autoua
×
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто (2/2)

mmx
member
42 года, Киев -> Rotterdam
Сообщения: 128
С нами с 09.06.2007

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: ti2001]
      11 октября 2021 в 23:54 Гілками

ti2001 11.10.2021 21:42 пишет:

vovka 03 01.10.2021 16:22 пишет:


с консульским надо декларация + ее копия+ копии паспорта +копии техпаспорта
инфа 100% с прошлых выходных граница ягодын




А подскажите пожалуйста:
- декларация и копия - заранее можно подготовить (не нашел где скачать), или на месте заполняется и ксерокопируется?
- письменное обязательство про обратный вывоз - такой документ тоже требуется?
- заезжать, собственно, на красный или зеленый коридор?




Декларация - это и есть обязательство, насколько я помню, там указывается вин и все прочие параметры авто. Заранее заполнять смысла нет, т.к. форма меняется периодически...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Харьков
Сообщения: 97
С нами с 17.11.2004

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: mmx]
      12 октября 2021 в 09:31 Гілками

Спасибо!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: mmx]
      12 октября 2021 в 09:34 Гілками

mmx 11.10.2021 23:54 пишет:

ti2001 11.10.2021 21:42 пишет:

vovka 03 01.10.2021 16:22 пишет:


с консульским надо декларация + ее копия+ копии паспорта +копии техпаспорта
инфа 100% с прошлых выходных граница ягодын




А подскажите пожалуйста:
- декларация и копия - заранее можно подготовить (не нашел где скачать), или на месте заполняется и ксерокопируется?
- письменное обязательство про обратный вывоз - такой документ тоже требуется?
- заезжать, собственно, на красный или зеленый коридор?




Декларация - это и есть обязательство, насколько я помню, там указывается вин и все прочие параметры авто. Заранее заполнять смысла нет, т.к. форма меняется периодически...




Да, и было время они ее на компьютере заполняли, распечатывали и давали на подпись, так что искать форму и заполнять заранее смысла нет. Скорей всего так и сейчас, так как им все равно все вносить в базу.

Ксерокопии паспорта и свидетельства о регистрации делайте заранее.

Заезжать в зеленый коридор.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
46 лет (27 лет за рулем), Краків
Сообщения: 3292
С нами с 18.04.2005

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: Polar]
      18 октября 2021 в 09:01 Гілками

Polar 28.09.2021 16:55 пишет:


Раздел Х собственно описывает внесение залога размере растаможки.





А ти морально готовий до "заморожування" cуми від 2.5 до 6 тисяч євро на банківському рахунку у митниці у вигляді грошової застави?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
45 лет (25 лет за рулем), Київ - Мюнхен
Сообщения: 890
С нами с 28.09.2003

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: panda]
      18 октября 2021 в 10:30 Гілками

panda 18.10.2021 09:01 пишет:

Polar 28.09.2021 16:55 пишет:


Раздел Х собственно описывает внесение залога размере растаможки.





А ти морально готовий до "заморожування" cуми від 2.5 до 6 тисяч євро на банківському рахунку у митниці у вигляді грошової застави?



У мене малий та старенький авто, мені траплявся якийсь калькулятор, який нараховував суму менш за 2000 євро. Так, морально був готовий заморозити - але морально не готовий воювати/давати хабаря, щоб отримати їх назад.
Тож, як тут вже з'ясували - в цьому немає потреби


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Харьков
Сообщения: 97
С нами с 17.11.2004

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: ti2001]
      18 октября 2021 в 11:04 Гілками

Итак, в пятницу прошел границу на Лужанке.
В 21:30 был у венгров, в 22:00 на нейтралке, в 22:30 у наших, в 23:30 уехал. Машин было мало, повезло.

На нейтралке пограничник не знал, на какой коридор мне надо, выписал на зеленый, а там проверяющий машину подтвердил что на зеленый можно.
Паспортный контроль как обычно - паспорт и справка о вакцинации.
Таможенный контроль - я сказал что состою на временном учете и хочу ввезти до 60 дней, получил бумажку, заполнил и отдал вместе с техпаспортом и паспортом. Таможенник внес в базу, и все. Кстати, ксерокопии не просили и не взяли ))

Да, перед выездом я вспомнил что нужна зеленая карта на авто, взял ее в своей страховой. На границе ее не просили, но уже в Украине полиция остановила на проверку документов и зеленую карту тоже проверяли.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
45 лет (25 лет за рулем), Київ - Мюнхен
Сообщения: 890
С нами с 28.09.2003

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: ti2001]
      18 октября 2021 в 11:23 Гілками

ti2001 18.10.2021 11:04 пишет:

Итак, в пятницу прошел границу на Лужанке.
В 21:30 был у венгров, в 22:00 на нейтралке, в 22:30 у наших, в 23:30 уехал. Машин было мало, повезло.

На нейтралке пограничник не знал, на какой коридор мне надо, выписал на зеленый, а там проверяющий машину подтвердил что на зеленый можно.
Паспортный контроль как обычно - паспорт и справка о вакцинации.
Таможенный контроль - я сказал что состою на временном учете и хочу ввезти до 60 дней, получил бумажку, заполнил и отдал вместе с техпаспортом и паспортом. Таможенник внес в базу, и все. Кстати, ксерокопии не просили и не взяли ))

Да, перед выездом я вспомнил что нужна зеленая карта на авто, взял ее в своей страховой. На границе ее не просили, но уже в Украине полиция остановила на проверку документов и зеленую карту тоже проверяли.



Спасибо за отчет!
Кстати, вопрос тем - у кого машина на немецкой регистрации. "Техпаспорт" - это Teil1 oder Teil2?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: ti2001]
      18 октября 2021 в 12:15 Гілками

ti2001 18.10.2021 11:04 пишет:


Да, перед выездом я вспомнил что нужна зеленая карта на авто, взял ее в своей страховой. На границе ее не просили, но уже в Украине полиция остановила на проверку документов и зеленую карту тоже проверяли.



Зеленую карту надо конечно же. Никто не сказал, так как это уже обыденность в нашем деле.
У меня пару раз и на таможне спрашивали

В ответ на:

Кстати, вопрос тем - у кого машина на немецкой регистрации. "Техпаспорт" - это Teil1 oder Teil2?



Та маленькая книжечка формата А7, которая обычно с собой возится. Fahrzeugschein или Zulassungsbescheinigung Teil I называется.

Змінено lingvo (12:21 18/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: ti2001]
      18 октября 2021 в 12:24 Гілками

ti2001 18.10.2021 11:04 пишет:


Таможенный контроль - я сказал что состою на временном учете и хочу ввезти до 60 дней, получил бумажку, заполнил и отдал вместе с техпаспортом и паспортом. Таможенник внес в базу, и все. Кстати, ксерокопии не просили и не взяли ))




Поздравляю и спасибо, что отписались. А для ТС не спросили у них, впустили бы вас, если бы машина была зарегистрирована на кого-то другого?

Змінено lingvo (13:19 18/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
46 лет (27 лет за рулем), Краків
Сообщения: 3292
С нами с 18.04.2005

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: lingvo]
      18 октября 2021 в 12:49 Гілками

lingvo 18.10.2021 12:24 пишет:


А для ТС не спросили и них, впустили бы вас, если бы машина была зарегистрирована на кого-то другого?




Якщо машина перетинає кордон, а власника ТЗ з україським паспортом немає в авто, то залишається тільки ввіз ТЗ під заставу.

Змінено panda (12:52 18/10/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 13
С нами с 30.11.2020

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: Polar]
      25 октября 2021 в 12:38 Гілками

Камрады, такой вопрос: у меня есть паспорт США, но для Украины я все так же резидент тк. никаких печатей о ПМЖ и проч. в укр. паспорте нет. Есть необходимость приехать в Украину на срок до 5 месяцев. Я могу по паспорту США временно ввезти авто из Европы на этот период? Ну и дальше я так понимаю единственный вариант избавиться от авто это продать его опять в Европе, так?

Спасибо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: Polar]
      9 ноября 2021 в 09:43 Гілками

Рідко заходжу напишу реальні 100% дані.

Вводні дані.

Я - на консульсьвокму тимчасовому обліку
Син - на консульському постійному обліку.

Автомобілі.
Один - я власник, син співвласник. назвемо Авто1

Другий - я власник і все. Авто2
--------------------------Ситуація 1. Власник з двома або більше авто за кордоном
Заїзд в Україну на авто 1. Заїхав я - заповнено декларацію, додатково підіть в підвал коли все зробили зробіть ще копію по 10 грн за сторінку треба ж хоч якось заробляти і можу перебувати в Україні 2 місяці.
Катався я так кілька разів і загнав авто назад в Польщу. Віддав сину.

З"явилось друге авто.
заїзджаю в тому ж році, рахую що ще на 2-3 тижні можу заїхати, перепитали чи це авто заїзджало? кажу що ні, перевірили і знову дали 2 місяці.

Мораль 1 - в Україну якщо є 2 авто або більше на іноземній реєстрації власник може заїзджати кожним по 2 місяці. Це приємно.
---------------------------Ситуація 2
Цим авто2 я пробув в Україні півтора місяці, навіть трохи більше і коли залишалось 10 днів - вивіз за кордон.
Потім у відпустку їхав цим же авто через Україну. і при в"їзді в Україну щось там рахували і .... знову дали мені місяць перебування
Мораль - на митниці бардак з обрахунком днів перебування. не знаю чи можуть дати в меншу сторону, але в більшу можуть точно
--------------------------- Ситуація 3 співвласник (плюс постійний консульський)
Нагадаю - у сина ПОСТІЙНИЙ консульський, тобто він нерезидент. Місяць чи два тому почали забороняти співвалсникам їздити без застави. Але тільки тим, хто є на тимчасовому обліку. Тобто зараз, якби в сина був тимчасовий консульський на авто1 він би не міг заїхати без застави за розмитнення. Але в нього постійний і двічі він вже їздив. Ну і додатково - ніяких декларацій він не заповнював. Точніше заповнив але йому її повернули - скзаали що Ви ж на постійному обліку тому нічого не треба - термін не обмежений на перебування авто.
--------------------------- Ситуація 4. тимчасовий консульський обік і співвласник.
От тут все. Приїхали. З минулого місяця орієнтовно було видано наказ роз'яснення, і тепер митники не дозволяють співвласникам їхати в Україну без застави на розмитнення.
Тут мене і сина ситуація не стосується, але маємо що маємо. Перевірено кількома знайомими.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: DRB]
      9 ноября 2021 в 15:26 Гілками

В ответ на:

Ситуація 4. тимчасовий консульський обік і співвласник.
От тут все. Приїхали. З минулого місяця орієнтовно було видано наказ роз'яснення, і тепер митники не дозволяють співвласникам їхати в Україну без застави на розмитнення.



Так это… так всегда было, что мы тут всем и пытаемся сказать: временный консульский - только на своей машине. И никаких разьяснений не нужно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: lingvo]
      9 декабря 2021 в 15:42 Гілками

lingvo 09.11.2021 15:26 пишет:

В ответ на:

Ситуація 4. тимчасовий консульський обік і співвласник.
От тут все. Приїхали. З минулого місяця орієнтовно було видано наказ роз'яснення, і тепер митники не дозволяють співвласникам їхати в Україну без застави на розмитнення.



Так это… так всегда было, что мы тут всем и пытаемся сказать: временный консульский - только на своей машине. И никаких разьяснений не нужно.




Впускали також співвласників (вписаних в техпаспорт). тепер не впускають


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Київ, Baden-Württemberg
Сообщения: 1769
С нами с 12.10.2006

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: ti2001]
      15 декабря 2021 в 16:45 Гілками

ti2001 11.10.2021 21:42 пишет:

vovka 03 01.10.2021 16:22 пишет:


с консульским надо декларация + ее копия+ копии паспорта +копии техпаспорта
инфа 100% с прошлых выходных граница ягодын




А подскажите пожалуйста:
- декларация и копия - заранее можно подготовить (не нашел где скачать), или на месте заполняется и ксерокопируется?
- письменное обязательство про обратный вывоз - такой документ тоже требуется?
- заезжать, собственно, на красный или зеленый коридор?




Краще дома зразу зробити копію паспорта з обліком + копія тех паспорта. Прискорить оформлення (на Краківці точно). Хоча залежить від переходу, на деяких роблять копії самі митники безкоштовно, на деяких не потрібні взагалі, на деяких платно.
Декларація заповнюється на краківці в двох екземплярах, бланк можна взяти на наступний раз. Бланки ніби однакові, але майже щороку вносяться дрібні зміни. Бланк, який отримуєте на кордоні для заповнення (якщо митник сам все не робить), часто вже має прописаний код КПП і рік (тобто в такому вигляді не підійде на наступний рік чи інший КПП).
Декларація - і є письмове зобо'язання, зі зворотного боку ви ставите підпис, що зобв'язуєтеся вивести автомобіль до вказаної дати. На виїзді віддаєте декларацію.
Заїжджати на зелений коридор.

Якщо у вас кілька машина і ви кількома протягом року в'їжджали в Україну, то сумується час перебування усіма автомобілями (сумарно 60 днів протягом календарного року). На практиці митникам тяжко виловлювати різні машини з бази і рахувати сумарні дні, буває ігнорують і рахують по одній машині, буває приблизно рахують, питають скільки інша машина була в Україні

Змінено FuntPND (16:46 15/12/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Київ, Baden-Württemberg
Сообщения: 1769
С нами с 12.10.2006

Re: Внесение залога (временная растаможка) иностранного авто [Re: Polar]
      7 октября 2022 в 15:27 Гілками

Питання до тих, хто в'їжджав зі сплатою мита. В цьому випадку, на відміну від випадку з консульським обліком, немає вимоги, що машина має бути власною.
Так от, оформлять тимчасове ввезення зі сплатою мита на чужій машині без довіреності від власника?
Довіреність на жаль зробити дуже проблематично/довго/дорого


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумНаші за кордоном
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 30703

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія