autoua
×
Autoua.netФорумШини та диски

А що, китай тепер робить речі?

ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2000
С нами с 31.12.2004

А що, китай тепер робить речі?
      15 февраля 2022 в 11:39 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Минулого року нарешті взявся за реалізацію давніх мрій, знайшов-купив 124 купешку.
І він був обутий в китайську гуму, Comforser CF710.
Я вже багато років їжджу на бріджах, які для мене мають чудове поєднання міцності і комфорту. І тут думав поміняти, але машина ж під реставрацію, багато роботи, а колеса практично нові, відклав на потім.
За літо + вересень проїхав 10000 км, в основному Карпатами. І мушу сказати, що я не маю нарікань на ці шини. Зачеп мають, з двигуном 3,2 в букс при старті можна зірвати хіба на мокрому асфальті. Зрозуміло, що спеціально можна все, але я не збираюсь гробити автомат бернаутами. А якщо просто вистрілити зі світлофора - ніякого буксу.
По трасі теж все добре, 180 їдуть без нарікань, а швидше не їздив, бо нема де, щоб це було безпечно.
І я трохи розгублений, бо що, китай тепер норм?

Минулого року нарешті взявся за реалізацію давніх мрій, знайшов-купив 124 купешку.І він був обутий в китайську гуму, Comforser CF710


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
CHESTER ****
46 лет, Киев
Сообщения: 16213
С нами с 19.02.2004

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Рост]
      15 февраля 2022 в 14:06 Гілками

Рост 15.02.2022 11:39 пишет:

Минулого року нарешті взявся за реалізацію давніх мрій, знайшов-купив 124 купешку.
І він був обутий в китайську гуму, Comforser CF710.
Я вже багато років їжджу на бріджах, які для мене мають чудове поєднання міцності і комфорту. І тут думав поміняти, але машина ж під реставрацію, багато роботи, а колеса практично нові, відклав на потім.
За літо + вересень проїхав 10000 км, в основному Карпатами. І мушу сказати, що я не маю нарікань на ці шини. Зачеп мають, з двигуном 3,2 в букс при старті можна зірвати хіба на мокрому асфальті. Зрозуміло, що спеціально можна все, але я не збираюсь гробити автомат бернаутами. А якщо просто вистрілити зі світлофора - ніякого буксу.
По трасі теж все добре, 180 їдуть без нарікань, а швидше не їздив, бо нема де, щоб це було безпечно.
І я трохи розгублений, бо що, китай тепер норм?



конечно нет)
разница понимается в сравнении)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2000
С нами с 31.12.2004

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Веталь]
      15 февраля 2022 в 16:52 Гілками

Веталь 15.02.2022 14:06 пишет:


конечно нет)
разница понимается в сравнении)



Якщо ні, то як пояснити, що я не знайшов, до чого в них достібатись?
Звичайно, що завжди є щось краще, в порівнянні з чим ці китайоси будуть гірші.
Але я ж не про вибір найкращого, а про те, що вони не шумні, я дуже люблю їздити з повністю відкритими вікнами, і в цьому режимі "кабріолета" не напрягають взагалі, зачеп мають, колійність якщо і ловлять, то зовсім мало (бріджстоун спортстайл на моїй іншій машині колійність ловлять в рази більше, але там ще передній привід), по бруківці їхати комфортно (звісно, тут ще підвіска мерседесівська), на швидкості теж... Про зносостійкість нічо не скажу, бо лише 10ткм в мене. Ну, тобто, абсолютно нормальні колеса.
І питання - це типу тепер норма для китаю, чи то просто повезло, такий комплект попався? Чи "зачекай ще 10 ткм і їх поведе?
Знову ж, мерс - не драйвова машина, потужний мотор йому потрібен не в шашечки грати, а для комфортних обгонів на трасі і щоб не страждати на підйомах і серпантинах. Тобто, мова про колеса для такого режиму, ну і щоб в разі чого відгальмуватися зі 180 нормально.

Змінено Рост (16:55 15/02/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
CHESTER ****
46 лет, Киев
Сообщения: 16213
С нами с 19.02.2004

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Рост]
      15 февраля 2022 в 18:30 Гілками

Рост 15.02.2022 16:52 пишет:

Веталь 15.02.2022 14:06 пишет:


конечно нет)
разница понимается в сравнении)



Якщо ні, то як пояснити, що я не знайшов, до чого в них достібатись?
Звичайно, що завжди є щось краще, в порівнянні з чим ці китайоси будуть гірші.
Але я ж не про вибір найкращого, а про те, що вони не шумні, я дуже люблю їздити з повністю відкритими вікнами, і в цьому режимі "кабріолета" не напрягають взагалі, зачеп мають, колійність якщо і ловлять, то зовсім мало (бріджстоун спортстайл на моїй іншій машині колійність ловлять в рази більше, але там ще передній привід), по бруківці їхати комфортно (звісно, тут ще підвіска мерседесівська), на швидкості теж... Про зносостійкість нічо не скажу, бо лише 10ткм в мене. Ну, тобто, абсолютно нормальні колеса.
І питання - це типу тепер норма для китаю, чи то просто повезло, такий комплект попався? Чи "зачекай ще 10 ткм і їх поведе?
Знову ж, мерс - не драйвова машина, потужний мотор йому потрібен не в шашечки грати, а для комфортних обгонів на трасі і щоб не страждати на підйомах і серпантинах. Тобто, мова про колеса для такого режиму, ну і щоб в разі чого відгальмуватися зі 180 нормально.



посмотрите тесты по мокрому торможение,ускорение и прочее...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5052
С нами с 29.12.2003

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Рост]
      16 февраля 2022 в 12:26 Гілками

Лето не так критично, как зима. Поэтому и китай имеет право на жизнь. Сделали состав чуток помягче - имеем меньше шума и более не менее держак на сухом. Рисунок стырить - как 2 пальца. То, что срок эксплуатации будет меньше - не беда. Цена все оправдает. Разница будет на мокром асфальте.
А вот зима - это уже другая пестня)) Так китайцы проиграюдт прилично.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4742
С нами с 20.01.2004

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Jugashvili]
      16 февраля 2022 в 13:40 Гілками

Китай по шинам, в автомобилестроении и т.д. шагнул далеко вперед...для простого, не очень требовательного потребителя китайские шины - хороший компромисс между "совком" (Росава, КАМА, АШК, Белшина) и европейскими шинами третьего - четвертого эшелона (САВА, Барум, Тигар, Дебица и т.д.)
Допустим, для Богданов - шины ходят довольно неплохо, а стоят ощутимо дешевле европейских и корейских производителей...
во многих типоразмерах для легковых и легкогрузовых авто китайские шины приближаются по цене к цене "совка"...

Змінено krabik (14:18 16/02/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5052
С нами с 29.12.2003

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: krabik]
      16 февраля 2022 в 17:11 Гілками

Та ладно. Выбирал себе летом резину на бус. Так вот китайские друзья оказались дороже Тигара от Мишлен. А ты говоришь Росава)))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 6399
С нами с 17.12.2007

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Рост]
      16 февраля 2022 в 17:25 Гілками

Китайские шины гуд по всем характеристикам кроме износостойкости. Рисунок скопировать и технологию производства перенять труда не составляет. А вот состав резины другой. Китайских обычно хватает на 30-40 тыщ, брендовых на 60-80 тыщ.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: ivatuning]
      16 февраля 2022 в 18:05 Гілками

ivatuning 16.02.2022 17:25 пишет:

Китайские шины гуд по всем характеристикам кроме износостойкости. Рисунок скопировать и технологию производства перенять труда не составляет. А вот состав резины другой. Китайских обычно хватает на 30-40 тыщ, брендовых на 60-80 тыщ.



Зимові китайскі не розглядаю в принципі. Літні.., по перше останній досвід був у 2014-2015, не пам'ятаю що там була за гума, також як і ТС дісталася у спадок - але це був жах жахливий, більше 100кмг на ній було страшно їздити навіть по харківський трасі, бо вона зовсім не гальмувала, в дощ особливо, поміняв при першій нагоді на бридж. Я ще не бачив резини, на якій на сухому асфальті, при швидкості біля сотні спрацьовував АБС, навіть не при самом інтенсивном гальмуванні, окрім цієї.
Може зараз в луноліких щось змінилося, буду вважати цей пост першим позитивним відгуком, але собі поки що поставити не наважусь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Amateur]
      16 февраля 2022 в 18:43 Гілками

я тоже не рискую, есть производители которым я доверяю в том числе из бюджетных, есть откровенно переоцененная резина "премиум" брендов, есть золотая серединка как обычно, вот из этих трех видов можно что-то подобрать

а так я бы даже сербский мишлен не поставил себе, а китай тем более, но многие ездят, особенно со штатов привезенные чего только на них не увидишь - и россаву на бмв и премиори на джипе и лауфен на пассатах


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64787
С нами с 10.10.2005

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Disnake]
      16 февраля 2022 в 19:27 Гілками

Disnake 16.02.2022 18:43 пишет:



а так я бы даже сербский мишлен не поставил себе,



Я поставил 185-65-15. Реально не к чему пристебаться, как и камрад к Китаю

В ответ на:

европейскими шинами третьего - четвертого эшелона (Тигар)



ИМХО Тигар недооценен из-за страны-производителя.

Змінено Mangust (19:29 16/02/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2506
С нами с 20.02.2009

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Mangust]
      16 февраля 2022 в 19:58 Гілками

Mangust 16.02.2022 19:27 пишет:

Disnake 16.02.2022 18:43 пишет:



а так я бы даже сербский мишлен не поставил себе,



Я поставил 185-65-15. Реально не к чему пристебаться, как и камрад к Китаю

В ответ на:

европейскими шинами третьего - четвертого эшелона (Тигар)



ИМХО Тигар недооценен из-за страны-производителя.



Наоборот многие используют то что Мишлен владеет акциями сербского завода, и успешно проталкивают его под этим соусом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
16 лет за рулем, Львов
Сообщения: 1006
С нами с 30.08.2018

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Taras ST]
      16 февраля 2022 в 22:24 Гілками

Замість тисячі слів достатньо буде надати результати тестів. Хтось гуглив?
А то "недооцінена" / "переоцінена".
А топікстартер, між іншим, конкретну вимогу вказав - "Тобто, мова про колеса для такого режиму, ну і щоб в разі чого відгальмуватися зі 180 нормально."
Може там різниця 50 метрів гальмівного шляху, і пофік як воно шумить чи стирається.
Особисто я, навіть би не розглядав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1399
С нами с 15.01.2018

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Mangust]
      16 февраля 2022 в 23:01 Гілками

Mangust 16.02.2022 19:27 пишет:

Disnake 16.02.2022 18:43 пишет:



а так я бы даже сербский мишлен не поставил себе,



Я поставил 185-65-15. Реально не к чему пристебаться, как и камрад к Китаю

В ответ на:

европейскими шинами третьего - четвертого эшелона (Тигар)



ИМХО Тигар недооценен из-за страны-производителя.



На Гетце стоит Strial
По сути такая же дочка Мишлена, как и Тигар, если не ошибаюсь, даже завод один
Отлично резина себя ведет, мягкая, комфортно ехать, никаких претензий к ней нет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2000
С нами с 31.12.2004

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Drug2]
      17 февраля 2022 в 01:42 Гілками

Drug2 16.02.2022 22:24 пишет:

Замість тисячі слів достатньо буде надати результати тестів. Хтось гуглив?
А то "недооцінена" / "переоцінена".
А топікстартер, між іншим, конкретну вимогу вказав - "Тобто, мова про колеса для такого режиму, ну і щоб в разі чого відгальмуватися зі 180 нормально."
Може там різниця 50 метрів гальмівного шляху, і пофік як воно шумить чи стирається.
Особисто я, навіть би не розглядав.



Так справа в тім, що гальмував, зі 160. Когось обганяв, трохи розігнався, ну і 160 далі кочусь спокійно. А на зустріч дядько на жигулю, і чи він бачить, що 124 їде, а в його кума такий, з 2-літровим дизелем, вони швидко не їздют, чи що він там думав, але прямо переді мною почав повертати вліво, в село. Відгальмувався без нарікань.
Та й в принципі, коли на досить швидкій машині їздиш, то не рідко гальмувати доводиться. І нормально.

А тести не гугляться ніякі. Тільки відгуки особисті людей. І відгуки хороші в цілому.
Я ж до чого це написав. Бо ніколи не думав про китайські шини, і якби не ці, то ніколи і не почав би думати. Тому і питаю, чи то якийсь виняток, чи вже норма.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2000
С нами с 31.12.2004

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: ivatuning]
      17 февраля 2022 в 01:48 Гілками

ivatuning 16.02.2022 17:25 пишет:

Китайские шины гуд по всем характеристикам кроме износостойкости. Рисунок скопировать и технологию производства перенять труда не составляет. А вот состав резины другой. Китайских обычно хватает на 30-40 тыщ, брендовых на 60-80 тыщ.



Ну та, бріджстоун у мене менше 60 не їздили ще.
Буду спостерігати.
До речі, можлива ще така ситуація, що ці китайці добрі, поки нові, а далі буде гірше. Ну але поки що норм.

ПС. До речі, брідж, які 50-60 ткм проїхали - то вже теж такоє. По мокрому вже краще не ураганити.

Змінено Рост (01:53 17/02/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5052
С нами с 29.12.2003

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Рост]
      17 февраля 2022 в 10:28 Гілками

Рост 17.02.2022 01:48 пишет:


Ну та, бріджстоун у мене менше 60 не їздили ще.
Буду спостерігати.
До речі, можлива ще така ситуація, що ці китайці добрі, поки нові, а далі буде гірше. Ну але поки що норм.

ПС. До речі, брідж, які 50-60 ткм проїхали - то вже теж такоє. По мокрому вже краще не ураганити.




Кстати да. Забыл упомянуть. Китайцы и бюджетная резина намного быстрее теряют свои характеристики по мере износа. Бренды держатся намного дольше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4742
С нами с 20.01.2004

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Jugashvili]
      17 февраля 2022 в 16:14 Гілками

Jugashvili 17.02.2022 10:28 пишет:



Кстати да. Забыл упомянуть. Китайцы и бюджетная резина намного быстрее теряют свои характеристики по мере износа. Бренды держатся намного дольше.




что есть - то есть...кум до сих пор называет Kumho - "шинами одного сезона"...еле-еле уговорил его не переплачивать за Мишку или Контик..вроде бы Kleber два сезона нормально прошел...посмотрим, как будет себя вести в 3-м сезоне...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WSX
СуперСтар **
24 года за рулем, Ирпень
Сообщения: 4354
С нами с 15.07.2003

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: Веталь]
      18 февраля 2022 в 10:07 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Стосовно тестів Китая. Ось таблички з великого тесту автобільда за 2021рік
Уважно дивимось де в таблиці (райкен, тігар, корморан якраз рівень дешевих китайців)

Стосовно тестів Китая. Ось таблички з великого тесту автобільда за 2021рікУважно дивимось де в таблиці (райкен, тігар, корморан якраз рівень дешевих китайців)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WSX
СуперСтар **
24 года за рулем, Ирпень
Сообщения: 4354
С нами с 15.07.2003

Re: А що, китай тепер робить речі? [Re: WSX]
      18 февраля 2022 в 10:08 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

2

2


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумШини та диски
Додаткова інформація
0 користувачів і 12 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 20876

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія