autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Фінанси... Війна... Економіка

Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8807
С нами с 14.12.2005

Фінанси... Війна... Економіка
      20 апреля 2022 в 12:05 Гілками

Цікаве питанння для мене.
Зарплату більш менш платять. Але виникає питання як її зараз тратити. Раніше все вільне перераховував ЗСУ. Зараз не зрозуміло, є відчуття що краще потратити на українські товари та послуги. Але є моральний бар"єр, купити лавочку на дачу в умовах війни якось ріже душу. З іншої сторони розумію що навряд чи у виробника лавочок зараз є доходи щоб самому жити та платити зарплати.
Які є думки, як зараз краще розпоряджатись фінансами?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Киев
Сообщения: 22028
С нами с 25.04.2010

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      20 апреля 2022 в 12:09 Гілками

Ну так пишуть же, що без економіки армія не зможе існувати. Не тільки армія, а й держава. Та питання не тіко щодо фінансування самої армії, а й ще до функціонування логістики, процесів, життя та функціонування десятків мільйонів цивільних людей, роботи поліції та т.п.

Змінено Патворо (12:17 20/04/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4084
С нами с 20.11.2003

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      20 апреля 2022 в 12:14 Гілками

Mutant 20.04.2022 12:05 пишет:

Цікаве питанння для мене.
Зарплату більш менш платять. Але виникає питання як її зараз тратити. Раніше все вільне перераховував ЗСУ. Зараз не зрозуміло, є відчуття що краще потратити на українські товари та послуги. Але є моральний бар"єр, купити лавочку на дачу в умовах війни якось ріже душу. З іншої сторони розумію що навряд чи у виробника лавочок зараз є доходи щоб самому жити та платити зарплати.
Які є думки, як зараз краще розпоряджатись фінансами?




імхо, витрати на локальну економіку зараз мають бути у пріоритеті. Функціонуючий тил не менш важливий, особливо якщо війна йде у довгу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
43 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5510
С нами с 26.02.2016

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      20 апреля 2022 в 12:54 Гілками

Я не фанат депозитів, але може комусь буде варіант, якщо хочеться помогти державі - покласти гроші на депозит в державний банк чи купити якісь військові облігації, я не шарю в них. Типу позичити державі, а не тринькати на дрібниці.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 3539
С нами с 21.09.2004

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      20 апреля 2022 в 12:56 Гілками

Mutant 20.04.2022 12:05 пишет:

є відчуття що краще потратити на українські товари та послуги




Откуда появилось такое ощущение? Разве "сейчас" лучше чем "раньше"? В соседних ветках куча просьб о помощи. Нужна вещь - купи, можешь обойтись - не покупай, можешь пожертвовать - жертвуй.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8807
С нами с 14.12.2005

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Gosh1]
      20 апреля 2022 в 13:25 Гілками

Gosh1 20.04.2022 12:56 пишет:

Mutant 20.04.2022 12:05 пишет:

є відчуття що краще потратити на українські товари та послуги




Откуда появилось такое ощущение? Разве "сейчас" лучше чем "раньше"? В соседних ветках куча просьб о помощи. Нужна вещь - купи, можешь обойтись - не покупай, можешь пожертвовать - жертвуй.



Та не питання я можу нічого не купляти і все пожертвувати на ЗСУ. Але чи це дійсно допоможе ЗСУ?
Так, лавочки це не предмет першої необхідності. Але ж хтось їх робив до війни, і зараз саме такі "не пріоритетні" галузі страждають найбільше. В резкльтаті ці гроші прийдуть від держави у вигляді дотацій тому самому виробнику лавочок.


Змінено Mutant (13:32 20/04/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      20 апреля 2022 в 14:40 Гілками

Mutant 20.04.2022 12:05 пишет:

Цікаве питанння для мене.
Зарплату більш менш платять. Але виникає питання як її зараз тратити. Раніше все вільне перераховував ЗСУ. Зараз не зрозуміло, є відчуття що краще потратити на українські товари та послуги. Але є моральний бар"єр, купити лавочку на дачу в умовах війни якось ріже душу. З іншої сторони розумію що навряд чи у виробника лавочок зараз є доходи щоб самому жити та платити зарплати.
Які є думки, як зараз краще розпоряджатись фінансами?




нема "виграшного" варіанту
- віддав на армію - добре
- купив щось і дав комусь заробити- добре
- поклав під матрац щоб завтра (сподіваюсь, не трапиться) самому не просити допомоги - добре.

резюме - заробляєш - то вже добре. трать на свій розсуд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64726
С нами с 10.10.2005

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      20 апреля 2022 в 16:14 Гілками

Mutant 20.04.2022 12:05 пишет:

купити лавочку на дачу в умовах війни



Яка відстань від дачі до північно-східних кордонів?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 3539
С нами с 21.09.2004

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      20 апреля 2022 в 16:52 Гілками

Mutant 20.04.2022 13:25 пишет:


Та не питання я можу нічого не купляти і все пожертвувати на ЗСУ. Але чи це дійсно допоможе ЗСУ?




Думаешь, "не доходит до низов"? Ну, профинансируй тогда того кого там знаешь лично. Или кто на форуме просит, вот тут рядом:

раз - http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=12552122&an=0&page=0#Post12552122
два - http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=10996178&an=0&page=0#Post10996178
три- http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=12548925&an=0&page=0#Post12548925


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8807
С нами с 14.12.2005

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Gosh1]
      20 апреля 2022 в 17:42 Гілками

Gosh1 20.04.2022 16:52 пишет:

Mutant 20.04.2022 13:25 пишет:


Та не питання я можу нічого не купляти і все пожертвувати на ЗСУ. Але чи це дійсно допоможе ЗСУ?




Думаешь, "не доходит до низов"? Ну, профинансируй тогда того кого там знаешь лично. Или кто на форуме просит, вот тут рядом:

раз - http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=12552122&an=0&page=0#Post12552122
два - http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=10996178&an=0&page=0#Post10996178
три- http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=12548925&an=0&page=0#Post12548925



Я не про те що в армію це не доходить. Я про те що писав вище, те що я переведу на армію, потім держава виплатить як компенсацію тим в кого бізнес загнувся.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8807
С нами с 14.12.2005

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mangust]
      20 апреля 2022 в 17:43 Гілками

Mangust 20.04.2022 16:14 пишет:

Mutant 20.04.2022 12:05 пишет:

купити лавочку на дачу в умовах війни



Яка відстань від дачі до північно-східних кордонів?



До північних дуже недалека.
Але це ж не фактор щоб забити на неї. Вона наша і на нашій землі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Водитель троллейбуса **
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9794
С нами с 14.07.2006

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      20 апреля 2022 в 20:04 Гілками

Mutant 20.04.2022 12:05 пишет:

Цікаве питанння для мене.
Зарплату більш менш платять. Але виникає питання як її зараз тратити. Раніше все вільне перераховував ЗСУ. Зараз не зрозуміло, є відчуття що краще потратити на українські товари та послуги. Але є моральний бар"єр, купити лавочку на дачу в умовах війни якось ріже душу. З іншої сторони розумію що навряд чи у виробника лавочок зараз є доходи щоб самому жити та платити зарплати.
Які є думки, як зараз краще розпоряджатись фінансами?



Я, кстати, тоже об этом думала. В данный момент нахожусь с детьми в Польше, работаю удаленно, зп получаю. ЗСУ и волонтерам отправляю, само собой. Но хотелось бы еще как-то поучаствовать в покупке всякого украинского. Например, мне вышиванка нужна. Я бы могла заказать ее у украинских мастериц через инстаграм. Но переправлять сюда дорого и нет необходимости, а куда оформлять доставку всякого такого в Украине, чтоб потом забрать и пользоваться, не смогла пока придумать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Gosh1]
      20 апреля 2022 в 20:33 Гілками

Gosh1 20.04.2022 12:56 пишет:

Mutant 20.04.2022 12:05 пишет:

є відчуття що краще потратити на українські товари та послуги




Откуда появилось такое ощущение? Разве "сейчас" лучше чем "раньше"? В соседних ветках куча просьб о помощи. Нужна вещь - купи, можешь обойтись - не покупай, можешь пожертвовать - жертвуй.


Появилось очень сильное ощущение, что огромное количество людей сейчас оказалось в Поэтому я лично стараюсь как могу поддерживать экономику страны. И это не мешает мне помогать финансово армии через знакомых волонтеров. Я мог бы меньше тратить и больше дать денег волонтерам. Но вот не выпитая чашка кофе - это минус зарплата девочке, что его готовит и минус налоги от кафейни. И так во всем. Вот сейчас у меня отвратительные продажи по отделам и я вынужден распустить всех продавцов. Сидим сами с женой она одна на два отдела и я в другом месте. И я не знаю когда смогу вывести продавцов на работу ибо тупо нечем будет заплатить зарплату. И им нечем уже будет помочь не то что армии, но и себе И вот я не знаю как правильно, может и правда надо все бизнесы закрыть, но где тогда брать деньги Вот например я помимо помощи, смог заплатить налоги ,которые сейчас не обязательно платить, заплатить за коммуналку, которую многие не платят, заплатить платежи по обслуживанию кредитов и т.д. И это все за деньги тех, кто решил что то себе купить. Хотя могли эти деньги просто отдать на помощь.
з.ы. Мое мнение, мы всеми силами сейчас должны заставлять экономику крутится. и чем дальше регионы от прямых боестолкновений. Тем больше они должны жить "обычной жизнью" разгоняя экономику.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
Dnepr
Сообщения: 1303
С нами с 14.05.2007

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      20 апреля 2022 в 21:04 Гілками

если лавочка нашего (украинского) производства - то 100% купить

если импортная, то мона и подождать)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11707
С нами с 08.06.2015

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      20 апреля 2022 в 22:20 Гілками

По черзі. Сьогодні допомагаємо військовим, потім - цивільним. Таким чином всім щось перепаде, і не потрібно обирати, чи відмовлятися.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
OMB
СуперСтар **
Фастов - Киев
Сообщения: 4493
С нами с 03.02.2009

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      21 апреля 2022 в 09:15 Гілками

Мы живем в условия рыночной экономики, поэтому если вам такие правила нравятся, то
1. сначало делаете себе подушку на пару месяцев или сколько считатет нужным, чтобы самому не оказаться в ситуации, что вам надо помощь
2. покупаете ровно столько, сколько вам необходимо, при этом если вы видите что есть наше и импортное и наше несильно отстает по вашим хотелкам, то покупаете наше - это даст бизнесу правильно адаптироваться к новым условиям, правильно сформировать штат и закупки(если вы будете покупать всякую ересь, то бизнес подумает что его продукция нужна и неправильно сделает планирование и лопнет, ведь вы не будете постоянно покупать то, что вам не надо)
3. если после пунктов 1 и 2 остаются финансы, то вы направляете их на помощь, армии или волонтерам - решать вам - при этом желательно направлять приблизительно одну и туже сумму, чтобы получатели помощи тоже смогли как-то планировать объемы помощи и планировать свою деятельность

Все сугубо имхо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Женева
Сообщения: 2902
С нами с 05.03.2007

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Mutant]
      21 апреля 2022 в 10:10 Гілками
Сообщения: 57853
С нами с 03.09.2001

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Juliet Capulet]
      21 апреля 2022 в 13:26 Гілками

Juliet Capulet 20.04.2022 20:04 пишет:

Но переправлять сюда дорого и нет необходимости



Немного потерпи. В связи с конски выросшим спросом, "Нова Пошта" и прочие службы доставки прямо сейчас интенсивно пытаются обустроить посылки между Украиной и ближней заграницей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5295
С нами с 05.12.2012

Re: Фінанси... Війна... Економіка [Re: Drunkard]
      21 апреля 2022 в 16:52 Гілками

Drunkard 21.04.2022 13:26 пишет:

Juliet Capulet 20.04.2022 20:04 пишет:

Но переправлять сюда дорого и нет необходимости



Немного потерпи. В связи с конски выросшим спросом, "Нова Пошта" и прочие службы доставки прямо сейчас интенсивно пытаются обустроить посылки между Украиной и ближней заграницей.




Нова пошта може й хороші люди, але трохи офігела останнім часом.
Замовляв недавно корм для собак і котів на Закарпатті по 10 кг мішок, достака укрпоштою - 20 грн за мішок, НП - 120...
щодо кормів, то між дешевим угорським (швидще за все контрабандниим) і трохи дорожчим ураїнським вибрав український звичайно.

я і до війни надавав перевагу укр виробнику у всьому що тільки можна було, а тепер і подавна.
Тепер і в Ашан не хочеться заїжджати... Сільпо і АТБ - кращі, особливо після новин зі сходу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
1 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3055

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія