autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 (5/5)

V.I.P *
44 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 14966
С нами с 25.03.2004

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: juiT]
      31 декабря 2020 в 11:50 Гілками

В ответ на:

В общем, за 8 лет 300-400 тыс, выезжают.




Скажем, так - я бы не хотел судить по тому, что к нам пригоняют о надежности. Так как:
* скрученные пробеги
* к нам везут машины с внешне неубитыми моторами ("классическая ошибка выжившего")
* необходимо понимание условий эксплуатации

Тут надо смотреть чисто внутреннюю статистику по Европе, на что у меня времени нет

По теме - я лично считаю, что снижением надежности подвержены все двигатели, так атмосферные, так и турбовые. Парировать это можно меньшими интервалами обслуживания. Для новых снижение не критично. Для рынка б/у - да важно, но тут вроде новые обсуждаем

Малообъемные турбовые просто вызыват меньше доверия в силу большего числа деталей Т.е. банально больше точек возможной деградации, что приведет к ухудшению потребительских свойств. Ехать оно будет - но хуже Либо жрать больше, либо ехать медленнее


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42773
С нами с 02.04.2007

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: krabik]
      31 декабря 2020 в 14:12 Гілками

Думаю, что текущий аут это последний шанс купить Мицу по вменяемому соотношению цена\качества

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье ***
38 лет, Киев
Сообщения: 64
С нами с 24.10.2020

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: Alexandr]
      31 декабря 2020 в 14:14 Гілками

Alexandr 31.12.2020 14:12 пишет:

Думаю, что текущий аут это последний шанс купить Мицу по вменяемому соотношению цена\качества



Согласен. И вообще не понятно, почему столько хейта к этому автомобилю, который стоит весьма адекватно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1402
С нами с 25.06.2018

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: krabik]
      31 декабря 2020 в 15:11 Гілками

аутлендер норм тачка: надежность, цена, клиренс, обьем багажника и салона топ. за что его хейтить хз

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42773
С нами с 02.04.2007

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: dddddx]
      31 декабря 2020 в 15:23 Гілками

dddddx 31.12.2020 15:11 пишет:

аутлендер норм тачка: надежность, цена, клиренс, обьем багажника и салона топ. за что его хейтить хз



это пока. Но когда он обновится до "динамического щита" и вся линейка Мицу у нас станет в этом дизайне, тогда думаю ничего из нового от Мицу мы на дорогах не встретим. Сейчас их днем с огнем не найти в новых мордах, ну по крайней мере у нас в городе


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40427
С нами с 14.01.2008

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: Alexandr]
      31 декабря 2020 в 15:33 Гілками

а почем , интересно, будет новый аутлендер?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42773
С нами с 02.04.2007

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: Абрвалг]
      31 декабря 2020 в 16:43 Гілками

Абрвалг 31.12.2020 15:33 пишет:

а почем , интересно, будет новый аутлендер?




ИМХО точно дороже. МПС3, если не ошибаюсь, добавил после рестайла 6куе. Ну а там посмотрим, будут ли новые Мицу на дорогах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27655
С нами с 24.10.2008

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: batal]
      31 декабря 2020 в 20:16 Гілками

batal 31.12.2020 11:50 пишет:

В ответ на:

В общем, за 8 лет 300-400 тыс, выезжают.




Скажем, так - я бы не хотел судить по тому, что к нам пригоняют о надежности. Так как:
* скрученные пробеги
* к нам везут машины с внешне неубитыми моторами ("классическая ошибка выжившего")
* необходимо понимание условий эксплуатации



Пробег проверяется, из того что запомнилось при осмотре пробега реально было за 350тыс, турбина в норме, топливная на убитая, не труп, но и не свежак.
Там проблема в другом, ремонтопригодности.
Потому и говорю, с 0 до 400тыс будет ездить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4745
С нами с 20.01.2004

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: juiT]
      4 января 2021 в 13:09 Гілками

да...по TFSI с пробегом, хоть и небольшим, не думаю, что авто с такими двигами стоит покупать даже с пробегом под 150 - 200 тыс. км.
https://www.youtube.com/watch?v=iSSe3yYgbv8 - как вариант...рассказано и показано "на пальцах", т.е. доходчиво...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4745
С нами с 20.01.2004

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: Ganni]
      4 января 2021 в 14:16 Гілками

Ganni 31.12.2020 11:36 пишет:

krabik 30.12.2020 15:46 пишет:


оно то так...но...я не могу понять покупателей новых авто, платящих свои деньги за авто с "отгадай, когда сюрприз случится" под капотом....и "попробуй уверенно обгони фуру" при езде по однополоске в каждую сторону...
какая к чертям экономичность...если авто станет на несколько дней на подъемник для замены (ремонта) мотора в самый неподходящий для этого момент...или просто "кончится" на трассе при поездке на отдых к морю, например...???


Це все ваші фобії засновані на міфах дядь вась з гаражів.
Я не піддаю сумніву що сучасна техніка втратилу ту легендарну ресурсність колишніх декад (хоча й там далеко не всі екземпляри таким могли хизуватись), але й скочуватись в якусь емоційну профанацію теж не потрібно



какие уж тут "фобии"???!!! сегодня ко мне таксисты за "зимой" приехали...рассказали, как у современных реношек 0,9 или 1,0 двигатели "ложатся" за 100 - 150 тыс. пробега (старые 1,6, например, без проблем в такси по 600+ проезжали), как у октавии 1,2 на 75 тыс. двигатель "лег" и т.д.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 924
С нами с 04.03.2016

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: juiT]
      4 января 2021 в 14:52 Гілками

juiT 30.12.2020 21:55 пишет:

cups 30.12.2020 11:58 пишет:

Бензин принципиально?
За до 800 можно взять спортейж дизельный полнопривод, который будет поприятнее остальных в этой цене



Что??!! Ты хотя бы на нём проехался, прежде чем нахваливать.
Самый худший вариант из всех возможных, хуже только китай. Что там приятного?




Я смотрю ты стал просто суперпрофи по всем маркам Сколько тысяч км ты проехал на спортейдже? Или только на картинках видел? А сколько на новом аутлендере или все с тех же картинок ?

Уже увидел - восьмеюродный дядя друга подруги жены напел + авториа полистал - и уже Ыксперд
Кроме китайца и леона хоть на чем то еще больше 10 тысяч проезжал, чтобы так безапеляциооно заявлять во всех темах по всем маркам и моделям?

Змінено cups (14:59 04/01/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Киев
Сообщения: 144
С нами с 10.04.2009

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: krabik]
      4 января 2021 в 19:52 Гілками

krabik 04.01.2021 13:09 пишет:


https://www.youtube.com/watch?v=iSSe3yYgbv8 - как вариант...рассказано и показано "на пальцах", т.е. доходчиво...




Потішили два якутских «кулібіних» - ледве не «угандошили» двигун 2.0 TFSI (TSI) CDNC, у якого закоксувалися маслоз'ємні кільця на 80 тис км, своєю пекельною промивочною хімією. До речі, їм все одно довелось через 20 тис км капіталити цей двигун (дивись інше ВІДЕО на їх каналі), щоб замінити кільця й поршні на покращену модифікацію з більшою шириною кілець та збільшеними отворами для дренажу оливи.


http://youtu.be/HlYTJxz80XQ

Наступна розборка двигуна показала, що ці «кулібіни» таки додали плям на хонінгованій поверхні гільз циліндрів своєю занадто агресивною хімією – краще б одразу перейшли до розборки двигуна.

Насправді, ще раніше «угандошив» цей двигун його володар, коли лив не дуже якісне мастило, або дотримувався стандартних інтервалів заміни оливи, їздив «внатяг» та багато «молотив» на холостих обертах (грівся?). Ще й, як мінімум, одного разу добряче перегрів двигуна, про що свідчить хід у поршнях (див. відео по розборці цього двигуна), коли компресійні кільця перестають бути пружними та втримувати поршень у гільзі на ВМТ -з’являється люфт у поперечній площині.

Це друга генерація моторів TSI, яка схильна до раннього коксування маслила в маслозйомних кільцях поршнів, клапанах та форсунках. За вентиляцію картерних газів відповідає спеціальний пристрій – масловідділювач 06H 103 495, який виконує сепарацію та повернення масла з масляних парів, що висмокчуються з картера. Це «чудо» інженерної думки складається з декількох зворотних клапанців та регулюючою мембрани, що підтримує рівень розрідження на рівні мінус 20 (для 2.0 TFSI мінус 100 mBar). Тільки при такому розрідженні правильно працює вбудований циклонний сепаратор, що вловлює крапельки оливи та відправляє їх назад у картер по тонким та звивистим лабіринтовим канальцям.
Проблема заключається в тому, що ці клапанці та мембрани зроблені з ніжної силіконової гуми, що поступово втрачає свою еластичність та пружність під впливом високої температури двигуна та агресивних вуглеводневих парів. Канальці забиваються й коксуються, мембрана рветься, клапани залипають – все це призводить до того, що масляні пари починають летіти у впускний тракт: як напряму на холостих обертах, так і через турбіну на високих обертах. Більш детально описано <ТУТ>.

Тому ще один / головний винуватець – це виробник VW AG, який «запрограмував» такий розвиток подій через занадто складну конструкцію масловідділювача та недолугу конструкцію маслозйомних кілець з малесенькими дренажними отворами.
В мережі є безліч рекомендацій, як правильно експлуатувати даний тип двигунів, яку вибирати оливу, як часто її змінювати (особисто я міняв кожні 7500 км), як періодично давати «під хвіст» для випалювання коксу, тощо. Від себе можу додати, що рекомендую заміну масловідділювача цієї конструкції кожні 50-60 тис.км, оскільки це також свого роду «витратний матеріал».

Щодо концерну VAG взагалі – я особисто перестав їм довіряти. Вони відносяться до своїх клієнтів, як до баранів, на шкірі та за рахунок яких випробовують нові технології. Це була доволі довга еволюція: спочатку довіру підірвав сумнозвісний twincharger 1.4 TSI (BMY) – розтягнутий ланцюг ГРМ, перескок ланцюга, удар поршнів по клапанам, погнуті клапани, подряпані гільзи, дуже коштовний капремонт. ВАГ зробив морду цеглою, ніби неякісні ланцюги, вироблені на зношених пунсонах італійського постачальника – не їх клопіт. Ок, а що за дебільна конструкція гідронатягувача, який повинен вибирати слабину ланцюга ГРМ? Він не має противідкатного механізму взагалі. Тобто, в момент пуску двигуна ніщо не натягує ланцюг й він може перескочити на декілька зубців – привіт капремонт знову!

На двигунах 1.8 та 2.0 TSI такий противідкатний механізм вже з’явився та на початку був таким недолугим (від удару під час пуску ламався стопорний зубець), що ВАГу довелось у терміновому порядку його перероблювати та модернізувати. Ця еволюція «інженерної думки» викликає стійку асоціацію зі студентами – трієчниками. Більш детально <ТУТ>.

Температурний режим. Сучасні екологічні норми жорстко обмежують вміст шкідливих речовин у складі вихлопних газів. Штука в тому, що ВАГ бореться за передову екологію за наш з вами рахунок. Щоб вуглеводні гази краще догоряли на каталізаторних решітках, інженери підвищили загальний температурний режим двигуна. Я особисто наміряв 105 град С – це температура перемикання термостату 1.8 TSI (CDAA) на великий контур охолодження. Відповідно, на великих навантаженнях температура масла може досягати 120 град.С. Таким чином, ми постійно кип’ятимо масло, яке по цій причині дуже швидко деградує та губить всі свої корисні присадки й властивості. Це ще одна причина, чому краще скорочувати інтервали його заміни для таких двигунів. Знайшлись «кулібіни» які навчились перелаштовувати цей термостат на більш низькі температури (90-95 град.С) за рахунок проставок, але мені вже обридло виконувати танці з бубном перед цим двигуном.

Я плюнув й обрав Mitsubishi Outlander III 2.0 CVT версія Intense з надійним й перевіреним на Ланцерах двигунцем. Нехай він і не такий технологічний, як ВАГ, але не «робить» мені нерви. Температура перемикання термостату 86 град.С, а це означає що олива не перегрівається й надовго зберігає функціональність своїх присадок. Між іншим, у тойотівських мільйонниках – дуже близький температурний поріг.

Як я й писав – за 4 роки експлуатації Міцика – проблем НУЛЬ! Хоча ні, проблема може підстерегти власника з другого боку – у Міцу дуже не часто щось ламається. Настільки не часто, що просунуті менеджери офіційних СТО драматично СКОРОТИЛИ запаси запчастин, наявних на їх складах. Це може звучати дивно, але перебуваючи на СТО в рамках проходження регулярних ТО, декілька разів чув обривки телефонних розмов: «… приїжджайте, ваша деталька вже приїхала…». Більш того, коли мені знадобилися передні гальмівні шланги (форс-мажор, не пов’язаний з надійністю запчастин), їх також не виявилось на складах жодного офіційного дилера в Україні. Строк поставки – три тижні, або шукайте самостійно на розборках під особисту відповідальність. На станціях ВАГа такої чудасії не було ніколи, принаймні зі мною.

Найбільша втіха з Міциком - варіатор восьмої генерації. Дуже задоволений плавністю його роботи. Ми з ним пристосувалися один до одного й отримуємо від цього задоволення. Комфорту додають електропідігрів лобового скла по всій площині, підігрів шкіряного керма й сидінь, камера заднього огляду, електропривід задньої ляди, органайзер під багажником, система утримання на похилому схилі . Не дуже революційні технології, але все необхідне, принаймні для мене, є під рукою.

Я бачу, що в комплектаціях 2020 року деякі опції, що були доступні в моїй середній комплектації, посунулись угору. Чомусь зараз зникли релінги та підкермові важелі перемикання «віртуальних» передач, які є у моїй середній комплектації. Та й ціна суттєво підросла порівняно з 2017 роком.

Що ж, побачимо, що готує користувачам нова IV генерація Аутів!

Змінено solong (20:31 04/01/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4745
С нами с 20.01.2004

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: solong]
      5 января 2021 в 10:32 Гілками

solong 04.01.2021 19:52 пишет:


Потішили два якутских «кулібіних» - ледве не «угандошили» двигун 2.0 TFSI (TSI) CDNC, у якого закоксувалися маслоз'ємні кільця на 80 тис км, своєю пекельною промивочною хімією. До речі, їм все одно довелось через 20 тис км капіталити цей двигун (дивись інше ВІДЕО на їх каналі), щоб замінити кільця й поршні на покращену модифікацію з більшою шириною кілець та збільшеними отворами для дренажу оливи.



Ребята довольно толковые...я за ними наблюдаю...они просто проще смотрят на вещи и не отягчены бременем "официальной СТО"...то, что не зная двигатель, полезли его "раскоксовывать" - это минус...зато они с ВАГовскими "замечательными" и "высокотехнологичными" двигателями теперь познакомились...догадываюсь, что после этого купить новый или тем более, б/у ВАГ они не посоветуют никому...слава богу у них в Якутии этого г--на (современного ВАГа)встречается не так много - для тех мест - ВАГ, Мерс, БМВ, Ауди - экзотика...зато основные клиенты (и их 99,9%) ездят на нормальных японцах...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4745
С нами с 20.01.2004

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: solong]
      5 января 2021 в 10:44 Гілками

solong 04.01.2021 19:52 пишет:


Щодо концерну VAG взагалі – я особисто перестав їм довіряти. Вони відносяться до своїх клієнтів, як до баранів, на шкірі та за рахунок яких випробовують нові технології. Це була доволі довга еволюція: спочатку довіру підірвав сумнозвісний twincharger 1.4 TSI (BMY) – розтягнутий ланцюг ГРМ, перескок ланцюга, удар поршнів по клапанам, погнуті клапани, подряпані гільзи, дуже коштовний капремонт. ВАГ зробив морду цеглою, ніби неякісні ланцюги, вироблені на зношених пунсонах італійського постачальника – не їх клопіт.



Полностью с Вами согласен - не многие из автопроизводителей позволяли себе так относиться к своим покупателям и поклонникам марки...но это в основном БМВ и тот же Мерс (знаменитые немецкие марки, если ауди прибавить еще и Порше)...хотя не поняв до конца "фишки" немцев вслед за ними потянулись и французы - идея установки в авто одноразовых двигателей малого объема, которые бы выдерживали в среднем - до 100 - 150 тыс. пробега - совратила и их , к сожалению...
если вдруг еще этими бредовыми идеями немцев "заболеют" японцы....то, как говорится: "...эпидемия захватила все страны и все континенты..."


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4745
С нами с 20.01.2004

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: solong]
      5 января 2021 в 10:51 Гілками

solong 04.01.2021 19:52 пишет:



Температурний режим. Сучасні екологічні норми жорстко обмежують вміст шкідливих речовин у складі вихлопних газів. Штука в тому, що ВАГ бореться за передову екологію за наш з вами рахунок. Щоб вуглеводні гази краще догоряли на каталізаторних решітках, інженери підвищили загальний температурний режим двигуна. Я особисто наміряв 105 град С – це температура перемикання термостату 1.8 TSI (CDAA) на великий контур охолодження. Відповідно, на великих навантаженнях температура масла може досягати 120 град.С. Таким чином, ми постійно кип’ятимо масло, яке по цій причині дуже швидко деградує та губить всі свої корисні присадки й властивості. Це ще одна причина, чому краще скорочувати інтервали його заміни для таких двигунів. Знайшлись «кулібіни» які навчились перелаштовувати цей термостат на більш низькі температури (90-95 град.С) за рахунок проставок, але мені вже обридло виконувати танці з бубном перед цим двигуном.





тут многое зависит от конструктивного построения двигателя....хотя идея не нова...на старых R4 и особенно V6 от ВАГена и Ауди рабочая температура масла в двигателях была как раз 110 и больше градусов. например 2,6 и 2,8 двиги от Ауди А6 (или Ауди 100)...

Змінено krabik (10:55 05/01/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 5
С нами с 16.08.2021

Re: Mitsubishi Outlander или Toyota RAV4 [Re: krabik]
      29 сентября 2021 в 13:26 Гілками

krabik 29.12.2020 11:06 пишет:

Зять рассматривает покупку нового авто (наконец-то, а то мотоциклы и мотоциклы - решил купить семейный автомобиль). рассматривает к покупке данные авто с бензиновым двигателем и АКП. Что скажете ? Достоинства и недостатки каждого? Желательно услышать мнение владельцев данных авто...



То, яку машинку, в результаті придбали?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 54 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4907

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія