autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Нічні пішоходи-Маклауди

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24255
С нами с 31.10.2014

Нічні пішоходи-Маклауди
      28 января 2022 в 11:42 Гілками

Після новорічних свят і зборів знов почав возити малого на ранкові тренування. Виїжджаю десь о 5:30 ранку. Воно і раніше було небезпечно їздити у такий час через безвідповідальних пішоходів, але цього тижня якийсь взагалі масовий вихід "лемінгів" на дороги. Мені зранку їхати усього кілометри 3 центром Києва. Ось лише цього ранку на проїжджій частині доріг в моїх Печерських "чигирях" зустрів 6 пішоходів, які прямували проїжджою частиною, бо їм бачте незручно йти тротуарами, бо дорогу посипали і вона чиста, а на тротуарах снігові замети десь сантиметри глибиною. До переходу пішоходами Алмазова на їх червоне світло я вже звик - вони ж поспішають, а автівок мало. У них же невідкладні справи о 5:40 ранку. Так само звик і до перебігунів через Лесі в районі колишніх спорттоварів та перед Печерським мостом (через 10 смуг і бар'єр в одному з цих двох місць, бо ж до переходів в обидва боки далеко йти - метрів 100-150). Але сьогодні коли о 6-й назад вертався, то якийсь індивідуум перебігав Лесі навпроти Чайхони - не дійшов до підземного переходу метрів 10-15. Чи може це був той "інвалід", якому складно під землю спускатися. Але біг він зі швидкістю чемпіона паралімпіади. І ще й одягаються усі як навмисне у чорне та темно сіре. Хто із таким стикався - Ваші думки. Як на мене, то лише полутораметровий паркан замість отих "протпаркувальних" ствопчиків може вирішити проблему.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Опасный *
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 34706
С нами с 18.09.2012

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: harald67]
      28 января 2022 в 11:52 Гілками

... і шо ? ©

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
молод душой и телом **
47 лет, Киев
Сообщения: 19499
С нами с 01.08.2005

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: Рубан]
      28 января 2022 в 12:14 Гілками

Рубан 28.01.2022 11:52 пишет:

... і шо ? ©



шо-шо.. повбивав би ггг


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
29 лет за рулем,
Сообщения: 24981
С нами с 25.04.2011

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: harald67]
      28 января 2022 в 12:41 Гілками

То раз говоилось, что подземные переходы зло.
И да, я всегда пойду по дороге, если она посыпана/почищена, а на тротуаре полная хренотень.
А, ну у кого еще в 5-40 могут быть неотложные дела кроме тебя? Ясное дело - ни у кого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24255
С нами с 31.10.2014

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: Малена]
      28 января 2022 в 12:49 Гілками

Малена 28.01.2022 12:41 пишет:

То раз говоилось, что подземные переходы зло.
И да, я всегда пойду по дороге, если она посыпана/почищена, а на тротуаре полная хренотень.
А, ну у кого еще в 5-40 могут быть неотложные дела кроме тебя? Ясное дело - ни у кого.




Так ми вже вирахували одну з клану Маклаудів!
Навіть маючи невідкладні справи о 5:40 я ПДР не порушую, і через 10 смуг автодороги не бігаю, і на червоне світло не їду і дорогу не перебігаю. І я завжди казав - наземні переходи на широких магістралях - зло. А підземні і повітряні - порятунок.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (16 лет за рулем), Украина
Сообщения: 8728
С нами с 24.03.2008

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: Малена]
      28 января 2022 в 13:14 Гілками

Малена 28.01.2022 12:41 пишет:

И да, я всегда пойду по дороге, если она посыпана/почищена, а на тротуаре полная хренотень.



Ну рано чи пізно зіб'ють... з такою логікою.
Як на мене, краще брудні від снігу ноги, ніж переломані.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4557
С нами с 25.06.2012

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: harald67]
      28 января 2022 в 13:15 Гілками

harald67 28.01.2022 12:49 пишет:


Навіть маючи невідкладні справи о 5:40 я ПДР не порушую




4.1 Пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись правого боку.

Якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися по них неможливо, пішоходи можуть рухатися велосипедними доріжками, тримаючись правого боку і не утруднюючи рух на велосипедах і мопедах, або в один ряд узбіччям, тримаючись якомога правіше, а у разі його відсутності або неможливості рухатися по ньому — по краю проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому треба бути обережним і не заважати іншим учасникам дорожнього руху.


Я не знаю, что с теми тротуарами, но подозреваю, что там плотный снег, который больше похож на лед. Считаю, что это вполне подпадает под "пересуватися по них неможливо".

Другой вопрос, топают ли пешеходы навстречу движению и есть ли у них светоотражающие элементы (4.4).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4536
С нами с 15.06.2008

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: harald67]
      28 января 2022 в 13:31 Гілками

Ничего не сделаешь. Почти каждый день наблюдаю. Пешеходы, в возрасте, не дожидаясь зеленого ломятся на проезжую, чтобы сразу же стать и тупить и какого нить лотка.
Как то даже спрашивал у парочки, неужели трудно подождать, вон же написано - 10,9,8,7... и пойдете. Смотрят в глаза и видно что не понимают, о чем это я.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24255
С нами с 31.10.2014

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: onedrew]
      28 января 2022 в 13:59 Гілками

onedrew 28.01.2022 13:15 пишет:

harald67 28.01.2022 12:49 пишет:


Навіть маючи невідкладні справи о 5:40 я ПДР не порушую




4.1 Пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись правого боку.

Якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися по них неможливо, пішоходи можуть рухатися велосипедними доріжками, тримаючись правого боку і не утруднюючи рух на велосипедах і мопедах, або в один ряд узбіччям, тримаючись якомога правіше, а у разі його відсутності або неможливості рухатися по ньому — по краю проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому треба бути обережним і не заважати іншим учасникам дорожнього руху.


Я не знаю, что с теми тротуарами, но подозреваю, что там плотный снег, который больше похож на лед. Считаю, что это вполне подпадает под "пересуватися по них неможливо".

Другой вопрос, топают ли пешеходы навстречу движению и есть ли у них светоотражающие элементы (4.4).




З вечора тротуари були чистими. Уночі максимум 1 см снігу випав в цих локаціях. Каші ще не було. Просто провінційна звичка. В тепло пору року в цей же час також гуляють проїжджою частиною о 5:30 ранку регулярно. Буває ще й по двоє в шеренгу вишукуються і йдуть. І у т.ч. за напрямком руху. І ніхто не носить принаймні світлий одяг. Про світловідбиваючий навіть недоречно говорити.
Ну а перебігати у темряві десятисмугову Лесю, ще й перелізати через розподільний бар'єр, це вже якісь суіцидники. Але ж регулярно бігають. Просто цього разу перебігун взагалі був у 10 метрах від підземного переходу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
29 лет за рулем,
Сообщения: 24981
С нами с 25.04.2011

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: Шабля]
      28 января 2022 в 14:00 Гілками

Шабля 28.01.2022 13:14 пишет:

Малена 28.01.2022 12:41 пишет:

И да, я всегда пойду по дороге, если она посыпана/почищена, а на тротуаре полная хренотень.



Ну рано чи пізно зіб'ють... з такою логікою.
Як на мене, краще брудні від снігу ноги, ніж переломані.


єєєєє. а видавно по наших тротуарах ходили, що думаєте, що люди бережуть взуття, а не ноги/руки/голови?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
38 лет (17 лет за рулем), Ирпень
Сообщения: 15986
С нами с 12.08.2008

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: harald67]
      28 января 2022 в 14:00 Гілками

Надо видео

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37370
С нами с 21.07.2001

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: harald67]
      28 января 2022 в 14:25 Гілками

harald67 28.01.2022 11:42 пишет:

Після новорічних свят і зборів знов почав возити малого на ранкові тренування. Виїжджаю десь о 5:30 ранку. Воно і раніше було небезпечно їздити у такий час через безвідповідальних пішоходів, але цього тижня якийсь взагалі масовий вихід "лемінгів" на дороги. Мені зранку їхати усього кілометри 3 центром Києва. Ось лише цього ранку на проїжджій частині доріг в моїх Печерських "чигирях" зустрів 6 пішоходів, які прямували проїжджою частиною, бо їм бачте незручно йти тротуарами, бо дорогу посипали і вона чиста, а на тротуарах снігові замети десь сантиметри глибиною. До переходу пішоходами Алмазова на їх червоне світло я вже звик - вони ж поспішають, а автівок мало. У них же невідкладні справи о 5:40 ранку. Так само звик і до перебігунів через Лесі в районі колишніх спорттоварів та перед Печерським мостом (через 10 смуг і бар'єр в одному з цих двох місць, бо ж до переходів в обидва боки далеко йти - метрів 100-150). Але сьогодні коли о 6-й назад вертався, то якийсь індивідуум перебігав Лесі навпроти Чайхони - не дійшов до підземного переходу метрів 10-15. Чи може це був той "інвалід", якому складно під землю спускатися. Але біг він зі швидкістю чемпіона паралімпіади. І ще й одягаються усі як навмисне у чорне та темно сіре. Хто із таким стикався - Ваші думки. Як на мене, то лише полутораметровий паркан замість отих "протпаркувальних" ствопчиків може вирішити проблему.





Ну это старая история.

"..

Лето: - Не фиг парковаться на тротуарах! И все равно, что там 10 метров ширины! Все равно - нефиг!

Зима: - А что нам делать? Тротуары скользкие, нам ходить где-то надо. Вот и будем ходить по проезжей части. Подвинетесь!
.."


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24255
С нами с 31.10.2014

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: AlexAudiCoupe]
      28 января 2022 в 14:45 Гілками

AlexAudiCoupe 28.01.2022 14:25 пишет:




Ну это старая история.

"..

Лето: - Не фиг парковаться на тротуарах! И все равно, что там 10 метров ширины! Все равно - нефиг!

Зима: - А что нам делать? Тротуары скользкие, нам ходить где-то надо. Вот и будем ходить по проезжей части. Подвинетесь!
.."




+100500
Але проблема ще й у тому, що отакі "а нам так зручно, нехай ті кляті автомобілісти задавляться" створюють реальну загрозу ДТП із тяжкими наслідками (для них) і тривалою судовою тяганиною для водія. І щось я цього місяці спостерігаю якесь загострення цих настроїв.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (16 лет за рулем), Украина
Сообщения: 8728
С нами с 24.03.2008

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: Малена]
      28 января 2022 в 15:23 Гілками

Малена 28.01.2022 14:00 пишет:

єєєєє. а видавно по наших тротуарах ходили, що думаєте, що люди бережуть взуття, а не ноги/руки/голови?



Щодня хожу... зараз якраз машина розбита, в ремонті стоїть, то тільки по тротуарах і хожу. Зрідка пересуваюсь громадським транспортом, навіть в метро двічі проїхався, вибісило, що зникли жетончики, зараз якість м'яті папірці дають. Незручно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13460
С нами с 07.02.2012

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: Шабля]
      28 января 2022 в 15:31 Гілками

Шабля 28.01.2022 15:23 пишет:

Зрідка пересуваюсь громадським транспортом, навіть в метро двічі проїхався, вибісило, що зникли жетончики, зараз якість м'яті папірці дають. Незручно.



Київ Цифровий, сплачуєш через gpay/applepay й воно генерує той папірець у смартфоні. Для разових поїздок досить зручно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4557
С нами с 25.06.2012

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: DKTigra]
      28 января 2022 в 17:26 Гілками

Если есть google/apple pay, зачем еще какие-то приложения ставить и что-то заранее покупать? Просто топай через желтый турникет. Или что-то поменялось с тех пор, как я последний раз на метро ездил?

Змінено onedrew (17:27 28/01/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 10206
С нами с 04.09.2003

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: Шабля]
      29 января 2022 в 10:22 Гілками

Шабля 28.01.2022 13:14 пишет:

Малена 28.01.2022 12:41 пишет:

И да, я всегда пойду по дороге, если она посыпана/почищена, а на тротуаре полная хренотень.



Ну рано чи пізно зіб'ють... з такою логікою.
Як на мене, краще брудні від снігу ноги, ніж переломані.



А что, разве после прогулки по тротуару шансов навестить травмпункт нет? Было, коллегу возил. 1,5 месяца на больничном.
Сам уже не помню сколько раз выходил из машины, ступал на скользкий тротуар и отделывался легкими ушибами.

Змінено HC-man (10:23 29/01/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
39 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 1715
С нами с 08.01.2013

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: Малена]
      29 января 2022 в 12:05 Гілками

Малена 28.01.2022 12:41 пишет:

всегда пойду по дороге, если она посыпана/почищена, а на тротуаре полная хренотень.





треба ще більше стовпчиків на тротуарах
щоб техніка не могла їх чистити

зато не паркуються


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: Validolka]
      29 января 2022 в 12:10 Гілками

Так а не будет столбиков там будут паркованцы. Так что почистить тратуар все равно не удасться.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (16 лет за рулем), Украина
Сообщения: 8728
С нами с 24.03.2008

Re: Нічні пішоходи-Маклауди [Re: HC-man]
      29 января 2022 в 12:29 Гілками

HC-man 29.01.2022 10:22 пишет:

А что, разве после прогулки по тротуару шансов навестить травмпункт нет? Было, коллегу возил. 1,5 месяца на больничном.
Сам уже не помню сколько раз выходил из машины, ступал на скользкий тротуар и отделывался легкими ушибами.



Безперечно після прогулянки нашими тротуарами - існують шанси відвідати травмпункт. А після прогулянки автомобільними дорогами - існують шанси відвідати морг! Що краще?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
2 користувачів і 13 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2003

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія