autoua
×
Autoua.netФорумШини та диски

То б'є, то не б'є...

Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6177
С нами с 03.02.2007

То б'є, то не б'є...
      18 декабря 2021 в 23:18 Гілками

При останній зміні гуми шиномонтажники помітили, що є вм'ятини на двох дисках. Так, влітку спіймав велику яму, але після цього машина вела себе нормально, тому думав, що обійшлось. Вирівняли кувалдой, ще й сказали (коли я здивувався "методу"), що так нібито набагато краще, аніж з спецальним пристосуванням, адже нібито це місце не буде тріщати. Ну, я в цьому ні бум-бум, повірив.
Після цього треба було скататись в Бориспіль, виїхав на трасу - і при швидкості 120+ км/год почалась вібрація керма, доволі таки значна. При зниженні швидкості вібрація пропадала.
Приїхав я знову на цей шиномонтаж, хлопці перевірили, сказали, що все в нормі, для виду переставили грузики. Після цього ще раз скатався по Бориспільській - вібрація також з'являлась, хоч і менше.
Ну, думаю, надурили мене хлопці, нахалтурили, треба їхати в спеціалізовану майстерню та виправляти диски.
Аж ось позавчора скатався по Богатирській + по новій ділянці окружної + по старій ділянці окружної аж до поворота на Пущу - і диво якесь, немає вібрації на швидкості 120+! Ну, може, дуже-дуже слабко і то не весь час, а якимось уривками (хоча, може, то я вже себе накручую і перебільшую)
От я і думаю, що це було? Може, у всіх так на Бориспільсьскій? Чи нова окружна так зроблена, що попадає своїми ямами на виступи моїх колес і тому нічого не відчуваю? Але по Богатирській чому так? Нічого не розумію....
Що порадите робити? Чи забити?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *****
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 369
С нами с 20.11.2012

Re: То б'є, то не б'є... [Re: oleg_mazda]
      20 декабря 2021 в 00:55 Гілками

Когда начнёт бить, остановитесь и проверьте тормоза/диски на перегрев. У меня была похожая ситуация, несколько раз, только на Житомирке. Появлялась вибрация при 100-110, но при сбросе скорости пропадала и можно было дальше наваливать. Забил, потому что это было редко и пару раз случалось в одном и том же населённом пункте, на покрытие грешил что ли. На четвёртый подобный раз вибрация уже не пропала до полной остановки. И тогда, остановившись, я понял из-за чего вибрация появлялась. После пробки подклинивал задний суппорт, перегревался диск. И в последний раз суппорт приклинило окончательно. После разборки было видно, что поршенек подклинивал, направляйки в норме были.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Донецк
Сообщения: 6303
С нами с 25.12.2008

Re: То б'є, то не б'є... [Re: oleg_mazda]
      20 декабря 2021 в 08:26 Гілками

oleg_mazda 18.12.2021 23:18 пишет:

При останній зміні гуми шиномонтажники помітили, що є вм'ятини на двох дисках. Так, влітку спіймав велику яму, але після цього машина вела себе нормально, тому думав, що обійшлось. Вирівняли кувалдой, ще й сказали (коли я здивувався "методу"), що так нібито набагато краще, аніж з спецальним пристосуванням, адже нібито це місце не буде тріщати. Ну, я в цьому ні бум-бум, повірив.
Після цього треба було скататись в Бориспіль, виїхав на трасу - і при швидкості 120+ км/год почалась вібрація керма, доволі таки значна. При зниженні швидкості вібрація пропадала.
Приїхав я знову на цей шиномонтаж, хлопці перевірили, сказали, що все в нормі, для виду переставили грузики. Після цього ще раз скатався по Бориспільській - вібрація також з'являлась, хоч і менше.
Ну, думаю, надурили мене хлопці, нахалтурили, треба їхати в спеціалізовану майстерню та виправляти диски.
Аж ось позавчора скатався по Богатирській + по новій ділянці окружної + по старій ділянці окружної аж до поворота на Пущу - і диво якесь, немає вібрації на швидкості 120+! Ну, може, дуже-дуже слабко і то не весь час, а якимось уривками (хоча, може, то я вже себе накручую і перебільшую)
От я і думаю, що це було? Може, у всіх так на Бориспільсьскій? Чи нова окружна так зроблена, що попадає своїми ямами на виступи моїх колес і тому нічого не відчуваю? Але по Богатирській чому так? Нічого не розумію....
Що порадите робити? Чи забити?



За відчуттями складно щось порадити. Варіант перевірити балансування коліс на іншій шиномонтажці, яка сподобається, або виглядає краще) Я наприклад неодноразово після клубного монтажу, перебалансовував колеса.

Але так воно і є, легка вібрація на одному покритті не відчувається взагалі, на іншому будеш її чути. Ще вона може трохи проявлятися, коли ти береш лівіше чи правіше, умовно змінюєш смугу на 110-120. Потім поїхав прямо, вона знов пропаде. І так, бориспільська трохи "хвиляста", вона не скільки вібрацію дає, скільки якось "підтрушує" трохи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6177
С нами с 03.02.2007

Re: То б'є, то не б'є... [Re: DiSi]
      20 декабря 2021 в 17:31 Гілками

Дякую, хлопці, буду думати далі

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: То б'є, то не б'є... [Re: oleg_mazda]
      21 декабря 2021 в 13:06 Гілками

У меня как то похожее было, после балансировки на двух шиномонтажах биение оставалось. На третьем заметили, что оба передних диска (стальные) слегка восьмеркой стали - выровняли и биение пропало. С тех пор к ним и езжу

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Re: То б'є, то не б'є... [Re: oleg_mazda]
      1 января 2022 в 21:05 Гілками

Мой ходовик когда то говорил, что если вибрация свыше 90 км/ - то это проблемы в ходовой, а не в колесах, типа, наконечников...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: То б'є, то не б'є... [Re: Джипчер]
      3 января 2022 в 15:32 Гілками

Джипчер 01.01.2022 21:05 пишет:

Мой ходовик когда то говорил, что если вибрация свыше 90 км/ - то это проблемы в ходовой, а не в колесах, типа, наконечников...




Значить, час міняти ходовика ))

від кривих дисків запросто може бути вібрація саме на високій швидкості (хоча, чим більший профіль колеса, тим менше вона буде відчутна)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: То б'є, то не б'є... [Re: oleg_mazda]
      3 января 2022 в 15:35 Гілками

oleg_mazda 18.12.2021 23:18 пишет:


Що порадите робити? Чи забити?




почати з найпростішого. Поїхати на інший шиномонтаж (попередньо добре помити диски від болота чи піску, котрим посипають дорогу), попросити перевірити чи рівні диски і чи шини не мають якогось нерівномірного зносу. За одно перебалансувати

Якщо проблема в кривих дисках, то зараз вона може бути менш відчутною через те, що похолоднішало і тиск в шинах впав.

А якщо не проканає - тоді вже шукати далі. Але точно не кидати як є


Альтернативний бюджетний варіант (якщо вібрація на кермі, а не всюди, в тому числі під дупою від сидіння) - перекинути передні і задні колеса місцями і подивитись, що з того вийде

Змінено Цуг (15:47 03/01/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 99
С нами с 06.03.2018

Re: То б'є, то не б'є... [Re: oleg_mazda]
      3 января 2022 в 15:38 Гілками

oleg_mazda 18.12.2021 23:18 пишет:

При останній зміні гуми шиномонтажники помітили, що є вм'ятини на двох дисках. Так, влітку спіймав велику яму, але після цього машина вела себе нормально, тому думав, що обійшлось. Вирівняли кувалдой, ще й сказали (коли я здивувався "методу"), що так нібито набагато краще, аніж з спецальним пристосуванням, адже нібито це місце не буде тріщати. Ну, я в цьому ні бум-бум, повірив.
Після цього треба було скататись в Бориспіль, виїхав на трасу - і при швидкості 120+ км/год почалась вібрація керма, доволі таки значна. При зниженні швидкості вібрація пропадала.
Приїхав я знову на цей шиномонтаж, хлопці перевірили, сказали, що все в нормі, для виду переставили грузики. Після цього ще раз скатався по Бориспільській - вібрація також з'являлась, хоч і менше.
Ну, думаю, надурили мене хлопці, нахалтурили, треба їхати в спеціалізовану майстерню та виправляти диски.
Аж ось позавчора скатався по Богатирській + по новій ділянці окружної + по старій ділянці окружної аж до поворота на Пущу - і диво якесь, немає вібрації на швидкості 120+! Ну, може, дуже-дуже слабко і то не весь час, а якимось уривками (хоча, може, то я вже себе накручую і перебільшую)
От я і думаю, що це було? Може, у всіх так на Бориспільсьскій? Чи нова окружна так зроблена, що попадає своїми ямами на виступи моїх колес і тому нічого не відчуваю? Але по Богатирській чому так? Нічого не розумію....
Що порадите робити? Чи забити?


Таке ж саме було на 17-тих дисках, після того як змінив їми 16-ті. На рівних дорогах взагалі не відчуваю вібрації. А ось на нерівних б'є й дуже відчутно. При тому що на 16-тих все було ідеально. Декілька разів переробляв розвал-сходження й балансування - не допомогло

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумШини та диски
Додаткова інформація
1 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 11106

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія