autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к (4/6)

member
61 год, Киев
Сообщения: 109
С нами с 12.09.2021

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: Alexandr]
      3 октября 2021 в 13:40 Гілками

Alexandr 03.10.2021 13:12 пишет:


поресерчи американские сайты и отзывы на специализированных американских сайтах. У нас Джипов из США становится все больше, пока импортер не в состоянии даже посты в соцсетях делать



Вчера поехали с женой за грибами.
Пока ехали туда-сюда, насчитал штук пять Чероки, и штуки три Гранда, один ренегад ( жена за рулем, можно ротозейничать ).
Они реально размножаются на глазах .
В районе Пирново, в лесу, заметил на обочине Чероки Трейлхок, хотел остановиться, вопросы позадавать. Но хозяина рядом не видно было, а караулить возле машины... , ну такое, что человек подумает? А грибники, они такие, все с ножами

Импортер, да, грусть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
61 год, Киев
Сообщения: 109
С нами с 12.09.2021

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: newmarket]
      3 октября 2021 в 13:46 Гілками

Я начал выбор с Ренегада.
Что не говори - харизматичная машина, "не как все", особенно в светлых цветах, вот тогда вообще цукерка.
Единственным фактором, подтолкнувшим к дальнейшему копанию, стали сомнения в том, хватит ли мне багажника. Хотя, можно еще попробовать вариант загрузки лодки\двигателя с сложенными задними сидениями ( и проработать крепление этого, чтобы при резком торможении это добро не въезжало в спину, там же под центнер набегает - лодка\двигатель, бак, колеса-автоматы, сидушки и.т.д ).

Так и понеслось ковыряние - Компасс, Форд Бронко Спорт, Бюик Энвизион, потом Чероки.
К Чероки тоже вопрос - там 2 тонны веса, в ТрейлХоке, на 400 кг больше чем тот же Ренегад, Форрестер. Как оно будет по грязи\песку..., при той же базе и колесах.
По ценам, да, грустнее. Но это тот случай ( ИМХО ) , когда осмысленней полностью контролировать процесс выбора и ремонта ( с помошью компетентного человека ), чтобы знать , что там за кот в мешке.
Особенно, когда вообще не знаешь, кто и что там на автомобильном рынке. Это про меня


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40272
С нами с 14.01.2008

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: harald67]
      3 октября 2021 в 13:57 Гілками






Тут небезпека лише у тому, що у пригнаних та відновлених "на продаж" майже обовёязково доведеться переробляти практично усе, що полагодили в Україні у процесі відновлення, щоб довсети авто до стану "як для себе".
Тому пригнані і відновлені "на продаж" і раніше коштували так, що потенційні покупці не могли зрозуміти, чому для них дорожче виходить пригнати та відновити, аніж купити вже відновлене тут.
Наприклад колезі відновлення після відновлення в Україні чужими руками Lexus NX 2019 року стало у 5 тис доларів - практично усе довелося міняти та переробляти після наших "відновлювачів на продаж".




а когда покупал Лексус то повылазило, что сделано плохо? Или просто не досмотрел?
5000 долларов это как огого как много, просто любопытно что переделывал?


п.с. я за ГрандЧер, если уж в сторону джыпа смотреть, хороший танк.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
61 год, Киев
Сообщения: 109
С нами с 12.09.2021

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: harald67]
      3 октября 2021 в 14:02 Гілками

harald67 03.10.2021 11:44 пишет:



Тут небезпека лише у тому, що у пригнаних та відновлених "на продаж" майже обовёязково доведеться переробляти практично усе, що полагодили в Україні у процесі відновлення, щоб довсети авто до стану "як для себе".
Тому пригнані і відновлені "на продаж" і раніше коштували так, що потенційні покупці не могли зрозуміти, чому для них дорожче виходить пригнати та відновити, аніж купити вже відновлене тут.
Наприклад колезі відновлення після відновлення в Україні чужими руками Lexus NX 2019 року стало у 5 тис доларів - практично усе довелося міняти та переробляти після наших "відновлювачів на продаж".



Так, був сумний досвід.
Купували колись машину молодшій дочці.
В результаті - під півтори тисячі долларів довелося витратити на заміну злеплених, зкручених саморізами частин, коли вона почало вилазити.
А також - вигнаний [*****] з роботи робітник СТО, на якому попросили перевірити машину перед покупкою. Він просто "забив" на те, щоб уважно виконати перевірку ( або просто взагалі нічого не зробив ) , хоча постановка на підйомник показала б все одразу.
Машина то їздить добре після доробки, там реально був нормальний пробіг, ходова та ін, але було неприємно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24164
С нами с 31.10.2014

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: Абрвалг]
      3 октября 2021 в 14:34 Гілками

Абрвалг 03.10.2021 13:57 пишет:






Тут небезпека лише у тому, що у пригнаних та відновлених "на продаж" майже обовёязково доведеться переробляти практично усе, що полагодили в Україні у процесі відновлення, щоб довсети авто до стану "як для себе".
Тому пригнані і відновлені "на продаж" і раніше коштували так, що потенційні покупці не могли зрозуміти, чому для них дорожче виходить пригнати та відновити, аніж купити вже відновлене тут.
Наприклад колезі відновлення після відновлення в Україні чужими руками Lexus NX 2019 року стало у 5 тис доларів - практично усе довелося міняти та переробляти після наших "відновлювачів на продаж".




а когда покупал Лексус то повылазило, что сделано плохо? Или просто не досмотрел?
5000 долларов это как огого как много, просто любопытно что переделывал?




Там складніше ситуація - знайомі йому допомагали підбирати, оплатити, самі привезли оформили - усе чесно і навіть дешевше. А далі вони ж взялися підбирати і замовляти деталі і ремонтувати. Це було помилкою - довелося міняти і переробляти усе. Ніхто нікого не дурив, просто люди звикли робити на продаж а моєму другові треба було як для себе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40272
С нами с 14.01.2008

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: harald67]
      3 октября 2021 в 15:33 Гілками

а что билось?

опять же может друг просто "слишком уж любит машину" ? есть фанаты и для таких людей лучше покупать новое, в салоне? Потому как по любом крашеная машина не будет так же покрашена как на заводе. Да, может быть покрашено хорошо, но завод есть завод.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42757
С нами с 02.04.2007

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: Абрвалг]
      3 октября 2021 в 15:54 Гілками

Абрвалг 03.10.2021 15:33 пишет:

а что билось?

опять же может друг просто "слишком уж любит машину" ? есть фанаты и для таких людей лучше покупать новое, в салоне? Потому как по любом крашеная машина не будет так же покрашена как на заводе. Да, может быть покрашено хорошо, но завод есть завод.




в случае с Jeep, то слишком большая разница с новой и слишком уж унылый импортер. Я бы сказал, что это худший импортер у нас на рынке. Да и модельный ряд у них так себе. С числом дилеров можно смириться.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 201
С нами с 27.05.2010

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: Alexandr]
      3 октября 2021 в 20:09 Гілками

Alexandr 03.10.2021 15:54 пишет:

Абрвалг 03.10.2021 15:33 пишет:

а что билось?

опять же может друг просто "слишком уж любит машину" ? есть фанаты и для таких людей лучше покупать новое, в салоне? Потому как по любом крашеная машина не будет так же покрашена как на заводе. Да, может быть покрашено хорошо, но завод есть завод.




в случае с Jeep, то слишком большая разница с новой и слишком уж унылый импортер. Я бы сказал, что это худший импортер у нас на рынке. Да и модельный ряд у них так себе. С числом дилеров можно смириться.




Мне сказали что могут ГЧ под заказ привезти 3.6 бензин. Ждать минимум 6 месяцев, но скорее всего все 8 ждать.

В Штатах все больше и больше сказывается нехватка машин из-за проблем с чипами. Уже в их СМИ писали что доходит до абсурда - на вторичке стоит дороже чем новое, но слабо верится. У нас будет тоже не сахар с новьем скоро. Тойоты до НГ сказали заказывать не будут, Субару сейчас делают заказ и потом не знают когда, но новый рестайл Форестера ожидают в феврале.

Змінено Чеширский Кот (20:10 03/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40272
С нами с 14.01.2008

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: Alexandr]
      3 октября 2021 в 21:03 Гілками

Alexandr 03.10.2021 15:54 пишет:

Абрвалг 03.10.2021 15:33 пишет:

а что билось?

опять же может друг просто "слишком уж любит машину" ? есть фанаты и для таких людей лучше покупать новое, в салоне? Потому как по любом крашеная машина не будет так же покрашена как на заводе. Да, может быть покрашено хорошо, но завод есть завод.




в случае с Jeep, то слишком большая разница с новой и слишком уж унылый импортер. Я бы сказал, что это худший импортер у нас на рынке. Да и модельный ряд у них так себе. С числом дилеров можно смириться.




Да понятно, что джып надо привозить из сша, их там много и биток выгоден.
в плане нового я написал в том смысле, что чел вложил в восстановленную машину еще 5000 дол, т.е. все переделал. Скорее всего такой человек по характеру, что ему лучше сразу купить новое, так дешевле:).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: Чеширский Кот]
      3 октября 2021 в 22:37 Гілками

Чеширский Кот 03.10.2021 20:09 пишет:

Уже в их СМИ писали что доходит до абсурда - на вторичке стоит дороже чем новое, но слабо верится


Мається на увазі, що ти робиш замовлення в дилера автомобіля якого в реалі ще нема, а поруч б/у майданчик, де стоїть практично такий же авто як ти замовляєш, але реальний який ти можеш помацати і прям зараз сісти й поїхати. Але дорожчий, да Ніякого абсурду - риночок сер

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: Абрвалг]
      3 октября 2021 в 22:38 Гілками

Абрвалг 03.10.2021 21:03 пишет:


в плане нового я написал в том смысле, что чел вложил в восстановленную машину еще 5000 дол, т.е. все переделал. Скорее всего такой человек по характеру, что ему лучше сразу купить новое, так дешевле:).


Або просто самому займатись процесом нагляду - від купівлі до реставрації

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
61 год, Киев
Сообщения: 109
С нами с 12.09.2021

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: SKLM]
      4 октября 2021 в 00:24 Гілками

Мене не лякає ремонтована машина.
Десь у році 2003, моя нова БМВ попала в ДТП - занесло на вЇзді на швидкості на бруківку, наверх ( біля стадіону Спартак ), тількі почали падати перші каплі дощу...передній привод. Розкрутило і гепнуло ( щастя, на зустрічній нікого не було ) заднімі колесами, боковим ударом об бровку. Машина сиділа кормою на тротуарі, по бруківці котилися шматки гранат. Вибило в шмаття задню частину ходовоі. Корпус візуально цілий, але таки теж трохи повело. Нарахували на 6500 евро ремонту, страхова оплатила рахунки в кінці, робили на АВТ. Але - машинка ходила після того чудово, ніяк не нагадуючи ні про що, і була через кілька років продана за нормальні гроші, і у нових хазяїв теж служила добре, декілька разів бачив в місті.
Так що , аби нормальний ремонт зробити... це ключовий момент.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 550
С нами с 06.07.2013

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: SKLM]
      4 октября 2021 в 09:55 Гілками

SKLM 04.10.2021 00:24 пишет:


Так що , аби нормальний ремонт зробити... це ключовий момент.



Ключовий момент - страхівка/КАСКО Бо більшість не буде платити нормальний ремонт у дилера з оф. запчастинами і все по каталогу як має бути.

Простий приклад: заміна оригінального вітрового скла потягне $600+ у офіціалів. А на гаражах поставлять за $150. Скільки водіїв поставить оригінал БЕЗ страхівки?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
61 год, Киев
Сообщения: 109
С нами с 12.09.2021

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: lv_vl]
      4 октября 2021 в 11:41 Гілками

lv_vl 04.10.2021 09:55 пишет:


Ключовий момент - страхівка/КАСКО



Згоден.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: lv_vl]
      4 октября 2021 в 11:41 Гілками

lv_vl 04.10.2021 09:55 пишет:

SKLM 04.10.2021 00:24 пишет:


Так що , аби нормальний ремонт зробити... це ключовий момент.



Ключовий момент - страхівка/КАСКО Бо більшість не буде платити нормальний ремонт у дилера з оф. запчастинами і все по каталогу як має бути.

Простий приклад: заміна оригінального вітрового скла потягне $600+ у офіціалів. А на гаражах поставлять за $150. Скільки водіїв поставить оригінал БЕЗ страхівки?




Приходить Азаров і каже
- Вибачтє, я опіздав!!!
А Янукович:
- Міколо, ну скільки можна говорити, не опіздав, а запізнився!!!
Азаров:
- Ну вибачтє, я опіздав того и запіздився!!!!!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
61 год, Киев
Сообщения: 109
С нами с 12.09.2021

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: SKLM]
      4 октября 2021 в 12:22 Гілками

О, вже до Азірова добалакалися
А от про те, як 2 тонни Черокі Трєйлхока ведуть себе на піску\багні - мовчання.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42757
С нами с 02.04.2007

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: SKLM]
      4 октября 2021 в 13:49 Гілками

SKLM 04.10.2021 12:22 пишет:

О, вже до Азірова добалакалися
А от про те, як 2 тонни Черокі Трєйлхока ведуть себе на піску\багні - мовчання.





на ютубе куча видео как народ куражится на Jeep. Да, в основном видео из США и у них там это как "rock crawler", но думаю есть видео и на других грунтах. Думаю, что способностей всех Jeep на полном привое за глаза


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Киев
Сообщения: 1027
С нами с 10.07.2001

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: SKLM]
      4 октября 2021 в 15:07 Гілками

Відео на ютубчику маса - і трейлхок і звичайний лімітед. В мене Оверленд, це як лімітед +/-, 2.0Т, я брав для поїздок Лвів-Київ-Лвів і ні грама не пожалкував. Двигун їде дуже жваво, трасу тримає добре, в говна ще не їздив і навряд чи поїду - так почекаю зими щоб по снігу порисачити та й все.
Але судячі з просмотрених відео - щоб час від часу в якусь багнюку заїхати, лімітед буде досить, при наймі мені.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: Stargazer]
      4 октября 2021 в 16:22 Гілками

Stargazer 04.10.2021 15:07 пишет:

Відео на ютубчику маса - і трейлхок і звичайний лімітед. В мене Оверленд, це як лімітед +/-, 2.0Т, я брав для поїздок Лвів-Київ-Лвів


Сорі за незручне питання, а нащо для поїздок Львів-Київ-Львів кросовер?
Я не хочу боянистий срач розпочинати - я дійсно не розумію...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Киев
Сообщения: 1027
С нами с 10.07.2001

Re: Jeep Renegade/Compass vs Subaru Forester до 20к [Re: Ganni]
      4 октября 2021 в 16:44 Гілками

Ganni 04.10.2021 16:22 пишет:

Stargazer 04.10.2021 15:07 пишет:

Відео на ютубчику маса - і трейлхок і звичайний лімітед. В мене Оверленд, це як лімітед +/-, 2.0Т, я брав для поїздок Лвів-Київ-Лвів


Сорі за незручне питання, а нащо для поїздок Львів-Київ-Львів кросовер?
Я не хочу боянистий срач розпочинати - я дійсно не розумію...




Тому що мені подобається кросовер, все просто, і їде він дуже круто, дорогу гарно тримає, цьому спряє низкопрофільна гума та електроні помічники, по типу адаптивного кроїза.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 160 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 19422

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія