autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов (8/11)

V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: Gosh1]
      13 октября 2021 в 10:17 Гілками

Gosh1 12.10.2021 20:29 пишет:

Vindsor 11.10.2021 12:37 пишет:

Вся суть - в твоем умении выходить из ситуации.




А чего это я должен уметь выходить из ситуации? Я должен уметь свое дело делать. Вот например я врач, умею делать операцию на сердце. Или глава банка, соображаю в цифрах. Или директор завода шарю в трубопрокате. Я ж не тамада на свадьбе у которого работа улыбаться и терпеть когда его говном обливают... И тут у меня берут интервью, начинают за здравие а потом плавно переезжают на какое-то дерьмо. Я же живой человек, правильно? Уставший, со своими слабостями - зачем провоцировать?

Окей, теперь сожрут этого банкира - придет новый, что, он будет более честный? Просто будет более обтекаемый вот и все. Вырастим новую касту руководителей - вежливых, обтекаемых, умеющих сьезжать с любой темы в разговоре... Чето не вижу плюсов от такого направления...



"Какоєто дєрьмо" - це видача кредиту тіпочку, що веде бізнес в дирі і платить туди "податки" під заставу віджатого у естонського інвестора ТРЦ в Києві:
https://www.bbc.com/ukrainian/news-58842243
https://www.radiosvoboda.org/a/skhemy-ukreksimbank-kredyt-biznesmen-dnr/31498080.html
І про це "дєрьмо" персонаж був цілком обізнаний, але розмовляти чомусь відмовився.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
44 года, Киев
Сообщения: 15750
С нами с 07.08.2006

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: Nofate]
      13 октября 2021 в 10:33 Гілками

Nofate 13.10.2021 09:19 пишет:

За цим всім лишається відкритим питання: то державний банк дійсно видавав кредити тіпочкам в диру?




Естественно да)))

Вопрос даже не дыры, сепаров и т.д., вопрос в том, что кредит дан под объект, который является предметом судебных разбирательств.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17648
С нами с 23.04.2007

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: Scrip]
      13 октября 2021 в 16:51 Гілками

Scrip 13.10.2021 10:33 пишет:

Nofate 13.10.2021 09:19 пишет:

За цим всім лишається відкритим питання: то державний банк дійсно видавав кредити тіпочкам в диру?




Естественно да)))

Вопрос даже не дыры, сепаров и т.д., вопрос в том, что кредит дан под объект, который является предметом судебных разбирательств.



так вроде ж как раз барышня из Эстонии приезжала, говорила это все Зеле, и опосля ж и появились закиндоны мол "не советую инвестировать в Украину", как раз потому что у эстонца отжали скаймол, и более того, взяли под залог.. там не просто проспонсировали ДНР/русню, а там внаглую кинули европейцев, среди бела дня отжали, перевели, и под залог оформили.

Вот, президент Эстонии застерегает от инвестиций в Украину
конфликт
результат

Змінено AL® (16:54 13/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 805
С нами с 25.12.2007

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: Mangust]
      13 октября 2021 в 17:27 Гілками

Нашчилавег

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 3539
С нами с 21.09.2004

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: vit_lik]
      13 октября 2021 в 22:33 Гілками

Вот тоже еще один вариант подобного инервью Схем - https://youtu.be/0-zqbCU-dVs

Тут им не надавали, но желание руководителя надавать видно на лице.

И тоже все свалили водну кучу - и Мрию и деньги и кончили сотрудничеством с Крымом. И прокуратура уже обеспокоилась, готовится проверять Пэрэмога свободы прессы

А вот комменты тех кто в теме - https://www.facebook.com/groups/817202291710596/posts/4200084826755642


http://youtu.be/0-zqbCU-dVs

Змінено Gosh1 (22:35 13/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: Gosh1]
      13 октября 2021 в 22:55 Гілками

60 млн $ банк выдал кредит?
Мецгер знал о нем? Знал.
И журналисты знали- до интервью...
И наглядова рада банка...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: Gosh1]
      13 октября 2021 в 22:57 Гілками

Gosh1 13.10.2021 22:33 пишет:

Вот тоже еще один вариант подобного инервью Схем - https://youtu.be/0-zqbCU-dVs

Тут им не надавали, но желание руководителя надавать видно на лице.

И тоже все свалили водну кучу - и Мрию и деньги и кончили сотрудничеством с Крымом. И прокуратура уже обеспокоилась, готовится проверять Пэрэмога свободы прессы

А вот комменты тех кто в теме - https://www.facebook.com/groups/817202291710596/posts/4200084826755642




Давай активные накидывай на вентилятор, против журналистов. Ах какие они все плохие. Надо было к корешу зеленского приходить с подготовленными вопросами и сценарием разученным с ответами. Вот тогда бы были хорошие журналисты. А так посмели задавать вопросы тАААкому человеку.
Короче все журналисты… Надо их зарегулировать и запретить задавать неправильные вопросы, правильным людям.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: felix77]
      13 октября 2021 в 23:01 Гілками

felix77 13.10.2021 22:55 пишет:

60 млн $ банк выдал кредит?
Мецгер знал о нем? Знал.
И журналисты знали- до интервью...
И наглядова рада банка...


Но как они посмели его о таком спрашивать Они что не знают чей он друг и кум? Плохие, плохие журналисты
Нужен срочно закон! Всем кто друг, кум и т.д. Хоть кого то с квартала 95. Запретить журналистам задавать неправильные вопросы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: vit_lik]
      13 октября 2021 в 23:26 Гілками

Да фиг с ним... Он сам сделал выбор.
Инфа по любому вышла бы, может не так "громко".

" может место проклятое" (с)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Бармалей **
32 года за рулем, Кривой Рог
Сообщения: 12119
С нами с 06.03.2011

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: felix77]
      14 октября 2021 в 02:08 Гілками

ну дык, предвыборная программа в действии

http://youtu.be/LWFweMTogBE


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
35 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4636
С нами с 24.06.2008

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: Gosh1]
      14 октября 2021 в 02:36 Гілками

Gosh1 12.10.2021 20:29 пишет:

Vindsor 11.10.2021 12:37 пишет:

Вся суть - в твоем умении выходить из ситуации.




А чего это я должен уметь выходить из ситуации? Я должен уметь свое дело делать. Вот например я врач, умею делать операцию на сердце. Или глава банка, соображаю в цифрах. Или директор завода шарю в трубопрокате. Я ж не тамада на свадьбе у которого работа улыбаться и терпеть когда его говном обливают... И тут у меня берут интервью, начинают за здравие а потом плавно переезжают на какое-то дерьмо. Я же живой человек, правильно? Уставший, со своими слабостями - зачем провоцировать?

Окей, теперь сожрут этого банкира - придет новый, что, он будет более честный? Просто будет более обтекаемый вот и все. Вырастим новую касту руководителей - вежливых, обтекаемых, умеющих сьезжать с любой темы в разговоре... Чето не вижу плюсов от такого направления...


От вміють люди перевертати з ніг на голову
Провокаційне питання, як вже вище навели приклад - це у діловому інтерв'ю спитати про щось особисте, типу дітей чи коханки.
Називати ж провокаціями питання по підозрілому кредиту, тобто профільному питанню посадовця - пардон, та це маячня.
Врешті-решт: якщо всерйоз впевнений що тебе провокують, НАЩО ВЕСТИСЬ НА ПРОВОКАЦІЮ?
Ніхто ж не вимагає від керівника бути майстром гнучкого язика, здатним відбрехатись в будь-якій ситуації навіть з кров'ю на руках (утрирую). Вимагають всього лише не бути бидлуватим гопніком, а це три різні речі. І "вміти виходити" з такої ситуації - це не rocket science, це базові речі для керівника.
І навіть якщо це складна задача для Мецгера - там на відео є Пікалов, керівник департаменту інформаційної політики(!), який точно мав би бути "вежливым и обтекаемым", знатись на спілкуванні з пресою і "вміти виходити з ситуації", сказавши щось типу "ваше питання некоректне/непрофесійне/образливе, будь-яку інформацію тепер надаватимемо у відповідь на письмовий запит" - але натомість він приймає участь у бикуванні з вилученням камер, несе маячню про "узгоджені питання як стандарт журналістики" і теж перешкоджає зйомці, клеючи дурника що ніхто нікого не заламує


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: vit_lik]
      14 октября 2021 в 11:22 Гілками

В ответ на:

якщо всерйоз впевнений що тебе провокують, НАЩО ВЕСТИСЬ НА ПРОВОКАЦІЮ?




Пане, напевно, має великий досвід провокаційних інтервью і займае такі посади, де регулярно спілкується с журналістами?

Наприклад я не знаю, яка б в мене була емоційна реакція після таких запитань, будь я на місці Мецгера, чи представника Антонова.

І навіть якщо б вона в мене була адекватною чи неадекватною, я не вважаю за нормальну журналістську етіку викладувати цю мою реакцію в ефір без мого дозволу.

Перезнімемо? Будь ласка, питань нема.

ПС до речі згадав, що чи то Схеми, чи то Гроші приходили до мого батька типа як для інтервью під олівець, а записали скритою камерою та виложили це у програмі. Він тоді просто сказав, що без коментів, бо взагалі нічого не знав але вони на цьому стільки висновків зроблили

Змінено lingvo (11:31 14/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: lingvo]
      14 октября 2021 в 11:44 Гілками

В ответ на:

Пане, напевно, має великий досвід провокаційних інтервью і займае такі посади, де регулярно спілкується с журналістами?


Пан має велике коло спілкування з журналістами. А також рідних людей які мають дуже велике відношення до ЗМІ

В ответ на:

навіть якщо б вона в мене була адекватною чи неадекватною, я не вважаю за нормальну журналістську етіку викладувати цю мою реакцію в ефір без мого дозволу.



Тобто нехай журналісти перетворяться на робітників по сценарію. Ось вам запитання, ось ваші відповіді - вивчайте. А за тиждень ми прийдемо і все по сценарію знімемо.
От тількі це не журналістика, а підстилка що пише

Змінено vit_lik (11:46 14/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: vit_lik]
      14 октября 2021 в 12:03 Гілками

vit_lik 14.10.2021 11:44 пишет:

Тобто нехай журналісти перетворяться на робітників по сценарію. Ось вам запитання, ось ваші відповіді - вивчайте. А за тиждень ми прийдемо і все по сценарію знімемо.
От тількі це не журналістика, а підстилка що пише




Хай перетворюются на те, що хочуть, але якщо б ти побачив те інтервью з моїм батьком, ти би вважав його потворою, підстілкою, представником олігарха, запроданцем та коррупціонером - всім тим, чим він і близько не є. Бо "фігурує в непонятних "схемах", на питання не відповідає, хамить чесним журналістам". Тебе така журналістика задовольняє?

Мене не дуже, бо журналістика - це про висвітлювання фактів, а не емоцій і не про спроби визвати якусь негативну чи позитивну реакцію у глядача відносно тієї чи іншої людини без достатніх на це підстав, доказів та фактів. Це називажться неупередженість. Подивись інтервью по Антонова з Харченко на 13:21 вище. Він же такий самий редіска, як Мецгер, правда?

Змінено lingvo (12:16 14/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: lingvo]
      14 октября 2021 в 12:16 Гілками

lingvo 14.10.2021 12:03 пишет:

vit_lik 14.10.2021 11:44 пишет:

Тобто нехай журналісти перетворяться на робітників по сценарію. Ось вам запитання, ось ваші відповіді - вивчайте. А за тиждень ми прийдемо і все по сценарію знімемо.
От тількі це не журналістика, а підстилка що пише




Хай перетворюются на те, що хочуть, але якщо б ти побачив те інтервью з моїм батьком, ти би вважав його потворою, підстілкою, представником олігарха, запроданцем та коррупціонером - всім тим, чим він і близько не є. Бо "фігурує в непонятних "схемах", на питання не відповідає, хамить чесним журналістам". Тебе така журналістика задовольняє?

Мене не дуже, бо журналістика - це про висвітлювання фактів, а не емоцій і не про спроби визвати якусь негативну чи позитивну реакцію у глядача відносно тої чи іншою людини. Подивись інтервью по Антонова з Харченко на 13:21 вище. Він же такий самий редіска, як Мецгер, правда?



В ответ на:

Журналістика — соціальний інститут, створений з метою забезпечення всебічного й об'єктивного інформування всіх суб'єктів суспільного життя про соціальну дійсність, що необхідне для оптимального функціонування всіх інших соціальних інститутів і суспільства в цілому як саморегульованої системи.



І якщо хтось поводить себе як ***** то він і є ***** незалежно від того, яке питання йому задали.

Змінено vit_lik (12:26 14/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: vit_lik]
      14 октября 2021 в 13:07 Гілками

vit_lik 14.10.2021 12:16 пишет:


В ответ на:

Журналістика — соціальний інститут, створений з метою забезпечення всебічного й об'єктивного інформування всіх суб'єктів суспільного життя про соціальну дійсність, що необхідне для оптимального функціонування всіх інших соціальних інститутів і суспільства в цілому як саморегульованої системи.



І якщо хтось поводить себе як ***** то він і є ***** незалежно від того, яке питання йому задали.




Я виділив важливе для мене слово. І бачу, що в багатьох такої віимоги до журналістики немає.

Змінено lingvo (13:08 14/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: lingvo]
      14 октября 2021 в 13:30 Гілками

lingvo 14.10.2021 13:07 пишет:

vit_lik 14.10.2021 12:16 пишет:


В ответ на:

Журналістика — соціальний інститут, створений з метою забезпечення всебічного й об'єктивного інформування всіх суб'єктів суспільного життя про соціальну дійсність, що необхідне для оптимального функціонування всіх інших соціальних інститутів і суспільства в цілому як саморегульованої системи.



І якщо хтось поводить себе як ***** то він і є ***** незалежно від того, яке питання йому задали.




Я виділив важливе для мене слово. І бачу, що в багатьох такої віимоги до журналістики немає.


що было не об’єктивного в питанні журналіста, до голови державного банку, про кредит виданий цим банком? А той повів себе як ***** І тепер повинен відповідати перед законом. А журналіст дуже справно виконав свою роботу. Задавав об’єктивні питання.
А дехто хоче полити брудом журналістов. Хоча бруд тут до **** повинен бути, а не до журналіста. І уж тим паче не приплутувати сюди інши інтерв’ю. Щоб хоч якось очорнити журналістів. І відволікти увагу від кореша зеленського і кума людини з квартал 95. Навіщо?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: lingvo]
      14 октября 2021 в 13:42 Гілками

lingvo 14.10.2021 13:07 пишет:



Я виділив важливе для мене слово. І бачу, що в багатьох такої віимоги до журналістики немає.




А хто для тебе об'єктивний журналіст? Мосєйчук, гордон?

Це просто сором, так намагитись виправдати цих уродів. Питання об'єктивне, у межах повноважень та відповідальності керівництва банку. А те, що від такого питання у когось підгоріло нижче спини - лише питання його діяльності.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: Traveler]
      14 октября 2021 в 13:45 Гілками

Traveler 14.10.2021 13:42 пишет:

lingvo 14.10.2021 13:07 пишет:



Я виділив важливе для мене слово. І бачу, що в багатьох такої віимоги до журналістики немає.




А хто для тебе об'єктивний журналіст? Мосєйчук, гордон?

Це просто сором, так намагитись виправдати цих уродів. Питання об'єктивне, у межах повноважень та відповідальності керівництва банку. А те, що від такого питання у когось підгоріло нижче спини - лише питання його діяльності.


І ще питання, як людина з такою психікою, що зриває дах від звичайного питання, обіймала таку посаду. І хто його туди рекомендував і хто призначав.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
35 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4636
С нами с 24.06.2008

Re: По приказу главы Укрэксимбанка напали на журналистов [Re: lingvo]
      14 октября 2021 в 14:48 Гілками

lingvo 14.10.2021 11:22 пишет:

В ответ на:

якщо всерйоз впевнений що тебе провокують, НАЩО ВЕСТИСЬ НА ПРОВОКАЦІЮ?




Пане, напевно, має великий досвід провокаційних інтервью і займае такі посади, де регулярно спілкується с журналістами?

Наприклад я не знаю, яка б в мене була емоційна реакція після таких запитань, будь я на місці Мецгера, чи представника Антонова.

І навіть якщо б вона в мене була адекватною чи неадекватною, я не вважаю за нормальну журналістську етіку викладувати цю мою реакцію в ефір без мого дозволу.

Перезнімемо? Будь ласка, питань нема.

ПС до речі згадав, що чи то Схеми, чи то Гроші приходили до мого батька типа як для інтервью під олівець, а записали скритою камерою та виложили це у програмі. Він тоді просто сказав, що без коментів, бо взагалі нічого не знав але вони на цьому стільки висновків зроблили


Це не відповідь на питання.
Перефразую, якщо не зрозуміло: якщо ти вважаєш себе розумником, що розкусив підступну провокацію - невже так складно скласти 2+2 і зрозуміти, що провокатор сподівається на таку реакцію? Тим більше, там поруч керівник департаменту інформполітики, агов!
Я це провокацією не вважаю, тому і біситись не бачу причин - гострі питання це робота журналістів-розслідувачів, ясно що це не бульварна газетка прийшла розпитати про твоє успішне життя.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
1 користувачів і 12 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 16498

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія