autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! (2/2)

V.I.P ****
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 13161
С нами с 26.07.2005

Re: Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! [Re: sly_fox]
      15 мая 2021 в 23:40 Гілками

только прочувствовав это на себе можно говорить, о том, насколько это примитивно и глупо у нас.

Увы, но я использовал все доступные методы ускорить судебный процес. Не вышло. Ибо в Подольском суде в штате должно быть 21 судья. Но работают только 9! При такой нагрузке сложно ожидать рассмотрения дела в разумные сроки. Иногда банального развода при обоюдном согласии нужно ждать больше 3-4 месяцев.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6172
С нами с 03.02.2007

Re: Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! [Re: sly_fox]
      16 мая 2021 в 14:26 Гілками

sly_fox 15.05.2021 17:04 пишет:

2 года онлайн - вообще ерунда.

Я после дтп 1,5 года судился, 14 заседаний оффлайн... В процессе суда виновник дтп еще и пытался переложить вину на меня, что влетел в мой стоящий в пробке автомобиль и именно я виноват в том, что мой пассажир получил серьезные травмы.
Лишь смена судьи (как и в вышеописанном случае, как я понимаю), ускорила процесс, завершившийся в два заседания.
Время, деньги, неприятности на работе... Полный спектр впечатлений.
За эти полтора года виновник совершает еще два дтп и серьезно калечит еще несколько человек. Взят под стражу лишь по другом делу - производство наркоты.

И да, виновник осужден на 1,5 года (за наркоту еще потом добавили), но ни я, ни пострадавший пассажир не получили ничего... Такая вот веселая система.




Суддівську касту треба руйнувати, сама себе зсередини вона ніколи не очиститься.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 13161
С нами с 26.07.2005

Re: Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! [Re: izon]
      13 июля 2021 в 17:57 Гілками

Продолжаем)

Дело в апелляции. Обиженный полицейский даже запись с камер приложил (три года хранил), но не заплатил судебный сбор - думал раз дело 2019 года, его платить не надо. А ему насчитали 680 грн.

Пока - жалоба оставлена без рассмотрения.

Посмотрим, хватит ли ума заплатить судебный сбор на проигрышное дело)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 13161
С нами с 26.07.2005

Re: Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! [Re: izon]
      30 июля 2021 в 12:12 Гілками

Рішенням Подільського районного суду м. Києва від 19 квітня 2021 року адміністративний позов задоволено частково.

Не погоджуючись з таким рішенням суду, відповідач подав апеляційну скаргу.

Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 17.06.2021 апеляцію відповідача залишено без руху внаслідок несплати апелянтом судового збору та надано апелянту строк для усунення її недоліків.

Копію зазначеної ухвали суду апелянтом отримано 29.06.2021.

Отже, останнім днем для усунення недоліків апеляційної скарги було 06.07.2021.

Станом на 29.07.2021 недоліки апеляційної скарги апелянтом не усунуті.

Апеляційну скаргу поліцейського роти № 3 БПП в м. Бориспіль УПП у Київській області ДПП капрала поліції Степаненка Костянтина Олександровича на рішення Подільського районного суду м. Києва від 19 квітня 2021 року у справі за адміністративним позовом **** Миколи Миколайовича до поліцейського роти № 3 БПП в м. Бориспіль УПП у Київській області ДПП капрала поліції Степаненка Костянтина Олександровича про визнання протиправною та скасування постанови – повернути особі, яка її подала.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду у порядку та строки, визначені ст.ст. 328-331 КАС України.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 13161
С нами с 26.07.2005

Re: Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! [Re: izon]
      2 августа 2021 в 13:49 Гілками

Взагалі - класно! Люблю наш Електронний суд)

В п'ятницю, 30.07.2021 р., отримав повідомлення, що
по моїй особистій справі №758/****/19 надійшов документ - Ухвала про повернення апеляційної скарги.
Поліцейські не сплатили судовий збір у апеляції.

Сьогодні, 02.08.2021р., отримав там же розпорядження керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов'язки) щодо повторного автоматичного розподілу справи. Допоки не зайшов до особистого кабінету не знав, що за фігня діється)

Відповідно до ст. 31 КАС України справа, розгляд якої розпочато одним суддею чи колегією суддів, повинна бути розглянута цим самим суддею чи колегією суддів, за винятком випадків, які унеможливлюють участь судді у розгляді справи, та інших випадків, визначених цим Кодексом.

Якщо зі складу колегії суддів не може продовжувати розгляд справи суддя, який не є суддею-доповідачем у такій справі, що може перешкодити розгляду справи у строки, встановлені цим Кодексом, заміна такого судді здійснюється з ініціативи судді-доповідача за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду з числа резервних суддів.

***
А повинно бути навпаки) Спочатку мало надійти мені розпорядження керівника апарату суду щодо повторного автоматичного розподілу справи, а потім - Ухвала про повернення апеляційної скарги.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 13161
С нами с 26.07.2005

Re: Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! [Re: izon]
      15 сентября 2021 в 14:07 Гілками

ну что - все решения на руках.

Отправил в исполнительную ценным письмом с описью. С субботы лежит, никто не спешит забирать.
Сегодня позвонил в канцелярию - немного напряг)

Важно одно - исполнительная официально документы через канцелярию не принимает. Либо бросать в ящик там, с большим шансов прое***ть, либо - почтой. Но почту они, видимо, забирают раз в неделю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12645
С нами с 17.02.2009

Re: Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! [Re: izon]
      17 сентября 2021 в 00:01 Гілками

izon 15.09.2021 14:07 пишет:

ну что - все решения на руках.

Отправил в исполнительную ценным письмом с описью. С субботы лежит, никто не спешит забирать.
Сегодня позвонил в канцелярию - немного напряг)

Важно одно - исполнительная официально документы через канцелярию не принимает. Либо бросать в ящик там, с большим шансов прое***ть, либо - почтой. Но почту они, видимо, забирают раз в неделю.


Кассацию не будет подавать?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пользователь **
63 года, Киев
Сообщения: 39977
С нами с 05.11.2001

Re: Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! [Re: Ivan-V]
      27 сентября 2021 в 18:04 Гілками

Ivan-V 12.05.2021 08:23 пишет:

izon 11.05.2021 20:23 пишет:




позивач відчув себе погано та припаркував свій автомобіль біля терміналу В аеропорту Бориспіль







а что такое случилось?



Это такая генетическая сущность у украинских водителей. Как нет парковки, так становится плохо со всем организмом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 13161
С нами с 26.07.2005

Re: Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! [Re: izon]
      1 октября 2021 в 14:10 Гілками

а ты, наверное, молодой и здоровый, и сердце никогда не болело))))

Как было так и говорю... Знака запрещающего парковку и стоянку не было.

Так что попрощу свой сарказм оставить при себе.

Это тебе на будущее:

Екстрена зупинка навіть на перехресті здійснена у стані крайньої необхідності відповідно ст. 17 КУпАП виключає адміністративну відповідальність.

Фабула справи: Водій зупинився в недозволенному місці, а саме біля аптеки і був виявлений інспектором поліції, який здійснив відеозапис. Водій не заперечував проти порушення правил зупинки, проте наполягав на тому, що внаслідок поганого самопочуття, а саме головокружіння та білю у серці змушений був зупинитися. Інспектор зафіксував порушення п.15.9 (г) ПДР притягнув водія до адмінвідповідальності за ч. 1, ст. 122 КУпАП. Судом першої інстанції, з висновками якого не погодився суд апеляційної інстанції, в задоволенні позову відмовлено. Ухвалюючи судове рішення, суд апеляційної інстанції зазначив, що позивач здійснив дійсно екстрену зупинку в стані крайньої необхідності, яка передбачена ст.. 17 КУпАП.

Верховний Суд, залишивши без змін рішення суду апеляційної інстанції встановив, що відповідно до статті 17 КУпАП особа, яка діяла в стані крайньої необхідності, необхідної оборони або яка була в стані неосудності, не підлягає адміністративній відповідальності. І хоча водій зупинившись не включив аварійну сигналізацію, а після накладення штрафу сів за кермо та поїхав до лікарні, ВС все одно вважає, що самопочуття водія дозволяло йому зробити екстрену зупинку на перехресті.

Отже, Суд вважає цілком обґрунтованими висновки суду апеляційної інстанції, що здійснена позивачем зупинка транспортного засобу, яким він керував, була екстреною, вчиненою у стані крайньої необхідності, а, отже, особа не може нести адміністративну відповідальність за це.

Постанова Верховного Суду від 19.02.2020 р. у справі № 545/3654/16-а


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 13161
С нами с 26.07.2005

Re: Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! [Re: izon]
      5 октября 2021 в 13:43 Гілками

Собственно, весь процесс в исполнительной по данным АСВП:

1 11.10.2019 Постанова про відкриття виконавчого провадження (з ідентифікатором)
2 11.10.2019 Постанова про відкриття виконавчого провадження
3 11.10.2019 Постанова про стягнення з боржника витрат на проведення виконавчих дій
4 03.12.2019 Постанова про арешт коштів боржника
5 03.12.2019 Постанова про арешт майна боржника
6 24.12.2019 Постанова про повернення виконавчого документа стягувачу
7 27.09.2021 Постанова про передачу виконавчого документа/провадження
8 04.10.2021 Постанова про прийняття до виконання ВП
9 05.10.2021 Постанова про відновлення ВП
10 05.10.2021 Постанова про закінчення виконавчого провадження

***
Документы были отправлены 10.09.2021, получены 20.09.2021.
Якобы, активный движ начался с 27.09.2021...

Но нифига - пока лично не прозвонил 04,10,2021 по всей цепочке от канцелярии до исполнителя, никто и не рыпался.

В реестре должников уже нет записи, арест в Привате сняли к 14.00.

Змінено izon (15:11 05/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 13161
С нами с 26.07.2005

Re: Моя адмінка - майже два роки у суді. Але виграв!!! [Re: izon]
      8 октября 2021 в 10:40 Гілками

Важно никогда не верить исполнительной службе и все перепроверять самому.

Например, через Опербот, или сходить к нотариусу. По вашему ІПН проверить по всем базам.

У меня оказался, например, неснятым арест по движимому имуществу ФОП) Хотя ФОП никогда не было.

Вежливо позвонил и напомнил Перепроверю в понедельник.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 32542

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія