autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

вітаю всіх, а можно просто поділитись приємностями?) +

54 года (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31310
С нами с 28.10.2002

вітаю всіх, а можно просто поділитись приємностями?) +
      2 мая 2022 в 00:37 Гілками

якось останні пару років став цікавитись філателією та нумізматикою сучасною вже.
підштовхнула ревізія давніх зібрань марок, значків та монет, з часів молодості-юності, якось у мене зібрались мої+батьківські+ братові, +тестя, старе якось трохи розгріб, упорядкував, та зацікавився а що воно зараз є на цьому ринку.
це передмова.
от марки збирав, купував переважно через интернет-маркет Укрпошти, іноді, щоб зекономити на пересилці, мої замовлення забирала дружина у магазині УП на Старокиївський, вона працює неподалік. її там вже впізнавали та восени запропонували придбати абонемент, адже покупець постійний та активний. вона й придбала той абонемент.
і от ця ситуація з російським кораблем. через поштовий маркет - замовити було неможливо, все "лежало", "висіло", наглухо, вистоювати черги на поштамт теж ніякої можливості, купувати за спекулятивними цінами, то занадто, пішла вона тиждень тому у той магазин, запитати про абонемент і їй сказали, що власники абонемента отримують всі нові випуски, тож буде й корабель! вчора поїхали туди й о, щастя, продали на наш абонемент ті марки, ще й буде конверт першого дня гашення цього тижня!! от така приємність, а то я вже думав, що прольот вийшов із такими пам'ятними марками, але все вийшло добре!
сьогодні друга приємність - залили 10 літрів на ВОГ, постояли у черзі із півгодини, та заправили буквально останніми перед закриттям АЗС. теж радість! такі приємні вихідні.

а на день народження теж був сюрприз. моя однокласниця, що живе у LA написала мені, що замовила на подарунок до ДН таку от монету https://www.whitehousegiftshop.com/President-Volodymyr-Zelenskyy-Commemorative-Coin-p/ukraine.htm
я не прихильник зеленського, але що попробиш подарунок є подарунок.
такі от новинки, похвалився, так?
всім приємних придбань, подарунків, здоров'я, миру, повних баків, та гаманців!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
40 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9776
С нами с 08.08.2008

Re: вітаю всіх, а можно просто поділитись приємностями?) + [Re: Ford-Noks]
      2 мая 2022 в 21:28 Гілками

Приємно чути гарні новини.
Приємно слухати позитивних людей.
Бережіть себе!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 1751

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія