autoua
×
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Спеціальна програма Канади для українців (8/14)

V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: GoodSanta]
      1 мая 2022 в 19:36 Гілками

GoodSanta 01.05.2022 18:38 пишет:

Коллеги, я правильно понимаю что разрешение на работу также дает возможность открыть бизнес в Канаде?



ні
https://www.thebalancesmb.com/start-business-work-permit-2948584
В ответ на:

To legally start a business in Canada as an individual, you need to be a Canadian citizen or a landed immigrant (permanent resident), and as a foreign worker on a work permit in Canada, you are neither.



для такого є окремий тип візи - start-up visa


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ****
Toronto
Сообщения: 448
С нами с 08.11.2007

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Джин-Д]
      2 мая 2022 в 04:54 Гілками

Джин-Д 27.04.2022 08:59 пишет:

Товариство, бажаю всім міцного здоров'я! Підкажіть будь -ласка щодо наступних запитань:
1) скільки часу в середньому займає видача Візи, дружина з дитиною знаходяться у Польщі? Розумію,що після подачі документів необхідно чекати виклику для проходження біометрії і вже після цього віза буде видана або ні.
2) на протязі якого часу необхідного в'їхати у Канаду з часу отримання візи для українців"за спрощеною процедурою"?




Сейчас сроки очень долгие. Подача быстро, тут же приходит письмо на биометрию, а вот очередь на биометрию долгая. Потом нужно ждать писем, которые сейчас выдают вместо визы, с которыми можно лететь в Канаду из Польши, Венгрии, Румынии, Словакии, Германии и Австрии. С письмом дают приблизительно 6 месяцев на въезд. Можно вклеить визу, но предупреждают, что может занять до 6 недель. Если получить визу, дают мультик до окончания действия паспорта.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ****
Toronto
Сообщения: 448
С нами с 08.11.2007

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: GoodSanta]
      2 мая 2022 в 04:56 Гілками

GoodSanta 01.05.2022 18:38 пишет:

Коллеги, я правильно понимаю что разрешение на работу также дает возможность открыть бизнес в Канаде?



Там не так все просто, но открыть бизнес можно. Будет слегка сложно, если захотите резиденство оформлять. Но люди делают. Подробностей не знаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Dr.Helen]
      2 мая 2022 в 05:26 Гілками

Dr.Helen 02.05.2022 04:56 пишет:

GoodSanta 01.05.2022 18:38 пишет:

Коллеги, я правильно понимаю что разрешение на работу также дает возможность открыть бизнес в Канаде?



Там не так все просто, но открыть бизнес можно. Будет слегка сложно, если захотите резиденство оформлять. Но люди делают. Подробностей не знаю.


ще раз - дозвіл на роботу за законом не дає права відкривати бізнеc в Канаді, це якщо відповідати на питання. «слегка сложно» - це, мабуть, мається на увазі start-up visa
https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/start-visa.html
але це по суті іміграційна програма, яка дає резиденство через інвестицію. до temporary foreign worker (статус на work permit), і тим більше до CUAET це не має ніякого відношення

Змінено Vovius (05:28 02/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 527
С нами с 13.08.2016

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      3 мая 2022 в 14:32 Гілками

Vovius 02.05.2022 05:26 пишет:

...дозвіл на роботу за законом не дає права відкривати бізнеc в Канаді




Не флуда ради:
Не совсем понимаю чем наемный работник отличается от самозанятого?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: GoodSanta]
      4 мая 2022 в 02:06 Гілками

GoodSanta 03.05.2022 14:32 пишет:

Vovius 02.05.2022 05:26 пишет:

...дозвіл на роботу за законом не дає права відкривати бізнеc в Канаді




Не флуда ради:
Не совсем понимаю чем наемный работник отличается от самозанятого?


в них як мінімум різний податковий статус. плюс, я так розумію, цей енфорсмент через те, що всі перманент резиденти проходять більш глибокий бекграунд чек. в моєму випадку реально телефонували до декількох моїх попередніх роботодавцев в Київ та Роттердам, і навіть в універ, я взагалі думав це просто формальність, враховуючі те що я з з їх точки зору самий заурядний айтішник із доволі стандартним бекграундом

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 527
С нами с 13.08.2016

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      4 мая 2022 в 14:10 Гілками

Vovius 04.05.2022 02:06 пишет:

різний податковий статус




Понял, спасибо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 737
С нами с 06.07.2007

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: GoodSanta]
      8 мая 2022 в 19:13 Гілками

Питання з приводу віддаленої роботи. Жінка працює віддалено на українську компанію (прикиньте). Зможе вона продовжувати працювати з Канади? Як довго? Так як працює по-білому (не ФОП), то податки на зарплатню сплачуються в Україні. Але що з податками у Канаді у такому разі?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      8 мая 2022 в 20:12 Гілками

Пишут в новостях, что сегодня в Киеве Трюдо лично поднял флаг Канады над посольством, которое возобновляет работу.
Интнресно, визового центра это касается? Появилась ли возможность сдать биометрию в Киеве? Кто то есть знающий?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      9 мая 2022 в 00:10 Гілками

а кто знает подать на визу на всю семью сразу, но все находяться в разных странах как в таком случае быть. Что бы подавать один пакет, все онлайн можно сделать ?

как тут кто то правильно написал или проскользнула мысль, если хочешь зацепиться в Канаде, нужно ехать всей семьей, если одна жена и ребенок, шансы нулевые. Программы как для сирийцев нет. нужно сразу пахать, а как это сделать одной женщине с ребенком.

Что бы получить как тут пишут через год два документы, нужно ехать в Манитобу, в Онтарио, Квебек все тоже самое но будет 5-6 лет ждать.
Ну и посмотрите где Манитоба и зайдите почитайте на какие вакансии вы можете претендовать и сразу все станет на свои места.

Мы хотели подать и знакомые уже получили визу, на семью но они вместе выехали два взрослых и ребенок. Но пока не поехали, финансово пока не видят смысла сидят в Европе. А меня все тоже не покидает мысль открыть визу по этой программе, есть знакомые которые готовы помочь. Но как не считал финансово очень больно и не факт что получиться, остаться.

Ну в любом случае кто подскажет есть вариант открыть все он лайн если я в Украине, а семья в Германии .

Змінено Vladya (00:11 09/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: palmman]
      9 мая 2022 в 09:40 Гілками

palmman 08.05.2022 19:13 пишет:

Питання з приводу віддаленої роботи. Жінка працює віддалено на українську компанію (прикиньте). Зможе вона продовжувати працювати з Канади? Як довго? Так як працює по-білому (не ФОП), то податки на зарплатню сплачуються в Україні. Але що з податками у Канаді у такому разі?


хороше питання. робоча віза дає можливість легально знаходитись і працювати в Канаді, from that standpoint я думаю що проблем із перебуванням не буде. стосовно праці на українського роботодавця - думаю, їй треба ставати в Канаді податковим резидентом (отримати SIN) і декларувати дохід - має працювати умова про уникнення подвійного оподаткування, і податок забиратись не буде, просто клеймитись - звичайно що за умови що він сплачений, скоріш за все треба буде надати цьому підтвердження. Але я не юрист і це лише моя спроба логічно поміркувати про це. Мало б сенс звернутись до accountant, що має компетенцію в cross-country taxation

Змінено Vovius (09:42 09/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: _Zedd_]
      9 мая 2022 в 09:45 Гілками

_Zedd_ 08.05.2022 20:12 пишет:

Пишут в новостях, что сегодня в Киеве Трюдо лично поднял флаг Канады над посольством, которое возобновляет работу.
Интнресно, визового центра это касается? Появилась ли возможность сдать биометрию в Киеве? Кто то есть знающий?


я десь в одній з місцевих груп бачив що так. людина заскріншотила відповідь на питання, яке їм задала через канал зв'язку. думаю, є сенс так і зробити і запитати консульство напряму

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
Киев
Сообщения: 414
С нами с 29.05.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      12 мая 2022 в 12:59 Гілками

Vovius 09.05.2022 09:45 пишет:

_Zedd_ 08.05.2022 20:12 пишет:

Пишут в новостях, что сегодня в Киеве Трюдо лично поднял флаг Канады над посольством, которое возобновляет работу.
Интнресно, визового центра это касается? Появилась ли возможность сдать биометрию в Киеве? Кто то есть знающий?


я десь в одній з місцевих груп бачив що так. людина заскріншотила відповідь на питання, яке їм задала через канал зв'язку. думаю, є сенс так і зробити і запитати консульство напряму



Кто в курсе, в Киеве биометрию же нельзя сдать?
https://www.facebook.com/CanadainUkraine/
Пишут Посольство в #Киеве остается закрытым для очного обслуживания.
На вопросы людей
" прийшло запрошення на біометрію. зорієнтуйте, будьласка, коли можна її здати вже в Україні?"
Ответов не дают.
И еще вопрос, кот в Варшаву на биометрию записывался недавно, на какие даты там запись?

Змінено TrackExpert (13:06 12/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: TrackExpert]
      12 мая 2022 в 15:36 Гілками

TrackExpert 12.05.2022 12:59 пишет:

Vovius 09.05.2022 09:45 пишет:

_Zedd_ 08.05.2022 20:12 пишет:

Пишут в новостях, что сегодня в Киеве Трюдо лично поднял флаг Канады над посольством, которое возобновляет работу.
Интнресно, визового центра это касается? Появилась ли возможность сдать биометрию в Киеве? Кто то есть знающий?


я десь в одній з місцевих груп бачив що так. людина заскріншотила відповідь на питання, яке їм задала через канал зв'язку. думаю, є сенс так і зробити і запитати консульство напряму



Кто в курсе, в Киеве биометрию же нельзя сдать?
https://www.facebook.com/CanadainUkraine/
Пишут Посольство в #Киеве остается закрытым для очного обслуживания.
На вопросы людей
" прийшло запрошення на біометрію. зорієнтуйте, будьласка, коли можна її здати вже в Україні?"
Ответов не дают.
И еще вопрос, кот в Варшаву на биометрию записывался недавно, на какие даты там запись?



1. На сьогодні, здати біометрию в Україні неможливо.
2. Посольство не займається та й не займалося ніколи цим питанням, це - прерогатива візових центрів (один у Києві, інший у Львові), які зараз не працюють.
3. По Польщі на учора інформація, що черг не має - сьогодні записують на завтра. Це тому, що у українців Канада не популярна, там без своїх заощадженнь робити нічого, тобто туди у більшості їдуть лише ті, хто і раніше думав про конкретно цю країну, їх не багато.
А щоб просто пересидіти там смутні часи - це не та країна. Тому перший потік тих, хто їхав, аби куди їхати, схлинув і тому черг на біометрію там різко не стало.
П.С. можливо візові центри таки незабаром відкриються в Україні, повернення консульства - це гарний знак.

Змінено _Zedd_ (16:14 12/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26695
С нами с 09.08.2002

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: _Zedd_]
      13 мая 2022 в 13:43 Гілками

_Zedd_ 12.05.2022 15:36 пишет:


3. По Польщі на учора інформація, що черг не має - сьогодні записують на завтра. Це тому, що у українців Канада не популярна, там без своїх заощадженнь робити нічого, тобто туди у більшості їдуть лише ті, хто і раніше думав про конкретно цю країну, їх не багато.
А щоб просто пересидіти там смутні часи - це не та країна. Тому перший потік тих, хто їхав, аби куди їхати, схлинув і тому черг на біометрію там різко не стало.
П.С. можливо візові центри таки незабаром відкриються в Україні, повернення консульства - це гарний знак.




+10500
Знаю кілька історій молодих людей, які якось прилаштувалися після навчання у Польщі і отримали запрошення на переїзд до Канади впродовж останнього часу.
Реально ще ніхто не поїхав, і ніби хочеться спробувати, і досить стрьомно без підтримки, і є що втрачати у Польщі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64788
С нами с 10.10.2005

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: nope]
      14 мая 2022 в 21:07 Гілками

С удивлением узнал, что Канада дает визы лицам муж пола 18-60, которые за взятки или "гумкоридором" через рашку выбрались за кордон. А они там не в курсе нашего законодательства?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 5666
С нами с 09.02.2004

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Mangust]
      14 мая 2022 в 21:30 Гілками

А что, спрашуют как кто оказался в стране подачи документов? Оказался и оказался. Может работал раньше. Может в гости приехал и забухал. А гумкоридором - ну может повезло - в рашку вівезли, но не удержали.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3465
С нами с 23.06.2009

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Andrey-Mil]
      15 мая 2022 в 10:04 Гілками

Andrey-Mil 14.05.2022 21:30 пишет:

А что, спрашуют как кто оказался в стране подачи документов? Оказался и оказался. Может работал раньше. Может в гости приехал и забухал. А гумкоридором - ну может повезло - в рашку вівезли, но не удержали.



Ну в штатах «спрашуют», типу якщо не маєш законних підстав на перетин, то вважаєшся недоброчесним і навряд чи попадеш.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40426
С нами с 14.01.2008

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Mangust]
      15 мая 2022 в 22:08 Гілками

Mangust 14.05.2022 21:07 пишет:

С удивлением узнал, что Канада дает визы лицам муж пола 18-60, которые за взятки или "гумкоридором" через рашку выбрались за кордон. А они там не в курсе нашего законодательства?




так может мужчина больной. может еще какие то совершенно законные основания имеет. консул ( или еще какой визавыдаватель) будет во всех нюансах законов Украины разбираться, я думаю, что нет...

Знакомый "по паролю" въехал( вернее пешком зашел) в США и уже строит новую, американскую жизнь, никто его в США не спрашивал о том как он оказался в Литве, потом в Мексике....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Mangust]
      15 мая 2022 в 23:10 Гілками

Mangust 14.05.2022 21:07 пишет:

С удивлением узнал, что Канада дает визы лицам муж пола 18-60, которые за взятки или "гумкоридором" через рашку выбрались за кордон. А они там не в курсе нашего законодательства?


ні, вони дають зараз всім однакові умови. багато хто чітить на цьому

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумНаші за кордоном
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 55668

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія