autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Сплатити податки авансом за весь рік чи більше

Достоевский ***
33 года за рулем, Київ <--> Білогородка
Сообщения: 6474
С нами с 31.08.2001

Сплатити податки авансом за весь рік чи більше
      18 мая 2022 в 11:49 Гілками

Не тільки я маю проблеми з Мегабанком. Багато вкладників, ФОПів та ТОВок не можуть зробити перерахування коштів на інші банки чи контрагентам.
Є питання: якщо банк виконує бюджетні платежі, то може є сенс всю суму з мого рахунку переказати як податки? Це буде сума податків майже за весь рік. Або навіть і більше, враховуючи суттєво меньший дохід.
Можна не помісячно чи поквартально сплачувати податки, а перекинути велику суму одразу за весь рік, а потім просто перевіряти, щоб не було боргу?

Змінено Smap (12:50 18/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: Smap]
      18 мая 2022 в 12:54 Гілками

сомневаюсь. Особенно в части проверки. У меня вот в кабинете платника податків висит переплата по ЕСВ в 12 тыс грн, а по факту ее нет и это "нормально".

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
33 года за рулем, Київ <--> Білогородка
Сообщения: 6474
С нами с 31.08.2001

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: sly_fox]
      18 мая 2022 в 13:15 Гілками

в мене також є переплати. Треба було раніше спробувати сплатити меншу суму податку і подивитися на переплату - чи зміниться вона... Не здогадався....

Upd: консультувався наразі з податковою. Вони кажуть, що можна сплатити наперед і подальші платежі будуть братися з суми переплати. Ось так....

Змінено Smap (13:57 18/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
53 года, Киевская область
Сообщения: 316
С нами с 15.03.2015

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: Smap]
      18 мая 2022 в 14:34 Гілками

якщо в кабінеті платника переплата то треба дивитись що нарахування податку зараховано, вони можуть довго обробляти звіти, якщо авансом заплатити податок то ця сума буде поступово зменшуватись на подаваємі звіти

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
33 года за рулем, Київ <--> Білогородка
Сообщения: 6474
С нами с 31.08.2001

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: strelez70]
      18 мая 2022 в 15:04 Гілками

strelez70 18.05.2022 14:34 пишет:

якщо в кабінеті платника переплата то треба дивитись що нарахування податку зараховано, вони можуть довго обробляти звіти, якщо авансом заплатити податок то ця сума буде поступово зменшуватись на подаваємі звіти



саме так і планую зробити, поки той банк ще хоча б бюджетні платежі оброблює


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Донецк
Сообщения: 6302
С нами с 25.12.2008

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: Smap]
      18 мая 2022 в 15:31 Гілками

Smap 18.05.2022 15:04 пишет:

strelez70 18.05.2022 14:34 пишет:

якщо в кабінеті платника переплата то треба дивитись що нарахування податку зараховано, вони можуть довго обробляти звіти, якщо авансом заплатити податок то ця сума буде поступово зменшуватись на подаваємі звіти



саме так і планую зробити, поки той банк ще хоча б бюджетні платежі оброблює



З переплатами все гаразд, висять, і потім з них списується. Можна писати листи і перекидувати кошти з одного "податку" на інший "податок", вони це нормально роблять. До війни було до двох тижнів по часу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
33 года за рулем, Київ <--> Білогородка
Сообщения: 6474
С нами с 31.08.2001

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: Smap]
      3 июня 2022 в 11:49 Гілками

Національний банк визнав Мегабанк неплатоспроможним через систематичне кредитування пов'язаних осіб та значний обсяг непрофільних активів на балансі.
Слава богам, що мені вдалося вивести всі гроші зі свого рахунку
Правда, це вдалося лише тому, що позначив всю суму як податки. І я сплатив податків на кілька років вперед
Но то є краще, ніж зовсім втратити кошти. ФОПи - то є саме незахищені верстви вкладників і вони нічого не отримують при ліквідації банків. Ні, формально можуть - вони, як кажуть банкіри, є сьома черга. Але до них кошти вже не доходять - перевірено особисто на банку Ажіо - СЕБ Банк


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3871
С нами с 12.01.2014

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: Smap]
      3 июня 2022 в 14:05 Гілками

Smap 03.06.2022 11:49 пишет:

Національний банк визнав Мегабанк неплатоспроможним через систематичне кредитування пов'язаних осіб та значний обсяг непрофільних активів на балансі.
Слава богам, що мені вдалося вивести всі гроші зі свого рахунку
Правда, це вдалося лише тому, що позначив всю суму як податки. І я сплатив податків на кілька років вперед
Но то є краще, ніж зовсім втратити кошти. ФОПи - то є саме незахищені верстви вкладників і вони нічого не отримують при ліквідації банків. Ні, формально можуть - вони, як кажуть банкіри, є сьома черга. Але до них кошти вже не доходять - перевірено особисто на банку Ажіо - СЕБ Банк



В принципі можна спробувати їх собі повернути - написати заяву в ДПІ про повернення надміру сплачених коштів. До війни це працювало,як зараз - питання...
Або перекидувати між різними податками. Однак треба пам'ятати, що ЄСВ - не податок, тому там процедура окрема.
Сенсу їх там тримати,якщо є розуміння, що нескоро цей баланс сможна буде "обілетити"? В нас були такі ФОПи, хто хотів заплатити податків більше,а-ля підтримаємо країну в нелегкий час,однак воно не так працює трохи, краще напряму на ЗСУ и у фонди кидати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
43 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5510
С нами с 26.02.2016

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: Smap]
      3 июня 2022 в 14:13 Гілками

Як на мене - гарний урок, що мати рахунки більш-менш важливі і на суму, яку готовий втратити, у сумнівних банках.
Я колись у платинум-банку мав ФОП-рахунок і теж вчасно встиг звідти зіскочити.

Змінено opexkiev (14:14 03/06/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
33 года за рулем, Київ <--> Білогородка
Сообщения: 6474
С нами с 31.08.2001

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: opexkiev]
      3 июня 2022 в 15:08 Гілками

opexkiev 03.06.2022 14:13 пишет:

Як на мене - гарний урок, що мати рахунки більш-менш важливі і на суму, яку готовий втратити, у сумнівних банках.
Я колись у платинум-банку мав ФОП-рахунок і теж вчасно встиг звідти зіскочити.



Сумнівний - це трохи не про Мегабанк, який пропрацював 32 роки і мав таких акціонерів, як Європейський банк реконструкції та розвитку (11,29%), уряд Німеччини (11,29%). Як каже НБУ, проблеми в діяльності банку не були спричинені запровадженням воєнного стану. Мегабанк визнали проблемним ще 3 лютого через суттєві порушення нормативно-правових актів НБУ щодо оцінки кредитного ризику та невиконання плану докапіталізації за результатами стрес-тесту 2021 року.
Ну, то таке - маємо, що маємо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13431
С нами с 07.02.2012

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: Smap]
      4 июня 2022 в 02:14 Гілками

Smap 03.06.2022 11:49 пишет:

ФОПи - то є саме незахищені верстви вкладників і вони нічого не отримують при ліквідації банків. Ні, формально можуть - вони, як кажуть банкіри, є сьома черга. Але до них кошти вже не доходять - перевірено особисто на банку Ажіо - СЕБ Банк



Там були зміни, що ФГВ покриває ФОПів у стандартному для фізосіб розмірі (для тих банків, що визнані неплатоспроможними після 01.01.2017)

https://www.fg.gov.ua/articles/19-koshti-shcho-garantuyutsya-fondom.html


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Ірпінь
Сообщения: 9982
С нами с 28.02.2003

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: Smap]
      4 июня 2022 в 08:40 Гілками

Smap 03.06.2022 15:08 пишет:

opexkiev 03.06.2022 14:13 пишет:

Як на мене - гарний урок, що мати рахунки більш-менш важливі і на суму, яку готовий втратити, у сумнівних банках.
Я колись у платинум-банку мав ФОП-рахунок і теж вчасно встиг звідти зіскочити.



Сумнівний - це трохи не про Мегабанк, який пропрацював 32 роки і мав таких акціонерів, як Європейський банк реконструкції та розвитку (11,29%), уряд Німеччини (11,29%). Як каже НБУ, проблеми в діяльності банку не були спричинені запровадженням воєнного стану. Мегабанк визнали проблемним ще 3 лютого через суттєві порушення нормативно-правових актів НБУ щодо оцінки кредитного ризику та невиконання плану докапіталізації за результатами стрес-тесту 2021 року.
Ну, то таке - маємо, що маємо.



І, Та-дам! НБУ, регулятор, з тотальним контролем всього і вся, допустив порушення (видача кредитів "сумнівним компаніям", чи є по факту прострочка ? ) але наказав навіть не менеджмент банку а вкладників!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13431
С нами с 07.02.2012

Re: Сплатити податки авансом за весь рік чи більше [Re: LeonBuhgalter]
      4 июня 2022 в 10:01 Гілками

LeonBuhgalter 04.06.2022 08:40 пишет:

І, Та-дам! НБУ, регулятор, з тотальним контролем всього і вся, допустив порушення (видача кредитів "сумнівним компаніям", чи є по факту прострочка ? ) але наказав навіть не менеджмент банку а вкладників!



Яким чином регулятор може запобігти порушенню?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5749

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія