autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

"Фантомы" – Kodiaq серого цвета (15/30)

СуперСтар **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4557
С нами с 25.06.2012

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: Endorphinity]
      31 января 2022 в 09:37 Гілками

Что-то я не уследил за темой... на первых страницах кидали цитаты о том, что эти "фантомы" будут останавливать и оформлять, а не по-тихому фоткать. Передумали?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 821
С нами с 31.08.2012

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: AlexAudiCoupe]
      31 января 2022 в 10:10 Гілками

AlexAudiCoupe 31.01.2022 09:29 пишет:


Простой вопрос - ЗАЧЕМ за городом на трассе Киев-Ирпень знак "50"?





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
Сообщения: 172
С нами с 21.01.2017

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: AlexAudiCoupe]
      31 января 2022 в 10:17 Гілками

AlexAudiCoupe 31.01.2022 09:29 пишет:


Простой вопрос - ЗАЧЕМ за городом на трассе Киев-Ирпень знак "50"?



Тому, що це НЕ ЗА МІСТОМ, це територія Києва, а значить по закону 50. Зі сторони Ірпеня повісили синій знак Київ, і там вже можна законно їхати 90, а от з Києва нічого немає, лише перед Ірпенем синій знак "кінець міської смуги". Але ж кінець! А початок її так ніде і не настав.
У являєте наскільки безпечно там на швидкості 50 мені везти дітей, коли всі летять 80-100!? Знаків немає, зате фантоми купили. Йдемо в Європу!

Змінено Hiker (10:18 31/01/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 821
С нами с 31.08.2012

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: Hiker]
      31 января 2022 в 10:27 Гілками

Hiker 31.01.2022 10:17 пишет:


Тому, що це НЕ ЗА МІСТОМ, це територія Києва, а значить по закону 50. Зі сторони Ірпеня повісили синій знак Київ, і там вже можна законно їхати 90, а от з Києва нічого немає, лише перед Ірпенем синій знак "кінець міської смуги". Але ж кінець! А початок її так ніде і не настав
...



Зони обмеження швидкості руху в населених пунктах не є тотожними адміністративним кордонам населених пунктів, це відображено у державних стандартах.

Змінено c-cam (10:27 31/01/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: AlexAudiCoupe]
      31 января 2022 в 10:36 Гілками

AlexAudiCoupe 25.01.2022 19:15 пишет:

Offspring 25.01.2022 18:44 пишет:

AlexAudiCoupe 25.01.2022 18:12 пишет:


А вот если взять и посадить незнающего человека. Откуда он поймет, что эта дорога в черте города и там 50?

И ЗАЧЕМ там 50?

Ничем не отличается от одесской или житомирской. Отбойник, переходы надземные.

ПОЧЕМУ 50?




Затяжні петляння дороги з одночасними ухилами. ІМХО, камера б там для уникнення ДТП робила б більше, аніж на Чоколівському (де регулярно тянучка). Виходимо з того, що там формально в будь-якому випадку 50. Але реально - 130+.




Вот так и живем через "Ж".

Потому что "Зима наступает 1 ноября, а лето - 1 апреля". Как в приказе Главнокомандующего о переходе на форму одежды.

"Формально".

Можно просто проехаться по Польше, например. Да, населенный пункт. Ехать нужно "50". Да, но нет строений близко. И знак "70" стоит. Как только появляются строения - "70" отменяется. Работает "50" по НП.

Наверное, это для людей, а не фантомные Шкоды.




Краків.
Із самого центру міста (від Старого міста) на виїзд з міста в напрямку України, йде дорога, із перехрестями, будинками поруч і т п, і обмеженням 70. Я сам здивувався, але то так (3 січня цього року було).
Так що не все там 50


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
42 года, Киев
Сообщения: 2113
С нами с 10.01.2008

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: Hiker]
      31 января 2022 в 10:39 Гілками

Hiker 31.01.2022 10:17 пишет:


У являєте наскільки безпечно там на швидкості 50 мені везти дітей, коли всі летять 80-100!? Знаків немає, зате фантоми купили. Йдемо в Європу!



Я там через день езжу в районе 18-19, как раз плотный трафик и много кто едет 80-100.
В правую полосу встал и тошню себе на электричестве 60 км.ч. и как-то ужасной угрозы не чувствую.
3 полосы, отбойник, освещение...ну какие 50 км.ч. о чем вы....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
Сообщения: 172
С нами с 21.01.2017

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: c-cam]
      31 января 2022 в 10:52 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

c-cam 31.01.2022 10:27 пишет:

Hiker 31.01.2022 10:17 пишет:


Тому, що це НЕ ЗА МІСТОМ, це територія Києва, а значить по закону 50. Зі сторони Ірпеня повісили синій знак Київ, і там вже можна законно їхати 90, а от з Києва нічого немає, лише перед Ірпенем синій знак "кінець міської смуги". Але ж кінець! А початок її так ніде і не настав
...



Зони обмеження швидкості руху в населених пунктах не є тотожними адміністративним кордонам населених пунктів, це відображено у державних стандартах.



Що ви маєте на увазі? От йде місто, ніяких понижаючих чи підвищуючих швидкість знаків немає, значить швидкість 50, так? Так. Поворот, починається дорога по 2 смуги в кожну сторону, відбійники, ліс. Знаку, що підвищує швидкість немає. Знаку кінця населеного пункту немає. Всі починають нестися під 100, Що робити? Порушувати і їхати зі швидкістю потоку і чекати фантома? Їхати хоча б 70 щоб не було штрафу? Але теж порушення, ми ж говоримо за абсолютну справедливість. Значить їдемо 50. А всі хто проїзджає ще нас і матюками обкладає.

Випадково загуглив картинку зі США, будиночки без парканів звідки якщо що може вибігти собака чи дитина, ліміт 45миль (72км!). В нас по глухому лісу 50. Я не знаю хто нас має окупувати Росія, США, Бангладеш чи Зімбабве, але те, що цю владу має змінити більш інтелектуально розвинена це факт.

Що ви маєте на увазі. От йде місто, ніяких понижаючих чи підвищуючих швидкість знаків немає, значить швидкість 50, так

Змінено Hiker (10:57 31/01/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 249
С нами с 20.10.2003

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: c-cam]
      31 января 2022 в 11:01 Гілками

c-cam 31.01.2022 10:27 пишет:

Hiker 31.01.2022 10:17 пишет:


Тому, що це НЕ ЗА МІСТОМ, це територія Києва, а значить по закону 50. Зі сторони Ірпеня повісили синій знак Київ, і там вже можна законно їхати 90, а от з Києва нічого немає, лише перед Ірпенем синій знак "кінець міської смуги". Але ж кінець! А початок її так ніде і не настав
...



Зони обмеження швидкості руху в населених пунктах не є тотожними адміністративним кордонам населених пунктів, це відображено у державних стандартах.



В ПДР останньої редакції (затверджена Постановою КМУ №1091 від 29.09.2021) є помилка: "населений пункт - забудована територія, в'їзди на яку і виїзди з якої позначаються дорожніми знаками 5.45, 5.46, 5.47, 5.48", а знаки про в'їзд та виїзд з населеного пункту 5.49-5.52. Тому всі штрафи про перевищення швидкості 50 км/год у населенних пунктах України зараз "не дуже законні"

Змінено TN207 (11:05 31/01/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37331
С нами с 21.07.2001

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: Hiker]
      31 января 2022 в 11:16 Гілками

Hiker 31.01.2022 10:17 пишет:

AlexAudiCoupe 31.01.2022 09:29 пишет:


Простой вопрос - ЗАЧЕМ за городом на трассе Киев-Ирпень знак "50"?



Тому, що це НЕ ЗА МІСТОМ, це територія Києва, а значить по закону 50. Зі сторони Ірпеня повісили синій знак Київ, і там вже можна законно їхати 90, а от з Києва нічого немає, лише перед Ірпенем синій знак "кінець міської смуги". Але ж кінець! А початок її так ніде і не настав.
У являєте наскільки безпечно там на швидкості 50 мені везти дітей, коли всі летять 80-100!? Знаків немає, зате фантоми купили. Йдемо в Європу!




Я не понял - в чем проблема? В дебилах, которые знак конец города Киев повесили хрен знает где, хотя он должен висеть там где заканчивается застройка?

"кінець міської смуги" - не для ПДД. На него обращать внимание не надо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
Сообщения: 172
С нами с 21.01.2017

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: AlexAudiCoupe]
      31 января 2022 в 11:35 Гілками

AlexAudiCoupe 31.01.2022 11:16 пишет:


Я не понял - в чем проблема? В дебилах, которые знак конец города Киев повесили хрен знает где, хотя он должен висеть там где заканчивается застройка?

"кінець міської смуги" - не для ПДД. На него обращать внимание не надо.



так, на перший погляд справа лише в цьому, в дибілах, які повісили знак кіцень населеного пункту через 6км лісової дороги, там навіть немає знаку кінець населеного пункту, там просто є знак початок іншого населеного пункту. І виходить в одну сторону дозволено їхати 50 а в іншу 90.
І все б нічого ну забули, буває, всі це розуміють і їдть у в обидві сторони 90. Але ж фантоми! На напряму Київ - Ірпінь в них необмежені можливості стригти капусту. І ця проблема комплекска, я більш ніж впевнений, що в Україні просто тисячі місць, де швидкісний режим не відповідає логіці. Фотосюжет зі США тому підтвердження.

Змінено Hiker (11:36 31/01/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киевские мы
Сообщения: 9908
С нами с 13.02.2011

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: Hiker]
      31 января 2022 в 11:47 Гілками

Hiker 31.01.2022 11:35 пишет:

[ На напряму Київ - Ірпінь в них необмежені можливості стригти капусту. І ця проблема комплекска, я більш ніж впевнений, що в Україні просто тисячі місць, де швидкісний режим не відповідає логіці. Фотосюжет зі США тому підтвердження.




Настригут капусты повесят знак(или снимут) как впринципе и было в начале развешивания камер в той-же Глевахе


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
Киев
Сообщения: 601
С нами с 12.03.2004

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: Hiker]
      31 января 2022 в 12:06 Гілками

Hiker 30.01.2022 23:04 пишет:

darkelf 30.01.2022 22:27 пишет:


"шановний" - валіза, вокзал, московія! так зрозуміліше?
боріться за свої права в Україні а не пишіть нісенітниці про ворогів.
нагадуєте трохи "класичного" українця. демократія, європа, багатсво - але правила, закони і штрафи то не для нас. сумно.



Абсолютно не зрозуміло що ви мали на увазі? Я у від'їзд до Московії допоможе прибрати нинішню укр владу яка ввела фантоми?
І як же ви пропонуєте боротися? Купити зброю і влаштували засідку на сірого кодьяка? Чи взяти його на таран?

Та про які права в Україні може йти мова якщо, наприклад, на дорозі Київ - Ірпінь в одну сторону можна їхати 90 а в іншу 50! І це та дорога де щодня проїзджають десятки тисяч людей, впевнений серед них і ментів купа і дорожників і чиновників, і всі вони бачать що якби треба повісити знак 50 в одну сторону або 90 в іншу, бо виходить брєдова ситуація. але всім посадовцям м'яко кажучи насрати, що там немає відповідного знаку.



яка зручна амнезія! тобто позвати сюди Х%йло проблему вирішить? міркую що тоді вам не буде на чому і де їздити - але це тема для політчиного розділу.
Станьте тим посадовцем який все бачить і все можете виправити. Не підходить? Напишіть петицію? Не підходить? Подайте на них в суд. Не підходить? Ше ваіранти? Ну їздити по правилам я навіть не пропоную - це не популярне ріщення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), Буча
Сообщения: 5504
С нами с 15.10.2008

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: AlexAudiCoupe]
      31 января 2022 в 12:16 Гілками

AlexAudiCoupe 30.01.2022 12:14 пишет:

2093306 30.01.2022 11:36 пишет:

Я тут тему создал, http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=12515044&page=0&vc=#Post12515044 .интересно индивидуальные номера фантомы так же не видят? Просто их игнорируют как не Украинские?




Говорят, видят. Проблемы только с двойниками и с некоторыми зарегеными до 2011 года.




Камери на стовпах не фіксують ІНЗ зі старим шрифтом (який був до березня 2020), особисто перевіряв на своєму авто багато разів на різних камерах.

Якщо код'ячні камери використовують аналогічне ПЗ, то для штрафу їм потрібно буде тільки вілразу зупиняти машину і складати протокол.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37331
С нами с 21.07.2001

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: Hiker]
      31 января 2022 в 12:44 Гілками

Hiker 31.01.2022 11:35 пишет:

AlexAudiCoupe 31.01.2022 11:16 пишет:


Я не понял - в чем проблема? В дебилах, которые знак конец города Киев повесили хрен знает где, хотя он должен висеть там где заканчивается застройка?

"кінець міської смуги" - не для ПДД. На него обращать внимание не надо.



так, на перший погляд справа лише в цьому, в дибілах, які повісили знак кіцень населеного пункту через 6км лісової дороги, там навіть немає знаку кінець населеного пункту, там просто є знак початок іншого населеного пункту. І виходить в одну сторону дозволено їхати 50 а в іншу 90.
І все б нічого ну забули, буває, всі це розуміють і їдть у в обидві сторони 90. Але ж фантоми! На напряму Київ - Ірпінь в них необмежені можливості стригти капусту. І ця проблема комплекска, я більш ніж впевнений, що в Україні просто тисячі місць, де швидкісний режим не відповідає логіці. Фотосюжет зі США тому підтвердження.




Когда-то давно, до исторического материализма, на въезде в Киев со стороны Вишневого не было знака "Киев" на белом фоне. ГАИ ловило на скорость на Окружной, люди некоторые оспаривали в суде. Выигрывали. Вроде через полгода знак поставили.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
Сообщения: 172
С нами с 21.01.2017

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: darkelf]
      31 января 2022 в 12:50 Гілками

darkelf 31.01.2022 12:06 пишет:


яка зручна амнезія! тобто позвати сюди Х%йло проблему вирішить? міркую що тоді вам не буде на чому і де їздити - але це тема для політчиного розділу.
Станьте тим посадовцем який все бачить і все можете виправити. Не підходить? Напишіть петицію? Не підходить? Подайте на них в суд. Не підходить? Ше ваіранти? Ну їздити по правилам я навіть не пропоную - це не популярне ріщення.



Ви нічого так і не зрозуміли з самого початку. Позвати сюди [*****]%ло, не для того щоб він вирішив проблему, ми при будь якому розкладі будемо в лайні, а щоб підісрати кар'єру нашим посадовцям - їх пуйловці швидко виженуть з кабінетів і поставлять своїх.

Ну а їздити по правилам, так я їзджу. Їзджу щановний, їзджу і коплю злість, коплю ненавить, до того дибілізму який в нас відбувається, до тієї держави, яка цей дебілізм впроваджує, до тиш людей, які цьому дебілізму аплодують.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2022-01-31 Бан на 365 дней (4 круг). 4.44) spam. AlMat.

опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1329
С нами с 05.08.2008

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: Hiker]
      31 января 2022 в 12:56 Гілками

Hiker 31.01.2022 12:50 пишет:

Позвати сюди [*****]%ло, не для того щоб він вирішив проблему, ми при будь якому розкладі будемо в лайні, а щоб підісрати кар'єру нашим посадовцям - їх пуйловці швидко виженуть з кабінетів і поставлять своїх.

Ну а їздити по правилам, так я їзджу. Їзджу щановний, їзджу і коплю злість, коплю ненавить, до того дибілізму який в нас відбувається, до тієї держави, яка цей дебілізм впроваджує, до тиш людей, які цьому дебілізму аплодують.



Що не фраза, то зразок. відсутності. адекватності

Змінено Ole-Ole (13:02 31/01/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
он самый... **
43 года, Киев
Сообщения: 3986
С нами с 20.10.2003

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: Hiker]
      31 января 2022 в 13:02 Гілками

Hiker 31.01.2022 12:50 пишет:

darkelf 31.01.2022 12:06 пишет:


яка зручна амнезія! тобто позвати сюди Х%йло проблему вирішить? міркую що тоді вам не буде на чому і де їздити - але це тема для політчиного розділу.
Станьте тим посадовцем який все бачить і все можете виправити. Не підходить? Напишіть петицію? Не підходить? Подайте на них в суд. Не підходить? Ше ваіранти? Ну їздити по правилам я навіть не пропоную - це не популярне ріщення.



Ви нічого так і не зрозуміли з самого початку. Позвати сюди [*****]%ло, не для того щоб він вирішив проблему, ми при будь якому розкладі будемо в лайні, а щоб підісрати кар'єру нашим посадовцям - їх пуйловці швидко виженуть з кабінетів і поставлять своїх.

Ну а їздити по правилам, так я їзджу. Їзджу щановний, їзджу і коплю злість, коплю ненавить, до того дибілізму який в нас відбувається, до тієї держави, яка цей дебілізм впроваджує, до тиш людей, які цьому дебілізму аплодують.




Честно говоря, такой идиотизм в логике, особенно в нынешнее время, я считаю достойным бана на все время т.к. так может рассуждать только бот/враг. Что я и сделаю.

Змінено AlMat (13:09 31/01/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1329
С нами с 05.08.2008

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: AlMat]
      31 января 2022 в 13:04 Гілками

AlMat 31.01.2022 13:02 пишет:


Честно говоря, такой идиотизма в логике, особенно в нынешнее время, я считаю достойным бана на все время т.к. так может рассуждать только бот/враг. Что я и сделаю.





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 978
С нами с 08.10.2008

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: Ole-Ole]
      31 января 2022 в 13:41 Гілками

Фантоми на дорогах Києва вже тиждень, кожен день в середньому 1000 порушень, тобто 250 на машину, Труками в авто працюють безперервно. Питання- хтось із форумчан піймав опромінення Трукамом на свій радар-детектор?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье **
Киев
Сообщения: 96
С нами с 30.01.2009

Re: "Фантомы" – Kodiaq серого цвета [Re: MrЮ]
      31 января 2022 в 15:35 Гілками

MrЮ 31.01.2022 13:41 пишет:

Фантоми на дорогах Києва вже тиждень, кожен день в середньому 1000 порушень, тобто 250 на машину, Труками в авто працюють безперервно. Питання- хтось із форумчан піймав опромінення Трукамом на свій радар-детектор?




Там не Трукам установлен. В каком то репортаже проскочила инфа, что вроде бы Каскад, возможно разработчики стационарного Каскада "запилили" для фантомов новый прибор. Но инфы пока очень мало.
Мой "антирадар" 2 раза сработал на стоящий на обочине Фантом но очень близко, третий раз ехал за ним вплотную, антирадар промолчал...
Пока не понятно, нужно больше инфомации о приборе который им установили, в каком диапазоне и на какой частоте работает


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 29 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 98287

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія