autoua
×
Autoua.netФорумCadillac, Chrysler, Dodge, GMC, Hummer, Jeep

Прокладка ГБЦ, як не помилитись із кодом деталі?

Достоевский **
Украина, г. Киев
Сообщения: 7456
С нами с 23.10.2003

Прокладка ГБЦ, як не помилитись із кодом деталі?
      20 сентября 2021 в 00:05 Гілками

Почну з далеку, схоже я запоров двигуна одного з своїх бьюіків. Забув затягнути один з хомутів системи охолодження. Скільки авто проїхало без рідини - невідомо. Температуру на приборці показувало як нормальну, але без рідини, напевно, і не покаже перегрів. Авто проїхало 4 поїздки по 15 км. Після цього залив рілину і наче нічого не трапилось. Але через 5 днів почало троїти на холодну, рідина почала уходити, з'явився білий пар з вихлопної
Масло чисте, в бачку масляних плям теж нема, то ж думаю, що прокладку пробило лише в камеру. Це все прелюдія, зараз до суті справи.
Треба замовити прокладку ГБЦ, але не можу знайти який саме партнномер вірний. Двигун бензиновий 1.4 LE2 - ці дані отримав з розшифровки він коду. Двигун, за інфо вікі, ставили на Buick Encore Sport Touring, а в мене Premium. Але у другого бьюіка теж Premium, теж 17 модельного року інший двигун. За вінкодом - LUV MFI. Поліз на американськи сайти замовити прокладку, за вінкодом сайт пропонує прокладку 55562233 та ідентифікує авто як Premium, але якщо обрати модифікацію Sport Touring - пропонує прокладку 12681524.
Ну і власне питання, як замовити те що треба, аби не помилитись, бо до цих прокладок нема аннотації (не знайшов) до яких двигунів, окрім марки авто, вони підходять.
Ну і друге питання, до кого в києві порадите звернутись із заміною прокладки на GM 1.4 LE2, аби руки в майстра з того місця росли

Дякую на поради


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумCadillac, Chrysler, Dodge, GMC, Hummer, Jeep
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 15329

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія