
С нами с 10.10.2005

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: ффф2]
      9 августа 2021 в 22:41 Гілками

ффф2 09.08.2021 17:28 пишет:


минусы или недостатки проживания в Германии (для переселенцев).

8. Высокие налоги. От зарплаты грязными (до вычета налогов и соц. выплат) надо бывает отдать и 47% а то и 53%.



Пользуясь случаем, хочу спросить: а «сбор солидарности» все еще платите? Или уже отменили?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26696
С нами с 09.08.2002

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: ффф2]
      9 августа 2021 в 22:42 Гілками

ффф2 09.08.2021 22:19 пишет:



то есть сначала идёт рассказ, что каждый пятый живёт на 1000 евро,





Начинается дословно с:

Як ви гадаєте, скільки в середньо-медіанному (тобто половина населення Німеччини) має реального чистого доходу на одного члена сім'ї в місяць?

Можно ж почитать, перед тем как? Да, по етим цифрам каждый пятый немец живет на 1000 евро в месяц. За гранью, по немецким меркам.


В ответ на:


Вот один из порталов по поиску работы в Германии. 115 страниц вакансий, с доходом в год от 100.000 и выше. Для людей, которые владеют языком, знаниями, образованием и главное хотят работать. На этом у меня все.

Вакансии




Круто. Интересно, почему вакансии до сих пор не заполнены, если средне-медианный доход одного немца аж 1800 евро?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Cabai]
      9 августа 2021 в 22:46 Гілками

Cabai 09.08.2021 22:29 пишет:

В ответ на:


У мене таке враження, що у багатьох зубожілих хибні рожеві уявлення.




Это верно подмечено: фактически, большинство населения ЕС скорее можно отнести к нищебродам, живущим от зарплаты к зарплате и не имеющим никаких сбережений за душой.
.



І коли вже нарешті тут настане колапс, щоб ми могли всі стати в чергу за баландою із брюкви до заможніших сусідів із сходу?

Змінено Nofate (22:47 09/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: nope]
      9 августа 2021 в 22:50 Гілками

nope 09.08.2021 22:42 пишет:

Круто. Интересно, почему вакансии до сих пор не заполнены, если средне-медианный доход одного немца аж 1800 евро?



Може, тому, що «115 сторінок вакансій» або під 3000 робочих місць - це крихти в порівнянні із загальною кількістю працевлаштованих у 45 мільйонів?

Змінено Nofate (22:52 09/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26696
С нами с 09.08.2002

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Nofate]
      9 августа 2021 в 22:51 Гілками

Nofate 09.08.2021 22:46 пишет:

Cabai 09.08.2021 22:29 пишет:

В ответ на:


У мене таке враження, що у багатьох зубожілих хибні рожеві уявлення.




Это верно подмечено: фактически, большинство населения ЕС скорее можно отнести к нищебродам, живущим от зарплаты к зарплате и не имеющим никаких сбережений за душой.
.



І коли вже нарешті тут настане колапс, щоб ми могли всі стати в чергу за баландою із брюкви до заможніших сусідів із сходу?




Ви зажрались. Мівіну їсти не хочте, а чай заварюете один раз. Я це виправлю (с)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
49 лет (21 год за рулем), Wroclaw, PL
Сообщения: 11826
С нами с 18.11.2002

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Nofate]
      9 августа 2021 в 22:52 Гілками

Nofate 09.08.2021 22:46 пишет:

Cabai 09.08.2021 22:29 пишет:

В ответ на:


У мене таке враження, що у багатьох зубожілих хибні рожеві уявлення.




Это верно подмечено: фактически, большинство населения ЕС скорее можно отнести к нищебродам, живущим от зарплаты к зарплате и не имеющим никаких сбережений за душой.
.



І коли вже нарешті тут настане колапс, щоб ми могли всі стати в чергу за баландою із брюкви до заможніших сусідів із сходу?




С чего бы это ему наставать?

И где я упоминал про "заможніших сусідів із сходу" - такая же нищебродская шваль в своей массе с поправкой на масштаб экономики?

P.S. У тебя в сбережения какие-то есть или все на оплату кредита за хату уходит?

P.P.S. С другой стороны, увидел недавно под ближайшей Бедронкой - может, про "заможніших сусідів із сходу" не так уж все и неправда?



Змінено Cabai (23:01 09/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26696
С нами с 09.08.2002

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Nofate]
      9 августа 2021 в 22:56 Гілками

Nofate 09.08.2021 22:50 пишет:

nope 09.08.2021 22:42 пишет:

Круто. Интересно, почему вакансии до сих пор не заполнены, если средне-медианный доход одного немца аж 1800 евро?



Може, тому, що «115 сторінок вакансій» або під 3000 робочих місць - це крихти в порівнянні із загальною кількістю працевлаштованих у 45 мільйонів?




Ну то смисл про це взагалі писати? Е певний ультра тонкий прошарок вакансій топ-менеджерів, до яких існують певні вимоги, яких пересічний мігрант, чи то експат (про місцевих навіть мовчу ) досягнути впродовж одного людського життя не здатний?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Cabai]
      9 августа 2021 в 22:58 Гілками

Cabai 09.08.2021 22:52 пишет:

Nofate 09.08.2021 22:46 пишет:

Cabai 09.08.2021 22:29 пишет:


В ответ на:

...





Это верно подмечено: фактически, большинство населения ЕС скорее можно отнести к нищебродам, живущим от зарплаты к зарплате и не имеющим никаких сбережений за душой.
.



І коли вже нарешті тут настане колапс, щоб ми могли всі стати в чергу за баландою із брюкви до заможніших сусідів із сходу?




С чего бы это ему наставать?

И где я упоминал про "заможніших сусідів із сходу" - такая же нищебродская шваль в своей массе, только еще и госаппарат менее эффективный?

P.S. У тебя в сбережения какие-то есть или все на оплату кредита за хату уходит?



Ну, це дуже нездорова ситуація, коли більшість населення - ніщеброди. Уяви яку-небудь форсмажорну ситуацію, приміром - пандемію, щоб закрились цілі галузі економіки - це ж напевно ті, хто «від зарплати до зарплати», за місяць зжеруть вдома штукатурку і підуть на площу бунтувати, «дайте хліба»? А якщо така ситуація буде затяжною, більше року? - неминучий колапс!
(Звідки в мене заощадження? 100 крон на шиномонтаж бува збираю по копійках - аби до зарплати дотягнути )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: nope]
      9 августа 2021 в 23:01 Гілками

nope 09.08.2021 22:56 пишет:

Nofate 09.08.2021 22:50 пишет:

nope 09.08.2021 22:42 пишет:

Круто. Интересно, почему вакансии до сих пор не заполнены, если средне-медианный доход одного немца аж 1800 евро?



Може, тому, що «115 сторінок вакансій» або під 3000 робочих місць - це крихти в порівнянні із загальною кількістю працевлаштованих у 45 мільйонів?




Ну то смисл про це взагалі писати? Е певний ультра тонкий прошарок вакансій топ-менеджерів, до яких існують певні вимоги, яких пересічний мігрант, чи то експат (про місцевих навіть мовчу ) досягнути впродовж одного людського життя не здатний?



Ти так кажеш, наче це вакансії для яких-небуть небожителів і не заповнюються вони роками - висять на сайтах, бідолашні..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
49 лет (21 год за рулем), Wroclaw, PL
Сообщения: 11826
С нами с 18.11.2002

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Nofate]
      9 августа 2021 в 23:06 Гілками

Nofate 09.08.2021 22:58 пишет:


Ну, це дуже нездорова ситуація, коли більшість населення - ніщеброди.




Чего это? Надо всех убедить, что так все живут, это нормально, автомобиль - это дорого, лучше и здоровее велосипед и пеший отдых и т.д.

Nofate 09.08.2021 22:58 пишет:


Уяви яку-небудь форсмажорну ситуацію, приміром - пандемію, щоб закрились цілі галузі економіки - це ж напевно ті, хто «від зарплати до зарплати», за місяць зжеруть вдома штукатурку і підуть на площу бунтувати, «дайте хліба»? А якщо така ситуація буде затяжною, більше року? - неминучий колапс!




Всегда можно допечатать денег и раздать. Можно еще побольше содрать с тех, кто зарабатывает побольше и тоже раздать. Можно рассказать, что это из-за клятых эмигрантов такое. Рецептов много.

Nofate 09.08.2021 22:58 пишет:


(Звідки в мене заощадження? 100 крон на шиномонтаж бува збираю по копійках - аби до зарплати дотягнути )




Не, ну читая про твою непосредственную радость от польских цен на развлечения всякое можно подумать (двое детей, неработающая жена, хата в кредите - классический набор, так сказать).

Змінено Cabai (23:08 09/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64790
С нами с 10.10.2005

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Nofate]
      9 августа 2021 в 23:08 Гілками

Nofate 09.08.2021 22:58 пишет:


Ну, це дуже нездорова ситуація, коли більшість населення - ніщеброди.



А у вас в апартменте можно курить?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Cabai]
      9 августа 2021 в 23:13 Гілками

Cabai 09.08.2021 23:06 пишет:

Всегда можно допечатать денег и раздать. Можно еще побольше содрать с тех, кто зарабатывает побольше и тоже раздать. Можно рассказать, что это из-за клятых эмигрантов такое. Рецептов много..



От би знайти на форумі когось із Португалії чи Греції із Болгарією, щоб розповіли нам - як місцеві уряди друкували й роздавали, коли місцеві ніщеброди свою місячну зарплату проїли!

Cabai 09.08.2021 23:06 пишет:

читая про твою непосредственную радость от польских цен на развлечения всякое можно подумать (двое детей, неработающая жена, хата в кредите - классический набор, так сказать).



То ти неуважно слідкуєш за моєю кар’єрою та сімейними обставинами, та й все ж є різниця - заплатити за обід на чотирьох 1200крон в домашньому общєпиті проти 250 злотих у вашому

Змінено Nofate (23:21 09/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
49 лет (21 год за рулем), Wroclaw, PL
Сообщения: 11826
С нами с 18.11.2002

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Nofate]
      9 августа 2021 в 23:29 Гілками

Nofate 09.08.2021 23:13 пишет:

заплатити за обід на чотирьох 1200крон в домашньому общєпиті проти 250 злотих у вашому




Если это был действительно всего лишь "домашний общепит", то ты переплатил процентов на 30% (учитывая скорее всего непьющих детей).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Cabai]
      9 августа 2021 в 23:38 Гілками

Cabai 09.08.2021 23:29 пишет:

Nofate 09.08.2021 23:13 пишет:

заплатити за обід на чотирьох 1200крон в домашньому общєпиті проти 250 злотих у вашому




Если это был действительно всего лишь "домашний общепит", то ты переплатил процентов на 30% (учитывая скорее всего непьющих детей).



Це наш місцевий середньої руки (без зірок мішлену) проти вашої Конспіри (за їх антураж було й переплатити). Розрекламована гуглом грузинська хінкальна під мостом навпроти галереї закреслено аркади категорично не сподобалась

Змінено Nofate (23:40 09/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11887
С нами с 08.09.2006

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Yorc]
      10 августа 2021 в 04:13 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В ответ на:

Что ожидали, и что оказалось в реальности?


Канада не перша країна, де ми пожили, але тут ми живемо вже майже 4 роки, і вже можна сказати осіли. Але who knows до цього ми встигли пожити в Польші та Нідерландах, але в принципі ми знали, що довго там не затримаємось, це були просто транзитні зупинки. переїздили ми по джоб оферу, хоча спочатку він і в мене і в дружини був в Штати, але і я і вона пролетіли з візами, і одна з компаній запропонувала Канаду, ми вибрали Ванкувер. Ітого, що очікували і що виявилось:
мінуси:
- дуже сильна залежність від Штатів в багато чому, зокрема в роботі. місцеві компанії - шлак, але завдяки ковіду дуже багато американських компаній імпрувнули ремоут полісі і стали заходити сюди, бо зокрема зручна тайм зона. це дуже змінило ринок, і зарплати почали рости. але все одно вони далеко від американських (говорю про айті, звичайно що)
- високі податки, ще й прогресивні. фактично вони десь на рівні Каліфорнії, але при цьому зарплати відстають суттєво. при тому що поруч у Washington просто tax paradise
- ціни на нерухомість і так були високі (Ванкувер дуже цінується за клімат, який формується океаном і горами, він самий крутий на всю Канаду), а під час ковіду просто улетіли в космос. до сих пір не знаю як ми встигли купити дім прямо перед цим, зараз це було б анріал, якщо не десь в дупі.
- клімат дуже хороший в плані повітря, але все ж багато дощів. особливо пізньої осені і взимку вони реально мерзотні: холодні і довгі. місто навіть називають Raincouver
- дуже високі ціни на послуги, на контракторів. але це походу всюди так у країнах із wealthy економікою. при цьому для контракторів стільки роботи, що воні іноді поводять себе трохи мудаковато, доводиться ставити на місце шляхом посилання нафіг і заміни на інших. іноді це допомагає і вони попускаються
- високі ціни на бензин, що просто shame, враховуючі запаси нафти. тут через екологічні норми навіть Uber не міг довго зайти - не апрувили ліцензію, поки вони не погодились запустити сервіс на мінімум гібридах. і така ж фігня із нафтою - не тягнуть нафтопроводи через загрозу екології
- медицина безкоштовна, але нема альтернативи у вигляді платної, якщо дуже треба. це впливає на часи очікування. при тому додаткова страховка це не прискорює, лище покриває більше
- високі ціни на страховки. я плачу десь 1600 баксів в рік за машину, і це ще тому що я прибрав комьют на роботу. на будинок також виходить забагато, але дешевше нема.
- всюди дуже багато ведмедів, і це реально дістає. я бігав навколо озера від дому в 10 хв свої стандартні 10 км, зараз там ходить 2 ведмеді, і я від гріха подалі перестав, бігаю по району. і це в принципі центр міста в горах водяться грізлі: якщо зустрів близько - ти труп. всі носять bear spray
- дуже дорогі перельоти тут і звідси. Про антимонопольне законодавство тут походу не чули - всіх претендентів на звання "лоукост" air canada миттєво скупає, і тому ціни на внутрішні перельоти тут ridiculously high. Так само як і в штати, тобто всюди вони великі. Плюс Ванкувер дуже далеко від всього, реально на краю світу, і звідси в більш-менш нормальній доступності в плані курортів тілки Гаваї (дуже красиво і круто, але дорого), Мексика (Канкун, Плая-дель-Кармен, Тулум - дешево, але кримінально), та й мабуть все, все інше далеко. Але багато місць просто помандрувати, як літаком так і машиною, як по Канаді, так і по Штатах (Орегон, Вошингтон, Огайо), або із дешевим перельотом у приміром Вегас і звідси на орендованій тачці: Арізона, Юта

плюси:
- дуже почали розгортатись top notch компанії з Сіетлу, Бей Ереа, і це радує
- просто офігенна природа, реально чума. влітку в місті просто нікого нема - всі або в горах, або на пляжах, або на Острові Ванкувер (величезний острів, куди тільки паромом). Взимку до найближчої гори покатати сноуборд або лижі - півгодини. десь в півтора годинах їзди - Whistler Blackcomb - курорт, який побудували під зимову олімпіаду 2010 року. там все просто супер, хоча щоб було дешево треба десь за рік брати абонементи. але туди навіть зі штатів їздять толпами
- легка і прозора система міграції. для high skilled workers є окремі пули і Provincial Nominee програми, по яких відносно легко отримати Permanent Residence. після отримання видихаєш і чекаєш 3 роки на громадянство (яке правда зараз десь півтора роки процеситься). із канадійським громадянством можна приміром отримати TN візу за 1 день на кордоні і поїхати в штати підзаробити ще більше бабла, можна знаходитись майже необмежено (правда, віза не dual intent, отримати грінку не дасть)
- класна азіатська кухня. тут історично величезне азіатське комьюніті, їх ледь не більше ніж нейтів канадійців. у їжі вони знають толк, в який заурядний суші-рамен-удон заклад не піди, все буде дуже смачно
- купа програм для підтримки low income families, дітей. при народженні дитини держава до року (здається) платись 500 баксів на тиждень (або поки батьки не вийдуть знову на роботу).
- доволі непаганий по мірках Північної Америки транспорт: є скайтрейн (аж 3 гілки), автобуси (сам правда не користусь). комьют на роботу - по хайвею із карпулом десь 30-35 хвилин, із заторами десь 40-45. це по мірках цієї частини світу дуже небагато

загалом, враховуючі ціни на нерухомість, я б сказав що при наявності double income тут дуже комфортно жити. зараз правда купити житло треба дуже постаратись зібрати хоча б на даунпеймент. але хто встиг той просто сидить і дивиться як воно росте але дивлячись на доходи в штатах, все ж виникає бажання поїхати зрубати бабла. плюс там все ж набагато краще розвинені багато речей

Канада не перша країна, де ми пожили, але тут ми живемо вже майже 4 роки, і вже можна сказати осіли. Але who knows  до цього ми встигли пожити в Польші та Нідерландах, але в принципі ми знали, що довго там не затримаємось, це були просто транзитні зупинки

Змінено Vovius (09:52 10/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
40 лет (21 год за рулем), Frankfurt
Сообщения: 988
С нами с 26.04.2014

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Mangust]
      10 августа 2021 в 10:44 Гілками

Mangust 09.08.2021 22:41 пишет:


Пользуясь случаем, хочу спросить: а «сбор солидарности» все еще платите? Или уже отменили?



Для тех, кто зарабатывает до 60К в год, в этом году отменили.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11887
С нами с 08.09.2006

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Cabai]
      10 августа 2021 в 10:52 Гілками

Cabai 09.08.2021 22:29 пишет:

В ответ на:


У мене таке враження, що у багатьох зубожілих хибні рожеві уявлення.




Это верно подмечено: фактически, большинство населения ЕС скорее можно отнести к нищебродам, живущим от зарплаты к зарплате и не имеющим никаких сбережений за душой.

И если еще где-то в западной Германии или Дании это еще не особо бросается в глаза (хотя вон форумный датчанин и делится впечатлениями, как колеса в гаражах у арабов приходится ремонтировать ), то уже в какой-нибудь Валлонии либо Саксонии все намного печальнее, не говоря уже про всякие Андалузии с Калабриями.


ну да, а поза ЄС всі прям підпільні мільйонери. я сожу сказати зі свого досвіду життя і в ЄС і на протилежному континенті, що всюди плюс-мінус однакова картина. переважна кількість людей живе від пейчеку до пейчеку, всюди де є welfare - на ньому купв народу. різниця як правило видна в соц захищеності та соц забезпеченні, ось із цим в ЄС приміром значно краще ніж в тих самих Штатах. в Канаді краще ніж в Штатах, але гірше ніж в ЄС. але Штати б‘ють зарплатами і доволі відчутно. коротше, все відносно

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
40 лет (21 год за рулем), Frankfurt
Сообщения: 988
С нами с 26.04.2014

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Cabai]
      10 августа 2021 в 11:14 Гілками

Cabai 09.08.2021 22:29 пишет:


И если еще где-то в западной Германии или Дании это еще не особо бросается в глаза (хотя вон форумный датчанин и делится впечатлениями, как колеса в гаражах у арабов приходится ремонтировать ), то уже в какой-нибудь Валлонии либо Саксонии все намного печальнее, не говоря уже про всякие Андалузии с Калабриями.



Ну, все очень относительно... В зап. Европе за этой бедностью скрывается очень много слоев, недоступных и неизвестных нашему пересичному. В какой-нибудь Саксонии самый несчастный безработный социальщик будет получать пособие 450 евро на одого или 800 евро на двоих, а еще дети по 200 евро каждому, а еще оплата государством арендной квартиры, а это даже в Саксонии будет 500+ евро, а еще субсидии на коммуналку, естественно бесплатные образование и медицина... В общем на пару косарей в месяц нем. государсво ппосубсидирует нищую саксонскую семью, а если не дай бог лечение какое или операции - при стоимости местной медицины речь будет идти еще о десятках тысяч евро единоразово. Так что дай бог нашему "среднему классу" в такой нищете пожить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
40 лет (21 год за рулем), Frankfurt
Сообщения: 988
С нами с 26.04.2014

Re: Я переехал, ожидания и реальность. [Re: Ingenieur]
      10 августа 2021 в 11:30 Гілками

А Андалузия и Калабрия - это вообще климатический рай. Там и пособия не сильно-то и нужны. Море, горы, лето круглый год, персики, оливки, дешевые свежие морепродукты... Подозреваю, жизнь калабрийского социальщика в тысячу раз интересней, чем у жителя какого-нибудь Кривого Рога, живущего в эпицентре экологической катастрофы и впахивающего за 20 тыс грн.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумНаші за кордоном
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 77735

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія