autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Мемминген - Вадуц - Люцерн - Цюрих (4/4)

мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Мемминген - Вадуц - Люцерн - Цюрих [Re: Vladya]
      14 ноября 2021 в 14:11 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Я вже писав що мене дуже вразили в Швейцарії паркінгі, підземні паркінги. Вони є всюди, під парками, домами, торговими центрами, магазинами, площами, то що. Ми вибирали паркінг, по перше там завжди було місце, по друге в підземних гаражах можна було розраховуватись карткою. І все просто не треба паритись з різною розміткою, часом паркування, монетами, тут поставив машину, прийшов заплатив карткою в автоматі і виїхав. Єдиний недолік як правило рахувало годинами, ми один раз заплатили за паркінг і виявилось що буквально пару хвилин назад почалась нова година і ми були вимушені за 2хв. заплатити як за годину.
Також є гаражі багато рівневі, місця для електромашин, є місця для інвалідів, навіть тільки для жінок, таки місця як правило на початку паркінгу. Проблема всіх паркінгів не тільки підземних, а і всіх те що місця дуже вузькі, всі швейцарці у відгуках на це скаржаться, є підземні паркінги де великим машинам в загалі дуже тяжко, всі кути і повороти пошкрябані, не знаю як би було як що б ми були на спортейджі, але корса завжди гарно всюди вміщалась, я тільки боявся щоб не подряпали.
Коли перед поїздкою вивчав особливості правил та паркінгу в Швейцарії то все переживав як буде з парковкою в містах, але вийшло краще чим я планував. Штраф за не правильне паркування, або перевищення часу 40 франків (1140 грн.)
І от всю дорогу я думав, чому у них можна було вирити і облаштувати ці всі підземні паркінги, а у нас це не можливо (

Я вже писав що мене дуже вразили в Швейцарії паркінгі, підземні паркінги. Вони є всюди, під парками, домами, торговими центрами, магазинами, площами, то що


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Lucca, Italia
Сообщения: 5994
С нами с 16.06.2008

Re: Мемминген - Вадуц - Люцерн - Цюрих [Re: Vladya]
      14 ноября 2021 в 21:39 Гілками

Vladya 14.11.2021 14:11 пишет:

чому у них можна було вирити і облаштувати ці всі підземні паркінги, а у нас це не можливо (



ну наверное потому, что вырыть паркинг стоит немало, надо ж сначала вложиться хорошо так,
а потом лет 8-10 ждать пока окупится, и только потом считать плюсы,
да и ремонты и пр. тоже как бы иногда требуются.

А у нас у вас кто вложится на 10 лет? Да даже на 5?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Мемминген - Вадуц - Люцерн - Цюрих [Re: valkrav]
      15 ноября 2021 в 10:59 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

valkrav 14.11.2021 21:39 пишет:

Vladya 14.11.2021 14:11 пишет:

чому у них можна було вирити і облаштувати ці всі підземні паркінги, а у нас це не можливо (



ну наверное потому, что вырыть паркинг стоит немало, надо ж сначала вложиться хорошо так,
а потом лет 8-10 ждать пока окупится, и только потом считать плюсы,
да и ремонты и пр. тоже как бы иногда требуются.

А у нас у вас кто вложится на 10 лет? Да даже на 5?



викопати яму це дорого?! до того ці ями вже викопані і навіть залиті бетоном та стоять палі під кожною будівлею або склоном ...
Ось простий паркінг в підвалі будівлі, навіть ніяких прикрас, в'їзд туди за будівлею простий спуск асфальтний. А так , вкладати і на 2 роки у нас не принято, все повинно приносить і окупатися на 200% в цей же сезон.
Ну то таке, тема не про це )))

викопати яму це дорого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Мемминген - Вадуц - Люцерн - Цюрих [Re: Vladya]
      15 ноября 2021 в 15:36 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

в продолжении авто темы, описал опыт аренды авто в Меммингене.
раньше я брал только в Турции и в Греции ну или ездил на своем авто.
Всегда как правило это была 100 процентная страховка и без залогов и франшиз, в Германии вышло все по другому.

Брал авто в Keddy (дочерняя компания Europcar) за неделю вышло как потом выяснилось реально очень дешево 37 евро 35 аренда и +2 евро в день за выезд в Швейцарию, а к дате самой аренды цены выросли капитально.
Снимал через DiscoverCars у них же и брал страховку з покрытием до 3000 евро за 44,5 евро
Но есть и минус , если не берешь в прокатной конторе страховку то снимают с карточки прилично, у меня сняли 800 евро. Вернули через 5 дней после сдачи машины.

в продолжении авто темы, описал опыт аренды авто в Меммингене. раньше я брал только в Турции и в Греции ну или ездил на своем авто


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Мемминген - Вадуц - Люцерн - Цюрих [Re: Vladya]
      14 декабря 2021 в 15:24 Гілками

ну и если вы планируете посетить Швейцарию через Германию как мы, прилетев в Мемминген, то можно уделить и пару часов Меммингену, он стоит того, хороший старый городишко в котором останавливались короли.
Мемминген за три часа, что посмотреть .



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Мемминген - Вадуц - Люцерн - Цюрих [Re: Vladya]
      18 февраля 2022 в 18:11 Гілками

наконец дошли руки, сделать видео на 5 минут про Мемминген. Может будет интересно.


http://youtu.be/0we1Lwfp9xo


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 51 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 40095

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія