autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Jac J7 - китаец за 18к? (9/14)

Достоевский **
Киев
Сообщения: 6363
С нами с 27.03.2009

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: YSK]
      8 ноября 2021 в 19:48 Гілками

YSK 07.11.2021 22:41 пишет:

Zara3a 07.11.2021 22:03 пишет:

juiT 07.11.2021 21:21 пишет:

Адекватности от владельцев китайских авто не стоит ожидать. Ты ещё про Сеат Толедо забыл. Я на нем тоже год откатал.
Про Матрикс ничего плохо сказать не могу, коррозия на арках пошла, и то как пошла, краска только начала вздуваться. На 10 году жизни.
На Чери на 1 году передние стойки ржавые точки пошли, на 2 году арки или пороги, уже не помню.
Это при всем, что я на ней делал заводской антикор.
В отличии от тебя, я вещи привык эксплуатировать, а не протирать их тряпочкой.
К Матриксу у меня претензия только одна была, чуть жёстковата и громкая ходовая. И то если сравнивать с тем же Сеатом.
Пс. Потому вот свои фразы "такой человек" оставь для внуков.
При чем тут Рено?
По китайцам, достаточно зайти на профильный форум и почитать. Начиная от снятия торпеды, чтобы проклеить изолентой все стыки вентканалов, потому, что зимой дует со всех щелей кроме воздуходувов, и заканчивая штангельциркулем при поиске запчастей. ( Ты кстати тоже этой хернёй занимался).
Нормальное авто ты купил и ездишь, и если что-то нужно, ты просто на сервис сбрасываешь виникод и всё. Никаких танцев с бубном и подбором запчастей . Так же я ничего не допиливал, проклеивал или усовершенствовал. Просто купил корейца, и со стандартными заменами проехал 190тыс.
Купил бы я ещё раз Матрикс, в 2012 году, конечно да. Возможно только дизель.
Сеат ещё раз не купил бы, Чери - пусть горят в аду, те кто советовал ее купить.




Мне кажется не надо быть столь категоричным, может людям просто не с чем сравнивать, ну или машины +/- уровня китайцев, потому и говорят о китайском автопроме как норм машинах



Не переймайся так, є з чим порівнювати. Та й немає в планах їздити на китайці до скону. Всьому свій час. Собі повторно з піднебесної авто вже не візьму точно(хоча за свою ціну авто відмінне), але й засуджувати вибір інших людей теж не буду.




Я абсолютно не переживаю и не осуждаю чей то выбор, я выражаю своё мнение и не считаю что оно истина в последней инстанции. Мой первый автомобиль был Саманд, я был в восторге от него, 5 лет и около 100ккм я проехал на нем, это иранский конь помесь Пежо 405 и 406, брались его обслуживать даже пежошные сто. И я понимаю что такое «эксклюзивные» авто, сейчас уже все на много проще с базой знаний по таким диковинкам как иранцы и китайцы ранее. На сегодня уже такое разнообразие и что самое главное доступность авто, что для меня китайцы это выстрел в молоко. Мне довелось поездить на бушных амулете и грузовику джак, хлам хламом


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27677
С нами с 24.10.2008

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: YSK]
      8 ноября 2021 в 21:27 Гілками

Не пиши чепуху, я за машиной слежу по технической части. Это ты скрип двери никак забыть не можешь. Так на скорость это не влияет.
Делать каждый год антикор, нет ни времени, ни желания. Пусть маразматики делают, у которых времени некуда девать свободного. Я сторонник заработать на более лучшый вариант, чем допиливать старое. У меня синдрома Жигулей не было и никогда не будет.

Насчёт внешности автомобиля, у меня супруга красивая , потому мне не нужно это компенсировать внешностью авто.
Для меня внешность авто на последнем месте. Автомобили в профиле на это намекают, но упоротые продолжают искать иголку в стоге сена.
Потому Матрикс, Сеат, Рено и были куплены, ибо с такими характеристиками и за такой бюджет, у нас нет ничего, от слова совсем.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10608
С нами с 14.05.2007

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: juiT]
      8 ноября 2021 в 21:50 Гілками

juiT 08.11.2021 21:27 пишет:

Не пиши чепуху, я за машиной слежу по технической части. Это ты скрип двери никак забыть не можешь. Так на скорость это не влияет.
Делать каждый год антикор, нет ни времени, ни желания. Пусть маразматики делают, у которых времени некуда девать свободного. Я сторонник заработать на более лучшый вариант, чем допиливать старое. У меня синдрома Жигулей не было и никогда не будет.

Насчёт внешности автомобиля, у меня супруга красивая , потому мне не нужно это компенсировать внешностью авто.
Для меня внешность авто на последнем месте. Автомобили в профиле на это намекают, но упоротые продолжают искать иголку в стоге сена.
Потому Матрикс, Сеат, Рено и были куплены, ибо с такими характеристиками и за такой бюджет, у нас нет ничего, от слова совсем.



Скільки комплексів.
Як тебе послухати, то я мало не живу в машині. Повір, це не так. Так, за своїм авто дивлюсь, але не фанатично. Приділити раз в рік чи в два пару годин часу на дачі щоб освіжити антикор, це така проблема? Чи краще було б їздити з дирками по кругу? Дійсно, багато речей на швидкість не впливає, але мене такий технічний стан не влаштовує. І в мене жодних претензій до тебе і твоїх авто, а тим паче до твоєї дружини.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: YSK]
      8 ноября 2021 в 23:54 Гілками

YSK 08.11.2021 21:50 пишет:

juiT 08.11.2021 21:27 пишет:

Не пиши чепуху, я за машиной слежу по технической части. Это ты скрип двери никак забыть не можешь. Так на скорость это не влияет.
Делать каждый год антикор, нет ни времени, ни желания. Пусть маразматики делают, у которых времени некуда девать свободного. Я сторонник заработать на более лучшый вариант, чем допиливать старое. У меня синдрома Жигулей не было и никогда не будет.

Насчёт внешности автомобиля, у меня супруга красивая , потому мне не нужно это компенсировать внешностью авто.
Для меня внешность авто на последнем месте. Автомобили в профиле на это намекают, но упоротые продолжают искать иголку в стоге сена.
Потому Матрикс, Сеат, Рено и были куплены, ибо с такими характеристиками и за такой бюджет, у нас нет ничего, от слова совсем.



Скільки комплексів.
Як тебе послухати, то я мало не живу в машині. Повір, це не так. Так, за своїм авто дивлюсь, але не фанатично. Приділити раз в рік чи в два пару годин часу на дачі щоб освіжити антикор, це така проблема? Чи краще було б їздити з дирками по кругу? Дійсно, багато речей на швидкість не впливає, але мене такий технічний стан не влаштовує. І в мене жодних претензій до тебе і твоїх авто, а тим паче до твоєї дружини.




Просто співставний за споживчими якостями кореєць не потребував би отого антикору раз на рік.


Просто є машини, з якими що не роби, а воно все одно той таке


В мене в самого таке є, мамин Матіз. В мене мабуть найкраще обслуговуваний Матіз в Києві, але воно все одно мертва неїдуча лушпайка, що намагається поіржавіти у різних місцях. І що ти з ним не роби, воно все одно отаке ..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27677
С нами с 24.10.2008

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: YSK]
      9 ноября 2021 в 07:39 Гілками

YSK 08.11.2021 21:50 пишет:


Скільки комплексів.
Як тебе послухати, то я мало не живу в машині. Повір, це не так. Так, за своїм авто дивлюсь, але не фанатично. Приділити раз в рік чи в два пару годин часу на дачі щоб освіжити антикор, це така проблема?



О каких комплексах идёт речь? Ты случайно не таксист? Они просто тоже во всем разбираются.
Это не меня послушать, это ты пишешь, что нужно постоянно ухаживать за авто и протирать, и антикорить.
В ответ на:

Такм де почало здуватись, то вже дірки, повір, знаю, що кажу.0



Твои знания, не выходят дальше Жигулей и Джили.
Потому и утверждать не можешь, что там у кого происходит.
На корейцах далеко не так, и если вздулась краска, ни о какой коррозии сквозной и речи быть не может.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10608
С нами с 14.05.2007

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: juiT]
      9 ноября 2021 в 09:07 Гілками

juiT 09.11.2021 07:39 пишет:

YSK 08.11.2021 21:50 пишет:


Скільки комплексів.
Як тебе послухати, то я мало не живу в машині. Повір, це не так. Так, за своїм авто дивлюсь, але не фанатично. Приділити раз в рік чи в два пару годин часу на дачі щоб освіжити антикор, це така проблема?



О каких комплексах идёт речь? Ты случайно не таксист? Они просто тоже во всем разбираются.
Это не меня послушать, это ты пишешь, что нужно постоянно ухаживать за авто и протирать, и антикорить.
В ответ на:

Такм де почало здуватись, то вже дірки, повір, знаю, що кажу.0



Твои знания, не выходят дальше Жигулей и Джили.
Потому и утверждать не можешь, что там у кого происходит.
На корейцах далеко не так, и если вздулась краска, ни о какой коррозии сквозной и речи быть не может.



Ні, друже, пузирь=дірка. Свої вологі фантазії залиш при собі. Мої знання виходять навіть далі ніж ти думаєш і я не таксист, і коли говорю щось, то тільки коли впевнений в тому, на відміну від твого постійного балабольста і троллінгу. Стосовно твоїх змін авто, це більше топтання на місці, так-так, якраз топтання. Розвитком твої зміни авто не назвеш. Ти міняєш одне старе відро на таке саме інше і намагаєшся всім щось довести. Старий дизель ти тільки почав експлуатувати і навіть не розумієш, що тебе може чекати в майбутньому. В мене ж старий дизель був і чур мене від такого щастя ще раз.
Особисто для себе, якби зараз міняв авто, то вибір був би або максимально щось свіже, з пробігом тисяч до 50, або нове з салону. Мене авто з 100+ пробігу не цікавить взагалі, бо є необхідність їздитит щоденно, а не просто володіти авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10608
С нами с 14.05.2007

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: Sashok_Accent]
      9 ноября 2021 в 10:14 Гілками

В ответ на:

В мене в самого таке є, мамин Матіз. В мене мабуть найкраще обслуговуваний Матіз в Києві, але воно все одно мертва неїдуча лушпайка, що намагається поіржавіти у різних місцях. І що ти з ним не роби, воно все одно отаке ..



Таке та не зовсім. Матіз по металу більше до Ваза, а то й гірше. Аналогічно Вазу ні звідки з'являються паучкі в абсолютно не логічних місцях, бачив як сусідський Матізка у дворі помирав, хоч і антикорили його мало не по кришу постійно. Для прикладу, на Вазі банальний скол від камінця дуже швидко стає пауком, можна сказати практично відразу, у мене в Джилі скол просто рижіє з часом, але пауки щоб з'явились треба досить багато часу. В Джилі, СК, МК, проблемним був білий колір через свою мізерну товщину. Знову ж, перші СК мали піну в порогах, в СК2(в мене така) піни вже не має, пороги продуваються без проблем. Можу судити по своєму авто, що головне не дати щоб полізла ржа з середини, тому й оновлюю антикор періодично. Доречі, в СК з мотором все ок(1,5, 94 лс, 128 моменту), його для цієї машини норм, у місті з головою, особливо коли їздиш сам. По трасі, навіть з сім'єю, 3 + кіт) + речі, норм в діапазоні 100-120, після 140 то вже робимо вигляд, що розганяємось, максимально їхав по бориспольці 170. Звичайно на фоні 1,8 ТСІ, чи тієї ж Джети 2,5 Джилі просто велосипед, але маємо те, що маємо. На фоні Ланоса, Ваза чи якогось Фьюжена і того ж Матіза, їде вона досить не погано, при цьому ще й рулиться. Боковий вітер відчуває, але не норовить змінити смугу руху як Ваз. Кузов досить жорсткій, на нерівностях нічого не скрипить і не тарабанить. Тобто не варто слухати різних теоретиків. В мене досвіду з цим авто хоч відбавляй. Якщо цікаво, можу продемонстурвати, покатати, але без участі juiT.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 514
С нами с 28.02.2016

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: hugo-smk]
      9 ноября 2021 в 11:26 Гілками

а у мене на рено скол і з часом не ржавіє, що я не так роблю???

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 924
С нами с 04.03.2016

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: YSK]
      9 ноября 2021 в 11:45 Гілками

YSK 09.11.2021 10:14 пишет:


Таке та не зовсім. Матіз по металу більше до Ваза, а то й гірше. Аналогічно Вазу ні звідки з'являються паучкі в абсолютно не логічних місцях, бачив як сусідський Матізка у дворі помирав, хоч і антикорили його мало не по кришу постійно. Для прикладу, на Вазі банальний скол від камінця дуже швидко стає пауком, можна сказати практично відразу, у мене в Джилі скол просто рижіє з часом, але пауки щоб з'явились треба досить багато часу. В Джилі, СК, МК, проблемним був білий колір через свою мізерну товщину. Знову ж, перші СК мали піну в порогах, в СК2(в мене така) піни вже не має, пороги продуваються без проблем. Можу судити по своєму авто, що головне не дати щоб полізла ржа з середини, тому й оновлюю антикор періодично. Доречі, в СК з мотором все ок(1,5, 94 лс, 128 моменту), його для цієї машини норм, у місті з головою, особливо коли їздиш сам. По трасі, навіть з сім'єю, 3 + кіт) + речі, норм в діапазоні 100-120, після 140 то вже робимо вигляд, що розганяємось, максимально їхав по бориспольці 170. Звичайно на фоні 1,8 ТСІ, чи тієї ж Джети 2,5 Джилі просто велосипед, але маємо те, що маємо. На фоні Ланоса, Ваза чи якогось Фьюжена і того ж Матіза, їде вона досить не погано, при цьому ще й рулиться. Боковий вітер відчуває, але не норовить змінити смугу руху як Ваз. Кузов досить жорсткій, на нерівностях нічого не скрипить і не тарабанить. Тобто не варто слухати різних теоретиків. В мене досвіду з цим авто хоч відбавляй. Якщо цікаво, можу продемонстурвати, покатати, але без участі juiT.




Настало время о..тельных историй у SergiyUA опыта в десятки раз больше с жили сикеями и его опыт, мягко говоря, сильно не такой радужный. Но тебе, естественно, попалась единственно хорошая и безпроблемная жили


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10608
С нами с 14.05.2007

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: cups]
      9 ноября 2021 в 12:25 Гілками

В ответ на:

Настало время о..тельных историй у SergiyUA опыта в десятки раз больше с жили сикеями и его опыт, мягко говоря, сильно не такой радужный. Но тебе, естественно, попалась единственно хорошая и безпроблемная жили



Тобто ти не розділяєш індивідуальне користування і режим таксі? Віддай своє авто на рік в таксі, побачим яке воно буде.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10608
С нами с 14.05.2007

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: uds214]
      9 ноября 2021 в 12:29 Гілками

uds214 09.11.2021 11:26 пишет:

а у мене на рено скол і з часом не ржавіє, що я не так роблю???



От чого не відняти у французів, це якість кузовів. У кума Кенго 2004 року, мотору давно лапті, ходова робилась бозна скільки разів, а скол над лобовим розміром з 5 копійкову монету яким був в 11 році, таким залишається і зараз.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 924
С нами с 04.03.2016

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: YSK]
      9 ноября 2021 в 12:34 Гілками

YSK 09.11.2021 12:25 пишет:

В ответ на:

Настало время о..тельных историй у SergiyUA опыта в десятки раз больше с жили сикеями и его опыт, мягко говоря, сильно не такой радужный. Но тебе, естественно, попалась единственно хорошая и безпроблемная жили



Тобто ти не розділяєш індивідуальне користування і режим таксі? Віддай своє авто на рік в таксі, побачим яке воно буде.




Режим такси как раз и есть показатель надежности авто, а не пробег 15 тысяч в год с ежегодным антикором и прочими сдуваниями пылинок. У логана, авео и того же ланоса никаких проблем в режиме такси нет, если авто надежное - то оно в любых условиях надежное, а в тепличных условиях - любое проживет стопицотлет.
Ну и тот факт что у абсолютно одинаковых авто из одной партиии не взаимозаменяемые детали - это уже показатель уровня производителя, который говорит о нем чуть менее чем все.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10608
С нами с 14.05.2007

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: cups]
      9 ноября 2021 в 12:50 Гілками

cups 09.11.2021 12:34 пишет:

YSK 09.11.2021 12:25 пишет:

В ответ на:

Настало время о..тельных историй у SergiyUA опыта в десятки раз больше с жили сикеями и его опыт, мягко говоря, сильно не такой радужный. Но тебе, естественно, попалась единственно хорошая и безпроблемная жили



Тобто ти не розділяєш індивідуальне користування і режим таксі? Віддай своє авто на рік в таксі, побачим яке воно буде.




Режим такси как раз и есть показатель надежности авто, а не пробег 15 тысяч в год с ежегодным антикором и прочими сдуваниями пылинок. У логана, авео и того же ланоса никаких проблем в режиме такси нет, если авто надежное - то оно в любых условиях надежное, а в тепличных условиях - любое проживет стопицотлет.
Ну и тот факт что у абсолютно одинаковых авто из одной партиии не взаимозаменяемые детали - это уже показатель уровня производителя, который говорит о нем чуть менее чем все.



Якщо так, то мабуть у мене ексклюзивне авто, 10+ років в абсолютно живому стані. Для довідки, українські Ланоси вже практично всі вигнили, їздять в нормальному стані ще польські. Стосовно партій і деталей не зрозумів взагалі, що конкретно не взаємозамінне? У всіх виробників можна попасти на не вірну деталь якщо підбор не по віну.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 924
С нами с 04.03.2016

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: YSK]
      9 ноября 2021 в 13:54 Гілками

YSK 09.11.2021 12:50 пишет:

cups 09.11.2021 12:34 пишет:

YSK 09.11.2021 12:25 пишет:


В ответ на:

...




Тобто ти не розділяєш індивідуальне користування і режим таксі? Віддай своє авто на рік в таксі, побачим яке воно буде.




Режим такси как раз и есть показатель надежности авто, а не пробег 15 тысяч в год с ежегодным антикором и прочими сдуваниями пылинок. У логана, авео и того же ланоса никаких проблем в режиме такси нет, если авто надежное - то оно в любых условиях надежное, а в тепличных условиях - любое проживет стопицотлет.
Ну и тот факт что у абсолютно одинаковых авто из одной партиии не взаимозаменяемые детали - это уже показатель уровня производителя, который говорит о нем чуть менее чем все.



Якщо так, то мабуть у мене ексклюзивне авто, 10+ років в абсолютно живому стані. Для довідки, українські Ланоси вже практично всі вигнили, їздять в нормальному стані ще польські. Стосовно партій і деталей не зрозумів взагалі, що конкретно не взаємозамінне? У всіх виробників можна попасти на не вірну деталь якщо підбор не по віну.




Так я ж и говорю что особенный китаец попался, как и у большинства владельцев до момента продажи - лучший авто, а как только продают - так сразу и всплывают некоторые нюансы

По поводу запчастей - хотел переставить коробку или какую то внутренность коробки из двух абсолютно одинаковых жиль - и эта коробка(деталь) не подошла, и говорил что подобное было не однократно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10608
С нами с 14.05.2007

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: cups]
      9 ноября 2021 в 14:00 Гілками

cups 09.11.2021 13:54 пишет:

YSK 09.11.2021 12:50 пишет:

cups 09.11.2021 12:34 пишет:


В ответ на:

...





Режим такси как раз и есть показатель надежности авто, а не пробег 15 тысяч в год с ежегодным антикором и прочими сдуваниями пылинок. У логана, авео и того же ланоса никаких проблем в режиме такси нет, если авто надежное - то оно в любых условиях надежное, а в тепличных условиях - любое проживет стопицотлет.
Ну и тот факт что у абсолютно одинаковых авто из одной партиии не взаимозаменяемые детали - это уже показатель уровня производителя, который говорит о нем чуть менее чем все.



Якщо так, то мабуть у мене ексклюзивне авто, 10+ років в абсолютно живому стані. Для довідки, українські Ланоси вже практично всі вигнили, їздять в нормальному стані ще польські. Стосовно партій і деталей не зрозумів взагалі, що конкретно не взаємозамінне? У всіх виробників можна попасти на не вірну деталь якщо підбор не по віну.




Так я ж и говорю что особенный китаец попался, как и у большинства владельцев до момента продажи - лучший авто, а как только продают - так сразу и всплывают некоторые нюансы

По поводу запчастей - хотел переставить коробку или какую то внутренность коробки из двух абсолютно одинаковых жиль - и эта коробка(деталь) не подошла, и говорил что подобное было не однократно.



Було 3 вида КПП здається, відповідно різні моделі(на шильду навіть це все написано). Якщо однакові моделі то все там взаємозаміняється, зрозуміло, що бульдога з носорогом схрестити не вийде. За 10 років те що повинно було спливти, давно спливло. Мені немає чого приховувати, на Джилі клубі ведеться бортовик з першого дня життя авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 924
С нами с 04.03.2016

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: YSK]
      9 ноября 2021 в 14:11 Гілками

Спорить не буду, ЕМНИП с его слов даже производитель(или поставщик) не мог внятно ничего ответить ему по этому поводу, и кроме этого проблем было вагон и тележка, но повторюсь спорить и утверждать ничего не буду, для себя вопрос с китайцами решен в момент появления их в Украине), ну а для остальных - статистика продаж в помощь.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10608
С нами с 14.05.2007

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: cups]
      9 ноября 2021 в 14:24 Гілками

cups 09.11.2021 14:11 пишет:

Спорить не буду, ЕМНИП с его слов даже производитель(или поставщик) не мог внятно ничего ответить ему по этому поводу, и кроме этого проблем было вагон и тележка, но повторюсь спорить и утверждать ничего не буду, для себя вопрос с китайцами решен в момент появления их в Украине), ну а для остальных - статистика продаж в помощь.



Тут згоден, статистика продажів на даний момент не на користь китаєпрому, та й ситуація в країні не найкраща. В свій час Джилі лідирувала в продажах, я своє авто чекав 3 тижні, розгрібались як гарячі пиріжки. На той момент за ту ціну варіантів не було. Станом на сьогодні триматись на плаву зможе хіба що Черрі(Джилі в Україні нажаль ригі поховали), ну може Хавал, решта дрібних виробників просто не зможуть витримати конкуренції. Та й з підтримкою і запчастинами на того ж Жака мабуть будуть проблеми, бо дилери сьогодні є, а завтра вже не буде. Якщо 9 за китайця в свій час я віддав і вважаю покупку вдалою, більше того, вона варта тих грошей, то 18 чи 20 за китайця вже не дам ніколи. Ми ж всі розумні люди.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 924
С нами с 04.03.2016

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: YSK]
      9 ноября 2021 в 14:50 Гілками

YSK 09.11.2021 14:24 пишет:

cups 09.11.2021 14:11 пишет:

Спорить не буду, ЕМНИП с его слов даже производитель(или поставщик) не мог внятно ничего ответить ему по этому поводу, и кроме этого проблем было вагон и тележка, но повторюсь спорить и утверждать ничего не буду, для себя вопрос с китайцами решен в момент появления их в Украине), ну а для остальных - статистика продаж в помощь.



Тут згоден, статистика продажів на даний момент не на користь китаєпрому, та й ситуація в країні не найкраща. В свій час Джилі лідирувала в продажах, я своє авто чекав 3 тижні, розгрібались як гарячі пиріжки. На той момент за ту ціну варіантів не було. Станом на сьогодні триматись на плаву зможе хіба що Черрі(Джилі в Україні нажаль ригі поховали), ну може Хавал, решта дрібних виробників просто не зможуть витримати конкуренції. Та й з підтримкою і запчастинами на того ж Жака мабуть будуть проблеми, бо дилери сьогодні є, а завтра вже не буде. Якщо 9 за китайця в свій час я віддав і вважаю покупку вдалою, більше того, вона варта тих грошей, то 18 чи 20 за китайця вже не дам ніколи. Ми ж всі розумні люди.




Ланос SE разве сильно дороже был? по плюшкам такой же ну и плюс это же ланос
По повду цен на китайцев - таки да, много перегибов, но тот же чери тиго 2 сейчас от десятки стоит, но что то на улицах их не видать, в отличии от того же логана.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10608
С нами с 14.05.2007

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: cups]
      9 ноября 2021 в 14:59 Гілками

cups 09.11.2021 14:50 пишет:

YSK 09.11.2021 14:24 пишет:

cups 09.11.2021 14:11 пишет:

Спорить не буду, ЕМНИП с его слов даже производитель(или поставщик) не мог внятно ничего ответить ему по этому поводу, и кроме этого проблем было вагон и тележка, но повторюсь спорить и утверждать ничего не буду, для себя вопрос с китайцами решен в момент появления их в Украине), ну а для остальных - статистика продаж в помощь.



Тут згоден, статистика продажів на даний момент не на користь китаєпрому, та й ситуація в країні не найкраща. В свій час Джилі лідирувала в продажах, я своє авто чекав 3 тижні, розгрібались як гарячі пиріжки. На той момент за ту ціну варіантів не було. Станом на сьогодні триматись на плаву зможе хіба що Черрі(Джилі в Україні нажаль ригі поховали), ну може Хавал, решта дрібних виробників просто не зможуть витримати конкуренції. Та й з підтримкою і запчастинами на того ж Жака мабуть будуть проблеми, бо дилери сьогодні є, а завтра вже не буде. Якщо 9 за китайця в свій час я віддав і вважаю покупку вдалою, більше того, вона варта тих грошей, то 18 чи 20 за китайця вже не дам ніколи. Ми ж всі розумні люди.




Ланос SE разве сильно дороже был? по плюшкам такой же ну и плюс это же ланос
По повду цен на китайцев - таки да, много перегибов, но тот же чери тиго 2 сейчас от десятки стоит, но что то на улицах их не видать, в отличии от того же логана.



Ланос в ціну Джилі виходив бубновий. Джилі була топова(литі диски, навіть запаска, ГУР, кондей, ПТФ, електроскло всі 4, АБС, електрокорректори, електрозеркала з підігрівами, штатна сигналізація з ЦЗ, музика, подушкі безпеки водія і пасажира, ну і плюс жвавіший двигун). І Ланос був вже український, та й не хотів я Ланоса. Тіго 2 іздить багато. Логанів реально дофіга, але більша частина таксі з чахлими моторами. Логан цікавий своїм дизелем, але навіть після Джилі Логан би я собі не взяв, якось так. Про перший Логан навіть мови немає, як на мене, собача будка.

Змінено YSK (15:47 09/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27677
С нами с 24.10.2008

Re: Jac J7 - китаец за 18к? [Re: YSK]
      9 ноября 2021 в 20:05 Гілками

В ответ на:


Ні, друже, пузирь=дірка.



У китайців так, у Кореї ні. Сусід наждачною зняв шар фарби, обезжирив і прогрунтував. Отворвів не було.
Не фарбував, бо дорого, так і продав.
Я розумію, що після китайця це дико, але така сурова реальність.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
6 користувачів і 162 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 35378

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія