autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Фастов-Лвов

приверженец **
52 года, Киев
Сообщения: 403
С нами с 19.09.2010

Фастов-Лвов
      4 марта 2022 в 09:15 Гілками

Друзья! Будет необходимость ехать из Фастова во Львов. Какой путь безопастнее? 1)Попельня-Яловичи, далее на Житомирмкую окружную ведет, далее, классический маршрут через Ровно и далее до Львова. 2)Попельня-Бердичев-Любар-Кременец-Радивилов, и далее на Львов. Второй путь на час дольше, дорога короче, но не магистраль, но думаю, побезопаснее. Не мимо больших населенных пунктов. Кто ехал сейчас уже, да и просто, дельный совет, буду рад услышать. Еду, наверное, завтра. И хочу заранее проложить маршрут. Вообще как сейчас ездят из Киева во Львов? Спасибо за ответы.

Змінено autoalarm (09:26 04/03/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
40 лет (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 135
С нами с 21.06.2011

Re: Фастов-Лвов [Re: autoalarm]
      4 марта 2022 в 09:42 Гілками

їхав 1.03 із Яхнів(фастівський район) в Золочів(Львівська область): через Буки - Малі Лісовці (в об їзд Сквири) - Ружин - Казатін - Калинівка - Летичів (міст відкрито в обидві сторони) - Хмельницький - Тернополь - Золочів. Дорога з зупинкою лише на заправку зайняла 12 годин (9 ранку - 9 вечора). Заправити дизель можна було майже без проблем не більше 20 літрів, бензин - почав більше з являтися перед Хмельницьким. Тихої Вам дороги!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Киев
Сообщения: 140
С нами с 30.09.2020

Re: Фастов-Лвов [Re: autoalarm]
      4 марта 2022 в 11:30 Гілками

2 варіант буде кращий, на мій погляд. В Бердичеві можна заправитись, бо далі заправки аж в Кременці. Дорога не загружена, але Блок-пости стоять. Але асфальт там поганий, дуже багато ям. Їхати дуже уважно і обережно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
1 користувачів і 33 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7021

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія