autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Дорожня розмітка на перехрестях

старожил **
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 531
С нами с 04.09.2003

Дорожня розмітка на перехрестях
      10 ноября 2021 в 02:01 Гілками

Останнім часом все більше на перехрестях (в Києві) з'являється нова дорожня розмітка, як то, коробчаста розмітка (жовті клітинки) чи переривчаста лінія з короткими штрихами і рівними їм проміжками (1.7 – позначає смуги руху в межах перехрестя).

Як багато водіїв знають про це та як Ви будете виконувати проїзд таких перехресть?

Я часто спостерігаю проблеми при проїзді таких перехресть та аварійні ситуації, які виникають на рівному місці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9830
С нами с 08.08.2008

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: IgorZ]
      10 ноября 2021 в 02:12 Гілками

это входит в курс обучения вождению.
и без этой разметки не следует выезжать на перекресток, не имея возможности его покинуть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 531
С нами с 04.09.2003

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: DimonDSV]
      10 ноября 2021 в 02:31 Гілками

В моєму пості було 2 питання:
1) Ваша суб'єктивна оцінка статистичних спостережень - про "багато водіїв"; можна відсоток чи звичайні дроби - як кому більше подобається;
2) оскільки було згадано 2 розмітки, то і пояснень треба 2.
Якщо хтось помітив на перехрестях інші види розмітки, які зазвичай раніше не використовувались, то прошу навести і їх.
Отже, очікується не менше 3-х елементарних відповідей.
Хотілося б отримати рекомендації для безпроблемного проїзду таких перехресть з огляду на практику виконання ПДР водіями.

Змінено IgorZ (02:33 10/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4557
С нами с 25.06.2012

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: IgorZ]
      10 ноября 2021 в 08:28 Гілками

IgorZ 10.11.2021 02:01 пишет:


Як багато водіїв знають про це



Не владею такой статистикой. Не уверен, что она вообще существует. Можно только догадываться, что большинство или не в курсе, или не планирует выполнять требования разметки.

IgorZ 10.11.2021 02:01 пишет:


та як Ви будете виконувати проїзд таких перехресть?



Так же, как и раньше - выполнять ПДД. Я и раньше на забитые перекрестки не выезжал


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44497
С нами с 11.04.2006

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: IgorZ]
      10 ноября 2021 в 10:41 Гілками

А кстати, что вот эти желтые клетки обозначают? Ну зарисован весь перекресток желтыми клетками и что?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
51 год, Киев
Сообщения: 7821
С нами с 23.10.2012

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: nickka]
      10 ноября 2021 в 12:36 Гілками

nickka 10.11.2021 10:41 пишет:

А кстати, что вот эти желтые клетки обозначают? Ну зарисован весь перекресток желтыми клетками и что?



садись, два!

полагаю, запрещено выезжать на перекресток, в случае если на нем затор
а "вафелька" визуально показывает границы перекрестка

и вышла новая редакция правил.. #надобыперечитать


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44497
С нами с 11.04.2006

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: Madagascar]
      10 ноября 2021 в 13:12 Гілками

А без клеток не запрещено? И шо, соблюдают?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17655
С нами с 23.04.2007

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: nickka]
      10 ноября 2021 в 15:01 Гілками

nickka 10.11.2021 13:12 пишет:

А без клеток не запрещено? И шо, соблюдают?


клетки ещё рисуют там, где камеры смотрят на перекресток, так легче сопоставлять нарушение (типа красный включился, движение на клетках зафиксировано)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44497
С нами с 11.04.2006

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: IgorZ]
      10 ноября 2021 в 15:13 Гілками

Оно, кстати, сильно сбивает особенно вечером. Не видно где центр и не понимаешь ты на встречке или в своей полосе. Это если налево поворачивать.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
Сообщения: 503
С нами с 26.05.2016

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: AL®]
      10 ноября 2021 в 15:47 Гілками

AL® 10.11.2021 15:01 пишет:

nickka 10.11.2021 13:12 пишет:

А без клеток не запрещено? И шо, соблюдают?


клетки ещё рисуют там, где камеры смотрят на перекресток, так легче сопоставлять нарушение (типа красный включился, движение на клетках зафиксировано)



Вот кстати учитывая повороты налево, если формально следовать тому что при включении красного меня на перекрестке уже быть не должно - налево можно вообще никогда не повернуть.
Потому что в таком случае, при повороте налево, я должен стоять перед светофором (выезжать на перекресток нельзя, вдруг я не успею его покинуть), ждать пока проедет встречка, и если случилось что встречка закончилась - ещё учесть что мне нужно успеть закончить левый поворот до красного.
А теперь добавляем сюда тянучку за перекрестком, и что в нужную мне сторону пытаются также попасть машинки, которые проезжают перекресток прямо (а не так как я, делая левый поворот). Дак они тогда забивают все свободное место после перекрестка (им то прямо проще проехать перекресток), ну и мне тогда ждать до ночи, пока я гарантированно смогу покинуть перекресток выполняя левый поворот, до включения красного.

В Европах такое может и работает, потому что для левых поворотов там обычно отдельные полосы/светофоры ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: IgorZ]
      10 ноября 2021 в 17:15 Гілками

Там розмітка такою фарбою нанесена, що через місяць ніхто й не згадає що там було намальовано. Тупий розпил бабла і прогин. Київські понти новопризначеного главмєнта - показати прогрес. Тим більше крім Києва і кількох обласних центрів більше ніде на таке навіть не збираються тратитись. Все це в бюджет місцевих громад занесли, а вони за межами "столиць" хоч на пішоходні переходи нашкребли і то добре.

Змінено catkoua (17:17 10/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11747
С нами с 08.06.2015

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: nickka]
      10 ноября 2021 в 18:37 Гілками

nickka 10.11.2021 10:41 пишет:

А кстати, что вот эти желтые клетки обозначают? Ну зарисован весь перекресток желтыми клетками и что?



- по-перше - це красиво.
Одного цього мені було б досить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38765
С нами с 25.02.2005

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: Squash]
      10 ноября 2021 в 20:33 Гілками

Squash 10.11.2021 15:47 пишет:

AL® 10.11.2021 15:01 пишет:

nickka 10.11.2021 13:12 пишет:

А без клеток не запрещено? И шо, соблюдают?


клетки ещё рисуют там, где камеры смотрят на перекресток, так легче сопоставлять нарушение (типа красный включился, движение на клетках зафиксировано)



Вот кстати учитывая повороты налево, если формально следовать тому что при включении красного меня на перекрестке уже быть не должно - налево можно вообще никогда не повернуть.
Потому что в таком случае, при повороте налево, я должен стоять перед светофором (выезжать на перекресток нельзя, вдруг я не успею его покинуть), ждать пока проедет встречка, и если случилось что встречка закончилась - ещё учесть что мне нужно успеть закончить левый поворот до красного.
А теперь добавляем сюда тянучку за перекрестком, и что в нужную мне сторону пытаются также попасть машинки, которые проезжают перекресток прямо (а не так как я, делая левый поворот). Дак они тогда забивают все свободное место после перекрестка (им то прямо проще проехать перекресток), ну и мне тогда ждать до ночи, пока я гарантированно смогу покинуть перекресток выполняя левый поворот, до включения красного.

В Европах такое может и работает, потому что для левых поворотов там обычно отдельные полосы/светофоры ?




Думаю два-три штрафа на брата за остановку на перекрестке, и все научатся как поворачивать, как по волшебству


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 277
С нами с 13.05.2009

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: IgorZ]
      11 ноября 2021 в 08:57 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Жёлтые линии это ещё не пик их творчества. Вот круг на пересечении Кудрявского спуска, Несторовского переулка улицы Кудрявской-вот это мощное творение! Сегодня появился!

Жёлтые линии это ещё не пик их творчества. Вот круг на пересечении Кудрявского спуска, Несторовского переулка улицы Кудрявской-вот это мощное творение


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3015
С нами с 08.10.2012

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: DimonDSV]
      11 ноября 2021 в 09:20 Гілками

DimonDSV 10.11.2021 02:12 пишет:

это входит в курс обучения вождению.
и без этой разметки не следует выезжать на перекресток, не имея возможности его покинуть.




А с разметкой, я так понимаю, совсем нельзя выезжать?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24255
С нами с 31.10.2014

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: DimonDSV]
      11 ноября 2021 в 09:25 Гілками

DimonDSV 10.11.2021 02:12 пишет:

это входит в курс обучения вождению.
и без этой разметки не следует выезжать на перекресток, не имея возможности его покинуть.




От тільки є одна проблема: є чимало перехресть у Києві (де сходяться принаймні по 2 щільних потоки автівок) які у години-пік завжди забиті (навскидку Лесі-Алмазова, Мєчнікова-Лесі-Шовковична). І якщо дотримуватися букви правил про неможливість виїзду на перехрестя якщо не зможеш відразу його проїхати, то таке перехрестя взагалі не зможеш проїхати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (16 лет за рулем), Украина
Сообщения: 8728
С нами с 24.03.2008

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: harald67]
      11 ноября 2021 в 09:31 Гілками

harald67 11.11.2021 09:25 пишет:

От тільки є одна проблема: є чимало перехресть у Києві (де сходяться принаймні по 2 щільних потоки автівок) які у години-пік завжди забиті (навскидку Лесі-Алмазова, Мєчнікова-Лесі-Шовковична). І якщо дотримуватися букви правил про неможливість виїзду на перехрестя якщо не зможеш відразу його проїхати, то таке перехрестя взагалі не зможеш проїхати.



Це поки що... наслідки нашого бидлячого стилю пересування містом.
Як почнуть масово дрючити по камерам, тіх хто зупиняється на перехресті - народ почне думати. Не факт, що швидко, але навчити дотримуватись ПДР можна навіть мавпу, якщо бути достатньо затятим.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24255
С нами с 31.10.2014

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: Шабля]
      11 ноября 2021 в 09:56 Гілками

Шабля 11.11.2021 09:31 пишет:

harald67 11.11.2021 09:25 пишет:

От тільки є одна проблема: є чимало перехресть у Києві (де сходяться принаймні по 2 щільних потоки автівок) які у години-пік завжди забиті (навскидку Лесі-Алмазова, Мєчнікова-Лесі-Шовковична). І якщо дотримуватися букви правил про неможливість виїзду на перехрестя якщо не зможеш відразу його проїхати, то таке перехрестя взагалі не зможеш проїхати.



Це поки що... наслідки нашого бидлячого стилю пересування містом.
Як почнуть масово дрючити по камерам, тіх хто зупиняється на перехресті - народ почне думати. Не факт, що швидко, але навчити дотримуватись ПДР можна навіть мавпу, якщо бути достатньо затятим.




Так тоді просто затори ще більшими стануть. Тобто замість того, що оптимізувати рух авто і скоротити затори їх навпаки, намагаються збільшити. Тобто міська влада займається не тим, заради чого її обрали - покращення умов життя киян, а навпаки - погіршенням цих умов. У тому числі погіршенням екологічної ситуації через штучне збільшення транспортних заторів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (16 лет за рулем), Украина
Сообщения: 8728
С нами с 24.03.2008

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: harald67]
      11 ноября 2021 в 10:01 Гілками

harald67 11.11.2021 09:56 пишет:

Так тоді просто затори ще більшими стануть. Тобто замість того, що оптимізувати рух авто і скоротити затори їх навпаки, намагаються збільшити. Тобто міська влада займається не тим, заради чого її обрали - покращення умов життя киян, а навпаки - погіршенням цих умов. У тому числі погіршенням екологічної ситуації через штучне збільшення транспортних заторів.



Ви сильно помиляєтесь! Від того що людина виїзжає на забите перехрестя і не може з нього виїхати - затори якраз і утворюються. Швидше ніж звільниться виїзд з перехрестя - він все одно не проїде, натомість, стовбичачи посеред перехрестя, він заважає руху по іншим напрямкам. Якщо ця норма правил почне діяти - заторів навпаки, має стати менше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
29 лет за рулем,
Сообщения: 24981
С нами с 25.04.2011

Re: Дорожня розмітка на перехрестях [Re: Barrel]
      11 ноября 2021 в 10:03 Гілками

Barrel 11.11.2021 08:57 пишет:

Жёлтые линии это ещё не пик их творчества. Вот круг на пересечении Кудрявского спуска, Несторовского переулка улицы Кудрявской-вот это мощное творение! Сегодня появился!


не знаю, насколько он плох или хорош - еще не проезжала. но то, что там давно просилось какое нибудь творение - єто факт. а то там исключительно броуновское движение.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5597

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія