autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ (10/11)

опытный писатель *
38 лет, Киев
Сообщения: 1510
С нами с 23.11.2009

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: julson]
      16 сентября 2021 в 11:33 Гілками

julson 14.09.2021 07:01 пишет:

Daugava 09.09.2021 12:29 пишет:

або тільки на ті, що горять зеленим (бо засновані на підставі даних від GPS-датчиків). Або ще краще - спостерігати за конкретним транспортним засобом на карті.


как регулярно пользующаяся 55 автобусом в холодное время года могу заявить - они часто выключают gps. Вчера не работало утром еще у 38 тралликов. А еще если пробка где-то или чета случилось, то да - очень часто 2 мин, потом эти 2 растягиваются в 12, а потом просто вырубается gps



Сорри за офтоп, а что за gрs такой?)) Последний раз ездил когда билетик по 50коп был, никаких гпсов небыло


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ssb
Достоевский **
35 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6736
С нами с 25.01.2008

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: MosDen]
      16 сентября 2021 в 12:04 Гілками

MosDen 16.09.2021 09:03 пишет:

ssb 13.09.2021 15:04 пишет:

Scrip 13.09.2021 10:37 пишет:

К примеру, ты сотрудник банка, работаешь в отделении, которое открывается в 9 утра.


Устраиваешься работать в отделение банка возле дома, чтоб пешком ходить. Благо отделений банков по всему городу хватает


Еще чуть-чуть и я дождусь совета в стиле "просто берешь и зарабатываешь 200 тысяч за неделю, не выходя из дому"
Тема - просто изумительная демонстрация деградации мышления общества(


Ну тогда либо переезжаешь к работе (или хотя бы к метро), либо страдаешь
Один мой знакомый (с), если шо, за последние 5 лет два раза переезжал поближе к работе. С покупкой новой квартиры и капремонтом в ней. Если хочется перестать стоять в пробках, а не просто поныть, то ничего в этом нереального нет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: julson]
      16 сентября 2021 в 12:11 Гілками

julson 14.09.2021 07:01 пишет:

Daugava 09.09.2021 12:29 пишет:

або тільки на ті, що горять зеленим (бо засновані на підставі даних від GPS-датчиків). Або ще краще - спостерігати за конкретним транспортним засобом на карті.


как регулярно пользующаяся 55 автобусом в холодное время года могу заявить - они часто выключают gps. Вчера не работало утром еще у 38 тралликов. А еще если пробка где-то или чета случилось, то да - очень часто 2 мин, потом эти 2 растягиваются в 12, а потом просто вырубается gps




Я як Вам вдається часто користуватися 55 автобусом? Я 5 років мешкаю поряд із певною ділянкою його маршруту (десь у середині кола, яке він робить їдучи від м.Кловська до зупинки Алмазова) і за цей час скористався ним разів 5. Хоча ще й школа малого по його маршруту майже розташована. Просто феноменальний автобус, якого ніколи немає коли він потрібен і завжди пхається аж два один за одним коли я на авто і він мені заважає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Ирпень
Сообщения: 499
С нами с 02.02.2019

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: ssb]
      16 сентября 2021 в 12:52 Гілками

ssb 16.09.2021 12:04 пишет:

MosDen 16.09.2021 09:03 пишет:

ssb 13.09.2021 15:04 пишет:


В ответ на:

...



Устраиваешься работать в отделение банка возле дома, чтоб пешком ходить. Благо отделений банков по всему городу хватает


Еще чуть-чуть и я дождусь совета в стиле "просто берешь и зарабатываешь 200 тысяч за неделю, не выходя из дому"
Тема - просто изумительная демонстрация деградации мышления общества(


Ну тогда либо переезжаешь к работе (или хотя бы к метро), либо страдаешь
Один мой знакомый (с), если шо, за последние 5 лет два раза переезжал поближе к работе. С покупкой новой квартиры и капремонтом в ней. Если хочется перестать стоять в пробках, а не просто поныть, то ничего в этом нереального нет


Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты (с)
Периодические капиталовложение в покупку недвижимости и капитального ремонта в ней ради работы - не лучшая характеристика и явно не признак большого ума.
Про советы "смени жилье" и кто их обычно дает я писал еще на первых страницах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ssb
Достоевский **
35 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6736
С нами с 25.01.2008

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: MosDen]
      16 сентября 2021 в 13:47 Гілками

MosDen 16.09.2021 12:52 пишет:

Периодические капиталовложение в покупку недвижимости и капитального ремонта в ней ради работы - не лучшая характеристика и явно не признак большого ума.


О да. Умные люди живут у чёрта на рогах, работают в другом конце города, стоят в пробках каждый день часами и ноют на форумах, безусловно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT *
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 35476
С нами с 30.10.2009

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: harald67]
      19 сентября 2021 в 02:14 Гілками

harald67 16.09.2021 12:11 пишет:



Я як Вам вдається часто користуватися 55 автобусом?


три раза в неделю с сентября по июнь в 9-9.30
на этой неделе полно отсутствие в этом промежутке, gps тоже выключен
приходилось до цитадельной на 38 или 62, дальше пешком мимо загса


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5312
С нами с 05.12.2012

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: balagan]
      23 сентября 2021 в 15:32 Гілками

balagan 08.09.2021 09:46 пишет:

привіт всім
дивлячись на дороги і муки людей добратися на роботу,
думаю потрібно запилити петицію в якості експеременту на місяць відмінити, або дозволити рух по смузі ГТ - всім

не знаю як у вас, але з лівого берега неможливо виїхати через Північний міст тому що є смуга ГТ на Гаванському мості, до чернігівської доїхати також складно - все ж з за тої смуги,
і здається цими смугами заблокували все місто,
з масиву виїхати - це просто якийсь ад

при чому той сами ГТ не може проїхати, тому що в кінці Північного мостуГТ потрібно перелашуватися в іншу смугу, а там вже все заблоковано

як вважаєте?




а ви б підписали петицію на місяць заборонити їзду на приватному транспорті по Києву, якщо ті в кого нема авто зберуться разом і зареєструють таку?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 514
С нами с 28.02.2016

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: Скаут]
      23 сентября 2021 в 18:35 Гілками

Скаут 23.09.2021 15:32 пишет:

balagan 08.09.2021 09:46 пишет:

привіт всім
дивлячись на дороги і муки людей добратися на роботу,
думаю потрібно запилити петицію в якості експеременту на місяць відмінити, або дозволити рух по смузі ГТ - всім

не знаю як у вас, але з лівого берега неможливо виїхати через Північний міст тому що є смуга ГТ на Гаванському мості, до чернігівської доїхати також складно - все ж з за тої смуги,
і здається цими смугами заблокували все місто,
з масиву виїхати - це просто якийсь ад

при чому той сами ГТ не може проїхати, тому що в кінці Північного мостуГТ потрібно перелашуватися в іншу смугу, а там вже все заблоковано

як вважаєте?




а ви б підписали петицію на місяць заборонити їзду на приватному транспорті по Києву, якщо ті в кого нема авто зберуться разом і зареєструють таку?




а тут йшла мова про заборону ГТ взагалі? з вами все нормально?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5312
С нами с 05.12.2012

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: uds214]
      23 сентября 2021 в 20:57 Гілками

uds214 23.09.2021 18:35 пишет:

Скаут 23.09.2021 15:32 пишет:

balagan 08.09.2021 09:46 пишет:

привіт всім
дивлячись на дороги і муки людей добратися на роботу,
думаю потрібно запилити петицію в якості експеременту на місяць відмінити, або дозволити рух по смузі ГТ - всім

не знаю як у вас, але з лівого берега неможливо виїхати через Північний міст тому що є смуга ГТ на Гаванському мості, до чернігівської доїхати також складно - все ж з за тої смуги,
і здається цими смугами заблокували все місто,
з масиву виїхати - це просто якийсь ад

при чому той сами ГТ не може проїхати, тому що в кінці Північного мостуГТ потрібно перелашуватися в іншу смугу, а там вже все заблоковано

як вважаєте?




а ви б підписали петицію на місяць заборонити їзду на приватному транспорті по Києву, якщо ті в кого нема авто зберуться разом і зареєструють таку?




а тут йшла мова про заборону ГТ взагалі? з вами все нормально?




зі мною все супер, я на гт не їздив вже давно, але стояти в пробці в своїй машині з музичкою і кліматом неспівставно зі стояти в пробці в нашому совкому гт де на тебе з усіх сторін кашляють і пукають. смуга для гт хоч якось допомагає трохи скоротити ці муки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
44 года, Киев
Сообщения: 15750
С нами с 07.08.2006

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: Скаут]
      24 сентября 2021 в 12:39 Гілками

Скаут 23.09.2021 15:32 пишет:

а ви б підписали петицію на місяць заборонити їзду на приватному транспорті по Києву, якщо ті в кого нема авто зберуться разом і зареєструють таку?





Так они уже собрались, называют себя Урбанистами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Киев
Сообщения: 1097
С нами с 15.06.2010

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: balagan]
      28 сентября 2021 в 10:09 Гілками

https://kyivoperativ.info/other/na-shhus...a-smugami-ruxu/

можна зробити й по більше смуг для ГТ, головне не будувати нові, а звужувати те, що було для 80 років

щоб будь - яка поїздка нагадувала забиту маршрутку, всі штовхаються, стоять щільненько так, "обнімашки"... і швидкість руху 2-3 км/год, то дійсно в кайф, а в авто можна й просто посидіти, музичку послухати, ви ж за ради того в авто сіли, правда?



http://youtu.be/FxRag5ymxy8


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: balagan]
      28 сентября 2021 в 10:48 Гілками

Щоб будь-яка поїздка нагадувала забиту маршрутку - треба сісти в забиту маршрутку й їхати по смузі ГТ, а не фантазивуати сидячи наодинці на 8 вадратних метрах дорожнього полотна.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: MaksymS]
      28 сентября 2021 в 10:53 Гілками

MaksymS 28.09.2021 10:48 пишет:

Щоб будь-яка поїздка нагадувала забиту маршрутку - треба сісти в забиту маршрутку й їхати по смузі ГТ, а не фантазивуати сидячи наодинці на 8 вадратних метрах дорожнього полотна.




А якщо по смузі ГТ майже не їздить ГТ (маршрутки не враховуємо) тому що його на цій вулиці обмаль бо він мало кому потрібен (під вулицею гілка метро розташована наприклад або сам по собі маршрут незавантажений), то навіщо там смуга ГТ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: harald67]
      28 сентября 2021 в 11:02 Гілками

Під пр. Перемоги закопана гілка метро і на проспекті 4 станції беспосередньо знаходяться. Але ГТ, включаючи маршрутки, там бігає багато. Значить не хочуть люди від метро по півтора кілометри пішкарусом ходити - хочуть на наземному транспорті їздити, де зупинки кожні 300 метрів.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: MaksymS]
      28 сентября 2021 в 11:12 Гілками

MaksymS 28.09.2021 11:02 пишет:

Під пр. Перемоги закопана гілка метро і на проспекті 4 станції беспосередньо знаходяться. Але ГТ, включаючи маршрутки, там бігає багато. Значить не хочуть люди від метро по півтора кілометри пішкарусом ходити - хочуть на наземному транспорті їздити, де зупинки кожні 300 метрів.




Також гілка метро є під бульваром Лесі. І якийсь розумник намалював на бульварі ще й смугу ГТ. По цій смузі на ділянці від початку і до пл.Лесі ходять: тролейбус №14 (раз на 15-20 хв), тролейбус №15 (два вагон на маршруті інтервал десь півгодин, ходять лише 2 години зранку і 2 години увечері) і дивнуватий автобус N118 (хз звідки хз куди і хз навіщо). Тролейбуси порожні завжди. Маршрутки поступово зникли на цій ділянці через брак пасажирів. Навіщо смуга ГТ?

Змінено harald67 (11:14 28/09/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: harald67]
      28 сентября 2021 в 11:53 Гілками

Якій сенс в збільшені кількості смуг для авто на Лесі . Все одно вона впирається з одного боку в Бессарабку а з другого в Печерській міст.
Смуга ГТ там все одно запаркована успішними, наприклад мешканцями біля Лесі 9 або біля Паруса (хоча там наче якійсь лад навели, чи я давно не їздив в робочий день).

P.S. Хоч я і дуже люблю ходити пішки, від Печерського мосту до Жилянської 14-м тролейбусом в робочий день добиратися буле значно швидше та зручніше ніж метро+пешкарус.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: Daugava]
      28 сентября 2021 в 12:02 Гілками

Daugava 28.09.2021 11:53 пишет:

Якій сенс в збільшені кількості смуг для авто на Лесі . Все одно вона впирається з одного боку в Бессарабку а з другого в Печерській міст.
Смуга ГТ там все одно запаркована успішними, наприклад мешканцями біля Лесі 9 або біля Паруса (хоча там наче якійсь лад навели, чи я давно не їздив в робочий день).

P.S. Хоч я і дуже люблю ходити пішки, від Печерського мосту до Жилянської 14-м тролейбусом в робочий день добиратися буле значно швидше та зручніше ніж метро+пешкарус.




Тільки от 14 тролейбус можна почекати хвилин 30 і потім він як встане в заторі на Саксаганського, то у підсумку пішки вийде набагато швидше, якщо є несприйняття метро БДН.
Я не про сенс збільшення кількості смуг авто на Лесі, я про відсутність сенсу у малюванні смуги ГТ на цій вулиці. Сенс є лише у наданні можливості виписувати штрафи. А так ГТ все одно їде із швидкістю усього потоку насамперед через недолугі розв'язки на пл.Лесі, біля Олександрівської лікарні, Аламазова/Арсенальний провулок (опосередковано утворює затор на пл.Лесі) і непотрібні регульовані переходи навколо Бесарабського ринку (над підземними).
Ну і порожні вагони 14 та 15 тролейбусів та і 38 також у будь яку пору доби є наочним свідченням непотрібності смуг ГТ на маршруті, де мало хто тим ГТ користується.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: harald67]
      28 сентября 2021 в 12:41 Гілками

Взагалі на Саксаганського теж смуга ГТ, з чого б це тролейбусу в заторі стояти, невже не виконують своїх обов'язків? Якщо так, то смуги у нас зовсім не для того, щоб вони брали штрафи. Я б сказав інакше, без комплексних мір, вони нагадують "культ карго".

Я користувався 14-м далеко не в годину пік, не можу сказати, що б він був абсолютно порожнім, але на мій погляд, напівпорожній ГТ, що курсує точно за графіком - це як раз ознака ГТ здорової людини. Окрема смуга ГТ, є необхідною але недостатньою умовою для створення ГТ, яким будуть користуватися "успішні", але, повторюся, без неї ніяк.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: Daugava]
      28 сентября 2021 в 12:49 Гілками

Daugava 28.09.2021 12:41 пишет:

Взагалі на Саксаганського теж смуга ГТ, з чого б це тролейбусу в заторі стояти, невже не виконують своїх обов'язків? Якщо так, то смуги у нас зовсім не для того, щоб вони брали штрафи. Я б сказав інакше, без комплексних мір, вони нагадують "культ карго".

Я користувався 14-м далеко не в годину пік, не можу сказати, що б він був абсолютно порожнім, але на мій погляд, напівпорожній ГТ, що курсує точно за графіком - це як раз ознака ГТ здорової людини. Окрема смуга ГТ, є необхідною але недостатньою умовою для створення ГТ, яким будуть користуватися "успішні", але, повторюся, без неї ніяк.




14-й ходить не зовсім порожнім, але навіть у години пік у ньому вільно аж до можливості сісти. Навряд чи це є ознакою витребуваності маршруту, вагони якого курсують із інтервалом 15-20 хвилин.
Щодо доцільності смуг ГТ - то можливо вони потрібні там, де є велика кількість цього ГТ і де велика кількість людей, які цим ГТ користуються (але треба ретельно порахувати від чого більше шкоди, від ГТ у спільних заторах чи від штучного нарощування заторів внаслідок малювання смуги ГТ, як це сталося на Лобановського). А якщо по бульвару Лесі від початку і до однойменної площі ходять два з половиною маршрути ГТ, ходять рідко і напівпорожні, то для кого намальована смуга ГТ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: на місяць відмінити смугу Громадського транспорту Київ [Re: harald67]
      28 сентября 2021 в 13:19 Гілками

Комфортний транспорт - це як раз "вільно аж до можливості сісти" і так він і має бути, а не "бички в томаті".
Мертві затори на Лобановського були задовго до появи там смуг ГТ, в першій я потрапив 32 роки тому, коли нас студентів політеху везли в якусь осінню суботу на овочеву базу перебирати моркву, до Києва я не знав, що таке затори, тому так закарбувалося в пам'яті.
Саме смуга ГТ дала можливість більшій кількості народу пересуватися швидше, до її появи, я пішки від Севастопольської до Кайсарова йшов швидше за ГТ, до Деміївки вже було простіше і ГТ мене наздоганяв і ми проходили ці 5км приблизно в однакові 50 хвилин. Одразу після запуску ГТ, коли активно боролися з , я пару разів проїхався цим маршрутом старезними повзучими тролейбусом в ранкову годину пік. Обидва рази вклався в 15 хвилин. Як там зараз не знаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 20267

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія