autoua
×
Autoua.netФорумОренда та прокат автомобілів

Досвід аренди авто у приватної особи на форумі

читатель
30 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8
С нами с 08.05.2021

Досвід аренди авто у приватної особи на форумі
      10 августа 2021 в 16:19 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Розповім про свій досвід оренди авто у приватної особи, форумчанина lambert на ім'я Олександр.

Три місяці тому здав своє авто в довготривалий ремонт (також тут на форумі)і вирішив взяти авто в оренду, адже я живу за містом і без машини важко. Ціни у популярних фірм у Києві кусаються, від $25 за день, плюс застава, місяць виходить дуже дорого.

Пошук приватного авто на форумі дав дві теми: http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=12109955&an=0&page=0#Post12109955 та http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11708820&Main=11707452#Post11708820

Зателефонував Володимиру, домовились про умови та ціну, він надіслав мені примірник договору оренди. Дейкий час пішов на вичитку договору з юристом та уточнення необхідності нотаріального завірення. Виявилось що останнє не потрібно, адже Володимир має ФОП. Це великий плюс, адже нотарівльне завірення в Києві коштує від 5000 грн.

Предмет оренди - Subaru Forester (SG) '03 2.0 XT https://profile.autoua.net/3028/cars/30930/
Авто у помірно живому стані, потребує ремонту ходової, але не критично. Двигун, коробка та повний привід у справнму стані. Враховуючи ціну - 7000 грн на місяць, для мене це був чудовий варіант.

У результаті я проїхав на авто Олександра місяць і три тижні, пробіг близько 3000км, середня витрата палива була близько 13л місто/траса 50/50 (95 pulls, OKKO).

Авто далеко не нове, я це розумів, і був цілком готовий до сюрпризів. І за увесь час він був лише один - на трасі відкрутився болт натяжки сервісного ременя, перестав працювати генератор і гур. З допомогою друга вирішив питання за 15 хвилин і поїхав далі. Ціна питання - болт на м8.

Із мінусів - Володимир не мав ОСАГО, тож мені довелось придбати страховий поліс на себе за власні кошти.

Тож якщо вам потрібне невибаглеве авто і вам не принципово ідеальний стан та зовнішній вигляд - тоді рекомендую авто Олександра.

Примірник договору та фото "крокодила" прикладаю.

Розповім про свій досвід оренди авто у приватної особи, форумчанина lambert на ім


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Re: Досвід аренди авто у приватної особи на форумі [Re: Webber]
      15 сентября 2021 в 14:55 Гілками

Дякую за відгук

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4562
С нами с 23.08.2010

Re: Досвід аренди авто у приватної особи на форумі [Re: Webber]
      15 сентября 2021 в 15:20 Гілками

Что то я запутался, в сообщении ТС речь и об Александре и о Владимире. Так и есть?

Змінено Ekspert83 (15:20 15/09/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Re: Досвід аренди авто у приватної особи на форумі [Re: Ekspert83]
      15 сентября 2021 в 15:34 Гілками

думаю, то Валентин трохи щось поплутав
я Володимир


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 960
С нами с 24.01.2010

Re: Досвід аренди авто у приватної особи на форумі [Re: Webber]
      24 сентября 2021 в 16:37 Гілками

Давайте больше инфо про Александра. Что брали по чем и тд...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумОренда та прокат автомобілів
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 18161

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія