autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? (2/21)

Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3466
С нами с 23.06.2009

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: codex]
      12 мая 2022 в 18:00 Гілками

codex 12.05.2022 17:41 пишет:

Gonchik74 12.05.2022 17:15 пишет:

У Вас гарна комбінація. Я б нічого не міняв.



У ТС три юзери авто і одне стоїть ржавіє



Тобто якби друге авто було б, скажімо, плаг-іном, то не стояло б а їздило?
Я вважаю формулу електричка для міста+ дизельне авто для дальняків на сьогодняшній день виграшною.
Чому так кажу - бо маю електричку великого розміру, з середнім рейнджем. Це так собі варіант. Для міста забагато, для дальняків замало. Тобто якби сьогодні формував автопарк в ситуації подібній до ситуації ТС, то брав би щось типу bolta для міта і дизельний економічний монопривідний мінвен/універсал/каблук для дальняків. Оскільки авто більше стоїть, то не за всі гроші.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 2054
С нами с 06.05.2009

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: HelloFromHell]
      12 мая 2022 в 18:09 Гілками

HelloFromHell 12.05.2022 17:53 пишет:



Із плагінів на думку приходять тільки вольт першого покоління (друге дорогувато) та фьюжени/с-макс. Але у фьюженів рейнж 30-40 км і то люди умудряються по пів року не заправлятись. У вольта рейнж десь 70-80 км, на мою думку ідеально.
У посиланні фьюжик плагін 2015 року за менше ніж 15к. Чому не варіант? Звісно, якщо нема непереносимості авто із США.
ПС просто перший плагін із ріа з підходящою ціною не реклама.

https://auto.ria.com/auto_ford_fusion_32501225.html




Потому что:
1) пробег
2) фьюжн плагин - такое себе мероприятие.
Ехать он будет на электрике 15..20 км зимой и 30 летом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 2054
С нами с 06.05.2009

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Gonchik74]
      12 мая 2022 в 18:09 Гілками

Gonchik74 12.05.2022 18:00 пишет:


Чому так кажу - бо маю електричку великого розміру, з середнім рейнджем. Це так собі варіант. Для міста забагато, для дальняків замало. Тобто якби сьогодні формував автопарк в ситуації подібній до ситуації ТС, то брав би щось типу bolta для міта і дизельний економічний монопривідний мінвен/універсал/каблук для дальняків. Оскільки авто більше стоїть, то не за всі гроші.




Очень рациональная точка зрения


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Gonchik74]
      12 мая 2022 в 18:46 Гілками

Gonchik74 12.05.2022 18:00 пишет:


Чому так кажу - бо маю електричку великого розміру, з середнім рейнджем. Це так собі варіант.



У I-Pace проблема з швидкою зарядкою судячи з тестів Бйорна. Вона там найповільніша з конкурентів. Коли до 80% треба 80 хвилин, то воно таки не дуже зручно. e-tron, наприклад, втричі швидше заряджається, тому нема проблем.
Треба дивитись, щоб швидка зарядка була насправді швидка і не буде питань на трасі.
Зимові тести Бйорна:
https://www.naf.no/elbil/aktuelt/elbiltest/ev-winter-range-test-2020/

Змінено codex (18:47 12/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 656
С нами с 06.02.2008

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: GreenMile]
      12 мая 2022 в 22:10 Гілками

GreenMile 12.05.2022 14:29 пишет:

Зачем покупать второе авто, если вам второе авто и не нужно, как показала практика? Деньги абы куда потратить? Второе авто в семье стоит ржавеет - а давайте-ка купим новое второе авто, чтобы тоже стояло ржавело и теряло в цене еще больше, чем фокус?
Кроме шуток, самый идеальный вариант - это тот, который есть сейчас и ломать его не имеет никакого смысла.
Дизельный фокус уже потерял в цене все, что мог, потому дальнейшие потери 100 баксов в год никакой роли уже не играют.
У тебя сейчас идеальное распределение машин под задачи - на дальняк есть дизель, на короткие дистанции - электричка. Плагин гибриды - это компромисс между ними, имеют смыл только в качестве единственного авто, которое заменит оба два, но оно будет хуже как в городе так и на дальняке в сравнении с имеющимися авто.
В общем, беспонтовая затея, совсем, я еще понимаю если бы вам оба авто одновременно нужны были и тебя бы харило жечь дизель в пробках, но это не твой случай.
Дизельный фокус уже не испортится, на акб цепляешь зарядное и все, можешь раз в месяц выезжать на нем по приколу, если уже так муляет глаз, что он е не ездит.




Ви знаєте, те саме каже дочка на закиди дружини по заміні дизельного авто - що, продати Фокуса, який стоїть у дворі, купити Джипа, і нехай знову стоїть у дворі
І як не дивно, розглядати друге авто я почав тоді, коли дружина більш активно взялася їздити, і інколи у нас почали "пересікатися інтереси", коли авто потрібно, а його зараз немає... І теж був аргумент, що дочка не почне їздити, якщо авто буде на трьох., та ще й на ручці.
Так от, коли з"явилась електричка, то дочка дійсно навчилася їздити (завдяки компактності авто і автомату) - ми поїхали в Мінськ по справах на 10 днів (дизельною), а дочка з подружками то в місто в кафе, то в ліс на фотосесію золотої осені, то ще кудись-по приїзді вона стала асом в керуванні. а попит на дизеля з появою електрички поступово знизився до нуля практично. навіть в село 70 км в одну сторону ми почали їздити електричкою+підзарядка там+назад
ну а дальняки - то уже дизель онлі.
місто у нас невеличке (Івано-Франківськ), до роботи нам км 5-7 (з дружиною працюємо в 200 м один від одного), до цього часу були безкоштовні парковки для електромобілів (які скасували недавно чомусь ), то їхати на роботу двома машинами і паркувати їх в центрі, одна з яких універсал - я взагалі вважаю дурним тоном.
але дружина веде розмову, щоб не відмовлятися від можливості поїхати на дальняк, але і використовувати всі переваги халяви їзди на електриці - то чи не замінити нам дизель на плагін-гібрид??? тоді друге авто не буде стояти, а ми троє активно будемо їздити на двох авто по місту. хоч я і кажу, нас четверо, повірте, що вольтом їхати в Хорватію вам ой як не сподобається при витратах дизеля 5-5,5л і розмірах багажника (ми навіть кавовий апарат з собою беремо, а там закуповуємося вином, пивом і т.д. так, що хоч причеп ще зачіпляй..
Та і коли я кажу - ок, а що вам заважає їздити дизелем - то вони тихенько посміхаються - зрозуміло що вартість поїздки. я особисто, якщо треба, то мені куди приємніше на маршрутці проїхати 2-3 зупинки, аніж брати дизеля.
Тому я наразі не готовий відійти від наявного у нас комплекту, але створив тему для того, можливо я чогось не помічаю, зараз все так швидко розвивається, що я міг щось пропустити


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 656
С нами с 06.02.2008

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Paulskit]
      12 мая 2022 в 22:20 Гілками

Paulskit 12.05.2022 15:45 пишет:

Vladocaster 12.05.2022 14:50 пишет:

Я б нічого не міняв. Фокус свій, знайомий уже автомобіль. Можна заїхати далеко за один раз. Електричка по місту. По-моєму, ідеально.



+1. Смысл что-то менять? Поджопник для города есть, машина на дальняк тоже есть. Ладно бы что-то другое сильно хотел, другого класса или формфактора, тогда есть смысл. А так, дизель менять на плагин достаточно странное занятие, тем более что для города машина уже есть.

Можно вопрос свести к более простому "чи потрібне друге авто?", учитывая, что Фокус стоит без дела. В таком случае, если захочется оставить только 1, уже есть смысл или искать электричку с адекватным запасом хода, или действительно плагин. Но только при условии продажи всего что есть и покупки вместо чего-то 1-го классом выше. Иначе, будет шило на мыло и зря выброшенные деньги.
ИМХО.

P.S. А вообще, я бы рекомендовал посчитать окупаемость затеи. Я когда-то считал ради интереса гибридный CH-R, даже здесь в профильной теме было. У меня выход на 0 получился что-то в районе 110к километров. Соответственно затея того не стоила абсолютно с экономической точки зрения.




В принципі не відкидаємо ніякі варіанти обмінів і т.д. Наразі маємо 2 авто (з яких використовуємо тільки одне) і 3 юзера. От і питання-чи залишатися в такому варіанті, чи щось міняти. особисто я не маю бажання їхати на море електромобілем, який би він не був. не маю і крапка. далі, я натякаю своїм дівчатам, що оскільки ви у мене дєвачькі , то не треба забувати, що маленький недорогий фокус із США цілком готовий витримати ваш стиль користування, подряпки і т.д. по колу для нього уже погоди не роблять. і зовсім інша справа уже авто солідне, статусне і дороге. для чого воно нам у нашому "селі"? Зводитися до одного авто мені здається варіант точно не для нас, хоча не впевнений, я скоріше думаю, що ми би ще один електрик прикупили для малої , але це скоріше жарт


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 656
С нами с 06.02.2008

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Disnake]
      12 мая 2022 в 22:24 Гілками

Disnake 12.05.2022 16:36 пишет:

Paulskit 12.05.2022 15:45 пишет:

Vladocaster 12.05.2022 14:50 пишет:

Я б нічого не міняв. Фокус свій, знайомий уже автомобіль. Можна заїхати далеко за один раз. Електричка по місту. По-моєму, ідеально.



+1. Смысл что-то менять? Поджопник для города есть, машина на дальняк тоже есть. Ладно бы что-то другое сильно хотел, другого класса или формфактора, тогда есть смысл. А так, дизель менять на плагин достаточно странное занятие, тем более что для города машина уже есть.

Можно вопрос свести к более простому "чи потрібне друге авто?", учитывая, что Фокус стоит без дела. В таком случае, если захочется оставить только 1, уже есть смысл или искать электричку с адекватным запасом хода, или действительно плагин. Но только при условии продажи всего что есть и покупки вместо чего-то 1-го классом выше. Иначе, будет шило на мыло и зря выброшенные деньги.
ИМХО.

P.S. А вообще, я бы рекомендовал посчитать окупаемость затеи. Я когда-то считал ради интереса гибридный CH-R, даже здесь в профильной теме было. У меня выход на 0 получился что-то в районе 110к километров. Соответственно затея того не стоила абсолютно с экономической точки зрения.




поддержу - надо было изначально не покупать электрофокус а взять плагина вместо двух авто и кататься по городу на электрике, на дальняк на бензине (сколько там Франковска? 30км электрозапаса хватит 5 раз город объехать), а сейчас уже смысла имхо нет




ну я уже вище відповідав - в принципі можна все розпродати і купити плагіна. але повторюся - переходити на одне авто плагін мені здається ідеєю ще більш нелогічною, ніж зараз є у мене в наявності. ну і 30 км електрозапасу навіть для Франека взагалі ніачьом, запас електрики потрібен мабуть 50-70 км мінімум. имхо з досвіду користування електричкою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 656
С нами с 06.02.2008

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: HelloFromHell]
      12 мая 2022 в 22:37 Гілками

HelloFromHell 12.05.2022 17:53 пишет:

Не знаю, як у ТС виходить так, що одного авта хватає на трьох водіїв Ала я впевнений, що якщо поміняти диз фокуса на плагіна, то будуть їздити обидва авто. Ще треба відзначити, що розрахунки вигідності до війни трохи вже не то пальто, бо електрика не подорожчала, а пальне (будь-яке) значно і, мабуть, буде ще дорожчати ближчим часом. Це якщо займатися прагматизмом і рахувати, щоб щось там відбилось. Я наприклад вже більше року володію гібридом і кожного разу радію і кайфую, коли мотор вимикається і їдеш "на теслі"

Із плагінів на думку приходять тільки вольт першого покоління (друге дорогувато) та фьюжени/с-макс. Але у фьюженів рейнж 30-40 км і то люди умудряються по пів року не заправлятись. У вольта рейнж десь 70-80 км, на мою думку ідеально.
У посиланні фьюжик плагін 2015 року за менше ніж 15к. Чому не варіант? Звісно, якщо нема непереносимості авто із США.
ПС просто перший плагін із ріа з підходящою ціною не реклама.

https://auto.ria.com/auto_ford_fusion_32501225.html




Елементарно - я працюю на роботі, їдемо з дружиною удвох разом, бо працюємо майже поруч, в принципі між двома ще так-сяк компроміс знаходимо, якщо комусь треба поїхати в робочий час або після роботи, в таких випадках хтось може і на маршрутці прокататися після роботи додому. зрештою, досі жили з одним авто і багато сімей так живуть і зараз-і нічого.
я теж думаю, що якщо буде 2 авто з електрикою, то вони будуть активно використовуватися нами трьома (у дочки зараз в основному покатушки з подружками, а не нагальна потреба), але чи перехід з дизеля-універсала на хетч/седан плагін - не вдарить нам по відчутті комфортності - не знаю.
також, на даний час дискусія загострилася тому, що коли купувалися наші два авто, то дизель купувався 4 роки тому, а електромобіль 1,5 роки тому - то на електромобілі було символічне розмитнення (23євро за машину, бо батарея 23 кВт), а от на гібриди розмитнення було по об"єму двигуна, як ми всі знаємо. А зараз ця тема у нас заграла новими барвами, бо на час воєнного стану всі мита зняли, і плагін-гібрид став теж ближчий до реальності (хоча можливо ця схема і не надовго, але і можливо, трохи пропрацює). тому купувати плагін з розмитненям була ідея точно утопічна, то без розмитнення - уже трохи цікавіше.
а із запропонованих Вами варіантів - Фьюжин-для нас буде завеликий і занизький. А от С-Макс- можливо і варіант, хоча я не знаю, який у нього запас по електроходу? 30-40 имхо дуже мало, хоча....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: serg99]
      12 мая 2022 в 22:38 Гілками

serg99 12.05.2022 22:24 пишет:

Disnake 12.05.2022 16:36 пишет:

Paulskit 12.05.2022 15:45 пишет:


В ответ на:

...




+1. Смысл что-то менять? Поджопник для города есть, машина на дальняк тоже есть. Ладно бы что-то другое сильно хотел, другого класса или формфактора, тогда есть смысл. А так, дизель менять на плагин достаточно странное занятие, тем более что для города машина уже есть.

Можно вопрос свести к более простому "чи потрібне друге авто?", учитывая, что Фокус стоит без дела. В таком случае, если захочется оставить только 1, уже есть смысл или искать электричку с адекватным запасом хода, или действительно плагин. Но только при условии продажи всего что есть и покупки вместо чего-то 1-го классом выше. Иначе, будет шило на мыло и зря выброшенные деньги.
ИМХО.

P.S. А вообще, я бы рекомендовал посчитать окупаемость затеи. Я когда-то считал ради интереса гибридный CH-R, даже здесь в профильной теме было. У меня выход на 0 получился что-то в районе 110к километров. Соответственно затея того не стоила абсолютно с экономической точки зрения.




поддержу - надо было изначально не покупать электрофокус а взять плагина вместо двух авто и кататься по городу на электрике, на дальняк на бензине (сколько там Франковска? 30км электрозапаса хватит 5 раз город объехать), а сейчас уже смысла имхо нет




ну я уже вище відповідав - в принципі можна все розпродати і купити плагіна. але повторюся - переходити на одне авто плагін мені здається ідеєю ще більш нелогічною, ніж зараз є у мене в наявності. ну і 30 км електрозапасу навіть для Франека взагалі ніачьом, запас електрики потрібен мабуть 50-70 км мінімум. имхо з досвіду користування електричкою.




Ну тут момент в том, что гибриду не обязательно ездить в режиме B всё время. В пробках и трафике будет ехать на электрике, на быстрых участках будет подключать ДВС.
Тут даже условных 5-6 км обычного гибрида для города более чем достаточно, потому что чаще всего маршрут состоит из очередности быстрых и медленных участков. А если это плагин с 30+ км, то тем более.
С другой стороны, там уже будет вес и это будет заметно.

Лично меня вот этот момент в электрике смущает достаточно сильно. По факту, концепт хорошо вписывается в большие вальяжные бегемоты, как е-трон у камрада. Машина и так большая и тяжелая, есть куда засунуть батареи побольше и лишних 500-600 кг глобально не сильно заметны. А в каком нибудь хетче это уже не работает. Напихать много батарей нет места и рост массы становится сильно заметным, а с небольшой батареей запас хода смешной. Хотя вот 500е мне зашел, я бы такое в качестве самоката купил.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 656
С нами с 06.02.2008

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Gonchik74]
      12 мая 2022 в 22:44 Гілками

Gonchik74 12.05.2022 18:00 пишет:

codex 12.05.2022 17:41 пишет:

Gonchik74 12.05.2022 17:15 пишет:

У Вас гарна комбінація. Я б нічого не міняв.



У ТС три юзери авто і одне стоїть ржавіє



Тобто якби друге авто було б, скажімо, плаг-іном, то не стояло б а їздило?
Я вважаю формулу електричка для міста+ дизельне авто для дальняків на сьогодняшній день виграшною.
Чому так кажу - бо маю електричку великого розміру, з середнім рейнджем. Це так собі варіант. Для міста забагато, для дальняків замало. Тобто якби сьогодні формував автопарк в ситуації подібній до ситуації ТС, то брав би щось типу bolta для міта і дизельний економічний монопривідний мінвен/універсал/каблук для дальняків. Оскільки авто більше стоїть, то не за всі гроші.




ну от ми в принципі зараз і знаходимось на стадії дискусії - дизель для дальняків, який практично простоює, чи плагін, який буде їздити по місту, і при потребі на дальняк
для розуміння - треба буде десь подивитися, скільки я проїхав дизелем за час, коли у нас є електричка. але поїздки у нас далеко нечасті. на море раз в рік, того року не були доречі, цього року не знаємо, чи поїдемо з цими подіями, тому в принципі я уже думав, що і бензинового розходу я не дуже то і боюся з такими пробігами, але от чи варте того, щоб дизель міняти на плагін - ще для себе не уяснив... і якщо плагін, то який - наразі я почув про перший Вольт і С-Мах плагін, але не знаю, який в останнього запас на електро.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 656
С нами с 06.02.2008

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: deniszed]
      12 мая 2022 в 22:46 Гілками

deniszed 12.05.2022 18:09 пишет:

HelloFromHell 12.05.2022 17:53 пишет:



Із плагінів на думку приходять тільки вольт першого покоління (друге дорогувато) та фьюжени/с-макс. Але у фьюженів рейнж 30-40 км і то люди умудряються по пів року не заправлятись. У вольта рейнж десь 70-80 км, на мою думку ідеально.
У посиланні фьюжик плагін 2015 року за менше ніж 15к. Чому не варіант? Звісно, якщо нема непереносимості авто із США.
ПС просто перший плагін із ріа з підходящою ціною не реклама.

https://auto.ria.com/auto_ford_fusion_32501225.html




Потому что:
1) пробег
2) фьюжн плагин - такое себе мероприятие.
Ехать он будет на электрике 15..20 км зимой и 30 летом.




Знаю вас як юзера багатьох автомобілів, і багатьох електромобілів зокрема, і плагіна також - тому чекав на вашу думку в цій дискусії


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 656
С нами с 06.02.2008

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: serg99]
      12 мая 2022 в 22:50 Гілками

ну і відповім уже без цитування - я в принципі гібридом ніколи не катався, тому буду вдячний реальним користувачам реальних авто за озвучення цифр - скільки "може" той чи інший екземпляр на електриці?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 502
С нами с 28.12.2013

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: serg99]
      13 мая 2022 в 10:25 Гілками

Якщо звичайний гібрид без підзарядки, то чисто електричного ходу там небагато: 2-3, ну може 5км. Це я про типу Пріус, рав4, фьюжн, с-макс, мабуть, теж. Там батарея більше для допомоги двз в економії палива, а не автономних пробігів. Про Вольт кажуть, що у нього в цьому плані веселіше, але я на ньому не їздив і не цікавився особливо.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 656
С нами с 06.02.2008

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: serg99]
      13 мая 2022 в 12:44 Гілками

вибачте, написавши "гібрид" я мав на увазі "плагін-гібрид"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5312
С нами с 05.12.2012

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: serg99]
      14 мая 2022 в 09:06 Гілками

в мене подібна дилема, тільки за виключенням того, що електричку я поки не купив , а є тільки дизель.
наче здається вигідним з поточними цінами на паливо купити і їздити на електричці по нічному тарифу (хоча електроенергія виросте в ціні після війни 99%), але тоді дизельна буде стояти і "ржавіти", бо потреби в двох авто от нема зовсім зараз. А їздити на якомусь болті/ліфі, коли вольво буде стояти - таке шось, а EQA задорого в поточній ситуації (от якби кредит в гривні дали без прив'язки до курсу)
а ще як порахую скільки соляри можна купити за вартість умовного електромобіля, то ідея взагалі здається не зовсім раціональною.

ІМХО у Вашій ситуації бу на схоже бу міняти не варто.

Змінено Скаут (09:09 14/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4243
С нами с 06.06.2014

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Скаут]
      14 мая 2022 в 10:22 Гілками

Скаут 14.05.2022 09:06 пишет:

в мене подібна дилема, тільки за виключенням того, що електричку я поки не купив , а є тільки дизель.
наче здається вигідним з поточними цінами на паливо купити і їздити на електричці по нічному тарифу (хоча електроенергія виросте в ціні після війни 99%), але тоді дизельна буде стояти і "ржавіти", бо потреби в двох авто от нема зовсім зараз. А їздити на якомусь болті/ліфі, коли вольво буде стояти - таке шось, а EQA задорого в поточній ситуації (от якби кредит в гривні дали без прив'язки до курсу)
а ще як порахую скільки соляри можна купити за вартість умовного електромобіля, то ідея взагалі здається не зовсім раціональною.

ІМХО у Вашій ситуації бу на схоже бу міняти не варто.



Теж рахував різніцю і коли окупиться автівка коли турбобенз коштував 43, а гібрид 49. Але коли долар став 33,3 а вартість авто, що було в наявності в гривні залишилась без змін і ціна на топову комплектацію гібрида, яка коштувала 52 стала на 42, не встояв


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 656
С нами с 06.02.2008

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Скаут]
      14 мая 2022 в 12:08 Гілками

Скаут 14.05.2022 09:06 пишет:

в мене подібна дилема, тільки за виключенням того, що електричку я поки не купив , а є тільки дизель.
наче здається вигідним з поточними цінами на паливо купити і їздити на електричці по нічному тарифу (хоча електроенергія виросте в ціні після війни 99%), але тоді дизельна буде стояти і "ржавіти", бо потреби в двох авто от нема зовсім зараз. А їздити на якомусь болті/ліфі, коли вольво буде стояти - таке шось, а EQA задорого в поточній ситуації (от якби кредит в гривні дали без прив'язки до курсу)
а ще як порахую скільки соляри можна купити за вартість умовного електромобіля, то ідея взагалі здається не зовсім раціональною.

ІМХО у Вашій ситуації бу на схоже бу міняти не варто.




ну що вам сказати, у мене не такі розриви в класі авто, відповідно дисонансу в свідомості немає ніякого. Дизель фокус універсал відпочиває, електрик фокус хетч їздить, все добре та і ціновий діапазон у мене значно скромніший - обидві автівки коштують гадаю по +/- 8 к.уе., що не так уже критично, як на мене, щоб мати 2 авто.
друге авто я купував, тому що вважав, що воно в нашій сім"ї уже стало вкрай потрібне. та воно в принципі так майже і є, але на фоні електрички дизель здається "мега-прожорою", до появи електрички він таким не здавався.
це мабуть схожі відчуття, коли я їздив на авто з ГБО і закінчувався газ - то їзда на бензині мені здавалася такою, ніби-то я в котел паровоза кидаю 100-долларові купюри щоб він не зупинився серед дороги
ну і про "скільки соляри можна купити за вартість умовного електромобіля" скажу так, що теж такі думки виникали, але наразі складається так, що соляру купуємо не так часто, їзда на електриці можна сказати, що безкоштовна, а машину завжди можна продати. хоча, напевно однозначної відповіді на всі ці запитання немає, у кожного свої розрахунки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3466
С нами с 23.06.2009

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: serg99]
      14 мая 2022 в 13:13 Гілками

Якщо повстає питання «а чи потрібно?», то значить точно не потрібно)
Тим більше, що всі, хто відповів в цій темі це підтверджують.
З того, що я зрозумів проблем дві:
- нема на чому катати подруг дитині
- дружина вважає, що іржавіти має джип
Електричку купляв, до речі не з метою економії ( ну не лише), а щоб не брати п‘ятий поспіль дизельний кросовок.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Скаут]
      14 мая 2022 в 15:39 Гілками

Скаут 14.05.2022 09:06 пишет:


а ще як порахую скільки соляри можна купити за вартість умовного електромобіля, то ідея взагалі здається не зовсім раціональною.



Десь на 100 тис. км палива в мене виходило. Але ситуація змінюється і завтра це може бути вже 70 а то і 50 тис.
Ну і не треба забувати, що електрика буде потужніша і значно жвавіша ніж ДВЗ. Тільки це вже коштує як мінімум половини різниці в ціні.
Можна порівняти XC40 T5 і XC40 Recharge, наприклад


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43941
С нами с 14.10.2011

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: codex]
      14 мая 2022 в 19:06 Гілками

я думаю следующий месяц порядком изменит баланс электричек. решат вопросы с горючкой, то так и будет удел немногих, не решат - надо брать

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
14 користувачів і 105 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 40141

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія