autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Астра К

member *
Сообщения: 129
С нами с 11.01.2021

Астра К
      14 декабря 2021 в 19:13 Гілками

Зараз багато завозять Астр К по цікавим цінам так хорошим комплектаціям але реальних відгуків від власників практично нема, хтось може щось сказати про машинку?
Про проблему з цепом знаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9162
С нами с 31.07.2010

Re: Астра К [Re: Pravuncac]
      14 декабря 2021 в 20:19 Гілками

ни одной не видел, ни на столичке ни на види - только мокки стоят и пару крослендов осталось

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
14 лет за рулем, Одесса
Сообщения: 173
С нами с 24.01.2015

Re: Астра К [Re: Pravuncac]
      14 декабря 2021 в 22:25 Гілками

Pravuncac 14.12.2021 19:13 пишет:

Зараз багато завозять Астр К по цікавим цінам так хорошим комплектаціям але реальних відгуків від власників практично нема, хтось може щось сказати про машинку?
Про проблему з цепом знаю.



В Италии покатался на такой с семейством, был 1.6 дизель на ручке в какой-то средней комплектации. Очень практичный и довольно комфортный сарайчик, 3 взрослых и ребёнок в автокресле, полный багажник чемоданов и барахла - мощности всегда хватало, шумка нормальная, управляемость средняя в классе С-сараев. Расход классический для дизелей, вообще считай бесплатно
Я бы рекомендовал посмотреть на неё, если рассматривается меган, пыж 308, гольф вагон, октавия. С учётом того, что они стоят не все деньги мира, если понравится то можно брать с вменяемым пробегом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
Сообщения: 129
С нами с 11.01.2021

Re: Астра К [Re: $amurai]
      15 декабря 2021 в 00:12 Гілками

$amurai 14.12.2021 22:25 пишет:


В Италии покатался на такой с семейством, был 1.6 дизель на ручке в какой-то средней комплектации. Очень практичный и довольно комфортный сарайчик, 3 взрослых и ребёнок в автокресле, полный багажник чемоданов и барахла - мощности всегда хватало, шумка нормальная, управляемость средняя в классе С-сараев. Расход классический для дизелей, вообще считай бесплатно
Я бы рекомендовал посмотреть на неё, если рассматривается меган, пыж 308, гольф вагон, октавия. С учётом того, что они стоят не все деньги мира, если понравится то можно брать с вменяемым пробегом.



У меня сейчас октавия, поэтому думаю есть ли смысл брать астру? У меня пробеги большие, поэтому интересно услышать людей которые поездили на ней хоть тысяч 50. Смотрел видео по обслуживанию так астра сложнее моей октавии и смотрю по запчастям там проблематично, на свою я любую запчасть день в день получу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
Сообщения: 129
С нами с 11.01.2021

Re: Астра К [Re: Disnake]
      15 декабря 2021 в 00:13 Гілками

Disnake 14.12.2021 20:19 пишет:

ни одной не видел, ни на столичке ни на види - только мокки стоят и пару крослендов осталось



Я про б\у 2016-17 года


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
Луцк
Сообщения: 1693
С нами с 08.05.2017

Re: Астра К [Re: Pravuncac]
      15 декабря 2021 в 21:18 Гілками

Машина цікава, Опель як завжди за однакові гроші дає набагато більше чим скажем той же ВАГ, за 7.5 тисяч євро в Європі зараз можна на вибір взяти напів пустий гольф 7-Октавію А7, або астру зовсім іншого рівня комплектаціі, лед світло, різні підігріви і тд, двигун в порівнянні по тих самих кіловатах динамічніший за однокласників, у меганах, вагах де 110 коней 250 моменту, в опеля 300, це майже показник дволітрових від ВАГ, їде відповідно, але і шумніший, робить жорсткіше, як на холостих так і в ходу. А так досить симпатична цікава машина з дуже хорошим співвідношенням ціна-комплектація- якість, впринципі як завжди в опелів починаючи з астри Г.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
Сообщения: 129
С нами с 11.01.2021

Re: Астра К [Re: ЄвроАвто]
      16 декабря 2021 в 15:17 Гілками

ЄвроАвто 15.12.2021 21:18 пишет:

Машина цікава, Опель як завжди за однакові гроші дає набагато більше чим скажем той же ВАГ, за 7.5 тисяч євро в Європі зараз можна на вибір взяти напів пустий гольф 7-Октавію А7, або астру зовсім іншого рівня комплектаціі, лед світло, різні підігріви і тд, двигун в порівнянні по тих самих кіловатах динамічніший за однокласників, у меганах, вагах де 110 коней 250 моменту, в опеля 300, це майже показник дволітрових від ВАГ, їде відповідно, але і шумніший, робить жорсткіше, як на холостих так і в ходу. А так досить симпатична цікава машина з дуже хорошим співвідношенням ціна-комплектація- якість, впринципі як завжди в опелів починаючи з астри Г.



Нє, так не пойдёть
нам треба практичні відгуки з користування, ремонту. Чи стоїть астру в таксі брати?
Як там ЛКП, бо дивлюся б`є десь 75-80?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
Луцк
Сообщения: 1693
С нами с 08.05.2017

Re: Астра К [Re: Pravuncac]
      16 декабря 2021 в 21:15 Гілками

Тобто піде/ непіде, ви спитали чи я нехочу щось написати в цій темі, причому спитали не у досить культурній формі, не привіт, не добрий день, просто чи я нехочу, я недуже хотів, написав що вважав за потрібне зі свого досвіду,
Я що таксист щоб вам дати відповідь чи варто її в таксі брати? Мільйонів на них ненамотою. По ремонту теж вам не підкажу, на машинах треба їздити, а не ремонтувати, максимум що робив в астрах так це міняв тяги стаба..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
38 лет (22 года за рулем), Кропивницкий
Сообщения: 519
С нами с 01.08.2012

Re: Астра К [Re: Pravuncac]
      17 декабря 2021 в 09:57 Гілками

По дизелю есть вопрос: какое там евро по экологии? Мочевина или только сажевый?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
Луцк
Сообщения: 1693
С нами с 08.05.2017

Re: Астра К [Re: Saabix]
      17 декабря 2021 в 10:35 Гілками

Saabix 17.12.2021 09:57 пишет:

По дизелю есть вопрос: какое там евро по экологии? Мочевина или только сажевый?


там євро6, до середини 17 року зустрічаються і з мочивеною і без, після бачив тільки з мочевиною включно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
38 лет (22 года за рулем), Кропивницкий
Сообщения: 519
С нами с 01.08.2012

Re: Астра К [Re: Pravuncac]
      17 декабря 2021 в 12:28 Гілками

понял, спасибо

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
14 користувачів і 140 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2983

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія