autoua
×
Autoua.netФорумЕлектротранспорт

скільки у нас операторів "зарядок"?

сталкер закарпатья ***
41 год (111 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13848
С нами с 15.11.2006

скільки у нас операторів "зарядок"?
      13 февраля 2021 в 19:25 Гілками

Вибачте, пошуком щось не знайшов. От я вчора поклав собі додаток Тока, потім подумав і поклав ще автоентерпрайз. Поповнив баланс, щоб було по 200 грн.
Приїхав в РівГош, а там Екофактор... Ну поклав ще й їх додаток і поповнив.

Питання, це вже все, чи ще хтось є?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 437
С нами с 17.06.2003

Re: скільки у нас операторів "зарядок"? [Re: Slavik-d]
      14 февраля 2021 в 12:56 Гілками

В цілому буде достатньо. З часом у вас з'явиться декілька зарядок переважного використання і будете точно знати який оператор для вас найбільш підходящий

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Днепр
Сообщения: 36
С нами с 24.02.2021

Re: скільки у нас операторів "зарядок"? [Re: Stirlitz]
      24 февраля 2021 в 16:20 Гілками

Операторов очень много, но их будет еще больше. Из крупных Ясно и Укртелеком, но еще будут местные операторы. К тому же скоро должны принять изменения в ДБН В.2.3-15: 2007, а в них что 5% мест на автостоянках должны быть оборудованы зарядными устройствами к 24 году. Меня, как представителя производителя зарядных станций больше интересует нужен в электрозаправке купюроприемник?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
сталкер закарпатья ***
41 год (111 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13848
С нами с 15.11.2006

Re: скільки у нас операторів "зарядок"? [Re: 2expres@i.ua]
      25 февраля 2021 в 15:07 Гілками

2expres@i.ua 24.02.2021 16:20 пишет:

Операторов очень много, но их будет еще больше. Из крупных Ясно и Укртелеком, но еще будут местные операторы. К тому же скоро должны принять изменения в ДБН В.2.3-15: 2007, а в них что 5% мест на автостоянках должны быть оборудованы зарядными устройствами к 24 году. Меня, как представителя производителя зарядных станций больше интересует нужен в электрозаправке купюроприемник?



Не думаю, pay-pass скорее


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: скільки у нас операторів "зарядок"? [Re: 2expres@i.ua]
      1 мая 2021 в 12:55 Гілками

2expres@i.ua 24.02.2021 16:20 пишет:

Операторов очень много, но их будет еще больше. Из крупных Ясно и Укртелеком, но еще будут местные операторы. К тому же скоро должны принять изменения в ДБН В.2.3-15: 2007, а в них что 5% мест на автостоянках должны быть оборудованы зарядными устройствами к 24 году. Меня, как представителя производителя зарядных станций больше интересует нужен в электрозаправке купюроприемник?




Сам я забув коли заправляв машину на заправці за паперові гроші, але ж бачив, що інші заправляють. Аналогічно і з електрокаром, ймовірно люди отримують паперові гроші і їм додатково прийдеться за відсоток класти їх на рахунок перед тим, як зарядити автомобіль.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: скільки у нас операторів "зарядок"? [Re: Slavik-d]
      8 ноября 2021 в 12:19 Гілками

bse 08.11.2021 11:09 пишет:

Платные. Принадлежат разным владельцам, у каждого свое мобильное приложение, которое нужно скачать и привязать банк.карту, или закидывать деньги на их "депозит". Тарифы могут отличаться. Онлайн можно видеть статус зарядки / стоимость.





Народ, а есть какой-нибудь "супероператор", который бы позволял заряжаться на любой из местных публичных заправок (например по всем большим торговым центрам Киева, хотя бы).

Интересует для юр.лица, поэтому и ищется один оператор, чтобы легче было с бухгалтерией.

Змінено lingvo (12:20 08/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 734
С нами с 21.03.2013

Re: скільки у нас операторів "зарядок"? [Re: orys]
      8 ноября 2021 в 19:44 Гілками

orys 01.05.2021 12:55 пишет:

2expres@i.ua 24.02.2021 16:20 пишет:

Операторов очень много, но их будет еще больше. Из крупных Ясно и Укртелеком, но еще будут местные операторы. К тому же скоро должны принять изменения в ДБН В.2.3-15: 2007, а в них что 5% мест на автостоянках должны быть оборудованы зарядными устройствами к 24 году. Меня, как представителя производителя зарядных станций больше интересует нужен в электрозаправке купюроприемник?




Сам я забув коли заправляв машину на заправці за паперові гроші, але ж бачив, що інші заправляють. Аналогічно і з електрокаром, ймовірно люди отримують паперові гроші і їм додатково прийдеться за відсоток класти їх на рахунок перед тим, як зарядити автомобіль.



Через iBox на Монобанк без проблем, без всяких процентов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЕлектротранспорт
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  UFO 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 23599

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія