autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Кассовый аппарат для ФОП с 01.01.2022? (10/10)

V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Кассовый аппарат для ФОП с 01.01.2022? [Re: Vik-440]
      19 января 2022 в 10:19 Гілками

Vik-440 19.01.2022 09:07 пишет:


там гарно все пояснили, посилаючись на закон
IBAN - це ваш рахунок прямий.


Він не "прямий" і не "кривий".
Це просто ідентифікатор Вашого рахунку, що однозначно його визначає. От трохи раніше для однозначного його визначення потрібно було дві цифри - МФО(ідентифікатор банку) і № рахунку. Зараз все звели в один. Так простіше і уніфіковано зі світом. Якщо раніше рахунок ідентифікувався лише в межах України, то IBAN - міжнародний. От і все.
І "картковий" рахунок також має IBAN.
І гроші всі втрапляють в банк в кінці кінців. І на них розповсюджуються всі правила щодо "відмивання" і тп.

Vik-440 19.01.2022 09:07 пишет:

Карта ключ = особиста карта - це сервіс від МастерКард чи Віза і вони в такій операції виступають посередниками у платежі, тому для них потрібно РРО.


Для кого "для них"? Візі чи мастеру - точно не потрібні.
Для грошей? Так вони ж до Вас на ТОЙ ЖЕ IBAN втрапили! І нічим не відрізняються від всіх інших. І банк по ним виписку дає.
От Ваш постійний клієнт має Вашу картку і IBAN також. І двічі Вам по 100 гривень відправив. Вчора "на картку", а сьогодні на IBAN.
У Вас поряд буде два поступлення від нього по 100 гривень. На один Ви повинні будете чек видати, а на другий - ні. Тільки Вам ще треба буде з'ясувати як вони йшли. І не переплутати.
Ну не маразм?

Я вже не кажу про нюанс - ЗВІДКИ гроші зайшли, а не КУДИ.
В ЗАКОНІ - з "рахунку на рахунок", а в роз'ясненні допускається з "картки на рахунок".
От це "допущення" і може колись вилізти боком.
Якщо цей брєд не змінять.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Киев
Сообщения: 1406
С нами с 22.01.2009

Re: Кассовый аппарат для ФОП с 01.01.2022? [Re: Laz]
      28 января 2022 в 15:39 Гілками

Парни а какой вариант сейчас оптимальный по РРО 2 группа. Знаю приват разрабатывает дополнение к эквайрингу но пока в бета тесте. Что сейчас максимально быстро подключить при условии что через месяц обратно вернуться к эквайрингу +РРо привата.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
43 года (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 573
С нами с 05.10.2010

Re: Кассовый аппарат для ФОП с 01.01.2022? [Re: Laz]
      16 июня 2023 в 10:46 Гілками

Підніму темку, потрібна порада щодо ПРРО - хто з чим вже працював і має реальний досвід стосовно зручності/функціоналу/стабільності роботи. Так як розплодилось їх...

І взагалі, в голові повна каша стосовно фіскалізації та систем, які мають використовуватись і взаємодії між ними. Може хто підкаже як краще робити.

Отож:
ФОП 2 група.
Планується невеликий інтернет-магазин. Асортимент - до 100 позицій, орієнтований на B2B.
Робити буду попередньо на базі Хорошоп.
Управлінський облік/склад/замовлення-продажі/каса - BAS Малий бізнес.
На самому початковому етапі інтеграції між ними не буде. Зміни в каталог товарів/залишки товарів/ціни в Хорошоп та замовлення покупців в BAS будуть вноситись ручками. В подальшому, якщо не закриюсь ) звичайно що буде замовлена інтеграція.

Оплати можуть бути в трьох місцях:
1) інтернет-магазин - онлайн оплата карткою. Я так розумію, фіскалізацію може робити той еквайр, через якого буде робитись оплата?
2) точка видачі - оплата або готівкою або карткою. Тут думаю використовувати робоче місце касира в BAS тож потрібна проста і бажано безкоштовна інтеграція з вибраним ПРРО. Чи є більш зручний варіант?
3) основний спосіб - доставка. Оплата або готівкою або картою кур'єру. Думаю використовувати мобільний Андроїд-термінал 3-в-1 - ПРРО/принтер чеків/платіжний термінал. Чи, знову-ж таки, краще використовувати інший варіант?

PS. Тема від мене не скажу що далека. Є багаторічний досвід роботи в ІТ-відділах мереж супермаркетів якраз в напрямку кас/торгового обладнання. Але то було давненько, років 8 назад. Ну й там своя специфіка...
Тож буду вдячний за поради/думки по темі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 52752

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія