autoua
×
Autoua.netФорумКіно, книги та музика

Фантастика та пропаганда (2/2)

Каратель **
46 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8402
С нами с 13.02.2007

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Tibor]
      5 августа 2021 в 11:46 Гілками

Tibor 05.08.2021 11:17 пишет:

Hrust 05.08.2021 10:56 пишет:


Читаю як діагноз.
І для розуміння чим їх накачують, і відповідно розуміти до чого готуватись.



Проще поставить ярлык и пака.

Разбираться в сортах говна можно только будучи особым гурманом...



Простіше.
Але проблема ж не зникне від того що ти відвернешся.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Hrust]
      5 августа 2021 в 11:54 Гілками

В раші є окрема бюджетна стаття фінансування таких книжок. Автору оплачується аж дофіга, друк книжок копійки, ще й оплачують канали контрабанди через Харків. По пам'яті в 2020 році десь мільярд ує вони виділили на підтримку книгодруку.
І що тут поборешся?
В мене стоїть фільтр в мозгах - фантастика з раші принципово зразу в дупу. Що фільми що книжки.

Змінено catkoua (11:55 05/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
101 год за рулем, Munchen, DE
Сообщения: 8144
С нами с 16.06.2005

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Hrust]
      5 августа 2021 в 12:02 Гілками

Hrust 05.08.2021 11:46 пишет:


Простіше.
Але проблема ж не зникне від того що ти відвернешся.



Есть две проблемы в стране.
Бешенный сосед и 73% в родном доме. Бороться можно с чем-то одним, а то жизни не хватит...


P.S. Мой личный посильный вклад:
- не допускаю русский шовинизм в личное окружение. Начиная с нулевых, по сегодняшний день. И есть нормальные люди среди россиян.
- когда это возможно и уместно, упоминаю Киевскую русь, корни всего, и кто украл историю.
- когда это возможно, напоминаю Чечню, рязанский сахар, Беслан, Норд ост, Качинского (за его высказывания на грузинской войне), Грузию (просто решили принять эстафету, но ростом не вышли), Сирию (труба из Катара), Донбас (сланцевый газ), Брексит и его финансирование и к чему привел (десятки миллиардов потерь, каталония, и много где еще шатает). А также неудавшийся casus beli с MH17... Причину появления горячие точек в виде Нагорного Карабаха, Приднестровья, кому это выгодно и где профит, и т.п. Крым в европейских масс медиа называют аннексированным - спасибо Пороху. Никому не нужно описывать события и как выглядел "референдум". В Чехии, например, тоже был свой "Крым" в виде Судет.
- для людей, которые не следят за событиями, некоторые вещи не настолько очевидны. Выдать историческую цепочку событий считаю своей обязанностью. Если просят.

Но с 73% я бороться не собираюсь. Это не моя война. Да и у каждого человека есть полное право затоптать самого себя в г-но и чтобы при этом никто ему не мешал.

Змінено Tibor (12:46 05/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57916
С нами с 03.09.2001

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Hrust]
      5 августа 2021 в 13:47 Гілками

Hrust 04.08.2021 22:20 пишет:

Ще у всіх, абсолютно всіх авторів є обов’язковий спільний нюанс.
Для початку буде пару негативних персонажів з українськими прізвищами. Персонажі другорядні, неважливі, але максимально огидно описані. І прізвища з часом міняються, в період до 2014 року були наприклад Ющенко, Кравчук. Після 2014 вже з’явилось Порошенко. Ще обов’язково будуть українці зрадники. Ті які служать німцям, мучають красних і т.д. Епізодично, але стабільно включені у всі книжки.



... а шоб вы понимали, насколько незаметно работает пропаганда - пересмотрите "место встречи изменить нельзя", обращая внимание на фамилии, говоры, и прочие национальные признаки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Hrust]
      5 августа 2021 в 16:27 Гілками

Hrust 04.08.2021 22:20 пишет:


За останні 10-15 років пішла така масова пропаганда в російських авторів, книжками яких завалені прилавки в наших книгарнях, що стає аж страшно.



Я б не дивувався тому факту, що масова "література" не відрізняється за своїм гатунком від будь-якого іншого поп-продукту мишєбратьєв. Трохи болючіше, коли серед бувших та чинних письменників-громадян України знаходиться чергова ватка - але й це теж можна пережити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Каратель **
46 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8402
С нами с 13.02.2007

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Nofate]
      5 августа 2021 в 18:57 Гілками

Nofate 05.08.2021 16:27 пишет:

Hrust 04.08.2021 22:20 пишет:


За останні 10-15 років пішла така масова пропаганда в російських авторів, книжками яких завалені прилавки в наших книгарнях, що стає аж страшно.



Я б не дивувався тому факту, що масова "література" не відрізняється за своїм гатунком від будь-якого іншого поп-продукту мишєбратьєв. Трохи болючіше, коли серед бувших та чинних письменників-громадян України знаходиться чергова ватка - але й це теж можна пережити.



Тю, вони (дует під псевло "зорич") завжди писали для вати і про вату.
Бабло рулить і міняє світогляд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Nofate]
      6 августа 2021 в 03:42 Гілками

Nofate 05.08.2021 16:27 пишет:

але й це теж можна пережити.



не вийде.
в мене є сусід я спостерігаю за його еволюцією і трошки страшно.
це не лікується.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
50 лет, Бровары
Сообщения: 532
С нами с 24.09.2007

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Hrust]
      6 августа 2021 в 21:29 Гілками

от Ви розійшлися....
Проти України проводиться Інформаційна операція — інтегроване використання можливостей .....комп'ютерних мережевих операцій (одноклассники, вконтакте), психологічних операцій (кіно, типу Кандагар), .....для використання можливостей впливу на людську свідомість з метою руйнування, розкладання.... - WIKI....
Операція проходить ДЕСЯТИЛІТТЯМИ.... Ну хто цього не знав, крім керівництва Країни??


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5348
С нами с 14.07.2007

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Hrust]
      6 августа 2021 в 22:08 Гілками

а [*****] это все читать?

фантастика закончилась после саймака, бредбери, азимова... дальше продолжите сами

нажаль, конечно
последнее разочарование это кинг

кацапы все занимаются именно пропагандой, страна у них такая, если без нее покупать будут меньше наверна

наши особо не блещут пером, из последнего, пару лет назад, олди, так себе, но в памяти осело, после этого никого не запомнил

може елки раньше были зеленее просто


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 2563
С нами с 06.05.2015

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Hrust]
      8 августа 2021 в 16:34 Гілками

Тоже люблю читать,и тоже фантастика/фентези любимые направления.
Но никогда у меня фантастика и тем более фентези не ассоциируются с российскими авторами,ну или советскими.Вот как-то с детства повелось,что я лучше другой жанр почитаю,но только не российскую фантастику.
Только бессмертная классика или зоновские бандитские одноразовые книжки,когда надо освободить мозг,там русским нет равных.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
UK-Ukraine
Сообщения: 3490
С нами с 14.05.2006

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Hrust]
      12 августа 2021 в 16:31 Гілками

В ответ на:

А саме погане – я не знаю як з цим боротись.




Начать читать западных авторов на английском языке. И русского величия нет и язык прокачаешь, двойной профит.

Заметил и вычеркнул для себя такой же тренд еще лет 15 назад, начиная с Лукьяненко где в 3 или 4 (не помню уже) Дозоре - начало прямо с первой страницы про какого то богомерзкого хохла. В туже степь - Перумов, который начал за здравие и хорошо креативил с развитием вселенной Толкиена а скатился на великодержавное говно про "планету Новый Крым".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14709
С нами с 06.04.2009

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Cheers]
      12 августа 2021 в 16:57 Гілками

Cheers 04.08.2021 23:17 пишет:

В ответ на:

Для початку буде пару негативних персонажів з українськими прізвищами. Персонажі другорядні, неважливі, але максимально огидно описані. І прізвища з часом міняються, в період до 2014 року були наприклад Ющенко, Кравчук. Після 2014 вже з’явилось Порошенко. Ще обов’язково будуть українці зрадники. Ті які служать німцям, мучають красних і т.д. Епізодично, але стабільно включені у всі книжки.




Років 12 назад (десь у 2009), коли інтернет був не таким швидким і фільми продавалися на CD дисках, купив я для дитини добірку мультсеріалу "Чіп та Дейл" російською мовою.
На телебачені у нас він транслювався українською.
Після перегляду декількох серій на CD російською виявилось, що негативний песонаж Кіт-Злочинець має ім'я "Тарас Бульба".
Сказати, що я був у шоці - нічого не сказати, але висновки зробив:
- Сенс будь-якої книги, фільму, мульфільму може бути спотворено перекладом, якщо він російською мовою!



колись мала дивилася, просто неймовірно як так можна:)))
Б
В ответ на:

аба Капа решила наварить на зиму вишневого варенья. Для удобства транспортировки ягод Корней Корнеич предложил построить ягодопровод. Но гусеницы, через поляну которых его провели, решили украсть ягоды…




http://youtu.be/hnFlnB_pIjE


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Фантастика та пропаганда [Re: УрфинДжюс]
      13 августа 2021 в 12:39 Гілками

УрфинДжюс 12.08.2021 16:31 пишет:

В ответ на:

А саме погане – я не знаю як з цим боротись.




Начать читать западных авторов на английском языке. И русского величия нет и язык прокачаешь, двойной профит.

Заметил и вычеркнул для себя такой же тренд еще лет 15 назад, начиная с Лукьяненко где в 3 или 4 (не помню уже) Дозоре - начало прямо с первой страницы про какого то богомерзкого хохла. В туже степь - Перумов, который начал за здравие и хорошо креативил с развитием вселенной Толкиена а скатился на великодержавное говно про "планету Новый Крым".




Не скотишся якщо раша там таке бабло на ті "твори" цільово фінансує що капець. Береш любу свою писанину, заливаєш туди 5% вялічія - і зразу маєш і бабло авторське, і гроші на друк. І з кіно в них точно так само.

Змінено catkoua (12:41 13/08/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пользователь **
63 года, Киев
Сообщения: 39977
С нами с 05.11.2001

Re: Фантастика та пропаганда [Re: Hrust]
      21 августа 2021 в 18:27 Гілками

Исключительно правдиво написано. Так и есть.
Добавлю про русский морок.
Грешен, качаю книги с Флибусты. Документалистику. Прочно понял, что русских авторо читать нельзя. Сплошная ложь. Но иногда читаю по полкниги по случайности. Это всё понятно. Но вот каменты, каменты - это вишенка на торте. Причем, это же пишут не русские скотники и шпалоукладчики...
Если это западный автор то "он же американец/англичанин/француз, значит это ложь априори", доставляет пассаж, когда автор выехал за рубеж и у него развязались руки и мозг. "Это же ложь, он пишет, выехав за рубеж, американские спецслужбы хорошо промыли ему мозги и щедро заплатили".....Без комментариев.
Причем Флибуста наглухо закрыта для регистрации новых юзеров. Отака фигня малятка...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50686
С нами с 10.11.2002

Re: Фантастика та пропаганда [Re: alex_b]
      24 августа 2021 в 12:58 Гілками

Не фантастика, але також пропагандонське дно

Треба більше обніматись з росіянцями та бути "внєпалітікі"


http://youtu.be/OLs9I5l1nv0


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКіно, книги та музика
Додаткова інформація
0 користувачів і 4 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  BorisB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 11558

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія