autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Bitsa - конкурент Монобанка (2/2)

подсевший на форум *
29 лет за рулем,
Сообщения: 24981
С нами с 25.04.2011

Re: Bitsa - конкурент Монобанка [Re: Малена]
      15 декабря 2021 в 13:10 Гілками

тот же хамелеон в альфе получить я пыталась уже два десятка раз. на этапе регистрации "что то пошло не так!" (это дословная цитата), онлайн чат уходит решать вопрос и не возвращается никогда

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 1405
С нами с 22.05.2009

Re: Bitsa - конкурент Монобанка [Re: ssb]
      15 декабря 2021 в 13:31 Гілками

ssb 14.12.2021 17:56 пишет:

Smap 14.12.2021 15:01 пишет:

cashback до 20% (как у Моно в начале их пути)


Кажется и сейчас у моно периодически бывает 20% в категории "животные"



Уже 15%..(


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6363
С нами с 27.03.2009

Re: Bitsa - конкурент Монобанка [Re: Демьян_Dnepr]
      15 декабря 2021 в 14:03 Гілками

Демьян_Dnepr 14.12.2021 19:35 пишет:

Zara3a 14.12.2021 17:51 пишет:


Ага, ровно до того момента пока не предстоит пообщаться с техподдержкой привата или простоять в кассу аваля пару часов(вообще дичь а не банк, единственный у кого я видел обед с часу до двух, во всех отделениях и одна рабочая касса к которой очередь вечная....).



Так я специально сказал про Аваль. У финтехов вообще отделений нет, нет и проблемы. Я к тому что 90% это повседневные расчёты картой в торговых точках. А тут работает, сертифицированное, платёжными системами, ПО и никакого хайтека не требуется.




Но попрошу заметить, что когда мне ПРИХОДИТСЯ выйти из онлайна в реал, и пойти в отделение для решения каких то вопросов, персонал универсала на высоте, вот реально разительное отличие, вечно недовольных лиц малолеток(в основном) в привате, вечных проблем в авале и персонала в универсале. Потому конечно можно любой картой пользоваться, но когда возникают "вопросы" то их приятно решать с нормальным персоналом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Bitsa - конкурент Монобанка [Re: Smap]
      15 декабря 2021 в 14:19 Гілками

Користуюся Авалем Райффайзен 7 років. Обирав його в момент коли головним критерієм для мене була стабільність банку.
Банк відвідую далеко не кожен рік, як правило отримати картку після перевипуску.
В касі був рівно один раз, треба було зняти готівкові євро. Жодних черг при цьому не було. Не розумію, нащо потрібні банківські каси і хто ними досі користується.
Звичайно дістає момент, що відділення по вихідним не працюють, а після 17:00 є рівно одне відділення на всю Україну що працює (до 18:00). Але в останні пару років банк пішов на зустріч, обід у відділеннях або пересунули або скасували, зробили можливість ФОП-ам проходити ре-ідентифікацію віддалено (щоправда я скористатися не встиг, бо знову не ФОП).

Я трохи розуміюся на тому, з чого та як зліплена їх ІТ-інфраструктура і дуже здивований тім, що вона працює без істотних проблем. Я тримаю обмаль грошей з безпосереднім доступом з картки, тому часто користуюся сервісом перекидання грошей між своїми рахунками. Важко спрогнозувати, скільки часу буде оброблятися транзакція. Хвилину чи 10. За останній рік за ці 10 хвилин наче не вилазили, окрім планових мейнтенсів (зараз їх частота сильно зменшилася).

Рівень сервісу мене повністю задовольняє, всі необхідні мені функції є в мобільному додатку. Всі сервіси я отримую безкоштовно, маю навіть якісь кешбеки та % на залишок коштів, які можу зняти без втрати % в будь-якій момент. Колл-центр банку взагалі - бубочки, жодного разу не чекав на телефоні. В інтернет теж відповідають швидко і ясно.

Єдиний момент, який мені не сподобався в цьому році - мені перевипустили Visa замість MasterCard при наявній іншій Visa Fishka.

P.S. Чому я не планую міняти банк в найближчим часом.

Citi та ING з фізиками в нашій країні не працюють;
Альфа - ті ще "люксембуржці";
ПУМБ - від пана Ріната я теж не у захваті;
Приват - це корзина, якою моя родина і так користується;
Укрсіб, КредіАгріколь, Правекс - може я і не прав, але принцип 4F не дарма придумали, да і чим вони краще Райффайзену? Побудовані на кістках куплених українських банків, тільки без суворого австрійського орднунгу, і я так думаю ці кістки ще досить довго будуть їм заважати;
Ощад, Ексім, Укргаз - вистачить мені державного Привату у родини;
OTP, Прокредит, Кредобанк - Думаю OTP міг би бути кращим, бо все ж таки це і є справжній Райф, побудований тут з нуля та проданий угорцям, коли виявилося, що злити його з Авалем не вийде. Але він все ж таки значно менший і особисто мені просто не
зручний.

З не TOP-15 лишився тільки Універсал (Моно) - не подобаються мені Тигипко та "команда Привата". Я бачу в ньому побудову чергової піраміди, якщо хтось забув, Коломойського "к ногтю" не зміг привести ще Кучма, бо вже тоді Приват був "ту біг ту фол".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
54 года (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2584
С нами с 18.03.2002

Re: Bitsa - конкурент Монобанка [Re: Малена]
      16 декабря 2021 в 10:30 Гілками

Уяви, в Приваті теж є така опція - ВІП-каса. За шість років користування (двічі на місяць користуюся касою Привата), аж один раз так збіглися зірки, що в черзі до каси зібралися 5 ВИПів, і довелося почекати десь хвилин сорок...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *
Сообщения: 70
С нами с 28.07.2021

Re: Bitsa - конкурент Монобанка [Re: Smap]
      16 декабря 2021 в 10:46 Гілками

Все хорошо, пока банк небольшой, типа как универсал, креди-агриколь... тут тебе и менеджер персональный, вежливый, и очередей почти нет))
Но как только оно разрастается до масс (привет приват-ощад-аваль-альфа и т.п.), контроль кадров падает в разы, а поток маразматичных клиентов растет - появляется текучка, переработка, отсюда хамство и дурдом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Киев
Сообщения: 591
С нами с 22.09.2021

Re: Bitsa - конкурент Монобанка [Re: Smap]
      16 декабря 2021 в 11:10 Гілками

Не поставишь, не установишь.

Моно юзают чисто как для удобства транзакций и переводов при покупке на базарах. Хотя команда днепропетровских стремите, но никогда не держу там больших сумм.
Основной Альфа, Сенс конечно то еще г, но тарифы норм и большой банк.
Юзал французов для фопа - нужно быть мазохистом, чтоб продолжать их юзать.
всякие приваты и ощады в сад - это совок.
ОТР так ничего был еще, но фон был привязан к прошлой конторе, в итоге забил.
ПУМБ есть кредитка - есть чисто из-за того что большой кредитный лимит есть, пусть будет на всякий случай.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
33 года за рулем, Київ <--> Білогородка
Сообщения: 6482
С нами с 31.08.2001

Re: Bitsa - конкурент Монобанка [Re: Макси]
      16 декабря 2021 в 11:38 Гілками

Макси 15.12.2021 11:42 пишет:

Скачал, невозможно пройти верификацию. Нет выбора Украина. На эплсторе такой же комментарий в оценке.



маю те саме: і пароль вірний, і щось на пошту надсилають, але з додатку не зайти. ХЗ - чи то вони його ще "пілять", чи навпаки - він помирає....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3388
С нами с 08.04.2007

Re: Bitsa - конкурент Монобанка [Re: Sergey2004]
      16 декабря 2021 в 12:11 Гілками

Sergey2004 16.12.2021 10:46 пишет:

Все хорошо, пока банк небольшой, типа как универсал, креди-агриколь... тут тебе и менеджер персональный, вежливый, и очередей почти нет))



ЧТО?! Что за бред?! Это Универсал с вежливым персональным менеджером?! без очередей?!
Я без содрогания не могу вспоминать Универсалбанк.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 18515

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія