autoua
×
Autoua.netФорумBMW форум

X5 F15

Достоевский ***
28 лет за рулем,
Сообщения: 7036
С нами с 17.08.2004

X5 F15
      5 июля 2021 в 14:36 Гілками

Всім привіт.
Родина стає все більшою, і в E71 вже стало зовсім тісно.
Із BMW варіантів мало, і ось я став щасливим власником 7 місного F15.


Перші емоції, вони самі мабуть цінні.

1. Автомобіль значно зручніший у повсякденному користуванні. Зручніше все, починаючи від ніш, доступу до їх, закінчуючи багажником.
2. Враховуючи, що колеса однакові, і гума однакова, F15 значно комфортнійший, м"якший, тихіший, затишніший. Навіть на звичайний сидіннях зручніше, аніж у комфортних сидіннях E71.
3. Але в той же час, на E71 значно агресивніше можна поводитись, F15 занадто валь"яжний.
4. Місця в салоні в F15 значно більше.
5. Посадка наче і така ж сама (форм-фактор той самий), але огляд більший. Більша площа остеклення.
6. Е71 у мене був з шумкою від Льоши Фетуса. F15 стоковий в салоні більш тихий.
7. Інтер"єр в F15 - це значний крок вперед у порівнянні з Е - серією. Ще більше плюшок, ще більше продуманості у деталях.
8. Значно легше кермо. Мінімально інформативне, після E71. Можливо тому, що у F15 електропідсилювач. Для мене це мінус.
9. До гарного звикаєш швидко:
- В е71 були дотяжки дверей. В F15 немає. За неділю користування так і не можу закрити двері з першого разу. притулив і чекаю щоб дотягнуло, а воно не тяне ...
- В Е71 був вихлоп з пакету М перфоманс. Вона дуже круто звучала особливо в агресивних режимах при переключеннях вище 5 тиcяч обертів. Зараз розумію який це був кайф. Тра-тататата, бах, бах і 160 км\год. В F15  динаміка така ж, але все тихо, без тра-татата і без бах-бах.
- Вуха болять після харман кордону слухати просто вай-фай музику навіть на невеликій гучності.
10. Екстер"єр F15 зробили дуже залежним від М пакету та оптики. Варіанти з 18" колесами, ксеноном, без порогів, без арок та без М пакету виглядають начебто зовсім інший автомобіль. Екстер"єр Е71 має менш варіативності.
11. Чомусь F15 навіть в спорт режимі коробка працює відчутно повільніше, аніж в Е71, хоча вони однакові мають бути.
12. Бокові дзеркала в F15 це повний відстій. Вони ну дуже малі і ніфіга в них не бачу.

В F15 деякі речі, не зрозумілі мені:
- Режими комфорт, спорт і еко-про. Якщо ж з еко-про все якно, то  різниці між спорт і комфорт я не відчуваю. Повільно працює коробка навіть у спорті.
- Я не розумію, навіщо 2 АКБ і що це за велика штука в багажнику.

- Не до кінця розібрався з 5AG Lane Change Warning та 5AS Driving Assistant.


В планах зробити Антихром на молдингі та ноздрі. Порекомендуйте толкових людей.

Ну і діліться контактами, хто де обслуговує ходову та розвал.

Змінено Bimerok (14:42 05/07/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7125
С нами с 30.11.2001

Re: X5 F15 [Re: Bimerok]
      10 июля 2021 в 01:12 Гілками

В мене на ф10 в спорт режимі було більше гальмування двигуном, та відчутне нервове реагування на педаль акселератора.
Двигун N57/8HP45

Я так розумію, в ф15 налаштування інші для збереження роздатки та напівосей.

Яке тут піхло?
Ну й про сидіння ані слова, а в бнв це фішка друга після піхла. Спортсітц, комфортсітц?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18334
С нами с 10.09.2003

Re: X5 F15 [Re: Bimerok]
      10 июля 2021 в 08:59 Гілками

на бмв клубе мнения разделились, одни за дорогой развал на баварии, другие за обычный в гаражах. аргументы за баварию - нагружают машину по осям и меняют эксцентриковые болты и гайки на новые.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
28 лет за рулем,
Сообщения: 7036
С нами с 17.08.2004

Re: X5 F15 [Re: Bimerok]
      11 июля 2021 в 16:12 Гілками

В ответ на:

Я не розумію, навіщо 2 АКБ і що це за велика штука в багажнику.



допомогли з відповіддю.
большой модуль, если вы про него, это модуль для доп акума, для заряда и подключения доп акума в бортовую сеть, выравнивает напряжения

В ответ на:

- Не до кінця розібрався з 5AG Lane Change Warning та 5AS Driving Assistant.



З цією штукою також розібрався, вже протестував і попередження і зони і все інше


В ответ на:

- Режими комфорт, спорт і еко-про. Якщо ж з еко-про все якно, то різниці між спорт і комфорт я не відчуваю. Повільно працює коробка навіть у спорті.




Тут також прийшло розуміння, як воно працює. Хотілося б в спорт режимі більш агресивну роботу коробки і вихлопа.

В ответ на:

Яке тут піхло?



Стандартний, перевірений часом N55.

В ответ на:

Ну й про сидіння ані слова, а в бнв це фішка друга після піхла. Спортсітц, комфортсітц?



ні, салон звичайний і на диво в ньому мені зручніше за комфортні сидіння в е71.
І повторюсь, інтер"єр у Ф серії = прорив у порівнянні з Е серією.

В ответ на:

на бмв клубе мнения разделились, одни за дорогой развал на баварии, другие за обычный в гаражах. аргументы за баварию - нагружают машину по осям и меняют эксцентриковые болты и гайки на новые.



дякую. Мабуть зроблю на Баварії, а там побачимо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Львов
Сообщения: 848
С нами с 05.03.2006

Re: X5 F15 [Re: Bimerok]
      3 августа 2021 в 20:08 Гілками

У меня такая же, только с дизелем 35D
Разница между спорт/комфорт очень ощущается, обороты ниже 2тыс не опускаются, но я практически не пользуюсь, она и так знатно пуляет с кикдауна, нечипованная, мне ок
Все ништяки, которых не хватает в машине, можна доставить, и харман и бенг, и дотяжки,и лед фары (правда надо лобовуху менять тк датчики ещё ставят),я сам не знал, но БМВ как конструктор.
Поэтому если есть бюджет, то можно всё поправить.
Я себе доставил только цифровую приборку ( была самая простая ), а так всё устраивает, даже HI-FI звук.
Проехал 40 тыс, все друзья спрашивают, ну что , типа паришся с этой тачкой , это ж БМВ, а я с них ржу, кроме ТО всё ок. Правда я тачку не насилую, стараюсь ездить в пределах ПДД ( камер натыкали скоты ) не чиповал, мне динамики хватает. Мне бы наверное и 2.0 дизеля хватило, но взял более надёжный вариант, так как чувствую, тачка останется в семье, брат уже на неё засматривается.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумBMW форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  dimaden, UFO, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 18510

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія