autoua
×
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка

Выбор умной колонки.

Супер писатель! **
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 3061
С нами с 06.04.2004

Выбор умной колонки.
      17 января 2022 в 22:40 Гілками

Планируется подарок знакомым.
На сколько знаю пока нет версии с украинским языком (а може ошибаюсь - подправьте). С английским там проблема - остается русская Алиса?
Если брать последнюю - какие будут проблемы с использованием и вообще какую модель брать?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Выбор умной колонки. [Re: Polalol]
      17 января 2022 в 22:51 Гілками

А до яких хмарних сервісів воно буде звертатися, наскільки я розумію, Аліса орієнтована на Яндекс. Чи нормально вона працює у нас без додаткових танців, якщо відкинути усі моральні питання?

Моя родина більше року використовує JBL з сервісами Google, основний користувач вивчала в школі іспанську, жодних проблем в спілкуванні з Google немає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Выбор умной колонки. [Re: Polalol]
      17 января 2022 в 23:23 Гілками

Я бы брал Гугл - дай бог, может быть в этом году добавят русский или украинский. Эппловская колонка, вроде как русский уже выучила, но она подороже и имеет смысл если эпловская техника уже есть в доме.
А так вроде все. Яндексовская колонка разве будет работать с заблокированым яндексом в Украрне?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8910
С нами с 14.12.2005

Re: Выбор умной колонки. [Re: Polalol]
      18 января 2022 в 09:12 Гілками

Я пару місяців назад взяв Google Nest Audio. Все подобається, особливо якість звуку, повністю замінила мені музику з компа.
Допомага тренувати англійську.
Російську, на мою думку, не варто брати ні з етичного ні з технічного боку, замахаються блокування обходити.

Змінено Mutant (09:34 18/01/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
s35 1
СуперСтар **
32 года за рулем, Киев
Сообщения: 5926
С нами с 28.01.2004

Re: Выбор умной колонки. [Re: Polalol]
      18 января 2022 в 19:11 Гілками

Считаю что Алиса пока лучший вариант для наших широт, хоть без украинского.
Лучше брать Jbl music колонку с Алисой. Там звучание просто бомба. Поставил такую к ТВ в гостиной.
Мое видео
http://youtu.be/Q3hLIWp6G3A


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2022-01-19 Предупреждение №1 (1 круг). 4.3.а) призывы к нарушению УК и законодательства. AlMat.

s35 1
СуперСтар **
32 года за рулем, Киев
Сообщения: 5926
С нами с 28.01.2004

Re: Выбор умной колонки. [Re: s35]
      20 января 2022 в 09:27 Гілками

Интересно, в чем модератор узрел призывы к нарушению УК и законодательства? Как я понимаю, запрещено давать доступ к некоторым российским сайтам, но не пользоваться ими

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 876
С нами с 24.03.2013

Re: Выбор умной колонки. [Re: s35]
      20 января 2022 в 10:45 Гілками

Google Nest Hub 2 повністю закриває всі питання, як для керування розумним будинком так і медіа станції.

Яндекс - х#й#я +враховуйте, що у нас вона не буде повноцінно працювати бо не буде доступу до багатьох пошукових ресурсів куди вона звертається


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3004
С нами с 03.02.2008

Re: Выбор умной колонки. [Re: Daugava]
      16 июня 2022 в 21:45 Гілками

Підніму тему. Обираю колонку за якістю звучання не гірше за JBL Xtreme. Портативність не вимагається, бо 99% часу буде стояти в куточку на комоді. Було б зручно мати можливість стрімити не лише через Блютуз з телефона, а й напряму зі стрімінг сервісу.
Стрімінг сервісом користуюсь - Ютуб Мьюзик.
Телефонна екосистема - Яблуко.

Наразі по скупим оглядам та спекам схиляюсь до Harman-Kardon Citation 300. Нажаль, відсутня змога її послухати перед покупкою. Тому звертаюсь до форумних меломанів за консультацією:
1. Чи є якісь хороші альтернативи в цьому ціновому сегменті, що відповідають описаним вище вимогам?
2. Якщо хтось може порівняти якість звучання Harman-Kardon Citation 300 та JBL Xtreme, то був би вдячний. Хочеться щонайменше не погіршення у враженнях.

P.S. Ресівер + стопʼятьсот колонок по 10 Кілобаксів за кожну як опцію не роглядаю Певен, що запропонують.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
39 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 748
С нами с 07.04.2009

Re: Выбор умной колонки. [Re: Мирослав]
      17 июня 2022 в 11:39 Гілками

Я якось випадково купив (на амазоні) JBL Link View, і виявилося найвдалішою покупкою за роки. По-перше має гарний звук, який ще можна включати голосом (на або з телефону) і прямо з твого плей м'юзік аккаунту. По-друге екран, як виявилося дуже крута тема.
+ один екран для мультиків, твої дівчатка вже постарше, але ж все одно мабуть дивляться). А в інший час воно працює фоторамкою, підтягуючи фотки з, наприклад, сімейного альбому з гугл фотос, як виявилось, теж крута тема.
Ця конкретно стара, але ще нещодавно бачив в продажу. Ще мабуть є новіші альтернативи з екраном кращої якості (але хз, як зі звуком)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Выбор умной колонки. [Re: Мирослав]
      17 июня 2022 в 16:01 Гілками

Мирослав 16.06.2022 21:45 пишет:

Підніму тему. Обираю колонку за якістю звучання не гірше за JBL Xtreme. Портативність не вимагається, бо 99% часу буде стояти в куточку на комоді. Було б зручно мати можливість стрімити не лише через Блютуз з телефона, а й напряму зі стрімінг сервісу.
Стрімінг сервісом користуюсь - Ютуб Мьюзик.
Телефонна екосистема - Яблуко.





В випадку з YouTube Music і стримінгом без телефону треба дивитись на колонки які це саппортять. Якщо не помиляюсь це виключно девайси з підтримкою Google Home і то не всі. NEST Audio як варіант.

Змінено Paulskit (16:03 17/06/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка
Додаткова інформація
2 користувачів і 4 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2916

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія