autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Главнюки з мигалками на дорогах

Достоевский **
42 года (16 лет за рулем), Украина
Сообщения: 8728
С нами с 24.03.2008

Главнюки з мигалками на дорогах
      29 апреля 2022 в 11:51 Гілками

Генерал СБУ проти Ляшка

Можна по різному ставитись до Ляшка, я особисто вважаю його блазнем і популістом, але це не змінює факт того, що "блатні" їздять з проблисковими маячками, формальне немаючи жодних прав для цього, грубо порушують ПДР, і створюють небезпеку на дорогах. Певен, що якби в машині, був не Ляшко (в якого є певний "політичний дах" і певний доступ до ЗМІ), то винним би зробили саме водія який вдарив лексус.

Доречі останні тижні спостерігаю, дуже багато авто з маячками під лобовим склом, чи в решітці радіатора. І часто то навіть не люксові авто, а якісь спортеджі чи авенсіси. Сумніваюсь, що в кожному сидить генерал СБУ. Найімовірніше бидло просто розпоясалось відчувши послаблення уваги з боку поліції.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (16 лет за рулем), Украина
Сообщения: 8728
С нами с 24.03.2008

Re: Главнюки з мигалками на дорогах [Re: Шабля]
      29 апреля 2022 в 11:52 Гілками

Тема ніби й про проблеми на дорогах, але й політичкою сильно попахує, я вирішив, розмістити тут, якщо модератори вважають, що це про політику - то перекиньте в політичку.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
42 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 8370
С нами с 19.04.2006

Re: Главнюки з мигалками на дорогах [Re: Шабля]
      29 апреля 2022 в 19:03 Гілками

Шабля 29.04.2022 11:51 пишет:

Генерал СБУ проти Ляшка

Можна по різному ставитись до Ляшка, я особисто вважаю його блазнем і популістом, але це не змінює факт того, що "блатні" їздять з проблисковими маячками, формальне немаючи жодних прав для цього, грубо порушують ПДР, і створюють небезпеку на дорогах. Певен, що якби в машині, був не Ляшко (в якого є певний "політичний дах" і певний доступ до ЗМІ), то винним би зробили саме водія який вдарив лексус.

Доречі останні тижні спостерігаю, дуже багато авто з маячками під лобовим склом, чи в решітці радіатора. І часто то навіть не люксові авто, а якісь спортеджі чи авенсіси. Сумніваюсь, що в кожному сидить генерал СБУ. Найімовірніше бидло просто розпоясалось відчувши послаблення уваги з боку поліції.




А я вважаю, що розклад був би інший, якщо б Ляшко їхав би без десятка озброєних до зубів бійців


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3928
С нами с 12.01.2014

Re: Главнюки з мигалками на дорогах [Re: THOR]
      29 апреля 2022 в 19:25 Гілками

Є авто із стробоскопами- я дуже сумніваюсь, що то офіційний варіант навіть в нинішніх реаліях.
Є авто з мигалками по типу расіянських "синих ведерок".
Є купа різноманітної "гуманітарної" техніки, у яких і сирена, і мигалка незвична для нас.
Зараз хоча б, на фоні активного руху цивільних авто, вони вже не так себе ведуть зухвало, і на тому спасибі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 19 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5752

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія